Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Euskal Bizikleta 2005
Bicicleta Vasca, GP de la Bicicleta Eibarresa, GP Eibar
Spanje
Datum :
05-06-2005
Klassement - Weg - Eindklassement
Start
Aankomst
Hoofdindex Euskal Bizikleta
Index 2005
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Eladio Jiménez Sánchez
ESP
in 18h 33m 48s
2
Adrián Palomares Villaplana
ESP
op 01m 33s
3
Aketza Peña Iza
ESP
op 03m 15s
Details
1 Eladio Jimenez (Spa) Comunidad Valenciana 18.33.48
2 Adrian Palomares (Spa) Kaiku 1.33
3 Aketza Peña (Spa) Euskaltel-Euskadi 3.15
4 Peio Arreitunandia (Spa) Team Barloworld-Valsir 4.30
5 Aitor Gonzalez (Spa) Euskaltel-Euskadi 5.04
6 Fabian Jeker (Swi) Saunier Duval-Prodir 5.53
7 David George (RSA) Team Barloworld-Valsir 6.12
8 David Latasa (Spa) Comunidad Valenciana 7.22
9 Aitor Hernandez (Spa) Team L.P.R. 7.30
10 Massimiliano Gentili (Ita) Naturino-Sapore di Mare 8.18
11 Angel Vicioso (Spa) Liberty Seguros-Würth Team 8.22
12 Dionisio Galparsoro (Spa) Kaiku 9.18
13 Carlos Barredo (Spa) Liberty Seguros-Würth Team 9.44
14 Jesus Hernandez (Spa) Liberty Seguros-Würth Team 10.05
15 Dailos Diaz (Spa) Orbea 10.38
16 Yon Bru (Spa) Kaiku 14.05
17 Daniele De Paoli (Ita) Team L.P.R. 14.44
18 Joseba Albizu (Spa) Euskaltel-Euskadi 15.11
19 David Herrero (Spa) Euskaltel-Euskadi 15.35
20 Igor Astarloa (Spa) Team Barloworld-Valsir 16.08
21 Gustavo Dominguez (Spa) Orbea 16.12
22 Javier Ruiz De Larrinaga (Spa) Kaiku 16.27
23 Ryan Cox (RSA) Team Barloworld-Valsir 20.05
24 Ezequiel Mosquera (Spa) Kaiku 21.37
25 Inaki Isasi (Spa) Euskaltel-Euskadi 25.12
26 Ruben Oarbeascoa (Spa) Kaiku 26.09
27 Daniel Navarro (Spa) Liberty Seguros-Würth Team 31.31
28 Javier Pascual Rodriguez (Spa) Comunidad Valenciana 32.03
29 Mario De Sarraga (Spa) Naturino-Sapore di Mare 33.27
30 Adolfo Garcia Quesada (Spa) Comunidad Valenciana 34.13
31 Raul Garcia De Mateo (Spa) Relax Fuenlabrada 34.35
32 Félix Cardenas (Col) Team Barloworld-Valsir 34.36
33 Stefano Cavallari (Ita) Team Barloworld-Valsir 36.28
34 Jorge Azanza (Spa) Kaiku 38.37
35 Santo Anza (Ita) Acqua & Sapone-Adria Mobil 40.11
36 Iñigo Cuesta (Spa) Saunier Duval-Prodir 41.34
37 Ruben Perez (Spa) Orbea 41.54
38 Jorge Garcia (Spa) Relax Fuenlabrada 46.38
39 Luis Perez (Spa) Relax Fuenlabrada 48.02
40 Antton Luengo (Spa) Euskaltel-Euskadi 49.14
41 Hubert Dupont (Fra) R.A.G.T. Semences 49.44
42 David De La Fuente (Spa) Saunier Duval-Prodir 49.53
43 Ludovic Martin (Fra) R.A.G.T. Semences 54.02
44 Markel Irizar (Spa) Euskaltel-Euskadi 54.44
45 Aaron Villegas (Spa) Orbea 55.26
46 René Andrle (Cze) Liberty Seguros-Würth Team 57.00
47 Jose Almagro (Spa) Relax Fuenlabrada 57.38
48 Christophe Laurent (Fra) Agritubel 57.39
49 Jesus Del Nero (Spa) Orbea 1.07.18
50 Mickaël Buffaz (Fra) Agritubel 1.08.59
51 Xabat Ochotorena (Spa) Orbea 1.09.19
52 Gorka Arrizabalaga (Spa) Orbea 1.15.36
53 Iban Mayoz (Spa) Relax Fuenlabrada 1.16.21
54 Arkaitz Duran (Spa) Saunier Duval-Prodir 1.16.46
Points classification
1 Angel Vicioso (Spa) Liberty Seguros-Würth Team 72 pts
2 Peio Arreitunandia (Spa) Team Barloworld-Valsir 53
3 David Herrero (Spa) Euskaltel-Euskadi 48
4 Aitor Hernandez (Spa) Team L.P.R. 47
5 Massimiliano Gentili (Ita) Naturino-Sapore di Mare 41
6 Aitor Gonzalez (Spa) Euskaltel-Euskadi 40
7 Fabian Jeker (Swi) Saunier Duval-Prodir 39
8 Eladio Jimenez (Spa) Comunidad Valenciana 33
9 Aketza Peña (Spa) Euskaltel-Euskadi 32
10 Igor Astarloa (Spa) Team Barloworld-Valsir 32
11 Yon Bru (Spa) Kaiku 27
12 Adrian Palomares (Spa) Kaiku 24
13 Stefano Cavallari (Ita) Team Barloworld-Valsir 22
14 Jesus Hernandez (Spa) Liberty Seguros-Würth Team 21
15 Iñigo Cuesta (Spa) Saunier Duval-Prodir 20
16 David Latasa (Spa) Comunidad Valenciana 17
17 Daniel Navarro (Spa) Liberty Seguros-Würth Team 16
18 Carlos Barredo (Spa) Liberty Seguros-Würth Team 15
19 David George (RSA) Team Barloworld-Valsir 12
20 Inaki Isasi (Spa) Euskaltel-Euskadi 10
21 Jose Almagro (Spa) Relax Fuenlabrada 10
22 David De La Fuente (Spa) Saunier Duval-Prodir 8
23 Gorka Arrizabalaga (Spa) Orbea 8
24 Joseba Albizu (Spa) Euskaltel-Euskadi 7
25 René Andrle (Cze) Liberty Seguros-Würth Team 7
26 Dionisio Galparsoro (Spa) Kaiku 4
27 Javier Pascual Rodriguez (Spa) Comunidad Valenciana 4
28 Jorge Garcia (Spa) Relax Fuenlabrada 4
29 Dailos Diaz (Spa) Orbea 3
30 Mario De Sarraga (Spa) Naturino-Sapore di Mare 2
Mountains classification
1 Joseba Albizu (Spa) Euskaltel-Euskadi 39 pts
2 Eladio Jimenez (Spa) Comunidad Valenciana 37
3 Massimiliano Gentili (Ita) Naturino-Sapore di Mare 28
4 Iñigo Cuesta (Spa) Saunier Duval-Prodir 17
5 Aketza Peña (Spa) Euskaltel-Euskadi 15
6 Fabian Jeker (Swi) Saunier Duval-Prodir 14
7 Peio Arreitunandia (Spa) Team Barloworld-Valsir 12
8 Daniel Navarro (Spa) Liberty Seguros-Würth Team 10
9 Félix Cardenas (Col) Team Barloworld-Valsir 10
10 Gustavo Dominguez (Spa) Orbea 8
11 Ryan Cox (RSA) Team Barloworld-Valsir 8
12 Carlos Barredo (Spa) Liberty Seguros-Würth Team 6
13 Stefano Cavallari (Ita) Team Barloworld-Valsir 6
14 David Herrero (Spa) Euskaltel-Euskadi 5
15 Adrian Palomares (Spa) Kaiku 4
16 Aitor Gonzalez (Spa) Euskaltel-Euskadi 4
17 Ruben Oarbeascoa (Spa) Kaiku 4
18 David De La Fuente (Spa) Saunier Duval-Prodir 3
19 Aitor Hernandez (Spa) Team L.P.R. 3
20 Igor Astarloa (Spa) Team Barloworld-Valsir 1
21 René Andrle (Cze) Liberty Seguros-Würth Team 1
22 Jose Almagro (Spa) Relax Fuenlabrada 1
Metas volantes classification
1 Luis Perez (Spa) Relax Fuenlabrada 10 pts
2 Massimiliano Gentili (Ita) Naturino-Sapore di Mare 4
3 Mario De Sarraga (Spa) Naturino-Sapore di Mare 4
4 Joseba Albizu (Spa) Euskaltel-Euskadi 4
5 Jose Almagro (Spa) Relax Fuenlabrada 4
6 Ezequiel Mosquera (Spa) Kaiku 3
7 Igor Astarloa (Spa) Team Barloworld-Valsir 3
8 Eladio Jimenez (Spa) Comunidad Valenciana 3
9 Inaki Isasi (Spa) Euskaltel-Euskadi 3
10 Ryan Cox (RSA) Team Barloworld-Valsir 3
11 David Herrero (Spa) Euskaltel-Euskadi 3
12 Félix Cardenas (Col) Team Barloworld-Valsir 2
13 Hubert Dupont (Fra) R.A.G.T. Semences 2
14 Aitor Hernandez (Spa) Team L.P.R. 1
15 Stefano Cavallari (Ita) Team Barloworld-Valsir 1
Teams classification
1 Team Barloworld-Valsir 55.51.09
2 Comunidad Valenciana 6.35
3 Euskaltel-Euskadi 8.02
4 Kaiku 9.10
5 Liberty Seguros-Würth Team 15.01
6 Orbea 43.12
7 Saunier Duval-Prodir 44.24
8 Relax Fuenlabrada 1.52.00
Sluiten
Weet je veel over fietsmerken?
Hier is nog veel aan te vullen...
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close