Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Zoekresultaat Wedstrijden
Found 2062 records. Showing 100 records per page.
Wedstrijden
Kidderminster, Nieuwelingen (Groot-Brittannië)
Kidderminster - Town Centre Novices Kermesse
Kiel (België)
Kiel (Duitsland)
Radfernfahrt der Kieler Woche
Kiel (a) (Duitsland)
Förde Sparkassen, Kieler Woche Radrennen
Kiel (b) (Duitsland)
Kiel (b) (Duitsland)
Kiel - Rendsburg - Flensburg - Kiel
Kiel, Zesdaagse (Duitsland)
Kielce (Polen)
Montagnes de Saint-Croix
Kielce, Criterium (Polen)
O Puchar Mariana Formy
Kielce, Mountainbike (Polen)
Kielce, Mountainbike (V) (Polen)
Kieldrecht (België)
Kieldrecht (België)
Kieldrecht (a) (België)
Kieldrecht (b) (België)
Kieldrecht (c) (België)
Kieldrecht (V) (België)
Kieldrecht, Amateurs (België)
Kieldrecht, Elite zonder contract (België)
Kieldrecht, Junioren (België)
Kieldrecht, Nieuwelingen (België)
Kiesen (Zwitserland)
GP Mobiliar
Kiesen, Nieuwelingen (Zwitserland)
GP Mobiliar
Kiev (Oekraïne)
Horizon Park Race 2 Maidan - Kiev Cup
Kiev (Oekraïne)
Horizon Park Race 1 for Peace - Green Race
Kiev (Oekraïne)
Horizon Park 3 Classic - Speed Challenge
Kiev (Oekraïne)
Kiev Fall Criterium
Kiev (Oekraïne)
Kievskaya Sotka
Kiev (V) (Oekraïne)
Horizon Park - Kiev Olympic Race - Green Race
Kiev (V) (Oekraïne)
Kievskaya Sotka Challenge - Kiev Cup
Kiev, Chrono (V) (Oekraïne)
VR Women
Kiev, Mountainbike (Oekraïne)
Kiev, Mountainbike (a) (Oekraïne)
Kiev, Mountainbike (V) (a) (Oekraïne)
Kiev, Mountainbike (V) (a) (Oekraïne)
Kievermont, Cyclocross, Cat. B (België)
Geel
Kievermont, Cyclocross, Cat. C (België)
Geel
Kievermont, Cyclocross, Cat. D (België)
Geel
Kievermont, Junioren (België)
Geel - Kievermont
Kievermont, Nieuwelingen (België)
Geel-Kievermont
Kifisiá, Criterium, Elite/U23 (Griekenland)
CCC
Kifissia, Criterium, Elite/U23 (Griekenland)
Kigale - Nyagatare (Rwanda)
Eastern Circuit Race
Kigale - Nyanza (Rwanda)
Heritage Tour Challenge
Kigale - Rwamagana (Rwanda)
Muhazi Challenge
Kigali (Rwanda)
Tour de Kigali
Kigali (Rwanda)
Kigali Circuit
Kigali (Rwanda)
Heroes Cycling Cup
Kigali (Rwanda)
Patriotism Race
Kigali (Rwanda)
Kibeho Race
Kigali - Gicuba (Rwanda)
Kigali - Huye (Rwanda)
Memorial Lambert Byemayire
Kigali (a) (Rwanda)
Anti-Corruption Race
Kignan (Mali)
GP Tabaski
Kiili, Chrono (Estland)
Kijiji (Kenia)
Kikungwe, Mountainbike (Uganda)
Kikungwe Cycling Race
Kilani Cup (Libië)
Kilcullen (Ierland)
Carrick Wheelers Road Race
Kildale (Groot-Brittannië)
Teesside C.A. Hill Climb
Kildare (Ierland)
Sheridan Cup
Kildare (Ierland)
County Kildare Road Race
Kildare (Ierland)
All Ireland National Road Race
Kildare (c) (Ierland)
Paddy Flanagan Memorial
Kildare (d) (Ierland)
Tour of Kildare
Kildare (e) (Ierland)
Millbrook Trophy
Kildare, Criterium (Ierland)
Kildebrønde (Denemarken)
Kildebrønde - Vordingborg - Kildebrønde
Kilifi (Kenia)
Kilifi Challenge
Kilkenny (Ierland)
Kilkenny Road Race
Kilkenny (Ierland)
Universal Providers Cup
Killannin (Ierland)
Ras Chonamara
Killington Stage Race (Verenigde Staten)
Killington, Downhill (Verenigde Staten)
Beast of the East
Killington, Downhill (V) (Verenigde Staten)
Beast of the East
Killorglin (Ierland)
Killorglin Credit Union Christmas Hamper
Killough (Groot-Brittannië)
Killough Inn Grand Prix
Killough (Groot-Brittannië)
Killough Festival Kermesse
Kilmacanoge (Ierland)
Kilmacanoge (Ierland)
Irish C.F. Road Race Kilmacanoge
Kilmallock (Ierland)
Flanagan Cup
Kilmallock (Ierland)
Kilmallock Two Day
Kilmallock (Ierland)
Kilmallock Grand Prix
Kilmarnock (Groot-Brittannië)
Wallacehill C.C. - A.P.R.
Kilmarnock (Groot-Brittannië)
Wallacehill Grand Prix
Kilmarnock (Groot-Brittannië)
Kilmarnock Grand Prix
Kilmarnock (a) (Groot-Brittannië)
West Scotland Road Race
Kilmarnock, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Dean Park Cyclo Cross
Kilmarnock, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Wallacehill C.C. Cyclo Cross
Kilmarnock, Cyclocross (b) (Groot-Brittannië)
R. D. Reyner Trophy
Kilmessan (Ierland)
Collins/Christle Memorial
Kilmihil (Ierland)
Crotty Cup
Kilpedder (Ierland)
Albany Grand Prix
Kilpedder, Chrono (Ierland)
Sorrento Cycling Club 10 Mile Time Trial
Kilpedder, Chrono (a) (Ierland)
Danny O'Shea Memorial, Sorrento 10 Mile Time Trial
Kilrush (Ierland)
Kilsyth (Groot-Brittannië)
Glasgow Ivy C.C. Road Race
Kilsyth (Groot-Brittannië)
Tour of the Campsies Road Race
Kilsyth (Groot-Brittannië)
Glasgow Wheelers Diamond Jubilee Road Race
Kilsyth (Groot-Brittannië)
Tour de Campsie - Alex Hendry Memorial Hilly Time Trial
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Wielrennen in je woonplaats
Plaats alle info die je hebt