Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Zoekresultaat Wedstrijden
Found 2387 records. Showing 100 records per page.
Wedstrijden
T Mobile International (V) (Verenigde Staten)
T-Mobile Criterium Tour (Hongarije)
T.B.M.M. Baskanlik kupasi (Turkije)
Tølløse (Denemarken)
CK Nordsjælland og Birkerød BC
Tønder (Denemarken)
Tønder (V) (Denemarken)
Vittoria Cup
Tønder, Amateurs (Denemarken)
Tønder, Cyclocross (Denemarken)
Tønsberg (Noorwegen)
Tønsberg 4-dagers, Kalas Cup/Norgescup Tonsberg
Tønsberg (V) (Noorwegen)
Tønsberg 4-dagers, Kalas Cup/Norgescup
Tønsberg, Junioren (Noorwegen)
Tønsberg 4-dagers, Kalas Cup/Norgescup
Tønsberg, Junioren (V) (Noorwegen)
Tønsberg 4-dagers, Kalas Cup/Norgescup
Tørring (Denemarken)
Tábua (Portugal)
Tábua - Coimbra - Tábua
Tárrega (Spanje)
Gran Premio Ayuntamiento de Tarrega
Ta'Penellu Circuit (Malta)
Ta'Pinellu Hill, Chrono (Malta)
Töging (Duitsland)
Töging (V) (Duitsland)
Törökbalínt (Hongarije)
Memorial Riczu Imre
Tétange (Luxemburg)
Festival Cycliste LC Tétange
Tétange (a) (Luxemburg)
GP Marco Schwan - LC Tétange
Tétange, Cyclocross (Luxemburg)
# 1
Tétange, Cyclocross (Luxemburg)
GP Justin Goedert
Tétange, Cyclocross (a) (Luxemburg)
# 2
Tétange, Cyclocross (V) (Luxemburg)
Tétouan (Marokko)
Ligue Tanger Tetouan Al Hoceima
Täby, Cyclocross (Zweden)
Täby, Cyclocross (V) (Zweden)
Täby, Cyclocross, Junioren (Zweden)
Täby, Cyclocross, Junioren (V) (Zweden)
Täby, Cyclocross, U23 (Zweden)
Täby, Cyclocross, U23 (V) (Zweden)
Türkiye Genel Ferdi Klasmanı (Turkije)
Tótvázsony (Hongarije)
3G Kupa
Taça da Cidade de São Tomé (Sao Tome & Principe)
Taça da Malagueta (Sao Tome & Principe)
Taça de Portugal Sub 23 (Portugal)
Taça de Portugal, Cyclocross (Portugal)
Taça de Portugal, Cyclocross (V) (Portugal)
Taça de Portugal, Cyclocross, Junioren (Portugal)
Taça de Portugal, Cyclocross, Nieuwelingen (Portugal)
Taça de Portugal, Cyclocross, Nieuwelingen (V) (Portugal)
Taça de Portugal, Cyclocross, U23 (V) (Portugal)
Taça de Portugal, Elite/U23 (Portugal)
Taça do Rei Amador (Sao Tome & Principe)
Taça Inválidos do Comércio (Portugal)
Taça Nacional de Circuitos, Elite/U23 (Portugal)
Taastrup (Denemarken)
Taastrup – Køge - Taastrup
Tabarja (Libanon)
Stephen Thomas Race
Tabarja - Annaya (Libanon)
Tabarja - Batroun (Libanon)
Tabarja - Chekka (Libanon)
Tabarz, Downhill (Duitsland)
iXS German Downhill Cup
Tabarz, Downhill (V) (Duitsland)
iXS German Downhill Cup
Tabasalu (Estland)
Tabasalu, Chrono (Estland)
Tabernas (Spanje)
Trackman Circuito de Almería
Tabiano - Felino (Italië)
Giro della Provincia di Parma
Tabley (Groot-Brittannië)
Abbotsford Park 25 Time Trial
Tabley (Groot-Brittannië)
Hyde Olympic C.C. 10 Time Trial
Tabley (Groot-Brittannië)
East Lancashire Couple Time Trial
Tabley (Groot-Brittannië)
East Lancashire 25 Time Trial
Tabley (Groot-Brittannië)
Abbotsford Park Team Time Trial
Tabley (Groot-Brittannië)
East Lancashire 10 Time Trial
Tabley (V) (Groot-Brittannië)
Hyde Olympic C.C. 10 Time Trial
Tabley (V) (Groot-Brittannië)
East Lancashire 10 Time Trial
Tabor, Criterium (Tsjechië)
Táborské Okruhy
Tabor, Cyclocross (Tsjechië)
Tabor, Cyclocross (a) (Tsjechië)
Tabor, Cyclocross (b) (Tsjechië)
Tabor, Cyclocross (V) (Tsjechië)
Tabor, Cyclocross (V) (a) (Tsjechië)
Tabor, Cyclocross, Junioren (Tsjechië)
Tabor, Cyclocross, Junioren (a) (Tsjechië)
Tabor, Cyclocross, Junioren (V) (Tsjechië)
Tabor, Cyclocross, Nieuwelingen (Tsjechië)
Tabor, Cyclocross, Nieuwelingen (a) (Tsjechië)
Tabor, Cyclocross, Nieuwelingen (V) (Tsjechië)
Tabor, Cyclocross, U23 (Tsjechië)
Taca Ambar (Portugal)
Taca Ludovico Tozzo, Elite/U23 (Brazilië)
Tachira - Zumbador (Venezuela)
Tacoma, Cyclocross (Verenigde Staten)
# 1
Tacoma, Cyclocross (Verenigde Staten)
# 2
Tacoma, Cyclocross (V) (Verenigde Staten)
# 1
Tacoma, Cyclocross (V) (Verenigde Staten)
# 2
Tacoma, Cyclocross, Junioren (Verenigde Staten)
Tacoma, Cyclocross, U23 (Verenigde Staten)
Tadcaster (Groot-Brittannië)
Tadcaster Road Race
Tadcaster (V) (Groot-Brittannië)
Tadcaster Road Race
Tadcaster, Junioren (Groot-Brittannië)
Tadcaster Junior Road Race
Taddington (Groot-Brittannië)
B.C.F. North Midlands Division - Monsal Head Hill Climb
Taddington (Groot-Brittannië)
N.C.U. South Yorkshire & North Derbyshire - Monsal Head Hill Climb
Tadeusz Mytnik Race (Polen)
Taftan Tour (Iran)
Tagbilaran (Filipijnen)
Gran Fondo New York International Race
Tahuya (Verenigde Staten)
Tahuya - Seabeck - Tahuya
Taió (Brazilië)
GP Cavalo de Aço
Tainan (Taiwan)
Jia Nan Plain Great Challenge
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Video's...
Je kunt ze zelf plaatsen