Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
München
Land: Duitsland
Regio: Bayern
Cities Database
Coureurs
Wedstrijden
Zeges in database
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Geboren en overleden
Katharina Alberti
werd hier geboren op 27-05-1984
Otto Altweck
werd hier geboren op 28-03-1937
Gabriele Altweck
werd hier geboren op 11-01-1963
Anton Auer
werd hier geboren op 02-02-1937
Ludwig Barthelmann
werd hier geboren op 00-00-0000
Adam Baumler
werd hier geboren op 28-03-1885
Florian Bissinger
werd hier geboren op 30-01-1988
Sebastian Deckert
werd hier geboren op 08-08-1990
Thomas Dürst
werd hier geboren op 22-06-1967
Eugen Eisenrichter
werd hier geboren op 16-05-1875 en stierf hier op 31-03-1916
Karen Eller
werd hier geboren op 14-04-1968
Josef Fischer
stierf hier op 03-03-1953
Ladislav Foucek
stierf hier op 04-07-1974
Willi Fuggerer
werd hier geboren op 11-09-1941
Nina Wrobel Göhl
werd hier geboren op 28-07-1983
Christian Grasmann
werd hier geboren op 16-03-1981
Claudia Lichtenberg-Häusler
werd hier geboren op 17-11-1985
Hans Hoffmann
werd hier geboren op 17-04-1867
Ludwig Hörmann
werd hier geboren op 06-09-1918 en stierf hier op 11-11-2001
Hans Hörmann
werd hier geboren op 07-10-1923 en stierf hier op 15-12-2015
Tobias Hornstein
werd hier geboren op 10-06-2001
Anton Huber
werd hier geboren op 09-09-1870
Emil Jakob
werd hier geboren op 11-09-1895
Andreas Klier
werd hier geboren op 15-01-1976
Markus Köcknitz
werd hier geboren op 06-11-1974
Josef Kolbeck
werd hier geboren op 00-00-0000
Rupert Kratzer
werd hier geboren op 16-02-1945
Fritz Kurzmeier
werd hier geboren op 28-04-1880
Luis-Joe Lührs
werd hier geboren op 20-01-2003
Leslie Lührs
werd hier geboren op 23-03-2001
Sabrina Lüscher
werd hier geboren op 23-03-1995
Emil Meinhold
stierf hier op 26-11-1955
Claudia Meyer
werd hier geboren op 29-12-1974
Josef Remold
werd hier geboren op 17-10-1899
Sigi Renz
werd hier geboren op 02-08-1938
Josef Rieder
werd hier geboren op 26-12-1893
Heinrich Rühl
werd hier geboren op 00-00-0000
Monica Sattler
werd hier geboren op 20-08-1985
Hermann Schild
stierf hier op 09-04-2006
Julian Schulze
werd hier geboren op 09-01-1995
Klaus Steinkeller
werd hier geboren op 14-12-1981
Richard Stockhausen
werd hier geboren op 19-01-1988
Roman Stöffel
werd hier geboren op 17-09-1976
Wolfgang Teuchner
werd hier geboren op 19-10-1984
Paul Unterkircher
werd hier geboren op 00-00-0000
Frank J. Waller
werd hier geboren op 07-10-1859
Magdalena Weigl
werd hier geboren op 08-01-1992
Joseph Welzenbacher
werd hier geboren op 00-00-0000
Tim Wollenberg
werd hier geboren op 17-02-2000
Mario Zeckra
werd hier geboren op 02-02-1980
Edi Ziegler
stierf hier op 19-03-2020
Starts/Aankomsten
München was start- en/of aankomstplaats voor:
Österreich-Rundfahrt
Österreich-Rundfahrt
1987
Finishplaats voor 5e etappe Österreich-Rundfahrt : Vasili Zhdanov
1987
Startplaats voor 6e etappe Österreich-Rundfahrt : Johann Lienhart
Bayern Rundfahrt
Bayern Rundfahrt
2004
Startplaats voor 4e etappe Bayern Rundfahrt : Massimiliano Gentili
Bolzano - München
Bolzano - München
1914
Finishplaats voor Bolzano - München : Erich Aberger
Coca-Cola Trophy
Coca-Cola Trophy
1995
Finishplaats voor Coca-Cola Trophy : Andreas Kappes
1995
Start- en finishplaats voor 7e etappe Coca-Cola Trophy : Alessio Di Basco
Coca-Cola Trophy, Chrono
Coca-Cola Trophy, Chrono
1995
Finishplaats voor Coca-Cola Trophy, Chrono : Andreas Kappes
1995
Start- en finishplaats voor 7e etappe Coca-Cola Trophy, Chrono : Jo Planckaert
Deutschland Tour
Deutschland Tour
1927
Finishplaats voor 7e etappe Deutschland Tour : Bruno Wolke
1927
Startplaats voor 8e etappe Deutschland Tour : Richard Rösch
1930
Finishplaats voor 5e etappe Deutschland Tour : Erich Metze
1930
Startplaats voor 6e etappe Deutschland Tour : Oskar Thierbach
1931
Finishplaats voor 3e etappe Deutschland Tour : Joseph Wauters
1931
Startplaats voor 4e etappe Deutschland Tour : Joseph Mauclair
1937
Finishplaats voor 5e etappe Deutschland Tour : Oskar Thierbach
1937
Startplaats voor 6e etappe Deutschland Tour : Herbert Sieronski
1938
Finishplaats voor 4e etappe Deutschland Tour : Willi Oberbeck
1938
Startplaats voor 5e etappe Deutschland Tour : Erich Bautz
1949
Finishplaats voor Deutschland Tour : Harry Saager
1949
Finishplaats voor 13e etappe Deutschland Tour : Sepp Berger
1961
Finishplaats voor 3e etappe deel b Deutschland Tour : Horst Oldenburg
1961
Startplaats voor 4e etappe Deutschland Tour : Alessandro Fantini
1979
Start- en finishplaats voor Proloog Deutschland Tour : Dietrich Thurau
1979
Startplaats voor 1e etappe Deutschland Tour : Aad Van Den Hoek
1980
Finishplaats voor 6e etappe Deutschland Tour : Ronan De Meyer
1982
Start- en finishplaats voor 1e etappe Deutschland Tour : Giuseppe Saronni
1982
Startplaats voor 2e etappe Deutschland Tour : Ronny Van Holen
2008
Startplaats voor 2e etappe Deutschland Tour : David De La Fuente
Echarpe d'Or
Echarpe d'Or
1941
Finishplaats voor 1e etappe Echarpe d'Or : Erich Bautz
1941
Startplaats voor 2e etappe Echarpe d'Or : Fritz Scheller
Europees Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite
Europees Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite: Melvin Landerneau
Europees Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite (V)
Europees Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite (V)
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite (V): Emma Hinze
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite: Nicolas Heinrich
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V): Mieke Kröger
Europees Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite
Europees Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite: Elia Viviani
Europees Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite (V)
Europees Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite (V)
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite (V): Lotte Kopecky
Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite (V)
Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite (V)
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite (V): Lea Sophie Friedrich
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite: Donovan Grondin
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite (V)
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite (V)
2000
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite (V): Rachele Barbieri
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite (V): Rachele Barbieri
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite: Thomas Denis
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite: Valentin Tabellion
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite: Benjamin Thomas
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite: Quentin Lafargue
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite (V)
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite (V)
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite (V): Lisa Brennauer
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite (V): Lisa Klein
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite (V): Mieke Kröger
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite (V): Franziska Brauße
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers (V)
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers (V)
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers (V): Silvia Zanardi
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers (V): Rachele Barbieri
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite: Roger Kluge
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite: Theo Reinhardt
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite: Jeffrey Hoogland
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite: Roy Van Den Berg
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite: Harrie Lavreysen
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite (V): Emma Hinze
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite (V): Pauline Sophie Grabosch
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite (V): Lea Sophie Friedrich
Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
2000
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite: Benjamin Thomas
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite: Benjamin Thomas
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite: Iúri Leitão
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite (V)
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite (V)
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite (V): Anita Yvonne Stenberg
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite: Sébastien Vigier
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V): Emma Hinze
Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
2022
Start- en finishplaats voor Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite: Tom Pidcock
Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
2022
Start- en finishplaats voor Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V): Loana Lecomte
Europees Kampioenschap, Op de weg, Elite
Europees Kampioenschap, Op de weg, Elite
2022
Startplaats voor Europees Kampioenschap, Op de weg, Elite: Fabio Jakobsen
Europees Kampioenschap, Op de weg, Elite (V)
Europees Kampioenschap, Op de weg, Elite (V)
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Op de weg, Elite (V): Lorena Wiebes
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite: Stefan Bissegger
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
2022
Finishplaats voor Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V): Marlen Reusser
München
München
1882
Start- en finishplaats voor München: Thomas H.S. Walker
1883
Start- en finishplaats voor München: Julius Huber
1884
Start- en finishplaats voor München: Stanley Wyndham
1885
Start- en finishplaats voor München: Josef Schwarz
1886
Start- en finishplaats voor München: Herbert Osbaldeston Duncan
1887
Start- en finishplaats voor München: Paul Médinger
1888
Start- en finishplaats voor München: August Lehr
München
München
1956
Start- en finishplaats voor München : Willi Hochgeschurtz
1957
Start- en finishplaats voor München : Klaus Bugdahl
1959
Start- en finishplaats voor München : Otto Altweck
1967
Start- en finishplaats voor München : Hans Junkermann
1983
Start- en finishplaats voor München : Gregor Braun
2001
Start- en finishplaats voor München : Enrico Poitschke
München
München
1884
Start- en finishplaats voor München : Franz Stuhlberger
München - Berlin
München - Berlin
1921
Startplaats voor München - Berlin : Walter Geisdorf
1921
Startplaats voor 1e etappe München - Berlin : Adolf Huschke
1922
Startplaats voor München - Berlin : Richard Huschke
1922
Startplaats voor 1e etappe München - Berlin : Richard Huschke
1922
Startplaats voor 1e etappe München - Berlin : Wilhelm Franke
1923
Startplaats voor München - Berlin : Paul Kohl
1923
Startplaats voor 1e etappe München - Berlin : Adolf Huschke
München - Coburg
München - Coburg
1892
Startplaats voor München - Coburg: Josef Fischer
München - Zürich
München - Zürich
1911
Finishplaats voor München - Zürich : Paul Suter
1912
Startplaats voor München - Zürich : Paul Suter
1913
Finishplaats voor München - Zürich : Paul Suter
1922
Startplaats voor München - Zürich : Henri Suter
1923
Startplaats voor München - Zürich : Henri Suter
1924
Startplaats voor München - Zürich : Albert Dobbrack
1950
Startplaats voor München - Zürich : Heinrich Schwarzer
1964
Startplaats voor München - Zürich : Frans Brands
1965
Startplaats voor München - Zürich : Oreste Magni
München (a)
München (a)
1882
Start- en finishplaats voor München (a): Julius Huber
1883
Start- en finishplaats voor München (a): Julius Huber
1884
Start- en finishplaats voor München (a): Josef Schwarz
1885
Start- en finishplaats voor München (a): Josef Schwarz
1887
Start- en finishplaats voor München (a): Albert Aichele
München (a)
München (a)
1967
Start- en finishplaats voor München (a): Dieter Kemper
München (b)
München (b)
1907
Start- en finishplaats voor München (b): Karel Verbist
München (c)
München (c)
1971
Start- en finishplaats voor München (c): Ryszard Szurkowski
München (d)
München (d)
1934
Start- en finishplaats voor München (d): Kurt Nitzschke
München, Amateurs
München, Amateurs
1886
Start- en finishplaats voor München, Amateurs: Mombray Vivian James Webber
1887
Start- en finishplaats voor München, Amateurs: Albert Aichele
München, Amateurs
München, Amateurs
1958
Start- en finishplaats voor München, Amateurs : Otto Altweck
1958
Start- en finishplaats voor München, Amateurs : Hans Schleuniger
München, Criterium
München, Criterium
1946
Start- en finishplaats voor München, Criterium : Fritz Scheller
1949
Start- en finishplaats voor München, Criterium : Hans Hörmann
1959
Start- en finishplaats voor München, Criterium : Otto Altweck
München, Cyclocross
München, Cyclocross
1992
Start- en finishplaats voor München, Cyclocross : Pascal Müller
1995
Start- en finishplaats voor München, Cyclocross : Maarten Nijland
1998
Start- en finishplaats voor München, Cyclocross : Jörg Arenz
1999
Start- en finishplaats voor München, Cyclocross : Jan Ramsauer
2000
Start- en finishplaats voor München, Cyclocross : Václav Ježek
2018
Start- en finishplaats voor München, Cyclocross : Marcel Meisen
2019
Start- en finishplaats voor München, Cyclocross : Loris Rouiller
2021
Start- en finishplaats voor München, Cyclocross : Marek Konwa
München, Cyclocross (V)
München, Cyclocross (V)
1999
Start- en finishplaats voor München, Cyclocross (V): Hanka Kupfernagel
2000
Start- en finishplaats voor München, Cyclocross (V): Irene Pfab
2018
Start- en finishplaats voor München, Cyclocross (V): Nadja Heigl
2019
Start- en finishplaats voor München, Cyclocross (V): Aniek Van Alphen
2021
Start- en finishplaats voor München, Cyclocross (V): Kristýna Zemanová
München, Cyclocross, Junioren
München, Cyclocross, Junioren
1999
Start- en finishplaats voor München, Cyclocross, Junioren: Sven Häußler
2000
Start- en finishplaats voor München, Cyclocross, Junioren: Thorsten Struch
2019
Start- en finishplaats voor München, Cyclocross, Junioren: Marco Brenner
2021
Start- en finishplaats voor München, Cyclocross, Junioren: Jan Christen
München, Cyclocross, Nieuwelingen
München, Cyclocross, Nieuwelingen
2000
Start- en finishplaats voor München, Cyclocross, Nieuwelingen: Zdenek Štybar
München, U23
München, U23
2003
Start- en finishplaats voor München, U23 : Iljo Keisse
2003
Start- en finishplaats voor München, U23 : Dimitri De Fauw
2004
Start- en finishplaats voor München, U23 : Michael Berling
2004
Start- en finishplaats voor München, U23 : Alex Rasmussen
2005
Start- en finishplaats voor München, U23 : Steve Schets
2005
Start- en finishplaats voor München, U23 : Kenny De Ketele
2006
Start- en finishplaats voor München, U23 : Christian Kux
2006
Start- en finishplaats voor München, U23 : Marcel Kalz
2007
Start- en finishplaats voor München, U23 : Jeff Vermeulen
2007
Start- en finishplaats voor München, U23 : Pim Ligthart
2008
Start- en finishplaats voor München, U23 : Leigh Howard
2008
Start- en finishplaats voor München, U23 : Glenn O'Shea
München, Zesdaagse
München, Zesdaagse
1933
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Franz Lehmann
1933
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Oskar Tietz
1949
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Robert Naeye
1949
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Maurice Depauw
1950
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : René Adriaenssens
1950
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Robert Naeye
1951
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Emile Carrara
1951
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Guy Lapébie
1952
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Ludwig Hörmann
1952
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Alfred Strom
1953
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Walter Bucher
1953
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Jean Roth
1954
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Ludwig Hörmann
1954
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Hans Preiskeit
1972
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Sigi Renz
1972
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Wolfgang Schulze
1973
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Leo Duyndam
1973
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : René Pijnen
1974
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Graeme Gilmore
1974
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Sigi Renz
1975
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Günter Haritz
1975
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : René Pijnen
1976
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Albert Fritz
1976
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Wilfried Peffgen
1977
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Eddy Merckx
1977
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Patrick Sercu
1978
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Gregor Braun
1978
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Patrick Sercu
1979
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Patrick Sercu
1979
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Dietrich Thurau
1980
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Don Allan
1980
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Danny Clark
1981
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Don Allan
1981
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Danny Clark
1982
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Patrick Sercu
1982
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : René Pijnen
1983
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : René Pijnen
1983
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Urs Freuler
1984
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Hans-Henrik Ørsted
1984
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Gert Frank
1985
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : René Pijnen
1985
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Urs Freuler
1986
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Dietrich Thurau
1986
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Danny Clark
1987
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Dietrich Thurau
1987
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Urs Freuler
1988
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Danny Clark
1988
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Tony Doyle
1989
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Andreas Kappes
1989
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Etienne De Wilde
1990
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Danny Clark
1990
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Tony Doyle
1991
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Andreas Kappes
1992
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Olaf Ludwig
1992
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Urs Freuler
1993
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Kurt Betschart
1993
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Bruno Risi
1994
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Kurt Betschart
1994
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Bruno Risi
1995
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Erik Zabel
1995
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Etienne De Wilde
1996
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Adriano Baffi
1996
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Giovanni Lombardi
1997
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Kurt Betschart
1997
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Bruno Risi
1998
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Kurt Betschart
1998
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Bruno Risi
1999
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Silvio Martinello
1999
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Andreas Kappes
2000
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Kurt Betschart
2000
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Bruno Risi
2001
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Silvio Martinello
2001
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Erik Zabel
2002
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Scott McGrory
2002
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Matthew Gilmore
2003
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Bruno Risi
2003
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Kurt Betschart
2004
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Matthew Gilmore
2004
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Scott McGrory
2005
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Erik Zabel
2005
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Robert Bartko
2006
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Erik Zabel
2006
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Bruno Risi
2007
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Bruno Risi
2007
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Franco Marvulli
2008
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Robert Bartko
2008
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Iljo Keisse
2009
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Franco Marvulli
2009
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse : Bruno Risi
München, Zesdaagse (a)
München, Zesdaagse (a)
1950
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse (a): Odiel Van Den Meerschaut
1950
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse (a): Kamiel De Kuysscher
München, Zesdaagse, Amateurs
München, Zesdaagse, Amateurs
1993
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse, Amateurs: Jimmi Madsen
1993
Start- en finishplaats voor München, Zesdaagse, Amateurs: Michael Sandstød
Milano - München
Milano - München
1894
Finishplaats voor Milano - München : Josef Fischer
1910
Finishplaats voor Milano - München : Peter Strasser
1912
Finishplaats voor Milano - München : Georg Schmid
1940
Startplaats voor Milano - München : Doro Morigi
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitsland
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitsland
1991
Finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitsland: Andreas Walzer
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Duitsland (V)
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Duitsland (V)
1994
Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Duitsland (V): Judith Arndt
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Duitsland (V)
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Duitsland (V)
1994
Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Duitsland (V): Evi Gensheimer
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Duitsland
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Duitsland
1890
Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Duitsland: Alwin Vater
Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Duitsland
Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Duitsland
1991
Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Duitsland: Eyk Pokorny
1991
Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Duitsland: Emanuel Raasch
1992
Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Duitsland: Eyk Pokorny
1992
Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Duitsland: Emanuel Raasch
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Duitsland
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Duitsland
1981
Finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Duitsland: Raimund Dietzen
1988
Finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Duitsland: Mike Kluge
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
1981
Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland: Klaus-Peter Thaler
1988
Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland: Klaus-Peter Thaler
1994
Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland: Ralph Berner
2023
Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland: Sascha Weber
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland (V)
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland (V)
2023
Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland (V): Judith Krahl
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Duitsland
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Duitsland
1994
Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Duitsland: Jan Jansen
2023
Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Duitsland: Louis Leidert
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Duitsland (V)
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Duitsland (V)
2023
Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Duitsland (V): Messane Bräutigam
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Duitsland
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Duitsland
1994
Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Duitsland: Jonas Owczarek
2023
Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Duitsland: Benedikt Benz
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Duitsland (V)
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Duitsland (V)
2023
Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Duitsland (V): Klara Dworatzek
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Duitsland
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Duitsland
2023
Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Duitsland: Hannes Degenkolb
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Duitsland (V)
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Duitsland (V)
2023
Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Duitsland (V): Sina Van Thiel
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitsland
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitsland
1972
Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitsland: Alfred Gaida
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
1997
Start- en finishplaats voor Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite: Daniele Pontoni
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
1997
Start- en finishplaats voor Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren: David Rusch
Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23
Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23
1997
Start- en finishplaats voor Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23: Sven Nys
Werelduurrecord (V)
Werelduurrecord (V)
1978
Start- en finishplaats voor Werelduurrecord (V): Keetie Hage
Zürich - Berlin
Zürich - Berlin
1925
Finishplaats voor 1e etappe Zürich - Berlin : Arthur Nörenberg
1925
Startplaats voor 2e etappe Zürich - Berlin : Alessandro Tonani
Zeges in database: München (Bayern), Duitsland
Sorteer op Aantal
Štybar, Zdenek
Ørsted, Hans-Henrik
Aberger, Erich
Adriaenssens, René
Aichele, Albert
Allan, Donald
Altweck, Otto
Arenz, Jörg
Arndt, Judith
Baffi, Adriano
Bagarello, Claudio
Barbieri, Rachele
Bartko, Robert
Bautz, Erich
Benz, Benedikt
Berger, Josef
Berling, Michael
Berner, Ralph
Betschart, Kurt
Bissegger, Stefan
Bräutigam, Messane
Brauße, Franziska
Braun, Gregor
Brennauer, Lisa
Brenner, Marco
Bucher, Walter
Bugdahl, Klaus
Carrara, Emile Jean Joseph
Christen, Jan
Clark, Danny
Dantas Leitão, Iúri Gabriel
De Fauw, Dimitri
De Ketele, Kenny
De Kuysscher, Kamiel
De Meyer, Ronan
De Wilde, Etienne
Degenkolb, Hannes
Dejonckheere, Noël
Denis, Thomas
Depauw, Maurice
Di Basco, Alessio
Dietzen, Raimund
Doyle, Tony
Duncan, Herbert Osbaldeston
Duyndam, Leo
Dworatzek, Klara
Fischer, Josef
Frank, Gert
Freuler, Urs
Friedrich, Lea Sophie
Fritz, Albert
Gaida, Alfred
Gensheimer, Evi
Gilmore, Matthew
Gilmore, Graeme
Grabosch, Pauline Sophie
Grondin, Donavan Vincent
Hörmann, Ludwig
Hörmann, Hans
Häußler, Sven
Haritz, Günter
Heigl, Nadja
Heinrich, Nicolas
Hinze, Emma
Hochgeschurtz, Willi
Hoogland, Jeffrey
Howard, Leigh
Huber, Julius
Jansen, Jan
Ježek, Václav
Junkermann, Hans
Kalz, Marcel
Kappes, Andreas
Keisse, Iljo
Kemper, Dieter
Klein, Lisa
Kluge, Mike
Kluge, Roger
Konwa, Marek
Kopecky, Lotte
Kröger, Mieke
Krahl, Judith
Kupfernagel, Hanka
Kux, Christian
Lafargue, Quentin
Landerneau, Melvin
Lapébie, Martial Guy
Lavreysen, Harrie
Lecomte, Loana
Lehmann, Franz
Lehr, August
Leidert, Louis
Ligthart, Pim
Lombardi, Giovanni
Ludwig, Olaf
Médinger, Paul
Müller, Pascal
Macha, Detlef
Madsen, Jimmi
Martinello, Silvio
Marvulli, Franco
McGrory, Scott
Meisen, Marcel
Merckx, Eddy
Metze, Erich
Mortag, Gerald
Nörenberg, Arthur
Naeye, Robert
Nakano, Koichi
Nijland, Maarten
Nitzschke, Kurt
Nys, Sven
O'Shea, Glenn
Oberbeck, Willi
Oldenburg, Horst
Owczarek, Jonas
Peffgen, Wilfried
Pfab, Irene
Pidcock, Thomas
Pijnen, René
Planckaert, Jo
Podlesch, Rainer
Poitschke, Enrico
Pokorny, Eyk
Pontoni, Daniele
Preiskeit, Hans
Raasch, Emanuel
Ramsauer, Jan
Rasmussen, Alex
Reinhardt, Theo
Renz, Sigi
Reusser, Marlen
Risi, Bruno
Roth, Jean
Rouiller, Loris
Rusch, David
Saager, Harry
Sandstød, Michael
Saronni, Giuseppe
Scheller, Fritz
Schets, Steve
Schleuniger, Hans
Schmid, Georg
Schulze, Wolfgang
Schwarz, Josef
Sercu, Patrick
Stenberg, Anita Yvonne
Strasser, Peter
Strom, Alfred
Struch, Thorsten
Stuhlberger, Franz
Suter, Paul
Svendsen, Kim Gunnar
Svensson, Claes
Szurkowski, Ryszard Jan
Tabellion, Valentin
Thaler, Klaus-Peter
Thierbach, Oskar
Thomas, Benjamin
Thoms, Lothar
Thurau, Dietrich
Tietz, Oskar
Tkac, Anton
Tsareva, Galina
Unterwalder, Uwe
Vackar, Vladimir
Van Alphen, Aniek
Van Den Berg, Roy
Van Den Meerschaut, Odiel
Van Oosten-Hage, Cornelia
Van Thiel, Sina
Vandenbroucke, Jean-Luc
Vater, Alwin
Verbist, Karel
Vermeulen, Jeff
Vigier, Sébastien
Viviani, Elia
Vymazal, Miroslav
Wabel, Beat
Walker, Thomas H.S.
Walzer, Andreas
Wauters, Joseph
Webber, Mombray Vivian James
Weber, Sascha
Wiebes, Lorena
Wiegand, Matthias
Winkler, Volker
Wolke, Bruno