Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Caslav, Cyclocross, Junioren 2023
Tsjechië
Datum :
25-11-2023
Cross - Wedstrijd
Start
Caslav (Stredocesky Kraj), Tsjechië
Aankomst
Caslav (Stredocesky Kraj), Tsjechië
Hoofdindex Caslav, Cyclocross, Junioren
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Tomáš Kraus
CZE
in 47m 14.00s
2
Matěj Havel
CZE
op 07.00s
3
Jakub Mušálek
CZE
op 39.00s
Details
1 3 KRAUS Tomáš ČEZ Cyklo Team Tábor 10047422977 MJ CZE 47:14:00
2 2 HAVEL Matěj LAWI junior team 10085962794 MJ CZE 47:21:00
3 5 MUŠÁLEK Jakub HEAD PRO TEAM OPAVA 10063272575 MJ CZE 47:53:00
4 7 KRATOCHVÍL Václav CYKLOSTAR Pirelli 10046491878 MJ CZE 48:36:00
5 24 HRADISKÝ Zdeněk BRILON RACING TEAM MB 10058327494 MJ CZE 48:51:00
6 6 PEKAŘ Matěj BRILON RACING TEAM MB 10068131972 MJ CZE 49:00:00
7 8 KRISTL Lukáš BRILON RACING TEAM MB 10084771920 MJ CZE 49:21:00
8 4 HÁJEK Tomáš BRILON RACING TEAM MB 10083492833 MJ CZE 49:59:00
9 11 HŘEBEJK Dominik EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 10059744910 MJ CZE 50:04:00
10 10 NÁGR Ondřej CYCLING ACADEMY TÁBOR 10093319337 MJ CZE 51:05:00
11 19 PODZIMEK Matyáš LAWI junior team 10094661977 MJ CZE 51:27:00
12 15 PROCHÁZKA Matěj MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 10106726555 MJ CZE 51:40:00
13 18 HOFMAN Eliáš BRILON RACING TEAM MB 10066694655 MJ CZE 52:02:00
14 12 POLÁK Matyáš LAWI junior team 10059526961 MJ CZE 52:12:00
15 16 HAVELKA Matěj BRILON RACING TEAM MB 10084969859 MJ CZE 52:58:00
16 28 HARLENDER Lukáš TEAM DUKLA PRAHA 10079066195 MJ CZE 53:07:00
17 14 MEIER Tomáš BRILON RACING TEAM MB 10085448088 MJ CZE 54:39:00
18 30 DĚTÁK Mikuláš ADASTRA Cycling Team 10081045706 MJ CZE -1 kolo
19 25 VINŠ Josef TJ AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 10108133156 MJ CZE -1 kolo
20 17 BLAŽEK Aleš Jaroslav Kulhavy Cycling Team 10048061864 MJ CZE -1 kolo
21 23 MATOULEK Jiří EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 10106279143 MJ CZE -1 kolo
22 13 ŽENÍŠEK Martin ČEZ Cyklo Team Tábor 10046534318 MJ CZE -1 kolo
23 26 VANKA Matouš EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 10085326032 MJ CZE -1 kolo
24 27 FRIEDL Kryštof ACT LERAK Blansko 10078940301 MJ CZE -2 kola
25 22 ŠKUBAL Jan TUFO CZ OTROKOVICE 10094322376 MJ CZE -2 kola
26 20 MIŇOVSKÝ Petr BRILON RACING TEAM MB 10067045067 MJ CZE -2 kola
27 21 ŠKUBAL Filip TUFO CZ OTROKOVICE 10094322174 MJ CZE -3 kola
28 29 SUCHODOL Štěpán Jaroslav Kulhavy Cycling Team 10128809415 MJ CZE -4 kola
1 LIENERT Patrik REXONIX KOVO PRAHA 10059140072 MJ CZE DNS
9 FALTÝNEK Jan TEAM DUKLA PRAHA 10047423886 MJ CZE DNS
Sluiten
Wielerevenement?
Plaats hier je gratis advertentie
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close