Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender juni 2009
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 juni
Baden
Memorial Leo Wirth
NE
Criterium
GER
6e etappe Berghaus Yak Attack, Mountainbike
NE
Wedstrijd
NEP
Berlare (a)
NE
Criterium
BEL
5e etappe Berlin, U23
Tour de Berlin
2.2
Etappe
GER
6e etappe CRA Super 7 Cycle Series
NE
Etappe
MRI
Cras-Avernas (V)
Flèche Hesbignonne /Haspengouwse Pijl
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe DCU's Dame Cup (V)
NE
Wedstrijd
DEN
Districtskampioenschap Midden-Nederland, Op de weg, Nederland (V)
NE
Regionaal kampioenschap
NED
Districtskampioenschap Noord-Nederland, Op de weg, Nederland (V)
NE
Districtskampioenschap
NED
Districtskampioenschap Oost-Nederland, Op de weg, Nederland (V)
NE
Regionaal kampioenschap
NED
Hammel
NE
Criterium
DEN
3e etappe Impact Stage Race
NE
Etappe
CAN
Incourt
NE
Criterium
BEL
Köln, Criterium
Cologne Classic, Volksbank Giro
NE
Criterium
GER
1e etappe Le Tour du Grand Montréal (V)
2.1
Etappe
CAN
Leipzig (a)
Neuseen Classics - Rund um die Braunkohle
1.1
Wedstrijd
GER
Liedekerke
Liedekerkse Pijl, Liedekerke Interclub 1
NE
Wedstrijd
BEL
Liedekerke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Luneray
NE
Criterium
FRA
Merdingen (V)
Leo Wirth Strassenrennen
NE
Criterium
GER
Moncontour
Grand Prix de la Pentecôte
NE
Criterium
FRA
Montego Bay
Montego Bay Rotary Club East-Bikeathon Challenge
NE
Criterium
JAM
Muizen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Open, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Rogaland GP
Kalas Cup Landevei
1.2
Wedstrijd
NOR
1e etappe Tengku Mahkota Pahang Trophy
NE
Etappe
MAS
4e etappe Tour de Gironde
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Vuelta Mazatlán
Mazatlan
NE
Proloog
MEX
02 juni
Axel, Amateurs
NE
Criterium
NED
1e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.2
Etappe
POL
Bassano del Grappa
Trofeo Alcide De Gasperi
1.2
Wedstrijd
ITA
Gullegem
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Le Tour du Grand Montréal (V)
2.1
Etappe
CAN
Oman Season Opener
NE
Criterium
OMA
Pistoia - Fiorano Modenese
GP Panariagroup / Lea
NE
Wedstrijd
ITA
Sorø, Junioren
NE
Criterium
DEN
2e etappe Tengku Mahkota Pahang Trophy
NE
Etappe
MAS
1e etappe Volta Ciclista Provincia Tarragona
NE
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta Mazatlán
Mazatlan
NE
Etappe
MEX
03 juni
2e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.2
Etappe
POL
Harderwijk
Parel van de Veluwe
NE
Wedstrijd
NED
Harderwijk (V)
NE
Wedstrijd
NED
3e etappe Le Tour du Grand Montréal (V)
2.1
Individuele tijdrit
CAN
4e etappe Le Tour du Grand Montréal (V)
2.1
Criterium
CAN
Michelstadt
Rund um das Michelstädter Rathaus
NE
Criterium
GER
Montenaken, Chrono (V)
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Montenaken, Chrono, Junioren (V)
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Montenaken, Chrono, Nieuwelingen
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Montenaken, Chrono, Nieuwelingen (V)
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Montenaken, Chrono, U23
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Proloog Mount Hood Classic
NE
Proloog
USA
1e etappe Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
2.2
Etappe
NOR
Steenhuffel, Amateurs
Steenhuffel
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tengku Mahkota Pahang Trophy
NE
Etappe
MAS
Proloog Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Proloog
LUX
Proloog Udmurt Republic Stage Race
NE
Proloog
RUS
Vejen, Criterium, Elite/U23
NE
Criterium
DEN
2e etappe Volta Ciclista Provincia Tarragona
NE
Etappe
ESP
1e etappe Volta Ciclistica Internacional do Paraná
2.2
Etappe
BRA
3e etappe Vuelta Mazatlán
Mazatlan
NE
Etappe
MEX
04 juni
Austerlitz, Criterium, Amateurs
Ronde van Austerlitz
NE
Criterium
NED
3e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.2
Etappe
POL
Begijnendijk
NE
Wedstrijd
BEL
Games of Small States of Europe, Mountainbike, XC, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
5e etappe Le Tour du Grand Montréal (V)
2.1
Etappe
CAN
1e etappe Mid-Year Tour
NE
Etappe
SEY
1e etappe Mount Hood Classic
NE
Etappe
USA
2e etappe Mount Hood Classic (V)
2.2
Etappe
USA
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
2e etappe Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
2.2
Etappe
NOR
1e etappe Saguenay, U23
Coupe des nations Ville Saguenay
2.Ncup
Etappe
CAN
4e etappe Tengku Mahkota Pahang Trophy
NE
Etappe
MAS
1e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
Proloog Tour du Pays de Vaud, Junioren
NE
Individuele tijdrit
SUI
1e etappe Tour of Mindanao
NE
Etappe
PHI
1e etappe Udmurt Republic Stage Race
NE
Etappe
RUS
1e etappe Volta a Coruña
NE
Etappe
ESP
3e etappe Volta Ciclista Provincia Tarragona
NE
Etappe
ESP
2e etappe Volta Ciclistica Internacional do Paraná
2.2
Etappe
BRA
1e etappe Vuelta Femenina a Guatemala (V)
NE
Etappe
GUA
4e etappe Vuelta Mazatlán
Mazatlan
NE
Etappe
MEX
Zaventem (a)
NE
Wedstrijd
BEL
05 juni
's-Heer-Abtskerke, Amateurs
NE
Criterium
NED
4e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.2
Etappe
POL
5e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.2
Etappe
POL
Calais, Criterium
NE
Criterium
FRA
GP Souvenir Jean Floc'h
NE
Criterium
FRA
1e etappe Hana Tour, Elite/U23
NE
Criterium
CZE
Hengelo (V)
NE
Criterium
NED
Hengelo, Criterium
NE
Criterium
NED
Lahti
Lahti GP
NE
Criterium
FIN
1e etappe Münsterland Tour, Junioren
JR
Etappe
GER
2e etappe Mid-Year Tour
NE
Etappe
SEY
2e etappe Mount Hood Classic
NE
Individuele tijdrit
USA
3e etappe Mount Hood Classic (V)
2.2
Individuele tijdrit
USA
Rødvig, Elite/U23
CK Fix
NE
Individuele tijdrit
DEN
Rødvig, Elite/U23 (V)
Stevns/CK Fix
NE
Individuele tijdrit
DEN
3e etappe Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
2.2
Etappe
NOR
2e etappe Saguenay, U23
Coupe des nations Ville Saguenay
2.Ncup
Etappe
CAN
Soissons
NE
Criterium
FRA
1e etappe Tour de Korea
2.2
Individuele tijdrit
KOR
2e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
1e etappe Tour du Pays de Vaud, Junioren
NE
Etappe
SUI
2e etappe Tour of Mindanao
NE
Etappe
PHI
2e etappe Udmurt Republic Stage Race
NE
Etappe
RUS
2e etappe Volta a Coruña
NE
Etappe
ESP
4e etappe Volta Ciclista Provincia Tarragona
NE
Etappe
ESP
3e etappe Volta Ciclistica Internacional do Paraná
2.2
Etappe
BRA
1e etappe Vuelta Ciclista Arica
NE
Etappe
CHI
2e etappe Vuelta Femenina a Guatemala (V)
NE
Etappe
GUA
5e etappe Vuelta Mazatlán
Mazatlan
NE
Etappe
MEX
06 juni
Allenvale
Wachovia Series Lancaster, Lehigh Valley Classic
NE
Criterium
USA
Auburn
Lake Auburn
NE
Criterium
USA
6e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.2
Etappe
POL
Berlin, Criterium
Lichterfelde
NE
Criterium
GER
Clásica Costa Cálida
NE
Criterium
ESP
Classique des Alpes, Junioren
NE
Klimwedstrijd
FRA
Diex
Völkermarkter Radsporttage, Diexer Bergrennen
NE
Wedstrijd
AUT
Farum
Road Bike Shop Løbet/ABC
NE
Criterium
DEN
Farum, Elite/U23 (V)
Road Bike Shop Løbet/ABC
NE
Criterium
DEN
1e etappe Festival Ciclístico Orgánico
Organico
NE
Etappe
DOM
2e etappe Festival Ciclístico Orgánico
Organico
NE
Etappe
DOM
Gippingen (a)
NE
Criterium
SUI
1e etappe GP Abimota
NE
Ploegentijdrit
POR
2e etappe GP Abimota
NE
Etappe
POR
Grenå, Elite/U23
Grenå OK/Kvickly Løbet
NE
Criterium
DEN
Guanare
Clásico Aniversario Federacion Ciclista de Venezuela
NE
Wedstrijd
VEN
Hammarby, Elite/U23
Luma GP, Hammarby Sjöstad, Stockholm
NE
Criterium
SWE
Hammarby, Elite/U23 (V)
Luma GP, Hammarby Sjöstad, Stockholm
NE
Criterium
SWE
2e etappe Hana Tour, Elite/U23
NE
Etappe
CZE
Keggi Velo
NE
Wedstrijd
LAT
Louis Trichardt
Kremetart
NE
Criterium
RSA
3e etappe Münsterland Tour, Junioren
JR
Etappe
GER
2e etappe Münsterland Tour, Junioren
JR
Individuele tijdrit
GER
Marco Pantani Memorial
1.1
Wedstrijd
ITA
3e etappe Mid-Year Tour
NE
Etappe
SEY
3e etappe Mount Hood Classic
NE
Etappe
USA
4e etappe Mount Hood Classic (V)
2.2
Etappe
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ivoorkust
CN
Nationaal kampioenschap
CIV
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
CN
Klimwedstrijd
AUT
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Junioren, Oostenrijk
CN
Klimwedstrijd
AUT
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Oostenrijk
CN
Klimwedstrijd
AUT
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Oostenrijk
CN
Klimwedstrijd
AUT
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, U23, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Norfolk
Norfolk Classic
NE
Criterium
USA
Proloog Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Ploegentijdrit
POL
4e etappe Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
2.2
Etappe
NOR
1e etappe Ringerike, Junioren
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
NE
Etappe
NOR
São Domingos de Rana, Nieuwelingen
Circuito de Mato-Cheirinhos
NE
Criterium
POR
3e etappe Saguenay, U23
Coupe des nations Ville Saguenay
2.Ncup
Etappe
CAN
4e etappe Saguenay, U23
Coupe des nations Ville Saguenay
2.Ncup
Individuele tijdrit
CAN
Siófok
Tour de Pelso - Balaton Maraton
NE
Wedstrijd
HUN
Smithfield
Smithfield Circuit
NE
Criterium
GBR
Steinfurt (a)
Steinfürter Abendrennen
NE
Criterium
GER
2e etappe Tour de Korea
2.2
Etappe
KOR
3e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
2e etappe deel a Tour du Pays de Vaud, Junioren
NE
Etappe
SUI
2e etappe deel b Tour du Pays de Vaud, Junioren
NE
Etappe
SUI
3e etappe Tour of Mindanao
NE
Etappe
PHI
Triberg
GP Schwarzwald, GP Triberg
1.1
Wedstrijd
GER
Proloog Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.2
Proloog
ROM
3e etappe Udmurt Republic Stage Race
NE
Etappe
RUS
Varese, Junioren
Piccola Tre Valli Varesine
JR
Wedstrijd
ITA
3e etappe Volta a Coruña
NE
Etappe
ESP
5e etappe deel a Volta Ciclista Provincia Tarragona
NE
Individuele tijdrit
ESP
5e etappe deel b Volta Ciclista Provincia Tarragona
NE
Etappe
ESP
4e etappe Volta Ciclistica Internacional do Paraná
2.2
Etappe
BRA
Proloog Vuelta a Colombia
2.2
Proloog
COL
2e etappe Vuelta Ciclista Arica
NE
Etappe
CHI
3e etappe Vuelta Femenina a Guatemala (V)
NE
Etappe
GUA
6e etappe Vuelta Mazatlán
Mazatlan
NE
Etappe
MEX
Vzpon na Mohor
NE
Criterium
SLO
Zwolle (V) (a)
Omloop van Stadshagen
NE
Criterium
NED
07 juni
þingvellir
Bikar þingvellir
NE
Criterium
ISL
Ampleforth
Ryedale Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Baelen
NE
Criterium
BEL
7e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.2
Etappe
POL
Banbridge
Noel Teggart Memorial
NE
Criterium
IRL
Bulawayo
Bulawayo Blue Hills
NE
Criterium
ZIM
Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
1.2
Wedstrijd
ITA
1e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
FRA
Cubura
Velika Nagrade Čubure
NE
Criterium
SRB
Diex
Völkermarkter Radsporttage, GP Südkärnten
NE
Klimwedstrijd
AUT
Ellignies
NE
Criterium
BEL
Exloo
Kasseien Omloop Exloo
NE
Criterium
NED
Exloo (V)
Kasseien Omloop Exloo
1.2
Criterium
NED
Freetown
Vitality Race
NE
Criterium
SLE
Gippingen
GP Kanton Aargau/GP du canton d'Argovie
1.HC
Wedstrijd
SUI
Gits
Trofee van Vlaanderen
NE
Criterium
BEL
GP GCIM
NE
Criterium
MRI
3e etappe Hana Tour, Elite/U23
NE
Etappe
CZE
Horsens, Elite/U23 (a)
NE
Criterium
DEN
Horsens, Elite/U23 (V)
NE
Criterium
DEN
Köln - Mülheim
NE
Criterium
GER
Köln - Mülheim (V)
NE
Criterium
GER
Lübeck
GP Lübeck
NE
Wedstrijd
GER
Lomas de Zamora
Lomas de Zamora circuito
NE
Criterium
ARG
4e etappe Münsterland Tour, Junioren
JR
Etappe
GER
4e etappe Mid-Year Tour
NE
Klimtijdrit
SEY
5e etappe Mid-Year Tour
NE
Etappe
SEY
4e etappe Mount Hood Classic
NE
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tunesië
CN
Nationaal kampioenschap
TUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Saint Lucia
CN
Nationaal kampioenschap
LCA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Tunesië
CN
Nationaal kampioenschap
TUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Tunesië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
TUN
Nelson 40
NE
Criterium
NZL
Ninove, Dernycriterium
NE
Dernyrace
BEL
Nynäshamn
Falkenloppet
NE
Criterium
SWE
Nynäshamn (V)
Falkenloppet
NE
Criterium
SWE
Overpelt (b)
NE
Criterium
BEL
Ovezande, Amateurs
NE
Criterium
NED
Philadelphia (a)
Philadelphia International Ch'ship
1.HC
Wedstrijd
USA
Philadelphia (V)
Liberty Classic
1.1
Wedstrijd
USA
1e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
Porvoo
Porvoon ajot
NE
Wedstrijd
FIN
Riga (a)
Riga GP
NE
Criterium
LAT
5e etappe Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
2.2
Etappe
NOR
2e etappe Ringerike, Junioren
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
NE
Etappe
NOR
Ronde van Limburg
NE
Wedstrijd
NED
5e etappe Saguenay, U23
Coupe des nations Ville Saguenay
2.Ncup
Etappe
CAN
San Felipe
Clasico Corre Por La Vida/Dile NO a las Drogas
NE
Criterium
VEN
Sant'Ermete
Coppa della Pace
1.2
Wedstrijd
ITA
Sint-Brixuis-Rode
Meise-Rode
NE
Criterium
BEL
Sjællandsmesterskab, Op de weg, Elite, Denemarken
NE
Districtskampioenschap
DEN
Sjællandsmesterskab, Op de weg, Elite, Denemarken (V)
NE
Districtskampioenschap
DEN
Sjællandsmesterskab, Op de weg, Junioren, Denemarken
NE
Wedstrijd
DEN
Sjællandsmesterskab, Op de weg, Junioren, Denemarken (V)
NE
Districtskampioenschap
DEN
Slagelse (V)
NE
Wedstrijd
DEN
Stuttgart (d)
Stuttgart-Hohenheim
NE
Criterium
GER
Taipingshan
NE
Criterium
TPE
1e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
2.2
Etappe
GER
3e etappe Tour de Korea
2.2
Etappe
KOR
4e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
1e etappe Tour de Prince Edward Island (V)
Tour de Pei
2.2
Etappe
CAN
3e etappe Tour du Pays de Vaud, Junioren
NE
Etappe
SUI
4e etappe Tour of Mindanao
NE
Etappe
PHI
Trevenzuolo
Roncoleva di Trevenzuola
NE
Criterium
ITA
1e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.2
Etappe
ROM
4e etappe Udmurt Republic Stage Race
NE
Etappe
RUS
5e etappe Volta Ciclistica Internacional do Paraná
2.2
Etappe
BRA
1e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
3e etappe Vuelta Ciclista Arica
NE
Etappe
CHI
4e etappe Vuelta Femenina a Guatemala (V)
NE
Etappe
GUA
Watt's Memorial
NE
Criterium
GUY
Waver - Rijmenam
Memorial Philippe Vanconingsloo
1.2
Wedstrijd
BEL
Weelde
NE
Wedstrijd
BEL
Wolvertem (a)
Meise-Wolvertem
NE
Wedstrijd
BEL
08 juni
2e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Kemzeke
Memorial Andre De Blieck
NE
Criterium
BEL
Kemzeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kester, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
Renedo
Trofeo San Antonio Renedo de Pielagos
NE
Criterium
ESP
2e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
2.2
Etappe
GER
4e etappe Tour de Korea
2.2
Etappe
KOR
2e etappe Tour de Prince Edward Island (V)
Tour de Pei
2.2
Individuele tijdrit
CAN
1e etappe Tour of Leinster Two Day
NE
Etappe
IRL
2e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.2
Etappe
ROM
5e etappe Udmurt Republic Stage Race
NE
Etappe
RUS
Vatternrundan
NE
Criterium
CHN
2e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
09 juni
Amsoldingen, Chrono (V)
Stockental
NE
Individuele tijdrit
SUI
3e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Durango (V)
Emakumeen Saria
1.2
Wedstrijd
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Saint Lucia
CN
Nationaal kampioenschap
LCA
Novi Ligure (a)
Coppa Giuseppe Romita
NE
Criterium
ITA
3e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
3e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
2.2
Etappe
GER
Thun, Chrono
NE
Individuele tijdrit
SUI
1e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
5e etappe Tour de Korea
2.2
Etappe
KOR
3e etappe Tour de Prince Edward Island (V)
Tour de Pei
2.2
Etappe
CAN
2e etappe Tour of Leinster Two Day
NE
Etappe
IRL
Tours
GP Tours
NE
Criterium
FRA
3e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.2
Etappe
ROM
6e etappe Udmurt Republic Stage Race
NE
Etappe
RUS
3e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
10 juni
Brustem (a)
Brustem Sint-Truiden
NE
Criterium
BEL
1e etappe Circuito Montañés
2.2
Etappe
ESP
4e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
FRA
DNB Nor Cup 3
NE
Criterium
NOR
Hazerswoude-Dorp (V)
NE
Criterium
NED
Kohila, Chrono
Kohila Kernu
NE
Individuele tijdrit
EST
1e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Criterium
USA
1e etappe Nature Valley Grand Prix (V)
NE
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Nature Valley Grand Prix (V)
NE
Criterium
USA
Nieuwrode
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Norsk Sykle Festival
Kalas Cup/Norgescup
NE
Etappe
NOR
4e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Individuele tijdrit
POL
4e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
2.2
Etappe
GER
2e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
6e etappe Tour de Korea
2.2
Etappe
KOR
4e etappe Tour de Prince Edward Island (V)
Tour de Pei
2.2
Etappe
CAN
3e etappe Tour of Leinster Two Day
NE
Etappe
IRL
4e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.2
Etappe
ROM
7e etappe Udmurt Republic Stage Race
NE
Individuele tijdrit
RUS
4e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
1e etappe Vuelta al Estado Portuguesa
NE
Etappe
VEN
11 juni
Bierbeek (b)
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Circuito Montañés
2.2
Etappe
ESP
5e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Eglosheim
NE
Criterium
GER
1e etappe Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.1WE
Etappe
ESP
1e etappe GP CTT Correios de Portugal
2.1
Etappe
POR
Honselersdijk
NE
Criterium
NED
1e etappe Lidice
NE
Individuele tijdrit
CZE
3e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Etappe
USA
3e etappe Nature Valley Grand Prix (V)
NE
Etappe
USA
2e etappe Norsk Sykle Festival
Kalas Cup/Norgescup
NE
Criterium
NOR
5e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
1e etappe Ronde de l'Oise
NE
Etappe
FRA
Schwanenstadt (b)
Giro di Festina Schwanenstadt
NE
Wedstrijd
AUT
5e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
2.2
Individuele tijdrit
GER
3e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
7e etappe Tour de Korea
2.2
Etappe
KOR
5e etappe Tour de Prince Edward Island (V)
Tour de Pei
2.2
Criterium
CAN
1e etappe Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
JR
Etappe
GER
5e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.2
Etappe
ROM
5e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
2e etappe Vuelta al Estado Portuguesa
NE
Etappe
VEN
12 juni
1e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2
Etappe
ITA
1e etappe Campeonato de Invierno CC Sanducero
NE
Etappe
URU
3e etappe Circuito Montañés
2.2
Etappe
ESP
Ciudad Arce, Chrono
Polliedro - Ciudad Arce
NE
Individuele tijdrit
ESA
6e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
2e etappe Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.1WE
Etappe
ESP
2e etappe GP CTT Correios de Portugal
2.1
Etappe
POR
Kuwait Clubs Race 1
NE
Wedstrijd
KUW
2e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zimbabwe
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zimbabwe (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
4e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Criterium
USA
4e etappe Nature Valley Grand Prix (V)
NE
Criterium
USA
3e etappe Norsk Sykle Festival
Kalas Cup/Norgescup
NE
Criterium
NOR
6e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
2e etappe Ronde de l'Oise
NE
Etappe
FRA
Proloog Ronde van Zeeland Seaports - Tacx Pro Classic
Delta Tour Zeeland
2.1
Proloog
NED
Sennestadt (V)
NE
Criterium
GER
6e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
2.2
Etappe
GER
4e etappe deel a Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Individuele tijdrit
CAN
4e etappe deel b Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Criterium
CAN
8e etappe Tour de Korea
2.2
Etappe
KOR
1e etappe Tour de l'Eure et Loire
NE
Etappe
FRA
2e etappe Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
JR
Etappe
GER
6e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.2
Etappe
ROM
6e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
3e etappe Vuelta al Estado Portuguesa
NE
Etappe
VEN
13 juni
`Afula
Preparation Nationals
NE
Criterium
ISR
Achtkarspelen (V)
Ronde van de Kerspelen
NE
Criterium
NED
Aubel
NE
Criterium
BEL
2e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2
Etappe
ITA
Belsele (V)
NE
Criterium
BEL
Beslija
Memorial Edin Bešlija
NE
Criterium
BIH
4e etappe Circuito Montañés
2.2
Etappe
ESP
7e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Deurne, Dernycriterium
NE
Dernyrace
BEL
3e etappe deel b Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.1WE
Etappe
ESP
3e etappe deel a Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.1WE
Individuele tijdrit
ESP
Gamaches
GP de Gamaches
NE
Criterium
FRA
3e etappe GP CTT Correios de Portugal
2.1
Etappe
POR
Grandglise
NE
Criterium
BEL
Grießen
Derny-Cup Griessen
NE
Dernyrace
GER
Kangarilla
John Venturi Memorial
NE
Criterium
AUS
1e etappe Le Tour de Mont Pleasant
NE
Criterium
USA
3e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
Limelette (a)
NE
Criterium
BEL
Matulji - Ucka
Trofej UČKA
NE
Wedstrijd
CRO
Menen
Memorial Noël Soetaert, Menen-Moorsele Interclub
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Etappe
USA
5e etappe Nature Valley Grand Prix (V)
NE
Etappe
USA
Nieuwerkerk, Amateurs
NE
Criterium
NED
4e etappe Norsk Sykle Festival
Kalas Cup/Norgescup
NE
Individuele tijdrit
NOR
5e etappe Norsk Sykle Festival
Kalas Cup/Norgescup
NE
Etappe
NOR
1e etappe Ras Connachta
NE
Etappe
IRL
2e etappe Ras Connachta
NE
Individuele tijdrit
IRL
3e etappe Ronde de l'Oise
NE
Etappe
FRA
1e etappe Ronde van Zeeland Seaports - Tacx Pro Classic
Delta Tour Zeeland
2.1
Etappe
NED
Sinzig
NE
Criterium
GER
Töging (V)
NE
Criterium
GER
7e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
2.2
Etappe
GER
Tiel, U23
Omloop van Medel
NE
Criterium
NED
5e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
9e etappe Tour de Korea
2.2
Etappe
KOR
2e etappe Tour de l'Eure et Loire
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour de l'Eure et Loire
NE
Ploegentijdrit
FRA
1e etappe Tour de Louisiane
NE
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Tour de Louisiane
NE
Etappe
USA
1e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
SUI
Tripoli (a)
Libya Road Race 1
NE
Wedstrijd
LIB
3e etappe deel a Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
JR
Etappe
GER
3e etappe deel b Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
JR
Etappe
GER
7e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.2
Etappe
ROM
Villasana de Mena
GP San Antonio
NE
Wedstrijd
ESP
1e etappe Volta de Belém
NE
Etappe
BRA
4e etappe Vuelta al Estado Portuguesa
NE
Etappe
VEN
Wilmington (a)
Jason Gundel Classic
NE
Criterium
USA
4e etappe Zimbabwe Time Trial Series, Chrono
NE
Individuele tijdrit
ZIM
14 juni
Aartselaar
Grote Prijs van ´t Heiken Ereprijs material
NE
Criterium
BEL
3e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2
Etappe
ITA
Barzago
Trofeo Velo Plus
NE
Wedstrijd
ITA
Beveren (V)
Kieldrecht-Prosperpolder
NE
Criterium
BEL
Brisbane (b)
Avanti Classic
NE
Criterium
AUS
Capernwray (V)
Capernwray Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Cheyney
Cheyney Challenge
NE
Criterium
USA
5e etappe Circuito Montañés
2.2
Etappe
ESP
8e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Día Nacional de la Bicicleta
NE
Wedstrijd
PAR
Deurne (d)
Deurne-Diest
NE
Criterium
BEL
Dommeldange (a)
GP Marc Angel
NE
Criterium
LUX
4e etappe Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.1WE
Etappe
ESP
Gehrden
Bürgerpreis der Stadt Gehrden
NE
Criterium
GER
4e etappe GP CTT Correios de Portugal
2.1
Etappe
POR
GP Onatel
NE
Criterium
BUR
GP Prefectura de Naval
NE
Criterium
ARG
Hürth - Kendenich
NE
Criterium
GER
Hong Kong (h)
Hong Kong Road Race 7
NE
Wedstrijd
HKG
Kampioenschap van het Baskenland, Op de weg, U23, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kauhajoki, Chrono
NE
Wedstrijd
FIN
Khouribga
GP VCK - Khouribga
NE
Wedstrijd
MAR
Kitchener
KW Classic
NE
Criterium
CAN
La Mézière
La Valle D'Ille U - Souvenir Julien Ditlecadet
NE
Criterium
FRA
2e etappe Le Tour de Mont Pleasant
NE
Etappe
USA
4e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
Matete
NE
Criterium
COD
Moerdijk
Ster van Moerdijk
NE
Criterium
NED
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Malta
CN
Nationaal Kampioenschap
MLT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Antigua en Barbuda
CN
Nationaal kampioenschap
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Antigua en Barbuda (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cyprus
Pagkyprio Protathima Dromou
CN
Nationaal kampioenschap
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Japan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Japan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
6e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Criterium
USA
6e etappe Nature Valley Grand Prix (V)
NE
Criterium
USA
6e etappe Norsk Sykle Festival
Kalas Cup/Norgescup
NE
Etappe
NOR
Oil Workers Trade Union OWTU Cycling Race
NE
Criterium
TRD
Paramaribo, Criterium
NE
Criterium
SUR
2e etappe Près d'en Haut Stage Race
Pres d'en Haut
NE
Etappe
CAN
1e etappe Près d'en Haut Stage Race
Pres d'en Haut
NE
Individuele tijdrit
CAN
3e etappe Ras Connachta
NE
Etappe
IRL
Regionaal Kampioenschap van de Littoral, Op de weg, Elite, Kameroen
NE
Regionaal kampioenschap
CMR
4e etappe Ronde de l'Oise
NE
Etappe
FRA
2e etappe Ronde van Zeeland Seaports - Tacx Pro Classic
Delta Tour Zeeland
2.1
Etappe
NED
San Martino di Lupari
iG.P. Banca di Credito Cooperativo dell'Alta Padovana
NE
Wedstrijd
ITA
Schaffhausen, Criterium
Breite
NE
Criterium
SUI
Tanara - Puente de Bayano
NE
Wedstrijd
PAN
6e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
Tour de Gyömrö
NE
Criterium
HUN
10e etappe Tour de Korea
2.2
Etappe
KOR
4e etappe Tour de l'Eure et Loire
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Louisiane
NE
Criterium
USA
2e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
2e etappe Tour of Belarus
NE
Etappe
BLR
4e etappe Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
JR
Etappe
GER
Vilvoorde, Mountainbike, Elite/U23
NE
Wedstrijd
BEL
Vilvoorde, Mountainbike, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Vilvoorde, Mountainbike, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Vilvoorde, Mountainbike, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Vilvoorde, Mountainbike, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Volta de Belém
NE
Etappe
BRA
2e etappe Volta de Belém
NE
Etappe
BRA
7e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Individuele tijdrit
COL
Wervik (b)
NE
Criterium
BEL
Yanfolila - Bougouni
NE
Wedstrijd
MLI
15 juni
4e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2
Individuele tijdrit
ITA
2e etappe Campeonato de Invierno CC Sanducero
NE
Etappe
URU
6e etappe Circuito Montañés
2.2
Etappe
ESP
1e etappe Iraq Club Championships, Op de weg, Elite, Irak
NE
Etappe
IRQ
2e etappe Iraq Club Championships, Op de weg, Elite, Irak
NE
Etappe
IRQ
1e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Lausanne (V)
Souvenir Magali Pache
NE
Individuele tijdrit
SUI
Stamfordham
Beaumont Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
Trujillo - La Casmiche
NE
Wedstrijd
PER
8e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
Zuiddorpe, Amateurs
Boekweitronde
NE
Criterium
NED
16 juni
5e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2
Etappe
ITA
Belsele
Kampioenschap van het Waasland
NE
Wedstrijd
BEL
Benoni
Fountains Cycle Challenge
NE
Criterium
RSA
7e etappe Circuito Montañés
2.2
Etappe
ESP
2e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Proloog Saaremaa Velotuur
NE
Proloog
EST
4e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
1e etappe Tour of Ohio
Evian Tour
NE
Etappe
USA
9e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
17 juni
Districtskampioenschap Zuid-West-Nederland, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
NE
Regionaal kampioenschap
NED
1e etappe Giro di Jersey
NE
Etappe
USA
Harlem
Harlem Skyscraper Classic
NE
Wedstrijd
USA
Kampioenschap van het Baskenland, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van het Baskenland, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Keerbergen (a)
NE
Criterium
BEL
Kraków
Zloty Pierscien Krakowa
NE
Criterium
POL
3e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Luzern (V)
NE
Individuele tijdrit
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Algerije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ALG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bermuda
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bermuda (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BER
1e etappe Saaremaa Velotuur
NE
Etappe
EST
1e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Individuele tijdrit
NED
1e etappe Tour de Nez
Mighty Tour de Nez
NE
Etappe
USA
5e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
2e etappe Tour of Ohio
Evian Tour
NE
Etappe
USA
10e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
1e etappe Zollernalbkreis
NE
Etappe
GER
18 juni
6e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2
Etappe
ITA
Proloog Boucles de la Mayenne
2.2
Proloog
FRA
2e etappe Giro di Jersey
NE
Etappe
USA
1e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
2.2
Individuele tijdrit
FRA
4e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Ecuador
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ECU
1e etappe RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
v/h Ster van Walcheren
2.2
Individuele tijdrit
NED
1e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Saaremaa Velotuur
NE
Etappe
EST
2e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Etappe
NED
6e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
1e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
1e etappe Tour of Malopolska
2.2
Etappe
POL
3e etappe Tour of Ohio
Evian Tour
NE
Etappe
USA
1e etappe Tour of Slovenia
2.1
Etappe
SLO
11e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
2e etappe Zollernalbkreis
NE
Etappe
GER
19 juni
7e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2
Etappe
ITA
1e etappe Boucles de la Mayenne
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V)
2.1WE
Etappe
ITA
3e etappe Giro di Jersey
NE
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
2.2
Etappe
FRA
5e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Algerije
CN
Nationaal kampioenschap
ALG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Israël (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Israël
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Israël (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Panama
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Ecuador (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ECU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Israël (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Panama
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Oran
GP de l'Echo d'Oran
NE
Criterium
ALG
2e etappe RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
v/h Ster van Walcheren
2.2
Etappe
NED
2e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Saaremaa Velotuur
NE
Etappe
EST
Sollerön
Solleröloppet
NE
Wedstrijd
SWE
3e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Etappe
NED
2e etappe Tour de Nez
Mighty Tour de Nez
NE
Criterium
USA
7e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
1e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
2e etappe Tour of Malopolska
2.2
Etappe
POL
4e etappe Tour of Ohio
Evian Tour
NE
Etappe
USA
2e etappe Tour of Slovenia
2.1
Etappe
SLO
12e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
3e etappe Zollernalbkreis
NE
Etappe
GER
20 juni
8e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2
Etappe
ITA
Belsele
NE
Criterium
BEL
Bertrange
NE
Criterium
LUX
2e etappe Boucles de la Mayenne
2.2
Etappe
FRA
Bruinisse, Amateurs
NE
Criterium
NED
1e etappe CC Pegaso 3
NE
Individuele tijdrit
PER
Chişinău, Junioren
Cup President Moldova
JR
Criterium
MDA
Emptinne
NE
Criterium
BEL
2e etappe Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V)
2.1WE
Etappe
ITA
4e etappe Giro di Jersey
NE
Etappe
USA
2e etappe GP Cuiaba Chapada
NE
Etappe
BRA
3e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
2.2
Etappe
FRA
1e etappe High Uintas Classic
NE
Etappe
USA
6e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
1e etappe Mainfranken-Tour, U23
2.2
Etappe
GER
Masaza Tour Race
NE
Criterium
UGA
Monaco (g)
Monaco - Col du Turini, Trophée Jean-Luc Schopf
NE
Wedstrijd
MCO
Monza (a)
Medaglia d'Oro Città di Monza
NE
Criterium
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite B, Burkina Faso
CN
Nationaal kampioenschap
BUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Saint Kitts en Nevis
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SKN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Saint Kitts en Nevis (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SKN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Mongolië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Mongolië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Italië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Ecuador
CN
Nationaal kampioenschap
ECU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Duitsland
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nieuwendijk
Ronde van Nieuwendijk
NE
Criterium
NED
Porto (a)
NE
Criterium
POR
Puyricard
GP du Pays d'Aix
NE
Wedstrijd
FRA
3e etappe RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
v/h Ster van Walcheren
2.2
Etappe
NED
Romsée, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
5e etappe Saaremaa Velotuur
NE
Etappe
EST
4e etappe Saaremaa Velotuur
NE
Individuele tijdrit
EST
Segura (b)
Prueba San Juan
NE
Wedstrijd
ESP
4e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Etappe
NED
3e etappe Tour de Nez
Mighty Tour de Nez
NE
Etappe
USA
8e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
2e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
3e etappe Tour of Malopolska
2.2
Etappe
POL
5e etappe Tour of Ohio
Evian Tour
NE
Etappe
USA
3e etappe Tour of Slovenia
2.1
Etappe
SLO
Trucios-Turtzioz
Premio La Trinidad
NE
Wedstrijd
ESP
13e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
4e etappe Zollernalbkreis
NE
Etappe
GER
21 juni
9e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2
Etappe
ITA
Bertem
GP De Immotheker, Omloop tussen Dijle en Voer - Bertem Interclub
NE
Wedstrijd
BEL
Bertem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Bornem (b)
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Boucles de la Mayenne
2.2
Etappe
FRA
2e etappe CC Pegaso 3
NE
Etappe
PER
Cinquale, Junioren
Trofeo Buffoni
NE
Wedstrijd
ITA
Día del Padre - Circuito Plaza Inter
Dia del Padre
NE
Criterium
NIC
Flèche Ardennaise
Ardense Pijl
NE
Wedstrijd
BEL
Gessate
Trofeo Stefano Fumagalli
NE
Wedstrijd
ITA
5e etappe Giro di Jersey
NE
Etappe
USA
4e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
2.2
Etappe
FRA
Grezzana
Medaglia d'Oro Consorzio Marmisti Valpantena
NE
Wedstrijd
ITA
Halen (a)
Halen-Zelk
NE
Criterium
BEL
Herstal (c)
NE
Criterium
BEL
3e etappe High Uintas Classic
NE
Criterium
USA
2e etappe High Uintas Classic
NE
Individuele tijdrit
USA
Judendorf
GP Judendorf Straßengel, Raiffeisen GP
1.2
Wedstrijd
AUT
7e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Lede
GP Frans Melckenbeeck, GP J. Moerenhout
NE
Wedstrijd
BEL
Luzern
NE
Criterium
SUI
2e etappe Mainfranken-Tour, U23
2.2
Etappe
GER
Mercedes
NE
Criterium
ARG
Moorslede
Slypskapelle
NE
Criterium
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Burkina Faso
CN
Nationaal kampioenschap
BUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guatemala
CN
Nationaal kampioenschap
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Malta
CN
Nationaal kampioenschap
MLT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Panama
CN
Nationaal kampioenschap
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Saint Kitts en Nevis
CN
Nationaal kampioenschap
SKN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Saint Kitts en Nevis (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SKN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belize
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belize (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Belize
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Ecuador (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ECU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Mongolië
CN
Nationaal kampioenschap
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Mongolië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, Costa Rica
NE
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Neufvilles (a)
NE
Criterium
BEL
Neufvilles, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Nevada City
Nevada City Classic
NE
Criterium
USA
Obornikach Wroclaw
Memoriał Józefa Grundmana
NE
Criterium
POL
Premio Albergaria
NE
Criterium
POR
Reute
Reute - LBS Cup
NE
Wedstrijd
GER
4e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
Saint Louis (a)
Tour de Winghaven
NE
Criterium
USA
Saint-Malo-des-Trois-Fontaines
Ronde du Porhoët
NE
Wedstrijd
FRA
Sandefjord (a)
Spinn Cup 5
NE
Criterium
NOR
5e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Etappe
NED
Thy
Thy CR
NE
Criterium
DEN
Tiel, Dernycriterium
NE
Dernyrace
NED
Tielt-Winge
Grote Kermisprijs
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Tour de Pécs
Tour de Pecs
NE
Etappe
HUN
9e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
SUI
3e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Etappe
FRA
5e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Etappe
FRA
4e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
6e etappe Tour of Ohio
Evian Tour
NE
Etappe
USA
4e etappe Tour of Slovenia
2.1
Etappe
SLO
Volta del Llagostí
NE
Wedstrijd
ESP
14e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Individuele tijdrit
COL
Warszawa (c)
Tyskie Kryterium Fiata
NE
Criterium
POL
Wetzikon
NE
Criterium
SUI
Wetzikon (V)
NE
Criterium
SUI
5e etappe Zollernalbkreis
NE
Etappe
GER
Zurrieq
NE
Criterium
MLT
22 juni
Belize City (d)
11 Mile Time Trial
NE
Individuele tijdrit
BIZ
Cottbus, Keirin
NE
Wedstrijd
GER
23 juni
Geluwe
GP van de stad Geluwe IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Keerbergen, Elite/U23
GP Nissan Peeters
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Italië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Romsée
Romsée - Stavelot - Romsée IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Romsée (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Ruddervoorde
St-Elooisprijs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
24 juni
Albrandswaard
NE
Criterium
NED
Halle - Ingooigem
1.1
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Ierland
NE
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noord-Korea
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PRK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noord-Korea (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PRK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Turkije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Turkije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Turkije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Polen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Oetingen
Trofee Jong Maar Moedig I.W.T.
1.2
Wedstrijd
BEL
Otley, Criterium
NE
Criterium
GBR
Pontedecimo
Giro dell'Appennino, Ronde van de Appennijnen
1.1
Wedstrijd
ITA
Tienen, Elite/U23
Stadsprijs Tienen
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
1e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
25 juni
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 50-59 (V)
JR
Europees Kampioenschap
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noord-Korea
CN
Nationaal kampioenschap
PRK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noord-Korea (V)
CN
Nationaal kampioenschap
PRK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Turkije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Letland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Letland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Servië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Servië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slovenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Servië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Frankrijk (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Letland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Turkije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
TUR
7e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
2e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
26 juni
Cappadocia MTB Festival, Mountainbike, Elite/U23 (a)
Class 1
Wedstrijd
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Albanië
CN
Nationaal kampioenschap
ALB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Turkije
CN
Nationaal kampioenschap
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Albanië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ALB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland (V)
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Seychellen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SEY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Finland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Turkije
CN
Nationaal kampioenschap
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Turkije
CN
Nationaal kampioenschap
TUR
Saint-Hilaire-de-Talmont
Boucles Talmondaises
NE
Criterium
FRA
1e etappe Tour de l'Est International
NE
Individuele tijdrit
CIV
8e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
3e etappe deel a Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
3e etappe deel b Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
27 juni
Casterton
Wal Smith Memorial - Casterton 50
NE
Criterium
AUS
2e etappe Fathers' Day Race
NE
Etappe
GRD
1e etappe Fathers' Day Race
NE
Individuele tijdrit
GRD
Gingelom (a)
Jeuk-Gingelom
NE
Criterium
BEL
Grafenbach
Sparkassen Kriterium Grafenbach
NE
Criterium
AUT
Hamme (b)
NE
Criterium
BEL
Hrastnik
Vzpon na Kal
NE
Criterium
SLO
Londerzeel (e)
Londerzeel-Sint Jozef
NE
Wedstrijd
BEL
Manukau, Chrono
Counties Manukau Cycling Time Trial Ch
NE
Individuele tijdrit
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
Protathlima Ellados Dromou - Andres
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Israël
CN
Nationaal kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kroatië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Maleisië
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Maleisië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Servië
CN
Nationaal kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Servië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zimbabwe
CN
Nationaal kampioenschap
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zimbabwe (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bulgarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BUL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kirgizië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KGZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Lesotho
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LES
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Moldavië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MDA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederlandse Antillen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Sao Tome & Principe
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
STP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Canada
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Servië
CN
Nationaal kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zimbabwe
CN
Nationaal kampioenschap
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
NE
Wedstrijd
BEL
Rijkevorsel (a)
NE
Criterium
BEL
1e etappe Smith & Nephew/Marx & Bensdorf Gran Prix
NE
Etappe
USA
2e etappe Smith & Nephew/Marx & Bensdorf Gran Prix
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Tour de Grandview
Wendy's international cycling classic
NE
Etappe
USA
2e etappe Tour de l'Est International
NE
Etappe
CIV
9e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
Trento - Monte Bondone
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Vuelta a Segovia
NE
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
28 juni
Chon-Aryk
NE
Klimwedstrijd
KGZ
Concesio
GP Sportivi di San Vigilio di Concesio
NE
Criterium
ITA
Cottbus, U23
Cottbus - Görlitz - Cottbus
NE
Wedstrijd
GER
Donnerberg
Donnersbergkreis
NE
Criterium
GER
DSTV Challenge Cup
NE
Wedstrijd
MRI
Falmagne
Dinant Interclub, Mémorial Henri Garnier
NE
Wedstrijd
BEL
Hong Kong (i)
Hong Kong Road Race 8
NE
Wedstrijd
HKG
Imola - San Marino
Coppa Placci
CN
Nationaal kampioenschap
SMR
Kiel (a)
Förde Sparkassen, Kieler Woche Radrennen
NE
Criterium
GER
Limes (a)
NE
Criterium
BEL
Manhattan Beach
Manhattan Beach GP
NE
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belize
CN
Nationaal kampioenschap
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belize (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bermuda
CN
Nationaal kampioenschap
BER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bermuda (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bulgarije
CN
Nationaal kampioenschap
BUL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
Protathlima Ellados Dromou - Gynaikes
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guyana
CN
Nationaal kampioenschap
GUY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guyana (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GUY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kirgizië
CN
Nationaal kampioenschap
KGZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Lesotho
CN
Nationaal kampioenschap
LES
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Letland
CN
Nationaal kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Moldavië
CN
Nationaal kampioenschap
MDA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederlandse Antillen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slovenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Belize
CN
Nationaal kampioenschap
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Denemarken
NE
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Finland
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Guyana
CN
Nationaal kampioenschap
GUY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Lesotho
CN
Nationaal kampioenschap
LES
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Canada
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Finland
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Letland
CN
Nationaal kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Luxemburg
NE
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
OECS Cycling Challenge
NE
Wedstrijd
Oplinter (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Brixuis-Rode (a)
Meise-Rode
NE
Criterium
BEL
3e etappe Smith & Nephew/Marx & Bensdorf Gran Prix
NE
Criterium
USA
2e etappe Tour de Grandview
Wendy's international cycling classic
NE
Etappe
USA
3e etappe Tour de l'Est International
NE
Etappe
CIV
10e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
Veurne (a)
NE
Criterium
BEL
Villa de Tamazulapan
Clasica 3 de Mayo
NE
Criterium
MEX
2e etappe Vuelta a Segovia
NE
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
Warmenhuizen
Ronde van Warmenhuizen
NE
Criterium
NED
29 juni
3e etappe Campeonato de Invierno CC Sanducero
NE
Etappe
URU
4e etappe Tour de l'Est International
NE
Etappe
CIV
Velm, Amateurs
Velm-St Truiden
NE
Criterium
BEL
3e etappe Vuelta a Segovia
NE
Etappe
ESP
6e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
Wachtebeke (a)
NE
Criterium
BEL
30 juni
Mediterrane Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Algerije
CN
Nationaal kampioenschap
ALG
Paris - Chauny
NE
Wedstrijd
FRA
Sint Jansteen
NE
Criterium
NED
6e etappe Tour de l'Est International
NE
Etappe
CIV
5e etappe Tour de l'Est International
NE
Ploegentijdrit
CIV
7e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Individuele tijdrit
VEN
Wielrennen in je woonplaats
Plaats alle info die je hebt