Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura 2002
Spanje
Datum :
21-04-2002
5e etappe
177,4 km
Weg - Etappe
Start
Fuente de Cantos (Extremadura), Spanje
Aankomst
Mérida (Extremadura), Spanje
Website
http://www.vueltaextremadura.com/
Hoofdindex Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
Index 2002
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Dzianis Isachenka
BLR
in 03h 35m 19s
2
Kimmo Kananen
FIN
op 09s
3
Javier Bielsa
ESP
op
Details
1 Dzianis Isachenka (Blr) Cordoba Patrim.Humanidad 3.35.19
2 Kimmo Kananen (Fin) Mälarenergi 0.09
3 Javier Bielsa (Spa) Monteoro-Merida
4 Aritz Arruti (Spa) Cafe Baque
5 Ricardo Serrano (Spa) Cafe Baque
6 Fernando Fernandez (Spa) Avila Rojas
7 Oleksandr Rotar (Ukr) Angel Mir-Megamo
8 Alvaro Chinchilla (Spa) Psa.Autronic
9 Pedro Sanchez (Spa) Fiat Calfisha-Semar Elite
10 Juan A. Pastor (Spa) Avila Rojas
11 Javier Villar (Spa) Alfus Tedes
12 Jose Vaz (Por) S.Joao De Ver
13 Aitor Hernandez (Spa) Cafe Baque
14 Fredrik Johansson (Swe) Mälarenergi
15 Angel Gutierrez (Spa) Caja Castilla La Mancha
16 Andre Vital (Por) S.Joao De Ver
17 Xavier Perez (Spa) Puertas Artevi
18 Juan Chamorro (Spa) Psa.Autronic
19 Pedro Antonio Diaz (Spa) Fiat Calfisha-Semar Elite
20 Soultan Allakhiarov (Spa) Puertas Artevi
21 Israel Perez (Spa) Monteoro-Merida
22 Xavier Reyes (Spa) Puertas Artevi
23 Sergio Franco (Por) Alcobacense Deborla
24 Francisco Morales (Spa) Fiat Calfisha-Semar Elite
25 Alfonso Rodriguez (Spa) Fiat Calfisha-Semar Elite
26 Luis Pasamontes (Spa) Alcosto-UC-Fuenlabrada
27 Nelson Pereira (Por) Alcobacense Deborla
28 Iban Uberuaga (Spa) Alfus Tedes
29 Jesus Ramirez (Spa) Fiat Calfisha-Semar Elite
30 Jose Antonio Dias (Spa) Club Ciclista Tavira
31 Fco.Javier Diaz (Spa) Puertas Artevi
32 Micael Isidoro (Por) Alcobacense Deborla
33 Miguel Angel Tabanera (Spa) Psa.Autronic
34 Angel Javier Ortega (Spa) Caja Castilla La Mancha
35 Fernando Torres (Spa) Alfus Tedes
36 Juan Diego Dominguez (Spa) Avila Rojas
37 Pavel Kavestski (Blr) Cordoba Patrim.Humanidad
38 David Dominguez (Spa) Cordoba Patrim.Humanidad
39 Alexandre Mendez (Spa) Psa.Autronic
40 Jose Daniel Aguado (Spa) Cafe Baque
41 Sergio Dominguez (Spa) Alcosto-UC-Fuenlabrada
42 Emilio Jose Castillo (Spa) Caja Castilla La Mancha
43 Juan Anto De La Fuente (Spa) Avila Rojas
44 Rafael Ballester (Spa) Mälarenergi
45 Jose Antonio Lopez (Spa) Avila Rojas
46 Jesus Rosendo (Spa) Avila Rojas
47 Jesus Perez (Spa) Cordoba Patrim.Humanidad
48 Victor Molina (Spa) Avila Rojas
49 Fredik Modin (Swe) Mälarenergi
50 Hector Guerra (Spa) Alcosto-UC-Fuenlabrada
51 Edgar Anao (Por) Alcobacense Deborla
52 Daniel Casado (Spa) Cafe Baque
53 Ruben Gonzalez (Spa) Angel Mir-Megamo
54 Rodrigo Garcia (Spa) Fiat Calfisha-Semar Elite
55 Xavier Tondo (Spa) Puertas Artevi
56 Antonio Arenas (Spa) Cordoba Patrim.Humanidad
57 Volodymyr Savchonko (Ukr) Angel Mir-Megamo
58 Fernando Jimenez (Spa) Alfus Tedes
59 Pedro Romero (Spa) Club Ciclista Tavira
60 Luis Miguel Peña (Spa) Angel Mir-Megamo
61 Jose Luis Jorda (Spa) Kelme Costa Blanca
62 Daniel Muñoz (Spa) Mecatena
63 Fernando Arribas (Spa) Puertas Artevi
64 Antonio Alcañiz (Spa) Alfus Tedes
65 Julian Sanchez (Spa) Kelme Costa Blanca
66 Luis Murcia (Spa) Kelme Costa Blanca
67 Ruben Tapias (Spa) Alcosto-UC-Fuenlabrada
68 Jorge Sanchez (Spa) Kelme Costa Blanca
69 Jorge Garcia (Spa) Cafe Baque 0.24
70 Vicente Reynes (Spa) Kelme Costa Blanca
71 Francisco Jimenez (Spa) Cordoba Patrim.Humanidad 0.09
72 Angel Alfaro (Spa) Mälarenergi 0.56
73 Guillermo Muñoz (Spa) Kelme Costa Blanca
74 David Livramento (Por) Club Ciclista Tavira 1.22
75 Jose Carlos Ortiz (Spa) Monteoro-Merida 1.40
76 Gerardo Fernandez (Arg) Alcosto-UC-Fuenlabrada
77 Luis Medina (Spa) Alcosto-UC-Fuenlabrada
78 Javier Quintanilla (Spa) Angel Mir-Megamo 3.10
79 Javier Saez (Spa) Mecatena 6.01
80 Ivo Sousa (Por) S.Joao De Ver
81 Agustin Alonso (Spa) Kelme Costa Blanca
82 Rui Filipe Sa (Por) S.Joao De Ver
83 Didac Ortega (Spa) Caja Castilla La Mancha
84 Gabriel Martin (Spa) Angel Mir-Megamo
85 Luis Bartolomev (Por) Club Ciclista Tavira
86 Miguel A. Villaverde (Spa) Psa.Autronic
Points
1 Dzianis Isachenka (Blr) Cordoba Patrim.Humanidad 25 pts
2 Kimmo Kananen (Fin) Mälarenergi 20
3 Javier Bielsa (Spa) Monteoro-Merida 16
4 Aritz Arruti (Spa) Cafe Baque 14
5 Ricardo Serrano (Spa) Cafe Baque 12
6 Fernando Fernandez (Spa) Avila Rojas 10
7 Oleksandr Rotar (Ukr) Angel Mir-Megamo 9
8 Alvaro Chinchilla (Spa) Psa.Autronic 8
9 Pedro Sanchez (Spa) Fiat Calfisha-Semar Elite 7
10 Juan A. Pastor (Spa) Avila Rojas 6
11 Javier Villar (Spa) Alfus Tedes 5
12 Jose Vaz (Por) S.Joao De Ver 4
13 Aitor Hernandez (Spa) Cafe Baque 3
14 Fredrik Johansson (Swe) Mälarenergi 2
15 Angel Gutierrez (Spa) Caja Castilla La Mancha 1
Mountains
Palomas - Cat. 2
1 Ricardo Serrano (Spa) Cafe Baque 6 pts
2 Vicente Reynes (Spa) Kelme Costa Blanca 4
3 Guillermo Muñoz (Spa) Kelme Costa Blanca 2
4 Jose Daniel Aguado (Spa) Cafe Baque 1
La Zarza - Cat. 2
1 Dzianis Isachenka (Blr) Cordoba Patrim.Humanidad 6 pts
2 Antonio Alcañiz (Spa) Alfus Tedes 4
3 Sergio Dominguez (Spa) Alcosto-UC-Fuenlabrada 2
4 Ricardo Serrano (Spa) Cafe Baque 1
Metas Volantes
Vfca.De Los Barros - km 31.6
1 Guillermo Muñoz (Spa) Kelme Costa Blanca 3 pts
2 Luis Murcia (Spa) Kelme Costa Blanca 2
3 Vicente Reynes (Spa) Kelme Costa Blanca 1
Oliva De Merida - km 72.3
1 Guillermo Muñoz (Spa) Kelme Costa Blanca 3 pts
2 Luis Murcia (Spa) Kelme Costa Blanca 2
3 Ricardo Serrano (Spa) Cafe Baque 1
Guarera - km 80.6
1 Guillermo Muñoz (Spa) Kelme Costa Blanca 3 pts
2 Luis Murcia (Spa) Kelme Costa Blanca 2
3 Ricardo Serrano (Spa) Cafe Baque 1
Sprints
Merida - km 127.3
1 Fernando Fernandez (Spa) Avila Rojas 3 pts
2 Victor Molina (Spa) Avila Rojas 2
3 Antonio Arenas (Spa) Cordoba Patrim.Humanidad 1
Teams
1 Cordoba Patrim.Humanidad 10.46.15
2 Cafe Baque 0.09
3 Avila Rojas
4 Fiat Calfisha-Semar Elite
5 Psa.Autronic
6 Puertas Artevi
7 Mälarenergi
8 Alfus Tedes
9 Alcobacense Deborla
10 Caja Castilla La Mancha
11 Angel Mir-Megamo
12 Alcosto-UC-Fuenlabrada
13 Kelme Costa Blanca
14 Club Ciclista Tavira 1.22
15 Monteoro-Merida 1.40
16 S.Joao De Ver 6.01
Sluiten
Gegevens coureur incompleet?
Schrijf een memootje!
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close