Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Theo Reinhardt
Voornaam: Theo
Achternaam: Reinhardt
Nationaliteit: Duitsland
Geslacht:
Leeftijd: 33 jaar
Geboortedatum: 17-09-1990
Geboorteplaats:
Berlin (Berlin), Duitsland
Voornaam: Theo
Achternaam: Reinhardt
Nationaliteit: Duitsland
Geslacht:
Leeftijd: 33 jaar
Geboortedatum: 17-09-1990
Geboorteplaats:
Berlin (Berlin), Duitsland
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
de Wielersite Ranking
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Prof
Professional 2013-
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
2005
2005
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Nieuwelingen, Duitsland, Duitsland
2006
2006
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Duitsland, Cottbus (Brandenburg), Duitsland
2007
2007
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Duitsland, Berlin (Berlin), Duitsland
2008
2008
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Duitsland, Büttgen (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
+
Thomas Juhas
2008
3e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Pruszków (Mazowieckie), Polen
2008
3e in Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Pruszków (Mazowieckie), Polen
2009
2009
7e in GP of Moscow,
(Moscou)
, Moscou (Moscou City), Rusland
2010
2010
2e in Sachsenringradrennen,
(Hohenstein-Ernstthal (a))
, Hohenstein-Ernstthal (Sachsen), Duitsland
2010
6e in Eindklassement Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost, Frankrijk
2010
1
e in 1e etappe Tour de Berlin,
(Berlin, U23)
, Berlin (Berlin), Duitsland
+
Tino Thömel
+
Martin Gründer
+
Thomas Juhas
+
Florian Bodenschatz
+
Julian Tucholl
2010
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland, Duitsland
2010
10e in Memorial Henryka Lasaka,
(Sucha Beskidzka)
, Sucha Beskidzka (Małopolskie), Polen
2010
2e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, U23, Saint Petersburg (Saint Petersburg City), Rusland
2010
2e in 1e etappe Rund um Strausberg-Kord,
(Strausberg)
, Strausberg (Brandenburg), Duitsland
2011
2011
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland, Duitsland
2011
15e in Berlin,
(Berlin, Zesdaagse)
, Berlin (Berlin), Duitsland
2011
3e in 2e etappe GP of Adygeya, Maikop (Adygeya, Republic of), Rusland
2011
3e in 2e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour, Grodzisk Wielkopolski (Wielkopolskie), Polen
2011
1
e in 4e etappe Tour de Berlin,
(Berlin, U23)
, Birkenwerder (Brandenburg), Duitsland
2011
3e in 5e etappe Tour de Berlin,
(Berlin, U23)
, Berlin (Berlin), Duitsland
2011
2e in 1e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23, Erfurt (Thuringen), Duitsland
2011
5e in 3e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23, Ohrdruf (Thuringen), Duitsland
2011
3e in 6e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23, Kahla (Thuringen), Duitsland
2011
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland, Duitsland
2011
2e in GP der Haspa Hamburg-Volksdorf,
(Hamburg (c))
, Hamburg (Hamburg), Duitsland
2012
2012
7e in ZLM Tour,
(GP Arjaan de Schipper)
, Goes (Zeeland), Nederland
2012
4e in Cottbus - Görlitz - Cottbus,
(Cottbus, U23)
, Cottbus (Brandenburg), Duitsland
2012
2e in 3e etappe Carpathia Couriers Path, Stara Bystrzyca (Lubelskie), Polen
2012
5e in 4e etappe Tour de Berlin,
(Berlin, U23)
, Rudow (Berlin), Duitsland
2012
1
e in Lichterfelde,
(Berlin, Criterium)
, Berlin (Berlin), Duitsland
2012
3e in Ingolstädter Straßenpreis,
(Ingolstadt)
, Ingolstadt (Bayern), Duitsland
2012
3e in 5e etappe Vysočina, Tsjechië
2012
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland, Duitsland
2012
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland, Duitsland
2012
7e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland, Duitsland
2012
3e in Rund um die Nürnberger Altstadt,
(Nürnberg)
, Nürnberg (Bayern), Duitsland
2012
2e in 3e etappe Tour de Moselle, Basse-Ham (Lorraine), Frankrijk
2012
7e in Kustpijl,
(Knokke (a))
, Knokke (West-Vlaanderen), België
2012
2e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Litouwen
2012
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Duitsland, Duitsland
2013
2013
3e in Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Minsk (Minsk), Belarus
2013
1
e in Ronde van Oploo,
(Oploo)
, Oploo (Noord-Brabant), Nederland
2013
4e in 3e etappe Mzansi Tour, Mamelodi (Gauteng), Zuid-Afrika
2013
3e in Drei Bahnen Tournee, Puntenkoers, Duitse Democratische Republiek
2013
2e in Drei Bahnen Tournee, Scratch, Duitsland
2013
4e in 4e etappe Tour of Serbia, Ronde van Servië,
(Kroz Srbiju)
, Pozarevac (Vojvodina), Servië
2013
4e in 5e etappe Tour of Serbia, Ronde van Servië,
(Kroz Srbiju)
, Servië
2013
5e in Eindklassement Tour of Serbia, Ronde van Servië,
(Kroz Srbiju)
, Servië
2013
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland, Duitsland
2013
1
e in 1e etappe Tour of South Bohemia,
(Okolo Jiznich Cech)
, Nova Bystrice (Jihocesky Kraj), Tsjechië
2013
5e in 2e etappe Tour of South Bohemia,
(Okolo Jiznich Cech)
, Milevsko (Jihocesky Kraj), Tsjechië
2013
2e in Eindklassement Tour of South Bohemia,
(Okolo Jiznich Cech)
, Tsjechië
2013
10e in Münsterland Giro,
(Münster (a))
, Münster (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
2014
2014
3e in Guadalajara, Ploegenachtervolging, Guadalajara (Jalisco), Mexico
2014
3e in Berlin,
(Berlin, Zesdaagse)
, Berlin (Berlin), Duitsland
2014
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland, Duitsland
+
Kersten Thiele
+
Henning Bommel
+
Nils Schomber
2014
2e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Onbekend
2014
4e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Onbekend
2014
3e in London, Ploegkoers, London (Greater London), Groot-Brittannië
2014
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Duitsland, Duitsland
2015
2015
1
e in Lichterfelde,
(Berlin, Criterium)
, Berlin (Berlin), Duitsland
2015
4e in Tartu Rattaralli,
(Tartu (b))
, Tartu (Tartumaa), Estland
2015
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland, Duitsland
+
Henning Bommel
+
Nils Schomber
+
Domenic Weinstein
2015
4e in 2e etappe Wyscig Dookola Mazowska, Nowy Dwor (Mazowieckie), Polen
2015
2e in 3e etappe Baltic Chain Tour, Valga (Valkas), Letland
2015
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Duitsland, Genthin (Sachsen-Anhalt), Duitsland
+
Joshua Stritzinger
+
Domenic Weinstein
+
Kersten Thiele
+
Nils Schomber
+
Marco Mathis
2017
2017
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland, Duitsland
+
Lucas Liß
+
Kersten Thiele
+
Domenic Weinstein
2017
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland, Duitsland
+
Kersten Thiele
2017
1
e in 3e etappe Wyscig Dookola Mazowska, Odrzywol (Mazowieckie), Polen
2017
1
e in Ronde van de Molen,
(Oosterhout (a))
, Oosterhout (Noord-Brabant), Nederland
2017
2e in deel 1 Wereldbeker, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Pruszkowo (Mazowieckie), Polen
2018
2018
1
e in Bremen, Zesdaagse, Bremen (Bremen), Duitsland
+
Kenny De Ketele
2018
3e in Berlin,
(Berlin, Zesdaagse)
, Berlin (Berlin), Duitsland
2018
1
e in Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Onbekend
+
Roger Kluge
2018
4e in Rund um die Wittenberger Altstadt,
(Wittenberg, Criterium)
, Wittenberg (Sachsen-Anhalt), Duitsland
2018
1
e in GP Buchholz,
(Buchholz)
, Buchholz (Niedersachsen), Duitsland
2018
1
e in nt. Grosser Preis der Möbelstadt Rück,
(Oberhausen)
, Oberhausen (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
2018
1
e in Citynacht von Gelsenkirchen,
(Gelsenkirchen, Criterium)
, Duitsland
2018
2e in Lichterfelde,
(Berlin, Criterium)
, Berlin (Berlin), Duitsland
2018
2e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Onbekend
2018
3e in deel 3 Wereldbeker, Baan, Ploegkoers, Elite, Berlin (Berlin), Duitsland
2019
2019
2e in Bremen, Zesdaagse, Bremen (Bremen), Duitsland
2019
1
e in Berlin,
(Berlin, Zesdaagse)
, Berlin (Berlin), Duitsland
+
Roger Kluge
2019
1
e in Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Onbekend
+
Roger Kluge
2019
1
e in Lichterfelde,
(Berlin, Criterium)
, Berlin (Berlin), Duitsland
2019
2e in GP Buchholz,
(Buchholz)
, Buchholz (Niedersachsen), Duitsland
2019
2e in Cologne Classic, Volksbank Giro,
(Köln, Criterium)
, Köln (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
2019
1
e in 3e etappe deel a Oderrundfahrt, Duitsland
2019
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland, Berlin (Berlin), Duitsland
2019
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland, Berlin (Berlin), Duitsland
2019
3e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Apeldoorn (Gelderland), Nederland
2019
1
e in deel 3 Wereldbeker, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Hongkong
+
Felix Groß
+
Leon Rohde
+
Domenic Weinstein
2019
1
e in deel 3 Wereldbeker, Baan, Ploegkoers, Elite, Hongkong
+
Roger Kluge
2019
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Duitsland, Duitsland
2020
2020
2e in Bremen, Zesdaagse, Bremen (Bremen), Duitsland
2020
3e in Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Berlin (Berlin), Duitsland
2021
2021
1
e in deel 1 Nations’ Cup, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Hong Kong , Hongkong
+
Felix Groß
+
Leon Rohde
+
Marco Mathis
+
Domenic Weinstein
2021
1
e in deel 1 Nations’ Cup, Baan, Ploegkoers, Elite, Hong Kong , Hongkong
+
Moritz Malcharek
2022
2022
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland, Büttgen (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
2022
4e in 6e etappe Ronde van Normandië,
(Tour de Normandie)
, Carentan (Basse-Normandie), Frankrijk
2022
3e in deel 2 Nations’ Cup, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Milton (Ontario), Canada
2022
3e in deel 2 Nations’ Cup, Baan, Ploegkoers, Elite, Milton (Ontario), Canada
2022
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland, Büttgen (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
+
Tobias Buck-Gramcko
+
Nicolas Heinrich
+
Leon Rohde
2022
1
e in 1e etappe Oderrundfahrt, Duitsland
2022
1
e in 2e etappe Oderrundfahrt, Thalmann (Bayern), Duitsland
2022
2e in 3e etappe Oderrundfahrt, Duitsland
2022
1
e in Eindklassement Oderrundfahrt, Duitsland
2022
2e in Europees Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, München (Bayern), Duitsland
2022
1
e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, München (Bayern), Duitsland
+
Roger Kluge
2022
4e in Sparkassen Cup Zwickau-Eckresbach,
(Zwickau)
, Duitsland
2023
2023
1
e in Berlin,
(Berlin, Zesdaagse)
, Duitsland
+
Roger Kluge
2023
1
e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Grenchen (Solothurn), Zwitserland
+
Roger Kluge
2023
3e in 1e etappe Oberösterreich Rundfahrt, Geinberg (Oberösterreich), Oostenrijk
2023
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland, Cottbus (Brandenburg), Duitsland
2023
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland, Cottbus (Brandenburg), Duitsland
+
Benjamin Boos
+
Tobias Buck-Gramcko
+
Nicolas Heinrich
2024
2024
1
e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Apeldoorn (Gelderland), Nederland
+
Roger Kluge
Ploegen
2013
Rad-Net Rose Team (Duitsland)
2014
Rad-Net - Rose Team (Duitsland)
2015
Rad-Net Rose Team (Duitsland)
2016
Rad - Net - Rose (Duitsland)
2017
Rad-Net.de - Rose Team (Duitsland)
2018
Heizomat - Rad-Net.de (Duitsland)
2019
Heizomat - Rad-Net.de (Duitsland)
2020
Rad-Net - Rose (Duitsland)
2021
Rad-net.de (Duitsland)
2022
Rad-Net - Rose (Duitsland)
2023
Rad-Net - Osswald (Duitsland)
de Wielersite ranking
Plaats: 1426
Punten: 1.00
Eendagswedstrijden
100%
Details:
03-10-2013
Münster (a)
Eendagswedstrijden
1.00
Close
Memo(s)
KED - Bianchi Team Berlin
Stinus
Fotoalbum Theo Reinhardt
Foto: © Rad-net.de
2014
Foto: © Rad-Net Rose Team
2015
Foto: Courtesy rad-net-rose-team.de
2016
Foto: © Heizomat - Rad-Net.de
2018
Foto: © Heizomat - Rad-Net.de
2019
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2020
Foto: © Rad-net.de
2021
Foto: © Rad-Net - Osswald
2023
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close