1
Fabio
JAKOBSEN
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
26 NED 03h25'55'' 14.00
2
Rudy
BARBIER
ISRAEL - PREMIER TECH
30 FRA 03h25'55'' 5.00
3
Sasha
WEEMAES
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
24 BEL 03h25'55'' 3.00
4
David
DEKKER
JUMBO-VISMA
24 NED 03h25'55''
5
Max
KANTER
MOVISTAR TEAM
25 GER 03h25'55''
6
Matthew
WALLS
BORA - HANSGROHE
24 GBR 03h25'55''
7
Simon
DEHAIRS
ALPECIN-FENIX DEVELOPMENT TEAM
21 BEL 03h25'55''
8
Marius
MAYRHOFER
TEAM DSM
22 GER 03h25'55''
9
Iúri
LEITÃO
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
24 POR 03h25'55''
10
David
MARTIN ROMERO
EOLO-KOMETA CYCLING TEAM
23 ESP 03h25'55''
11
Erlend
BLIKRA
UNO-X PRO CYCLING TEAM
25 NOR 03h25'55''
12
Adam
KARL
23 HUN 03h25'55''
13
Itamar
EINHORN
ISRAEL - PREMIER TECH
25 ISR 03h25'55''
14
Dylan
GROENEWEGEN
TEAM BIKEEXCHANGE - JAYCO
29 NED 03h25'55''
15
Davide
FINATTI
GIOTTI VICTORIA SAVINI DUE
25 ITA 03h25'55''
16
Jens
REYNDERS
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
24 BEL 03h25'55''
17
August
JENSEN
HUMAN POWERED HEALTH
31 NOR 03h25'55''
18
Tilen
FINKŠT
ADRIA MOBIL
25 SLO 03h25'55''
19
Patrick
EDDY
DEVELOPMENT TEAM DSM
20 AUS 03h25'55''
20
Filip
MACIEJUK
BAHRAIN VICTORIOUS
23 POL 03h25'55''
21
Elia
VIVIANI
INEOS GRENADIERS
33 ITA 03h25'55''
22
Patrick
KONRAD
BORA - HANSGROHE
31 AUT 03h25'55''
23
Lars
SAUGSTAD
UNO-X PRO CYCLING TEAM
25 NOR 03h25'55''
24
David
GONZALEZ LOPEZ
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
26 ESP 03h25'55''
25
Umberto
MARENGO
DRONE HOPPER - ANDRONI GIOCATTOLI
30 ITA 03h25'55''
26
Edoardo
ZAMBANINI
BAHRAIN VICTORIOUS
21 ITA 03h25'55''
27
Chun Kai
FENG
BAHRAIN VICTORIOUS
34 TPE 03h25'55''
28
Michele
GAZZOLI
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
23 ITA 03h25'55''
29
Edward
DUNBAR
INEOS GRENADIERS
26 IRL 03h25'55''
30
Toon
VANDEBOSCH
ALPECIN-FENIX DEVELOPMENT TEAM
23 BEL 03h25'55''
31
Anthon
CHARMIG
UNO-X PRO CYCLING TEAM
24 DEN 03h25'55''
32
Krists
NEILANDS
ISRAEL - PREMIER TECH
28 LAT 03h25'55''
33
Niklas
EG
UNO-X PRO CYCLING TEAM
27 DEN 03h25'55''
34
Filippo
BARONCINI
TREK - SEGAFREDO
22 ITA 03h25'55''
35
Tim
VAN DIJKE
JUMBO-VISMA
22 NED 03h25'55''
36
Jonas
ABRAHAMSEN
UNO-X PRO CYCLING TEAM
27 NOR 03h25'55''
37
Simon
PELLAUD
TREK - SEGAFREDO
30 SUI 03h25'55''
38
Nicolas
DALLA VALLE
GIOTTI VICTORIA SAVINI DUE
25 ITA 03h25'55''
39
Sander
DE PESTEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
24 BEL 03h25'55''
40
Loe
VAN BELLE
JUMBO-VISMA DEVELOPMENT TEAM
20 NED 03h25'55''
41
Simone
BEVILACQUA
EOLO-KOMETA CYCLING TEAM
25 ITA 03h25'55''
42
Antonio
TIBERI
TREK - SEGAFREDO
21 ITA 03h25'55''
43
Aaron
VAN POUCKE
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
24 BEL 03h25'55''
44
Asbjørn
HELLEMOSE
TREK - SEGAFREDO
23 DEN 03h25'55''
45
Gergő
OROSZ
23 HUN 03h25'55''
46
Ryan
MULLEN
BORA - HANSGROHE
28 IRL 03h25'55''
47
Carl Fredrik
HAGEN
ISRAEL - PREMIER TECH
31 NOR 03h25'55''
48
Alexandre
BALMER
TEAM BIKEEXCHANGE - JAYCO
22 SUI 03h25'55''
49
Trym Bjørner Westgaard
HOLTHER
DRONE HOPPER - ANDRONI GIOCATTOLI
19 NOR 03h25'55''
50
Juri
HOLLMANN
MOVISTAR TEAM
23 GER 03h25'55''
51
Yesid
PIRA PARADA
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
23 COL 03h25'55''
52
Tom
VAN ASBROECK
ISRAEL - PREMIER TECH
32 BEL 03h25'55''
53
Kamil
GRADEK
BAHRAIN VICTORIOUS
32 POL 03h25'55''
54
Márton
DINA
EOLO-KOMETA CYCLING TEAM
26 HUN 03h25'55''
55
Tim
NABERMAN
TEAM DSM
23 NED 03h25'55''
56
Dávid
D. KOVÁCS
25 HUN 03h25'55''
57
Andrea
PERON
TEAM NOVO NORDISK
34 ITA 03h25'55''
58
Henri
UHLIG
ALPECIN-FENIX DEVELOPMENT TEAM
21 GER 03h25'55''
59
Zétény
SZIJÁRTÓ
19 HUN 03h25'55''
60
Mathias
JØRGENSEN
MOVISTAR TEAM
25 DEN 03h25'55''
61
Oscar
RODRIGUEZ GARAICOECHEA
MOVISTAR TEAM
27 ESP 03h25'55''
62
Gal
GLIVAR
ADRIA MOBIL
20 SLO 03h25'55''
63
Iñigo
ELOSEGUI MOMEÑE
MOVISTAR TEAM
24 ESP 03h25'55''
64
Alexey
LUTSENKO
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
30 KAZ 03h25'55''
65
Fabio
VAN DEN BOSSCHE
ALPECIN-FENIX
22 BEL 03h25'55''
66
Nils
POLITT
BORA - HANSGROHE
28 GER 03h25'55''
67
Yevgeniy
FEDOROV
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
22 KAZ 03h25'55''
68
Leonardo
MARCHIORI
DRONE HOPPER - ANDRONI GIOCATTOLI
24 ITA 03h25'55''
69
Joseph
ROSSKOPF
HUMAN POWERED HEALTH
33 USA 03h25'55''
70
Gergely
SZARKA
GIOTTI VICTORIA SAVINI DUE
24 HUN 03h25'55''
71
Mark
CHRISTIAN
EOLO-KOMETA CYCLING TEAM
32 GBR 03h25'55''
72
Yevgeniy
GIDICH
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
26 KAZ 03h25'55''
73
Syver
WÆRSTED
UNO-X PRO CYCLING TEAM
26 NOR 03h25'55''
74
Davide
MARTINELLI
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
29 ITA 03h25'55''
75
Kristijan
KOREN
ADRIA MOBIL
36 SLO 03h25'55''
76
Florian
SENECHAL
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
29 FRA 03h25'55''
77
Stijn
STEELS
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
33 BEL 03h25'55''
78
Kristjan
HOČEVAR
ADRIA MOBIL
23 SLO 03h25'55''
79
Bart
HORDIJK
DEVELOPMENT TEAM DSM
19 NED 03h25'55''
80
Jon
ABERASTURI IZAGA
TREK - SEGAFREDO
33 ESP 03h25'55''
81
Márton
SOLYMOSI
32 HUN 03h25'55''
82
Calum
JOHNSTON
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
24 GBR 03h25'55''
83
Sergio Roman
MARTIN GALAN
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
26 ESP 03h25'55''
84
Andrey
AMADOR BIKKAZAKOVA
INEOS GRENADIERS
36 CRC 03h25'55''
85
Ben
TURNER
INEOS GRENADIERS
23 GBR 03h25'55''
86
Jimmy
JANSSENS
ALPECIN-FENIX
33 BEL 03h25'55''
87
Samuele
BATTISTELLA
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
24 ITA 03h25'55''
88
Alessandro
BISOLTI
DRONE HOPPER - ANDRONI GIOCATTOLI
37 ITA 03h25'55''
89
Kim Alexander
HEIDUK
INEOS GRENADIERS
22 GER 03h25'55''
90
Rune
HERREGODTS
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
24 BEL 03h25'55''
91
Leon
HEINSCHKE
TEAM DSM
23 GER 03h25'55''
92
Guy
SAGIV
ISRAEL - PREMIER TECH
28 ISR 03h25'55''
93
Kamiel
BONNEU
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
23 BEL 03h25'55''
94
Diego Pablo
SEVILLA LOPEZ
EOLO-KOMETA CYCLING TEAM
26 ESP 03h25'55''
95
Luca
CHIRICO
DRONE HOPPER - ANDRONI GIOCATTOLI
30 ITA 03h25'55''
96
Joonas
HENTTALA
TEAM NOVO NORDISK
31 FIN 03h25'55''
97
David
PER
ADRIA MOBIL
27 SLO 03h25'55''
98
Bence
MÉSZÁROS
19 HUN 03h25'55''
99
Tim
DECLERCQ
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
33 BEL 03h25'55''
100
Alessandro
FANCELLU
EOLO-KOMETA CYCLING TEAM
22 ITA 03h25'55''
101
Timo
KIELICH
ALPECIN-FENIX DEVELOPMENT TEAM
23 BEL 03h25'55''
102
Jozsef-Attila
MALNASI
GIOTTI VICTORIA SAVINI DUE
24 ROU 03h25'55''
103
Stan
VAN TRICHT
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
23 BEL 03h25'55''
104
Johan
PRICE PEJTERSEN
BAHRAIN VICTORIOUS
23 DEN 03h25'55''
105
Josu
ETXEBERRIA AZPILIKUETA
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
22 ESP 03h25'55''
106
Owen
GELEIJN
JUMBO-VISMA DEVELOPMENT TEAM
21 NED 03h25'55''
107
Jack
BAUER
TEAM BIKEEXCHANGE - JAYCO
37 NZL 03h25'55''
108
Ricardo Alejandro
ZURITA GARCIA
DRONE HOPPER - ANDRONI GIOCATTOLI
22 ESP 03h25'55''
109
Filippo
RIDOLFO
TEAM NOVO NORDISK
21 ITA 03h25'55''
110
Hamish
BEADLE
TEAM NOVO NORDISK
24 NZL 03h25'55''
111
David
LOZANO RIBA
TEAM NOVO NORDISK
34 ESP 03h25'55''
112
Luka
MEZGEC
TEAM BIKEEXCHANGE - JAYCO
34 SLO 03h25'55''
113
Nathan
BROWN
HUMAN POWERED HEALTH
31 USA 03h25'55''
114
Péter
KUSZTOR
TEAM NOVO NORDISK
38 HUN 03h25'55''
115
Matteo
MOSCHETTI
TREK - SEGAFREDO
26 ITA 03h26'15''
116
Viktor
FILUTÁS
ADRIA MOBIL
26 HUN 03h26'18''
117
Cameron
MEYER
TEAM BIKEEXCHANGE - JAYCO
34 AUS 03h26'19''
118
Amund Grøndahl
JANSEN
TEAM BIKEEXCHANGE - JAYCO
28 NOR 03h26'25''
119
Kyle
MURPHY
HUMAN POWERED HEALTH
31 USA 03h26'36''
120
Iljo
KEISSE
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
40 BEL 03h26'59''
121
Emil
DIMA
GIOTTI VICTORIA SAVINI DUE
25 ROU 03h26'59''
122
Frederik
MADSEN
TEAM DSM
24 DEN 03h27'33''
123
Alessandro
MONACO
GIOTTI VICTORIA SAVINI DUE
24 ITA 03h27'43''
124
Keegan
SWIRBUL
HUMAN POWERED HEALTH
27 USA 03h27'52''
125
Luis-Joe
LÜHRS
BORA - HANSGROHE
19 GER 03h27'59''
126
Lukas
PÖSTLBERGER
BORA - HANSGROHE
30 AUT 03h28'56''
Mick
VAN DIJKE
JUMBO-VISMA
22 NED DNS
Olav
KOOIJ
JUMBO-VISMA
21 NED DNS
Einer Augusto
RUBIO REYES
MOVISTAR TEAM
24 COL DNS
Arvid
DE KLEIJN
HUMAN POWERED HEALTH
28 NED DNS
gc
1
Fabio
JAKOBSEN
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
26 NED 11h59'41'' 3.00
2
Jens
REYNDERS
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
24 BEL 11h59'47''
3
Rudy
BARBIER
ISRAEL - PREMIER TECH
30 FRA 11h59'49''
4
Elia
VIVIANI
INEOS GRENADIERS
33 ITA 11h59'52''
5
Sasha
WEEMAES
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
24 BEL 11h59'53''
6
Matthew
WALLS
BORA - HANSGROHE
24 GBR 11h59'57''
7
Filippo
BARONCINI
TREK - SEGAFREDO
22 ITA 11h59'57''
8
Márton
DINA
EOLO-KOMETA CYCLING TEAM
26 HUN 11h59'57''
9
Krists
NEILANDS
ISRAEL - PREMIER TECH
28 LAT 11h59'59''
10
Joseph
ROSSKOPF
HUMAN POWERED HEALTH
33 USA 11h59'59''
11
Tom
VAN ASBROECK
ISRAEL - PREMIER TECH
32 BEL 12h00'00''
12
Aaron
VAN POUCKE
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
24 BEL 12h00'00''
13
Samuele
BATTISTELLA
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
24 ITA 12h00'00''
14
Max
KANTER
MOVISTAR TEAM
25 GER 12h00'01''
15
Marius
MAYRHOFER
TEAM DSM
22 GER 12h00'01''
16
Simon
DEHAIRS
ALPECIN-FENIX DEVELOPMENT TEAM
21 BEL 12h00'01''
17
Adam
KARL
23 HUN 12h00'01''
18
Itamar
EINHORN
ISRAEL - PREMIER TECH
25 ISR 12h00'01''
19
Patrick
KONRAD
BORA - HANSGROHE
31 AUT 12h00'01''
20
Michele
GAZZOLI
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
23 ITA 12h00'01''
21
David
GONZALEZ LOPEZ
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
26 ESP 12h00'01''
22
Filip
MACIEJUK
BAHRAIN VICTORIOUS
23 POL 12h00'01''
23
Tilen
FINKŠT
ADRIA MOBIL
25 SLO 12h00'01''
24
Andrea
PERON
TEAM NOVO NORDISK
34 ITA 12h00'01''
25
David
MARTIN ROMERO
EOLO-KOMETA CYCLING TEAM
23 ESP 12h00'01''
26
Edoardo
ZAMBANINI
BAHRAIN VICTORIOUS
21 ITA 12h00'01''
27
Loe
VAN BELLE
JUMBO-VISMA DEVELOPMENT TEAM
20 NED 12h00'01''
28
Dylan
GROENEWEGEN
TEAM BIKEEXCHANGE - JAYCO
29 NED 12h00'01''
29
Umberto
MARENGO
DRONE HOPPER - ANDRONI GIOCATTOLI
30 ITA 12h00'01''
30
Edward
DUNBAR
INEOS GRENADIERS
26 IRL 12h00'01''
31
Erlend
BLIKRA
UNO-X PRO CYCLING TEAM
25 NOR 12h00'01''
32
Sander
DE PESTEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
24 BEL 12h00'01''
33
Ben
TURNER
INEOS GRENADIERS
23 GBR 12h00'01''
34
Timo
KIELICH
ALPECIN-FENIX DEVELOPMENT TEAM
23 BEL 12h00'01''
35
Simon
PELLAUD
TREK - SEGAFREDO
30 SUI 12h00'01''
36
August
JENSEN
HUMAN POWERED HEALTH
31 NOR 12h00'01''
37
Chun Kai
FENG
BAHRAIN VICTORIOUS
34 TPE 12h00'01''
38
Carl Fredrik
HAGEN
ISRAEL - PREMIER TECH
31 NOR 12h00'01''
39
Niklas
EG
UNO-X PRO CYCLING TEAM
27 DEN 12h00'01''
40
Florian
SENECHAL
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
29 FRA 12h00'01''
41
Mathias
JØRGENSEN
MOVISTAR TEAM
25 DEN 12h00'01''
42
Yevgeniy
FEDOROV
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
22 KAZ 12h00'01''
43
Luka
MEZGEC
TEAM BIKEEXCHANGE - JAYCO
34 SLO 12h00'01''
44
Toon
VANDEBOSCH
ALPECIN-FENIX DEVELOPMENT TEAM
23 BEL 12h00'01''
45
Gal
GLIVAR
ADRIA MOBIL
20 SLO 12h00'01''
46
Kamil
GRADEK
BAHRAIN VICTORIOUS
32 POL 12h00'01''
47
Juri
HOLLMANN
MOVISTAR TEAM
23 GER 12h00'01''
48
Andrey
AMADOR BIKKAZAKOVA
INEOS GRENADIERS
36 CRC 12h00'01''
49
Oscar
RODRIGUEZ GARAICOECHEA
MOVISTAR TEAM
27 ESP 12h00'01''
50
Iúri
LEITÃO
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
24 POR 12h00'01''
51
Stan
VAN TRICHT
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
23 BEL 12h00'01''
52
Anthon
CHARMIG
UNO-X PRO CYCLING TEAM
24 DEN 12h00'01''
53
Iñigo
ELOSEGUI MOMEÑE
MOVISTAR TEAM
24 ESP 12h00'01''
54
Asbjørn
HELLEMOSE
TREK - SEGAFREDO
23 DEN 12h00'01''
55
Leonardo
MARCHIORI
DRONE HOPPER - ANDRONI GIOCATTOLI
24 ITA 12h00'01''
56
Mark
CHRISTIAN
EOLO-KOMETA CYCLING TEAM
32 GBR 12h00'01''
57
Kim Alexander
HEIDUK
INEOS GRENADIERS
22 GER 12h00'01''
58
Tim
NABERMAN
TEAM DSM
23 NED 12h00'01''
59
Márton
SOLYMOSI
32 HUN 12h00'01''
60
Alexey
LUTSENKO
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
30 KAZ 12h00'01''
61
Jon
ABERASTURI IZAGA
TREK - SEGAFREDO
33 ESP 12h00'01''
62
Kristijan
KOREN
ADRIA MOBIL
36 SLO 12h00'01''
63
Sergio Roman
MARTIN GALAN
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
26 ESP 12h00'01''
64
Lars
SAUGSTAD
UNO-X PRO CYCLING TEAM
25 NOR 12h00'01''
65
Alessandro
BISOLTI
DRONE HOPPER - ANDRONI GIOCATTOLI
37 ITA 12h00'01''
66
Jimmy
JANSSENS
ALPECIN-FENIX
33 BEL 12h00'01''
67
Gergely
SZARKA
GIOTTI VICTORIA SAVINI DUE
24 HUN 12h00'01''
68
Henri
UHLIG
ALPECIN-FENIX DEVELOPMENT TEAM
21 GER 12h00'01''
69
Fabio
VAN DEN BOSSCHE
ALPECIN-FENIX
22 BEL 12h00'01''
70
Nils
POLITT
BORA - HANSGROHE
28 GER 12h00'01''
71
Kristjan
HOČEVAR
ADRIA MOBIL
23 SLO 12h00'01''
72
Tim
DECLERCQ
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
33 BEL 12h00'01''
73
Calum
JOHNSTON
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
24 GBR 12h00'01''
74
Luca
CHIRICO
DRONE HOPPER - ANDRONI GIOCATTOLI
30 ITA 12h00'01''
75
Rune
HERREGODTS
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
24 BEL 12h00'01''
76
Kamiel
BONNEU
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
23 BEL 12h00'01''
77
Alexandre
BALMER
TEAM BIKEEXCHANGE - JAYCO
22 SUI 12h00'01''
78
Guy
SAGIV
ISRAEL - PREMIER TECH
28 ISR 12h00'01''
79
Leon
HEINSCHKE
TEAM DSM
23 GER 12h00'01''
80
Diego Pablo
SEVILLA LOPEZ
EOLO-KOMETA CYCLING TEAM
26 ESP 12h00'01''
81
Johan
PRICE PEJTERSEN
BAHRAIN VICTORIOUS
23 DEN 12h00'01''
82
Matteo
MOSCHETTI
TREK - SEGAFREDO
26 ITA 12h00'21''
83
Ryan
MULLEN
BORA - HANSGROHE
28 IRL 12h00'48''
84
David
DEKKER
JUMBO-VISMA
24 NED 12h01'32''
85
Simone
BEVILACQUA
EOLO-KOMETA CYCLING TEAM
25 ITA 12h02'18''
86
Alessandro
FANCELLU
EOLO-KOMETA CYCLING TEAM
22 ITA 12h02'27''
87
Stijn
STEELS
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
33 BEL 12h02'55''
88
Josu
ETXEBERRIA AZPILIKUETA
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
22 ESP 12h02'59''
89
Yevgeniy
GIDICH
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
26 KAZ 12h03'07''
90
Davide
MARTINELLI
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
29 ITA 12h03'07''
91
Jonas
ABRAHAMSEN
UNO-X PRO CYCLING TEAM
27 NOR 12h03'17''
92
Luis-Joe
LÜHRS
BORA - HANSGROHE
19 GER 12h03'38''
93
Amund Grøndahl
JANSEN
TEAM BIKEEXCHANGE - JAYCO
28 NOR 12h03'47''
94
Jack
BAUER
TEAM BIKEEXCHANGE - JAYCO
37 NZL 12h04'19''
95
Syver
WÆRSTED
UNO-X PRO CYCLING TEAM
26 NOR 12h04'25''
96
Davide
FINATTI
GIOTTI VICTORIA SAVINI DUE
25 ITA 12h06'40''
97
Dávid
D. KOVÁCS
25 HUN 12h06'40''
98
Lukas
PÖSTLBERGER
BORA - HANSGROHE
30 AUT 12h07'30''
99
Tim
VAN DIJKE
JUMBO-VISMA
22 NED 12h08'00''
100
Owen
GELEIJN
JUMBO-VISMA DEVELOPMENT TEAM
21 NED 12h08'00''
101
Ricardo Alejandro
ZURITA GARCIA
DRONE HOPPER - ANDRONI GIOCATTOLI
22 ESP 12h12'47''
102
Nicolas
DALLA VALLE
GIOTTI VICTORIA SAVINI DUE
25 ITA 12h12'50''
103
Antonio
TIBERI
TREK - SEGAFREDO
21 ITA 12h12'51''
104
Patrick
EDDY
DEVELOPMENT TEAM DSM
20 AUS 12h12'51''
105
Trym Bjørner Westgaard
HOLTHER
DRONE HOPPER - ANDRONI GIOCATTOLI
19 NOR 12h12'51''
106
David
PER
ADRIA MOBIL
27 SLO 12h12'51''
107
Zétény
SZIJÁRTÓ
19 HUN 12h12'51''
108
Bart
HORDIJK
DEVELOPMENT TEAM DSM
19 NED 12h12'51''
109
Hamish
BEADLE
TEAM NOVO NORDISK
24 NZL 12h12'51''
110
Bence
MÉSZÁROS
19 HUN 12h12'51''
111
Péter
KUSZTOR
TEAM NOVO NORDISK
38 HUN 12h12'51''
112
Filippo
RIDOLFO
TEAM NOVO NORDISK
21 ITA 12h12'51''
113
Kyle
MURPHY
HUMAN POWERED HEALTH
31 USA 12h13'32''
114
Cameron
MEYER
TEAM BIKEEXCHANGE - JAYCO
34 AUS 12h13'38''
115
Emil
DIMA
GIOTTI VICTORIA SAVINI DUE
25 ROU 12h13'49''
116
Nathan
BROWN
HUMAN POWERED HEALTH
31 USA 12h13'49''
117
Iljo
KEISSE
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
40 BEL 12h14'18''
118
Frederik
MADSEN
TEAM DSM
24 DEN 12h14'29''
119
Alessandro
MONACO
GIOTTI VICTORIA SAVINI DUE
24 ITA 12h14'39''
120
Yesid
PIRA PARADA
CAJA RURAL-SEGUROS RGA
23 COL 12h16'30''
121
Gergő
OROSZ
23 HUN 12h16'30''
122
Jozsef-Attila
MALNASI
GIOTTI VICTORIA SAVINI DUE
24 ROU 12h16'30''
123
Joonas
HENTTALA
TEAM NOVO NORDISK
31 FIN 12h16'30''
124
David
LOZANO RIBA
TEAM NOVO NORDISK
34 ESP 12h16'30''
125
Viktor
FILUTÁS
ADRIA MOBIL
26 HUN 12h16'50''
126
Keegan
SWIRBUL
HUMAN POWERED HEALTH
27 USA 12h18'27'' Sluiten