1
ARCHIE
RYAN
JUMBO-VISMA DEVELOPMENT TEAM
21 IRL 04h32'22'' 14.00
2
MAURI
VANSEVENANT
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
23 BEL 04h32'22'' 5.00
3
LORENZO
FORTUNATO
EOLO-KOMETA CYCLING TEAM
26 ITA 04h32'22'' 3.00
4
STEFAN
DE BOD
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
26 RSA 04h32'25''
5
BART
LEMMEN
VOLKERWESSELS CYCLING TEAM
27 NED 04h32'25''
6
JONATHAN
LASTRA MARTINEZ
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
29 ESP 04h32'25''
7
JAKUB
OTRUBA
ELKOV - KASPER
24 CZE 04h32'25''
8
DAVIDE
DE CASSAN
CYCLING TEAM FRIULI ASD
20 ITA 04h32'25''
9
KOEN
BOUWMAN
JUMBO-VISMA
29 NED 04h32'29''
10
ABEL
BALDERSTONE ROUMENS
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
22 ESP 04h32'31''
11
JOSEF
ČERNÝ
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
29 CZE 04h32'33''
12
ALASTAIR
MACKELLAR
ISRAEL CYCLING ACADEMY
20 AUS 04h32'35''
13
TOMASZ
BUDZINSKI
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
24 POL 04h32'35''
14
CARLOS
GARCIA PIERNA
EQUIPO KERN PHARMA
23 ESP 04h32'35''
15
MIKEL
NIEVE ITURRALDE
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
38 ESP 04h32'39''
16
ALEX
TOLIO
BARDIANI CSF FAIZANE'
22 ITA 04h32'39''
17
GIJS
LEEMREIZE
JUMBO-VISMA
23 NED 04h32'39''
18
DAVIDE
BAIS
EOLO-KOMETA CYCLING TEAM
24 ITA 04h32'39''
19
HECTOR
CARRETERO MILLA
EQUIPO KERN PHARMA
27 ESP 04h32'47''
20
IGOR
CHZHAN
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
23 KAZ 04h33'43''
21
JOHANNES
STAUNE-MITTET
JUMBO-VISMA DEVELOPMENT TEAM
20 NOR 04h34'04''
22
ALESSANDRO
PINARELLO
BARDIANI CSF FAIZANE'
19 ITA 04h34'07''
23
JAMES
KNOX
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
27 GBR 04h34'07''
24
IBON
RUIZ SEDANO
EQUIPO KERN PHARMA
23 ESP 04h34'07''
25
GIULIO
PELLIZZARI
BARDIANI CSF FAIZANE'
19 ITA 04h34'10''
26
KEEGAN
SWIRBUL
HUMAN POWERED HEALTH
27 USA 04h34'12''
27
EDOARDO
SANDRI
CYCLING TEAM FRIULI ASD
21 ITA 04h34'14''
28
ZDENĚK
ŠTYBAR
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
37 CZE 04h35'21''
29
LOE
VAN BELLE
JUMBO-VISMA DEVELOPMENT TEAM
20 NED 04h35'21''
30
MICHAL
SCHLEGEL
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
27 CZE 04h35'21''
31
JEFFERSON ALVEIRO
CEPEDA HERNANDEZ
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
26 ECU 04h35'21''
32
JON
AGIRRE EGAÑA
EQUIPO KERN PHARMA
25 ESP 04h36'37''
33
DIEGO PABLO
SEVILLA LOPEZ
EOLO-KOMETA CYCLING TEAM
26 ESP 04h36'53''
34
GAL
GLIVAR
ADRIA MOBIL
20 SLO 04h36'53''
35
JORDI
LOPEZ CARAVACA
EQUIPO KERN PHARMA
24 ESP 04h37'06''
36
MARTIN
SVRČEK
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
19 SVK 04h40'25''
37
MARTIN
HARING
DUKLA BANSKA BYSTRICA
36 SVK 04h40'27''
38
MICHAL
SCHURAN
ATT INVESTMENTS
26 CZE 04h40'31''
39
PETER
SCHULTING
VOLKERWESSELS CYCLING TEAM
35 NED 04h41'06''
40
MAX
BENZ-KUCH
MALOJA PUSHBIKERS
22 GER 04h41'16''
41
MAREK
ČANECKÝ
34 SVK 04h41'17''
42
VALERIO
CONTI
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
29 ITA 04h41'41''
43
LORENZO
GALIMBERTI
BIESSE-CARRERA
21 ITA 04h41'41''
44
DOMINIK
NEUMAN
ELKOV - KASPER
27 CZE 04h41'41''
45
ALESSANDRO
TONELLI
BARDIANI CSF FAIZANE'
30 ITA 04h41'41''
46
KRISTJAN
HOČEVAR
ADRIA MOBIL
23 SLO 04h41'41''
47
FRANCESCO
GALIMBERTI
BIESSE-CARRERA
21 ITA 04h41'41''
48
ANDREA
GAROSIO
BIESSE-CARRERA
29 ITA 04h41'41''
49
GABRIELE
PETRELLI
CYCLING TEAM FRIULI ASD
22 ITA 04h41'41''
50
ALEXANDER
CATAFORD
ISRAEL - PREMIER TECH
29 CAN 04h41'41''
51
ETHAN
VERNON
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
22 GBR 04h41'41''
52
MIKÁ
HEMING
ATT INVESTMENTS
22 GER 04h41'41''
53
ANDREA
DEBIASI
CYCLING TEAM FRIULI ASD
21 ITA 04h41'41''
54
DIEGO
ROSA
EOLO-KOMETA CYCLING TEAM
33 ITA 04h41'41''
55
MARCO
ANDREAUS
CYCLING TEAM FRIULI ASD
19 ITA 04h41'41''
56
BRYAN
OLIVO
CYCLING TEAM FRIULI ASD
19 ITA 04h41'41''
57
EDO
GOLDSTEIN
ISRAEL CYCLING ACADEMY
22 ISR 04h41'41''
58
YESID
PIRA PARADA
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
23 COL 04h41'41''
59
ADAM
ŤOUPALÍK
ELKOV - KASPER
26 CZE 04h41'41''
60
JAN
BÁRTA
ELKOV - KASPER
38 CZE 04h41'41''
61
NICKOLAS
ZUKOWSKY
HUMAN POWERED HEALTH
24 CAN 04h41'41''
62
SAMUELE
RIVI
EOLO-KOMETA CYCLING TEAM
24 ITA 04h41'41''
63
MICHAEL
MØRKØV
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
37 DEN 04h41'41''
64
JAKUB
KACZMAREK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
29 POL 04h41'41''
65
CHARLES-ETIENNE
CHRETIEN
PREMIER TECH U23 CYCLING PROJECT
23 CAN 04h41'41''
66
IGOR
ARRIETA LIZARRAGA
EQUIPO KERN PHARMA
20 ESP 04h41'46''
67
GIOVANNI
CARBONI
EQUIPO KERN PHARMA
27 ITA 04h41'49''
68
LUKÁŠ
KUBIŠ
DUKLA BANSKA BYSTRICA
22 SVK 04h48'17''
69
JURAJ
KARAS
37 SVK 04h48'39''
70
JURAJ
SAGAN
34 SVK 04h48'39''
71
MATÚŠ
ŠTOČEK
ATT INVESTMENTS
23 SVK 04h48'39''
72
SAMUEL
TUKA
DUKLA BANSKA BYSTRICA
19 SVK 04h48'39''
73
SAMUEL
KOVÁČ
19 SVK 04h48'39''
74
JAN
KAŠPAR
ATT INVESTMENTS
22 CZE 04h48'39''
75
TOMÁŠ
JAKOUBEK
ATT INVESTMENTS
23 CZE 04h48'39''
76
TOMÁŠ
BÁRTA
ATT INVESTMENTS
23 CZE 04h48'39''
77
JASPER
HAEST
VOLKERWESSELS CYCLING TEAM
23 NED 04h48'39''
78
JIŘÍ
PETRUŠ
ATT INVESTMENTS
26 CZE 04h48'39''
79
ALJAŽ
JARC
ADRIA MOBIL
23 SLO 04h48'39''
80
TILEN
FINKŠT
ADRIA MOBIL
25 SLO 04h48'39''
81
DAVIDE
MARTINELLI
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
29 ITA 04h48'39''
82
ANDREJ
LÍŠKA
22 SVK 04h48'39''
83
MICHAEL
BELLERI
BIESSE-CARRERA
23 ITA 04h48'39''
84
ENRICO
ZANONCELLO
BARDIANI CSF FAIZANE'
25 ITA 04h48'39''
85
YUVAL
BEN MOSHE
ISRAEL CYCLING ACADEMY
23 ISR 04h48'39''
86
YEVGENIY
GIDICH
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
26 KAZ 04h48'39''
87
RICCARDO
CIUCCARELLI
BIESSE-CARRERA
22 ITA 04h48'39''
88
DÁVID
KAŠKO
DUKLA BANSKA BYSTRICA
25 SVK 04h48'39''
89
PAWEL
SZOSTKA
SANTIC-WIBATECH
24 POL 04h48'39''
90
GLEB
SYRITSA
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
***
91
ALEXANDROS
AGROTIS
ISRAEL CYCLING ACADEMY
24 CYP 04h48'39''
92
PATRICK
REISSI
MALOJA PUSHBIKERS
28 GER 04h48'39''
93
FABIO
MAZZUCCO
BARDIANI CSF FAIZANE'
23 ITA 04h48'39''
94
PATRIK
TYBOR
DUKLA BANSKA BYSTRICA
35 SVK 04h48'39''
95
SAM
BRAND
TEAM NOVO NORDISK
31 GBR 04h48'39''
96
NORBERT
BANASZEK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
25 POL 04h48'39''
97
PAUL
RUDYS
MALOJA PUSHBIKERS
24 GER 04h48'39''
98
PAVOL
ROVDER
DUKLA BANSKA BYSTRICA
21 SVK 04h48'39''
99
DAVID
PER
ADRIA MOBIL
27 SLO 04h48'39''
100
PÉTER
KUSZTOR
TEAM NOVO NORDISK
38 HUN 04h48'39''
101
STEFAN
BRANDLMEIER
SANTIC-WIBATECH
29 GER 04h48'39''
102
ROEL
VAN SINTMAARTENSDIJK
VOLKERWESSELS CYCLING TEAM
21 NED 04h48'39''
103
FILIP
LOHINSKÝ
DUKLA BANSKA BYSTRICA
20 SVK 04h48'39''
104
DAVID
LOZANO RIBA
TEAM NOVO NORDISK
34 ESP 04h48'39''
105
NIK
ČEMAŽAR
ADRIA MOBIL
23 SLO 04h48'39''
106
LUCA
COLNAGHI
BARDIANI CSF FAIZANE'
23 ITA 04h48'39''
107
KRISTIJAN
KOREN
ADRIA MOBIL
36 SLO 04h48'39''
108
ADAM
STACHOWIAK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
33 POL 04h48'39''
109
MATĚJ
ZAHÁLKA
ELKOV - KASPER
29 CZE 04h48'39''
110
ALESSANDRO
MOTTA
BIESSE-CARRERA
20 ITA 04h48'39''
111
DAAN
VAN SINTMAARTENSDIJK
VOLKERWESSELS CYCLING TEAM
24 NED 04h48'39''
112
MÁRTON
DINA
EOLO-KOMETA CYCLING TEAM
26 HUN 04h48'39''
113
FILIPPO
FORTIN
MALOJA PUSHBIKERS
33 ITA 04h48'39''
114
DMITRIY
GRUZDEV
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
36 KAZ 04h48'39''
115
LIAM
BERTAZZO
MALOJA PUSHBIKERS
30 ITA 04h48'39''
116
GIOVANNI
LONARDI
EOLO-KOMETA CYCLING TEAM
26 ITA 04h48'39''
117
DANIEL
SKERL
CYCLING TEAM FRIULI ASD
19 ITA 04h48'39''
118
MARCIN
BUDZINSKI
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
24 POL 04h48'39''
119
PIOTR
BROZYNA
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
27 POL 04h48'39''
120
LENNARD
HOFSTEDE
JUMBO-VISMA
28 NED 04h48'39''
121
GAGE
HECHT
HUMAN POWERED HEALTH
24 USA 04h48'39''
122
FILIP
ŘEHA
ELKOV - KASPER
21 CZE 04h48'39''
123
MAIKEL
ZIJLAARD
VOLKERWESSELS CYCLING TEAM
23 NED 04h52'51''
124
DANIEL
BABOR
ELKOV - KASPER
23 CZE 04h52'51''
125
JONAS
SONNLEITNER
SANTIC-WIBATECH
25 GER 04h52'51''
126
FELIX JAMES
MEO
MALOJA PUSHBIKERS
25 NZL 04h52'51''
127
RUDY
BARBIER
ISRAEL - PREMIER TECH
30 FRA 04h52'51''
128
FILIPPO
RIDOLFO
TEAM NOVO NORDISK
21 ITA 04h52'51''
129
SEBASTIAN
BERWICK
ISRAEL - PREMIER TECH
23 AUS 04h52'51''
130
MATEJ
BLAŠKO
22 SVK 04h52'51''
131
ANDREA
PERON
TEAM NOVO NORDISK
34 ITA 04h52'51''
132
COLIN
JOYCE
HUMAN POWERED HEALTH
28 USA 04h52'51''
133
DENIS
HOZA
20 SVK 04h52'51''
134
PHILIP
WEBER
MALOJA PUSHBIKERS
24 GER 04h58'33''
135
TYLER
STITES
HUMAN POWERED HEALTH
24 USA 05h01'03''
CHARLES
PLANET
TEAM NOVO NORDISK
29 FRA DNF
JOONAS
HENTTALA
TEAM NOVO NORDISK
31 FIN DNF
PIER ANDRE
COTE
HUMAN POWERED HEALTH
25 CAN DNF
BARTOSZ
RUDYK
SANTIC-WIBATECH
24 POL DNF
PATRICK
HALLER
SANTIC-WIBATECH
25 GER DNF
DAVID
GONZALEZ LOPEZ
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
26 ESP DNS
LORENZO
GOBBO
BIESSE-CARRERA
20 ITA DNS
BARTLOMIEJ
PROC
SANTIC-WIBATECH
23 POL DNS
gc
1
JOSEF
ČERNÝ
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
29 CZE 07h49'14'' 3.00
2
STEFAN
DE BOD
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
26 RSA 07h49'18''
3
JAKUB
OTRUBA
ELKOV - KASPER
24 CZE 07h49'18''
4
MAURI
VANSEVENANT
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
23 BEL 07h49'20''
5
ARCHIE
RYAN
JUMBO-VISMA DEVELOPMENT TEAM
21 IRL 07h49'24''
6
BART
LEMMEN
VOLKERWESSELS CYCLING TEAM
27 NED 07h49'26''
7
KOEN
BOUWMAN
JUMBO-VISMA
29 NED 07h49'28''
8
ABEL
BALDERSTONE ROUMENS
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
22 ESP 07h49'31''
9
DAVIDE
DE CASSAN
CYCLING TEAM FRIULI ASD
20 ITA 07h49'38''
10
JONATHAN
LASTRA MARTINEZ
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
29 ESP 07h49'40''
11
ALASTAIR
MACKELLAR
ISRAEL CYCLING ACADEMY
20 AUS 07h49'43''
12
GIJS
LEEMREIZE
JUMBO-VISMA
23 NED 07h49'46''
13
DAVIDE
BAIS
EOLO-KOMETA CYCLING TEAM
24 ITA 07h49'47''
14
ALEX
TOLIO
BARDIANI CSF FAIZANE'
22 ITA 07h49'58''
15
TOMASZ
BUDZINSKI
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
24 POL 07h50'00''
16
HECTOR
CARRETERO MILLA
EQUIPO KERN PHARMA
27 ESP 07h50'03''
17
LORENZO
FORTUNATO
EOLO-KOMETA CYCLING TEAM
26 ITA 07h50'03''
18
CARLOS
GARCIA PIERNA
EQUIPO KERN PHARMA
23 ESP 07h50'10''
19
MIKEL
NIEVE ITURRALDE
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
38 ESP 07h50'39''
20
IGOR
CHZHAN
ALMATY CYCLING TEAM
23 KAZ 07h50'48''
21
JAMES
KNOX
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
27 GBR 07h51'13''
22
IBON
RUIZ SEDANO
EQUIPO KERN PHARMA
23 ESP 07h51'14''
23
JOHANNES
STAUNE-MITTET
JUMBO-VISMA DEVELOPMENT TEAM
20 NOR 07h51'23''
24
ALESSANDRO
PINARELLO
BARDIANI CSF FAIZANE'
19 ITA 07h51'33''
25
KEEGAN
SWIRBUL
HUMAN POWERED HEALTH
27 USA 07h51'35''
26
GIULIO
PELLIZZARI
BARDIANI CSF FAIZANE'
19 ITA 07h51'42''
27
LOE
VAN BELLE
JUMBO-VISMA DEVELOPMENT TEAM
20 NED 07h52'11''
28
ZDENĚK
ŠTYBAR
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
37 CZE 07h52'16''
29
EDOARDO
SANDRI
CYCLING TEAM FRIULI ASD
21 ITA 07h52'27''
30
MICHAL
SCHLEGEL
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
27 CZE 07h52'40''
31
JEFFERSON ALVEIRO
CEPEDA HERNANDEZ
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
26 ECU 07h52'40''
32
JON
AGIRRE EGAÑA
EQUIPO KERN PHARMA
25 ESP 07h54'00''
33
GAL
GLIVAR
ADRIA MOBIL
20 SLO 07h54'14''
34
JORDI
LOPEZ CARAVACA
EQUIPO KERN PHARMA
24 ESP 07h54'22''
35
DIEGO PABLO
SEVILLA LOPEZ
EOLO-KOMETA CYCLING TEAM
26 ESP 07h54'25''
36
MARTIN
SVRČEK
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
19 SVK 07h57'22''
37
MICHAL
SCHURAN
ATT INVESTMENTS
26 CZE 07h57'48''
38
MARTIN
HARING
DUKLA BANSKA BYSTRICA
36 SVK 07h58'04''
39
ETHAN
VERNON
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
22 GBR 07h58'06''
40
PETER
SCHULTING
VOLKERWESSELS CYCLING TEAM
35 NED 07h58'14''
41
MICHAEL
MØRKØV
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
37 DEN 07h58'31''
42
MAREK
ČANECKÝ
34 SVK 07h58'36''
43
JAN
BÁRTA
ELKOV - KASPER
38 CZE 07h58'40''
44
CHARLES-ETIENNE
CHRETIEN
PREMIER TECH U23 CYCLING PROJECT
23 CAN 07h58'44''
45
SAMUELE
RIVI
EOLO-KOMETA CYCLING TEAM
24 ITA 07h58'44''
46
BRYAN
OLIVO
CYCLING TEAM FRIULI ASD
19 ITA 07h58'47''
47
NICKOLAS
ZUKOWSKY
HUMAN POWERED HEALTH
24 CAN 07h58'49''
48
ADAM
ŤOUPALÍK
ELKOV - KASPER
26 CZE 07h58'50''
49
ALEXANDER
CATAFORD
ISRAEL - PREMIER TECH
29 CAN 07h58'50''
50
MIKÁ
HEMING
ATT INVESTMENTS
22 GER 07h58'54''
51
VALERIO
CONTI
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
29 ITA 07h58'54''
52
DOMINIK
NEUMAN
ELKOV - KASPER
27 CZE 07h58'56''
53
JAKUB
KACZMAREK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
29 POL 07h58'57''
54
MARCO
ANDREAUS
CYCLING TEAM FRIULI ASD
19 ITA 07h59'01''
55
ALESSANDRO
TONELLI
BARDIANI CSF FAIZANE'
30 ITA 07h59'04''
56
LORENZO
GALIMBERTI
BIESSE-CARRERA
21 ITA 07h59'06''
57
DIEGO
ROSA
EOLO-KOMETA CYCLING TEAM
33 ITA 07h59'06''
58
GABRIELE
PETRELLI
CYCLING TEAM FRIULI ASD
22 ITA 07h59'07''
59
YESID
PIRA PARADA
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
23 COL 07h59'07''
60
KRISTJAN
HOČEVAR
ADRIA MOBIL
23 SLO 07h59'08''
61
ANDREA
GAROSIO
BIESSE-CARRERA
29 ITA 07h59'08''
62
GIOVANNI
CARBONI
EQUIPO KERN PHARMA
27 ITA 07h59'08''
63
EDO
GOLDSTEIN
ISRAEL CYCLING ACADEMY
22 ISR 07h59'09''
64
IGOR
ARRIETA LIZARRAGA
EQUIPO KERN PHARMA
20 ESP 07h59'10''
65
FRANCESCO
GALIMBERTI
BIESSE-CARRERA
21 ITA 07h59'14''
66
ANDREA
DEBIASI
CYCLING TEAM FRIULI ASD
21 ITA 07h59'14''
67
MAX
BENZ-KUCH
MALOJA PUSHBIKERS
22 GER 08h00'17''
68
GLEB
SYRITSA
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
***
69
LIAM
BERTAZZO
MALOJA PUSHBIKERS
30 ITA 08h05'38''
70
LUKÁŠ
KUBIŠ
DUKLA BANSKA BYSTRICA
22 SVK 08h05'39''
71
DAVIDE
MARTINELLI
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
29 ITA 08h05'42''
72
JASPER
HAEST
VOLKERWESSELS CYCLING TEAM
23 NED 08h05'44''
73
ROEL
VAN SINTMAARTENSDIJK
VOLKERWESSELS CYCLING TEAM
21 NED 08h05'45''
74
DMITRIY
GRUZDEV
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
36 KAZ 08h05'45''
75
MATĚJ
ZAHÁLKA
ELKOV - KASPER
29 CZE 08h05'46''
76
FILIP
ŘEHA
ELKOV - KASPER
21 CZE 08h05'47''
77
DAAN
VAN SINTMAARTENSDIJK
VOLKERWESSELS CYCLING TEAM
24 NED 08h05'48''
78
MATÚŠ
ŠTOČEK
ATT INVESTMENTS
23 SVK 08h05'50''
79
JAN
KAŠPAR
ATT INVESTMENTS
22 CZE 08h05'51''
80
TOMÁŠ
JAKOUBEK
ATT INVESTMENTS
23 CZE 08h05'53''
81
MARCIN
BUDZINSKI
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
24 POL 08h05'53''
82
DAVID
PER
ADRIA MOBIL
27 SLO 08h05'54''
83
MICHAEL
BELLERI
BIESSE-CARRERA
23 ITA 08h05'55''
84
PIOTR
BROZYNA
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
27 POL 08h05'57''
85
GIOVANNI
LONARDI
EOLO-KOMETA CYCLING TEAM
26 ITA 08h05'57''
86
RICCARDO
CIUCCARELLI
BIESSE-CARRERA
22 ITA 08h05'58''
87
FILIPPO
FORTIN
MALOJA PUSHBIKERS
33 ITA 08h05'59''
88
DÁVID
KAŠKO
DUKLA BANSKA BYSTRICA
25 SVK 08h05'59''
89
MÁRTON
DINA
EOLO-KOMETA CYCLING TEAM
26 HUN 08h06'01''
90
ADAM
STACHOWIAK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
33 POL 08h06'02''
91
TILEN
FINKŠT
ADRIA MOBIL
25 SLO 08h06'04''
92
LENNARD
HOFSTEDE
JUMBO-VISMA
28 NED 08h06'05''
93
YEVGENIY
GIDICH
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
26 KAZ 08h06'06''
94
TOMÁŠ
BÁRTA
ATT INVESTMENTS
23 CZE 08h06'06''
95
KRISTIJAN
KOREN
ADRIA MOBIL
36 SLO 08h06'06''
96
JURAJ
KARAS
37 SVK 08h06'07''
97
PATRICK
REISSI
MALOJA PUSHBIKERS
28 GER 08h06'07''
98
DANIEL
SKERL
CYCLING TEAM FRIULI ASD
19 ITA 08h06'07''
99
JURAJ
SAGAN
34 SVK 08h06'07''
100
PÉTER
KUSZTOR
TEAM NOVO NORDISK
38 HUN 08h06'08''
101
PATRIK
TYBOR
DUKLA BANSKA BYSTRICA
35 SVK 08h06'08''
102
DAVID
LOZANO RIBA
TEAM NOVO NORDISK
34 ESP 08h06'09''
103
JIŘÍ
PETRUŠ
ATT INVESTMENTS
26 CZE 08h06'11''
104
ALJAŽ
JARC
ADRIA MOBIL
23 SLO 08h06'13''
105
PAWEL
SZOSTKA
SANTIC-WIBATECH
24 POL 08h06'14''
106
LUCA
COLNAGHI
BARDIANI CSF FAIZANE'
23 ITA 08h06'15''
107
YUVAL
BEN MOSHE
ISRAEL CYCLING ACADEMY
23 ISR 08h06'15''
108
ALEXANDROS
AGROTIS
ISRAEL CYCLING ACADEMY
24 CYP 08h06'17''
109
STEFAN
BRANDLMEIER
SANTIC-WIBATECH
29 GER 08h06'17''
110
FILIP
LOHINSKÝ
DUKLA BANSKA BYSTRICA
20 SVK 08h06'17''
111
PAUL
RUDYS
MALOJA PUSHBIKERS
24 GER 08h06'19''
112
ENRICO
ZANONCELLO
BARDIANI CSF FAIZANE'
25 ITA 08h06'21''
113
FABIO
MAZZUCCO
BARDIANI CSF FAIZANE'
23 ITA 08h06'22''
114
NORBERT
BANASZEK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
25 POL 08h06'22''
115
PAVOL
ROVDER
DUKLA BANSKA BYSTRICA
21 SVK 08h06'22''
116
SAMUEL
KOVÁČ
19 SVK 08h06'23''
117
GAGE
HECHT
HUMAN POWERED HEALTH
24 USA 08h06'27''
118
SAM
BRAND
TEAM NOVO NORDISK
31 GBR 08h06'28''
119
ALESSANDRO
MOTTA
BIESSE-CARRERA
20 ITA 08h06'28''
120
SAMUEL
TUKA
DUKLA BANSKA BYSTRICA
19 SVK 08h06'30''
121
NIK
ČEMAŽAR
ADRIA MOBIL
23 SLO 08h07'23''
122
ANDREJ
LÍŠKA
22 SVK 08h07'26''
123
MAIKEL
ZIJLAARD
VOLKERWESSELS CYCLING TEAM
23 NED 08h09'45''
124
COLIN
JOYCE
HUMAN POWERED HEALTH
28 USA 08h10'03''
125
RUDY
BARBIER
ISRAEL - PREMIER TECH
30 FRA 08h10'07''
126
SEBASTIAN
BERWICK
ISRAEL - PREMIER TECH
23 AUS 08h10'19''
127
DANIEL
BABOR
ELKOV - KASPER
23 CZE 08h10'19''
128
FILIPPO
RIDOLFO
TEAM NOVO NORDISK
21 ITA 08h10'20''
129
FELIX JAMES
MEO
MALOJA PUSHBIKERS
25 NZL 08h10'27''
130
ANDREA
PERON
TEAM NOVO NORDISK
34 ITA 08h10'32''
131
MATEJ
BLAŠKO
22 SVK 08h10'39''
132
JONAS
SONNLEITNER
SANTIC-WIBATECH
25 GER 08h10'43''
133
DENIS
HOZA
20 SVK 08h11'02''
134
PHILIP
WEBER
MALOJA PUSHBIKERS
24 GER 08h18'29''
135
TYLER
STITES
HUMAN POWERED HEALTH
24 USA 08h18'55'' Sluiten