Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender maart 2004
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 maart
Aguascalientes, 1 km
CDM
Wereldbeker
MEX
Aguascalientes, Achtervolging
CDM
Wereldbeker
MEX
Aguascalientes, Keirin
CDM
Wereldbeker
MEX
Aguascalientes, Ploegenachtervolging
CDM
Wereldbeker
MEX
Aguascalientes, Ploegkoers
CDM
Wereldbeker
MEX
Aguascalientes, Ploegsprint
CDM
Wereldbeker
MEX
Aguascalientes, Puntenkoers
CDM
Wedstrijd
MEX
Aguascalientes, Scratch
CDM
Wereldbeker
MEX
Aguascalientes, Sprint
CDM
Wereldbeker
MEX
Liverpool
Eddie Soens Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
03 maart
Fayt-le-Franc
Memorial José Samyn
1.3
Wedstrijd
BEL
1e etappe Vuelta a Murcia
Ronde van Murcia
2.3
Etappe
ESP
04 maart
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
2e etappe Vuelta a Murcia
Ronde van Murcia
2.3
Individuele tijdrit
ESP
05 maart
Bendigo
Criterium
AUS
Proloog Driedaagse van West-Vlaanderen
2.3
Proloog
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Proloog Tour d'Egypte
2.5
Proloog
EGY
1e etappe Tucson
Tucson Bicycle Classic
Individuele tijdrit
USA
3e etappe Vuelta a Murcia
Ronde van Murcia
2.3
Etappe
ESP
06 maart
Arendonk, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Driedaagse van West-Vlaanderen
2.3
Etappe
BEL
Giro della Provincia di Reggio Calabria
1.3
Derny
ITA
Harelbeke (a)
Vlaamse Pijl Harelbeke
1.6
Wedstrijd
BEL
Larrabezúa
Memorial Jesús Loroño
NE
Wedstrijd
ESP
Marland, Criterium
Marland Park
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Sacramento
Criterium
USA
Sint-Maria-Lierde, Junioren
GP Serge Baguet
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour d'Egypte
2.5
Criterium
EGY
2e etappe Trofeo Diputacion de Alicante
Etappe
ESP
2e etappe Tucson
Tucson Bicycle Classic
Etappe
USA
4e etappe Vuelta a Murcia
Ronde van Murcia
2.3
Etappe
ESP
Woumen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Zwolle
Ster van Zwolle
NE
Wedstrijd
NED
07 maart
Adria
Trofeo Zssdi - Un. Circ. Sloveni in Italia
1.6
Wedstrijd
ITA
Asteasu
Aiztondo Klasika
NE
Wedstrijd
ESP
Belmopan
Belmopan Cycling Classic
NE
Criterium
BIZ
Bendigo, Ploegkoers
IM
Wedstrijd
AUS
Boa Vista
Circuito Boa Vista
NE
Criterium
BRA
Boulder (c)
Stazio
Criterium
USA
Brissago
Giro del Lago Maggiore - GP Knorr
1.5
Wedstrijd
SUI
Brissago (V)
Giro del Lago Maggiore - GP Knorr (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Brussel/Bruxelles - Zepperen
Brussel - Zepperen B-Z Fruitroute
1.6
Wedstrijd
BEL
Den Hout
Omloop Van De Houtse Linies
NE
Wedstrijd
NED
2e etappe Driedaagse van West-Vlaanderen
2.3
Etappe
BEL
Fafe, Junioren
Grande Prémio de Ciclismo Cidade de Fafe
NE
Criterium
POR
Les Monts Luberon - Trophée Luc Leblanc
1.6
Wedstrijd
FRA
Lillers
GP de Lillers
1.5
Wedstrijd
FRA
Lissone (a)
Piccola Coppa Agostoni, Trofeo Meroni
NE
Wedstrijd
ITA
Melzo
Coppa Città di Melzo
NE
Criterium
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
1e etappe Paris - Nice
2.HC
Individuele tijdrit
FRA
Rancho Cordova
Criterium
USA
Rotheux-Rimière, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Maria-Lierde
GP Koen Barbé
NE
Wedstrijd
BEL
Straelen
Rund um die Blumenstadt
Wedstrijd
GER
Straelen (V)
Rund um die Blumenstadt
1.CRT
Wedstrijd
GER
2e etappe Tour d'Egypte
2.5
Etappe
EGY
Tour of Elk Grove
Wedstrijd
USA
3e etappe Trofeo Diputacion de Alicante
Etappe
ESP
3e etappe Tucson
Tucson Bicycle Classic
Etappe
USA
Villava (a)
Trofeo Seur - Memorial Jesus Cadena
NE
Wedstrijd
ESP
5e etappe Vuelta a Murcia
Ronde van Murcia
2.3
Etappe
ESP
08 maart
Aci Catena
Giro Provincia di Catania, Giro dell'Etna
1.3
Wedstrijd
ITA
Ichtegem
Omloop van de Westhoek-Mem. Steve Vermaut IC 2
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Paris - Nice
2.HC
Etappe
FRA
Rucphen
Dorpenomloop Rucphen
NE
Wedstrijd
NED
3e etappe Tour d'Egypte
2.5
Etappe
EGY
09 maart
1e etappe Giro del Capo
2.5
Etappe
RSA
3e etappe Paris - Nice
2.HC
Etappe
FRA
4e etappe Tour d'Egypte
2.5
Etappe
EGY
10 maart
2e etappe Giro del Capo
2.5
Criterium
RSA
4e etappe Paris - Nice
2.HC
Etappe
FRA
1e etappe Tirreno - Adriatico
2.HC
Etappe
ITA
5e etappe Tour d'Egypte
2.5
Etappe
EGY
Wanzele
Wanzeel Koerse
NE
Wedstrijd
BEL
11 maart
Astillero
Gran Premio San José - Mem. P. Echevarria
NE
Wedstrijd
ESP
3e etappe Giro del Capo
2.5
Etappe
RSA
1e etappe GP Estremadura - RTP
2.5
Etappe
POR
Proloog Jadranska Magistrala
Istrian Spring Trophy
2.5
Proloog
CRO
5e etappe Paris - Nice
2.HC
Etappe
FRA
2e etappe Tirreno - Adriatico
2.HC
Etappe
ITA
6e etappe Tour d'Egypte
2.5
Etappe
EGY
1e etappe Vuelta al Valle del Cauca
Etappe
COL
1e etappe Vuelta Ciclista de Chile
2.5
Ploegentijdrit
CHI
12 maart
4e etappe Giro del Capo
2.5
Individuele tijdrit
RSA
2e etappe GP Estremadura - RTP
2.5
Etappe
POR
1e etappe Jadranska Magistrala
Istrian Spring Trophy
2.5
Etappe
CRO
6e etappe Paris - Nice
2.HC
Etappe
FRA
3e etappe Tirreno - Adriatico
2.HC
Etappe
ITA
2e etappe Vuelta al Valle del Cauca
Individuele tijdrit
COL
2e etappe Vuelta Ciclista de Chile
2.5
Etappe
CHI
13 maart
Den Haag
Ronde van Zuid-Holland
NE
Wedstrijd
NED
Ereño
Ereñoko Udala Sari Nagusia
NE
Wedstrijd
ESP
5e etappe Giro del Capo
2.5
Etappe
RSA
Giro delle Tre Provincie - Limito di Pioltello
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe GP Estremadura - RTP
2.5
Etappe
POR
2e etappe Jadranska Magistrala
Istrian Spring Trophy
2.5
Etappe
CRO
1e etappe Merced, Criterium
McLane Pacific Classic, Merco Credit Union Downtown Criterium and Foothills Road Race
Etappe
USA
1e etappe Merced, U23 (V)
McLane Pacific Classic, Merco Credit Union Foothills Road Race
NE
Criterium
USA
5e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
Etappe
USA
Orlando
Criterium
USA
7e etappe Paris - Nice
2.HC
Etappe
FRA
Poggio a Caiano (a)
Coppa Giulio Burci
NE
Wedstrijd
ITA
Ronde van Groningen
NE
Wedstrijd
NED
4e etappe Tirreno - Adriatico
2.HC
Etappe
ITA
3e etappe Vuelta al Valle del Cauca
Etappe
COL
3e etappe Vuelta Ciclista de Chile
2.5
Etappe
CHI
14 maart
Bordeaux - Saintes
1.6
Wedstrijd
FRA
Boulder (d)
Stazio
Criterium
USA
Caerano di San Marco
Memorial Danilo Furlan
NE
Criterium
ITA
Cape Town
Cape Town Tour - Cape Argus Pick 'n Pay Tour
Wedstrijd
RSA
Circuit du Morbihan
Trophée Jean Floc'h
NE
Wedstrijd
FRA
Colchester
Jock Wadley Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Corridonia
Trofeo Gruppo Meccaniche Luciani
NE
Criterium
ITA
Gent - Ieper
Kattekoers - Gent-Wevelgem Sub 23
1.6
Wedstrijd
BEL
4e etappe GP Estremadura - RTP
2.5
Individuele tijdrit
POR
3e etappe Jadranska Magistrala
Istrian Spring Trophy
2.5
Etappe
CRO
Kemzeke
Omloop van het Waasland
1.5
Wedstrijd
BEL
Lemke
Nienburger Frühjahrspreis
Wedstrijd
GER
Lemke (V)
Nienburger Frühjahrspreis
1.CRT
Criterium
GER
Lugo
Coppa Belricetto, Memorial Gualandi
NE
Criterium
ITA
Mendrisio (a)
Giro del Mendrisiotto
1.7.1
Wedstrijd
SUI
2e etappe Merced, Criterium
McLane Pacific Classic, Merco Credit Union Downtown Criterium and Foothills Road Race
Etappe
USA
2e etappe Merced, U23 (V)
McLane Pacific Classic, Merco Credit Union Foothills Road Race
NE
Etappe
USA
Palazzolo sull'Oglio
Trofeo Franco Balestra - Memorial Sabbadini
1.6
Wedstrijd
ITA
8e etappe Paris - Nice
2.HC
Etappe
FRA
Paris - Troyes
1.6
Wedstrijd
FRA
Penafiel, Junioren (a)
Prémio Cidade de Penafiel
NE
Criterium
POR
Platja de Palma
Criterium
ESP
Rhede (a)
Rund um Rhede
1.CRT
Criterium
GER
Rosignano Solvay (V)
Trofeo Citta' di Rosignano / Giro Frazioni
1.9.2
Wedstrijd
ITA
São Paulo (f)
Aniversario FPC
NE
Criterium
BRA
Southport
Southport Park
Criterium
USA
5e etappe Tirreno - Adriatico
2.HC
Etappe
ITA
4e etappe Vuelta al Valle del Cauca
Etappe
COL
4e etappe deel A Vuelta Ciclista de Chile
2.5
Etappe
CHI
4e etappe deel B Vuelta Ciclista de Chile
2.5
Etappe
CHI
15 maart
6e etappe Tirreno - Adriatico
2.HC
Etappe
ITA
5e etappe Vuelta Ciclista de Chile
2.5
Etappe
CHI
16 maart
Nantes
Nantes-Segré
NE
Wedstrijd
FRA
7e etappe Tirreno - Adriatico
2.HC
Etappe
ITA
Proloog Volta Ciclistica Internacional do Paraná
2.5
Proloog
BRA
Proloog Vuelta a la Provincia de Alicante
Proloog
ESP
6e etappe deel B Vuelta Ciclista de Chile
2.5
Etappe
CHI
6e etappe deel A Vuelta Ciclista de Chile
2.5
Individuele tijdrit
CHI
17 maart
Nokere
Nokere Koerse
1.3
Wedstrijd
BEL
1e etappe Paths of King Nikola
2.5
Etappe
1e etappe Volta Ciclistica Internacional do Paraná
2.5
Etappe
BRA
1e etappe Vuelta a la Provincia de Alicante
Etappe
ESP
7e etappe Vuelta Ciclista de Chile
2.5
Etappe
CHI
18 maart
1e etappe deel a Clasica Alcaldía de Pasca
Individuele tijdrit
COL
1e etappe deel b Clasica Alcaldía de Pasca
Etappe
COL
2e etappe Paths of King Nikola
2.5
Etappe
1e etappe Pomona Valley Stage Race
Etappe
USA
1e etappe Pomona Valley Stage Race (V)
NE
Etappe
USA
Terezin
Criterium
CZE
2e etappe Volta Ciclistica Internacional do Paraná
2.5
Etappe
BRA
2e etappe Vuelta a la Provincia de Alicante
Etappe
ESP
8e etappe Vuelta Ciclista de Chile
2.5
Etappe
CHI
19 maart
2e etappe Clasica Alcaldía de Pasca
Etappe
COL
La Haie-Fouassière
Classic Loire Atlantique
1.5
Wedstrijd
FRA
3e etappe Paths of King Nikola
2.5
Etappe
2e etappe Pomona Valley Stage Race
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Pomona Valley Stage Race (V)
NE
Klimwedstrijd
USA
3e etappe Volta Ciclistica Internacional do Paraná
2.5
Etappe
BRA
3e etappe Vuelta a la Provincia de Alicante
Etappe
ESP
9e etappe Vuelta Ciclista de Chile
2.5
Etappe
CHI
20 maart
3e etappe Clasica Alcaldía de Pasca
Etappe
COL
Lizarza
Insalus Saria
NE
Wedstrijd
ESP
Milano - San Remo
Milaan - San Remo
CDM/H
Wereldbeker
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Oud-Vossemeer
Ronde van Oud-Vossemeer
NE
Criterium
NED
Oud-Vossemeer (V)
NE
Criterium
NED
Paris - Yvetot
Paris - Barentin - Yvetot
1.5
Wedstrijd
FRA
4e etappe Paths of King Nikola
2.5
Etappe
3e etappe Pomona Valley Stage Race
Etappe
USA
3e etappe Pomona Valley Stage Race (V)
NE
Etappe
USA
Quinchães, Junioren
Prémio de Ciclismo de Quinchães
NE
Criterium
POR
Saint-Maurice-le-Girard, Junioren
Bernaudeau Junior
NE
Wedstrijd
FRA
Varazze - San Remo
Primavera Rosa
CDM/F
Wereldbeker
ITA
Villatuerta
Premio Ega Pan
NE
Wedstrijd
ESP
4e etappe Volta Ciclistica Internacional do Paraná
2.5
Criterium
BRA
4e etappe Vuelta a la Provincia de Alicante
Etappe
ESP
10e etappe Vuelta Ciclista de Chile
2.5
Criterium
CHI
21 maart
Alcalá de Henares
GP Macario
Criterium
ESP
Aldergrove
Aldergrove Long
NE
Criterium
CAN
Augsburg
Schwarzbräu-Straßenpreis
1.CRT
Wedstrijd
GER
Berlin - Reinickendorf
Rund am Schäfersee
1.CRT
Criterium
GER
Berlin - Reinickendorf (V)
Rund am Schäfersee
1.CRT
Criterium
GER
Boortmeerbeek, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Boulder (e)
Stazio
Criterium
USA
Buxerolles
GP Ville de Buxerolles
NE
Wedstrijd
FRA
Carlow
Des Hanlon Memorial
NE
Criterium
IRL
Cholet
GP Chôlet - Pays de Loire
1.2
Wedstrijd
FRA
Dworp, Elite/U23
NE
Wedstrijd
BEL
Estella (e)
Memorial Cirilo Zunzarren
NE
Wedstrijd
ESP
Heide
Heide-Linter
NE
Wedstrijd
BEL
Honselersdijk (V)
NE
Criterium
NED
Köln - Frechen
Köln - Schuld - Frechen
NE
Wedstrijd
GER
Köln - Frechen (V)
Köln - Schuld - Frechen
1.CRT
Wedstrijd
GER
Klingnau
Stausee Rundfahrt
1.3
Wedstrijd
SUI
La Roue Tourangelle
1.7.1
Wedstrijd
FRA
2e etappe Madera County Stage Race
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Madera County Stage Race
NE
Criterium
USA
Mol
Zuidkempense Pijl, GP Wilfried Peeters - Mol Sluis
NE
Wedstrijd
BEL
Montecassiano
GP San Giuseppe
1.6
Wedstrijd
ITA
Nevele
GP Rudy Dhaenens
1.3
Wedstrijd
BEL
Nike Vision
Criterium
USA
Ontur
GP Ciclista Primavera CC Onturense
Criterium
ESP
5e etappe Paths of King Nikola
2.5
Etappe
4e etappe Pomona Valley Stage Race
Etappe
USA
4e etappe Pomona Valley Stage Race (V)
NE
Criterium
USA
Treviso (a)
Popolarissima di Treviso
NE
Criterium
ITA
Trognée
Challenge de Hesbaye
1.6
Wedstrijd
BEL
Troyes - Dijon
Wedstrijd
FRA
5e etappe Vuelta a la Provincia de Alicante
Etappe
ESP
11e etappe Vuelta Ciclista de Chile
2.6
Criterium
CHI
Zusmarshausen
Criterium
GER
22 maart
3e etappe Madera County Stage Race
NE
Etappe
USA
Muelas del Pan
Trofeo San José - Iberdrola
NE
Wedstrijd
ESP
1e etappe Setmana Catalana de Ciclismo
Catalaanse Week
2.3
Etappe
ESP
1e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.5
Etappe
FRA
23 maart
Proloog Redlands Bicycle Classic
2.5
Proloog
USA
Proloog Redlands Bicycle Classic (V)
2.9.2
Proloog
USA
2e etappe Setmana Catalana de Ciclismo
Catalaanse Week
2.3
Etappe
ESP
2e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.5
Etappe
FRA
24 maart
Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
À travers les Flandres / À travers la Belgique
1.2
Wedstrijd
BEL
1e etappe Redlands Bicycle Classic
2.5
Etappe
USA
1e etappe Redlands Bicycle Classic (V)
2.9.2
Etappe
USA
3e etappe Setmana Catalana de Ciclismo
Catalaanse Week
2.3
Etappe
ESP
1e etappe deel a Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
2.3
Etappe
ITA
1e etappe deel b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
2.3
Ploegentijdrit
ITA
3e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.5
Etappe
FRA
1e etappe Vuelta Castilla y Leon (V)
2.9.1
Etappe
ESP
Waregem, U23
GP Waregem
1.7.1
Wedstrijd
BEL
25 maart
2e etappe Redlands Bicycle Classic
2.5
Etappe
USA
2e etappe Redlands Bicycle Classic (V)
2.9.2
Etappe
USA
Sacrifice Race, Elite/U23
Agonas Thysias
1.5
Wedstrijd
GRE
4e etappe Setmana Catalana de Ciclismo
Catalaanse Week
2.3
Etappe
ESP
2e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
2.3
Etappe
ITA
4e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.5
Etappe
FRA
1e etappe Tour ta'Malta
NE
Individuele tijdrit
MLT
1e etappe Volta Ciclistica de Porto Alegre
2.5
Etappe
BRA
2e etappe Vuelta Castilla y Leon (V)
2.9.1
Etappe
ESP
26 maart
3e etappe Redlands Bicycle Classic
2.5
Etappe
USA
3e etappe Redlands Bicycle Classic (V)
2.9.2
Etappe
USA
5e etappe Setmana Catalana de Ciclismo
Catalaanse Week
2.3
Etappe
ESP
3e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
2.3
Etappe
ITA
6e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.5
Etappe
FRA
5e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.5
Ploegentijdrit
FRA
2e etappe Tour ta'Malta
NE
Etappe
MLT
2e etappe Volta Ciclistica de Porto Alegre
2.5
Etappe
BRA
3e etappe Vuelta Castilla y Leon (V)
2.9.1
Etappe
ESP
27 maart
Cadolzburg (V)
Rund um die Cadolzburg/Frühjahrsstraßenpreis
NE
Wedstrijd
GER
1e etappe Critérium International
Criterium International
2.1
Etappe
FRA
Fürth
Frühjahrsstraßenpreis
1.CRT
Criterium
GER
Groß Dölln
Rund um das Driving Center Groß Dölln
1.CRT
Criterium
GER
Harelbeke
E3 Prijs Harelbeke
1.1
Wedstrijd
BEL
Harelbeke (b)
Zesbergenprijs Harelbeke
1.5
Wedstrijd
BEL
4e etappe Redlands Bicycle Classic
2.5
Criterium
USA
4e etappe Redlands Bicycle Classic (V)
2.9.2
Etappe
USA
Saint-Etienne
GP Saint-Etienne Loire
1.6
Criterium
FRA
4e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
2.3
Etappe
ITA
Sonora
Ward's Ferry
Criterium
USA
7e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.5
Etappe
FRA
1e etappe deel b Tour of the Southern Grampians
NE
Etappe
AUS
1e etappe deel a Tour of the Southern Grampians
NE
Etappe
AUS
3e etappe Tour ta'Malta
NE
Etappe
MLT
Veendam
Grote Omloop van de Veenkolonien
Wedstrijd
NED
3e etappe Volta Ciclistica de Porto Alegre
2.5
Etappe
BRA
28 maart
Aalst
Trofee van Haspengouw
1.6
Wedstrijd
BEL
Aichach
Aichacher- Frühjahrsstraßenpreis z. Gedenken an Manuel Waldvogel
Wedstrijd
GER
Alsemberg, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Arnstadt
Rund im Gewerbegebiet
1.CRT
Criterium
GER
Bühler
Rund um den Bühler
Criterium
SUI
Badiola
Coppa del Grano
NE
Wedstrijd
ITA
Bergara (a)
Subida a Gorla
NE
Wedstrijd
ESP
Boulder (f)
Stazio
Criterium
USA
Brabantse Pijl
1.2
Wedstrijd
BEL
Brno
Brno - Velka Bites - Brno
Wedstrijd
CZE
Buscate
Coppa Caduti Buscatesi
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Critérium International
Criterium International
2.1
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe Critérium International
Criterium International
2.1
Etappe
FRA
Eisenhüttenstadt
Rund um Eisenhüttenstadt
Criterium
GER
Eisenhüttenstadt (V)
Rund um Eisenhüttenstadt
NE
Wedstrijd
GER
Fischeln
Rund in Fischeln
1.CRT
Criterium
GER
Göllheim
Königskreuzrennen um den großen Preis der Verbandsgemeinde
1.CRT
Criterium
GER
Guégon
Les Boucles Guégonnaises
NE
Wedstrijd
FRA
Haid - Ansfelden
Criterium
AUT
Huijbergen
NE
Wedstrijd
NED
5e etappe Redlands Bicycle Classic
2.5
Etappe
USA
5e etappe Redlands Bicycle Classic (V)
2.9.2
Etappe
USA
5e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
2.3
Etappe
ITA
Sovizzo
Piccola Sanremo, G.P. Sovizzo
NE
Wedstrijd
ITA
8e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.5
Etappe
FRA
1e etappe Tour du Cameroun
2.6
Etappe
CMR
2e etappe Tour of the Southern Grampians
NE
Etappe
AUS
4e etappe Tour ta'Malta
NE
Etappe
MLT
Trento
La Bolghera
NE
Criterium
ITA
Uzwil, Criterium (V)
NE
Criterium
SUI
Valladolid (V)
GP Castilla y Leon
CDM/F
Wereldbeker
ESP
Vila Franca, Elite/U23
Prémio de Ciclismo Vila Franca - Terra da Flôr
NE
Criterium
POR
4e etappe Volta Ciclistica de Porto Alegre
2.5
Etappe
BRA
29 maart
2e etappe Tour du Cameroun
2.6
Etappe
CMR
1e etappe Tour du Mali
NE
Etappe
MLI
30 maart
1e etappe Driedaagse van De Panne
Brugge - De Panne
2.2
Etappe
BEL
3e etappe Tour du Cameroun
2.6
Etappe
CMR
1e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.5
Etappe
MAR
31 maart
2e etappe Driedaagse van De Panne
Brugge - De Panne
2.2
Etappe
BEL
4e etappe Tour du Cameroun
2.6
Etappe
CMR
2e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.5
Etappe
MAR
1e etappe Vuelta de la Paz
Etappe
COL
Meehelpen aan deze website?
Stuur ons een berichtje