Ontbrekende uitslagen

  18-06-20191e etappe Ruta del Centro
  16-06-2019Šid, Ulicama Save Šumanovića
  16-06-2019Belize City, Albert/Regent Street Criterium
  16-06-2019Farmer´s Choice Race
  16-06-2019Fleur de Lys, BSJ Arch
  16-06-2019GP Edilson Castro
  16-06-2019Kansanshi, Mine 2 Mine Race
  16-06-2019Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Panama
  16-06-20191e etappe Omsk, Velo-Omsk
  16-06-2019Vasarosnameny
  16-06-2019Volta Ciclista do Pará
  16-06-2019Vuelta a Sucre
  16-06-20193e etappe Vuelta a Sucre
  16-06-2019Warszawa, Fiat Lang Team Race
  15-06-20191e etappe Chorrera
  15-06-20191e etappe Lima - Cerro Azul - Lima
  15-06-2019Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland
  15-06-2019Race to Remember
  15-06-20191e etappe Tour of Washington County
  15-06-20192e etappe Vuelta a Sucre
  14-06-20191e etappe Mazu Wall Challenge
  12-06-20198e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
  11-06-20191e etappe Shelekhov Stage Race
  09-06-2019Irkutsk, Criterium
  09-06-2019José De Anchieta, Desafio PD José De Anchieta
  09-06-2019Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Slovenië
  08-06-2019Otopeni, Cupa Orasului Otopeni
  07-06-20191e etappe Clasica Ruben Dario Gomez
  07-06-20191e etappe Izhevsk Stage Race
  06-06-20191e etappe Clásica del Cesar
  02-06-2019Clarendon Park, Mayor's Trophy
  02-06-20198e etappe Dunavski Kup, Danube Cup
  02-06-2019Kolhapur, Deccan Cyclothon
  01-06-2019Grafton, WV All Roads Classic Road Race
  01-06-20191e etappe Impact Stage Race
  01-06-20191e etappe Siófok, Tour de Pelso
  29-05-20191e etappe Memorial A.N. Tribulya Vitebsk
  26-05-2019Čačak, Cacak
  26-05-2019Ta'Penellu Circuit
  25-05-2019Beneditinos, Chrono, Desafio 100 Km Oswaldo Marques
  25-05-20191e etappe Kekaha, Pedal to the Meadow
  25-05-20191e etappe Zalau, Velo Tur RGT Salaj
  24-05-20191e etappe Builders World Botswana Gabarone Classic
  22-05-20191e etappe Samara Stage Race, U23
  19-05-2019Sakai, Criterium
  18-05-20191e etappe Hydra, Tour Hydrama
  14-05-2019Rapid City, Spring Creek Time Trial
  12-05-2019Leon, Clásica León - San Luis - León
  11-05-2019Cambridge, Tour of the Battenkill
  11-05-20191e etappe Coastal Mountains Challenge
  05-05-2019Comayagua, Comayagua La Libertad
  05-05-2019Hyderabad
  01-05-2019Klirou - Fikardou, Fikardou Hill Climb
  28-04-2019Flacq, GP D\\\'Altéo
  28-04-2019Hamba Challenge
  20-04-2019Kicevo, Kicevo - Prilep - Kicevo
  19-04-20191e etappe Tres Dias Vargas
  14-04-2019Amajari, Desafio Serra do Tepequém
  14-04-2019Belém, Copa Seel
  14-04-2019Lefkara
  14-04-2019Mumbai, MCACA Bandstand Road Race
  14-04-2019Nationale Spelen, Op de weg, Elite, India
  06-04-2019Southern Games, Op de weg, Criterium, Elite, Trinidad en Tobago
  05-04-2019Anoca Zone Youth Games, Op de weg, Junioren
  05-04-20191e etappe Vuelta a Cordoba
  31-03-2019Hermosillo
  31-03-2019Vuelta a Vendimia
  30-03-2019Rotterdam (s), GP RWC Rotterdam
  24-03-2019Kingston, Harold Blisset Memorial Race
  24-03-2019Valletta, The Cyclist
  10-03-2019Jaipur, Jaipur Cyclothon
  26-02-2019UCI Ranking, Cyclocross
  26-02-2019UCI Ranking, Cyclocross (V)
  26-02-2019UCI Ranking, Cyclocross, Junioren
  17-02-2019Nadur (a), Greens Cycling Club
  15-02-20191e etappe Clasica Sancarleña, Amateurs
  02-02-20191e etappe Tour de Grand Bahama