1
Tobias Halland
JOHANNESSEN
UNO-X PRO CYCLING TEAM
23 NOR 03h30'22'' 14.00
2
Jay
VINE
ALPECIN-FENIX
27 AUS 03h30'22'' 5.00
3
Antonio
TIBERI
TREK - SEGAFREDO
21 ITA 03h30'22'' 3.00
4
Clément
CHAMPOUSSIN
AG2R CITROEN TEAM
24 FRA 03h30'22''
5
Pierre
LATOUR
TOTALENERGIES
29 FRA 03h30'34''
6
Diego
ULISSI
UAE TEAM EMIRATES
33 ITA 03h30'42''
7
Bauke
MOLLEMA
TREK - SEGAFREDO
36 NED 03h30'42''
8
Alessandro
VERRE
TEAM ARKEA - SAMSIC
21 ITA 03h30'43''
9
Sébastien
REICHENBACH
GROUPAMA - FDJ
33 SUI 03h30'43''
10
Alberto
BETTIOL
EF EDUCATION - EASYPOST
29 ITA 03h30'45''
11
Benjamin
THOMAS
COFIDIS
27 FRA 03h30'45''
12
Rémy
ROCHAS
COFIDIS
26 FRA 03h30'47''
13
Thibault
GUERNALEC
TEAM ARKEA - SAMSIC
25 FRA 03h30'47''
14
Quentin
PACHER
GROUPAMA - FDJ
30 FRA 03h30'49''
15
Edward
DUNBAR
INEOS GRENADIERS
26 IRL 03h30'55''
16
Daniel Alejandro
MENDEZ NOREÑA
EQUIPO KERN PHARMA
22 COL 03h30'56''
17
Mathieu
BURGAUDEAU
TOTALENERGIES
24 FRA 03h30'56''
18
Thibaut
PINOT
GROUPAMA - FDJ
32 FRA 03h30'56''
19
Francisco
GALVAN FERNANDEZ
EQUIPO KERN PHARMA
25 ESP 03h31'06''
20
Alexys
BRUNEL
UAE TEAM EMIRATES
24 FRA 03h31'10''
21
Connor
SWIFT
TEAM ARKEA - SAMSIC
27 GBR 03h31'10''
22
Toms
SKUJINS
TREK - SEGAFREDO
31 LAT 03h31'16''
23
Hugo
HOULE
ISRAEL - PREMIER TECH
32 CAN 03h31'21''
24
Richard Antonio
CARAPAZ MONTENEGRO
INEOS GRENADIERS
29 ECU 03h31'23''
25
Samuele
ZOCCARATO
BARDIANI CSF FAIZANE'
24 ITA 03h31'26''
26
Louis
BARRE
TEAM U NANTES ATLANTIQUE
22 FRA 03h31'31''
27
Lilian
CALMEJANE
AG2R CITROEN TEAM
30 FRA 03h31'36''
28
Luc
WIRTGEN
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB
24 LUX 03h31'44''
29
Sebastian
SCHÖNBERGER
B&B HOTELS - KTM
28 AUT 03h31'44''
30
Mikael
CHEREL
AG2R CITROEN TEAM
36 FRA 03h31'44''
31
Thibault
FERASSE
B&B HOTELS - KTM
28 FRA 03h31'52''
32
Jesus
HERRADA LOPEZ
COFIDIS
32 ESP 03h31'52''
33
Fabien
DOUBEY
TOTALENERGIES
29 FRA 03h32'05''
34
Simone
PETILLI
INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX
29 ITA 03h32'16''
35
Nicolas
DEBEAUMARCHE
ST MICHEL - AUBER 93
24 FRA 03h32'19''
36
Pau
MIQUEL DELGADO
EQUIPO KERN PHARMA
22 ESP 03h32'19''
37
Remy
MERTZ
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB
27 BEL 03h32'23''
38
Corbin
STRONG
ISRAEL - PREMIER TECH
22 NZL 03h32'32''
39
Jose
HERRADA LOPEZ
COFIDIS
37 ESP 03h32'34''
40
Matis
LOUVEL
TEAM ARKEA - SAMSIC
23 FRA 03h32'43''
41
Mathias
LE TURNIER
TEAM U NANTES ATLANTIQUE
27 FRA 03h32'45''
42
Lawrence
WARBASSE
AG2R CITROEN TEAM
32 USA 03h32'50''
43
Yoann
PAILLOT
ST MICHEL - AUBER 93
31 FRA 03h32'50''
44
Alexandre
DELETTRE
COFIDIS
25 FRA 03h33'08''
45
Quentin
JAUREGUI
B&B HOTELS - KTM
28 FRA 03h33'08''
46
Maxime
JARNET
GO SPORT - ROUBAIX LILLE MEROPOLE
24 FRA 03h33'18''
47
Victor
KORETZKY
B&B HOTELS - KTM
28 FRA 03h33'24''
48
Paul
LAPEIRA
AG2R CITROEN TEAM
22 FRA 03h33'39''
49
Edvald
BOASSON-HAGEN
TOTALENERGIES
35 NOR 03h33'39''
50
Greg
VAN AVERMAET
AG2R CITROEN TEAM
37 BEL 03h33'39''
51
Bryan
COQUARD
COFIDIS
30 FRA 03h33'39''
52
Miguel
HEIDEMANN
B&B HOTELS - KTM
24 GER 03h33'39''
53
Ward
VANHOOF
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
23 BEL 03h33'46''
54
Mael
GUEGAN
TEAM U NANTES ATLANTIQUE
24 FRA 03h33'59''
55
Lindsay
DE VYLDER
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
27 BEL 03h34'10''
56
Jens
REYNDERS
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
24 BEL 03h34'10''
57
Magnus
SHEFFIELD
INEOS GRENADIERS
20 USA 03h34'17''
58
Milan
MENTEN
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB
26 BEL 03h34'17''
59
Théo
DELACROIX
INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX
23 FRA 03h34'17''
60
Anthony
MALDONADO
ST MICHEL - AUBER 93
31 FRA 03h34'17''
61
Kristian
SBARAGLI
ALPECIN-FENIX
32 ITA 03h34'19''
62
Arne
MARIT
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
23 BEL 03h34'32''
63
Alessandro
COVI
UAE TEAM EMIRATES
24 ITA 03h34'44''
64
Raphael
PARISELLA
B&B HOTELS - KTM
20 CAN 03h34'46''
65
Erik Nordsaeter
RESELL
UNO-X PRO CYCLING TEAM
26 NOR 03h34'55''
66
Antoine
DUCHESNE
GROUPAMA - FDJ
31 CAN 03h35'06''
67
Geoffrey
SOUPE
TOTALENERGIES
34 FRA 03h35'06''
68
Matthieu
LADAGNOUS
GROUPAMA - FDJ
38 FRA 03h35'06''
69
Eugenio
SANCHEZ LOPEZ
EQUIPO KERN PHARMA
23 ESP 03h35'06''
70
Jens
KEUKELEIRE
EF EDUCATION - EASYPOST
34 BEL 03h35'06''
71
Michael Valgren
HUNDAHL
EF EDUCATION - EASYPOST
30 DEN 03h35'06''
72
Tobias
LUDVIGSSON
GROUPAMA - FDJ
31 SWE 03h35'23''
73
Thomas
DENIS
GO SPORT - ROUBAIX LILLE MEROPOLE
25 FRA 03h35'25''
74
Owain
DOULL
EF EDUCATION - EASYPOST
29 GBR 03h35'25''
75
Filippo
BARONCINI
TREK - SEGAFREDO
22 ITA 03h35'31''
76
Evaldas
ŠIŠKEVIČIUS
GO SPORT - ROUBAIX LILLE MEROPOLE
34 LTU 03h35'49''
77
Guillaume
VAN KEIRSBULCK
ALPECIN-FENIX
31 BEL 03h36'09''
78
Ayco
BASTIAENS
ALPECIN-FENIX DEVELOPMENT TEAM
26 BEL 03h36'09''
79
Georg
ZIMMERMANN
INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX
25 GER 03h36'09''
80
Joel
SUTER
UAE TEAM EMIRATES
24 SUI 03h36'09''
81
Ibon
RUIZ SEDANO
EQUIPO KERN PHARMA
23 ESP 03h36'09''
82
Tom
PAQUET
TEAM U NANTES ATLANTIQUE
20 LUX 03h36'09''
83
Tony
HUREL
ST MICHEL - AUBER 93
35 FRA 03h36'37''
84
Morné
VAN NIEKERK
ST MICHEL - AUBER 93
27 RSA 03h36'37''
85
Aime
DE GENDT
INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX
28 BEL 03h36'46''
86
Lukasz
WISNIOWSKI
EF EDUCATION - EASYPOST
31 POL 03h36'49''
87
Guy
SAGIV
ISRAEL - PREMIER TECH
28 ISR 03h36'54''
88
Danny
VAN DER TUUK
EQUIPO KERN PHARMA
23 NED 03h36'54''
89
Kristoffer
HALVORSEN
UNO-X PRO CYCLING TEAM
26 NOR 03h37'08''
90
Anders
SKAARSETH
UNO-X PRO CYCLING TEAM
27 NOR 03h37'08''
91
Rasmus
TILLER
UNO-X PRO CYCLING TEAM
26 NOR 03h37'08''
92
Samuel
GAZE
ALPECIN-FENIX
27 NZL 03h37'38''
93
Daryl
IMPEY
ISRAEL - PREMIER TECH
38 RSA 03h37'38''
94
Alan
RIOU
TEAM ARKEA - SAMSIC
25 FRA 03h37'38''
95
Antoine
RAUGEL
AG2R CITROEN TEAM
23 FRA 03h37'46''
96
Alexis
GOUGEARD
B&B HOTELS - KTM
29 FRA 03h37'46''
97
Tom
PAQUOT
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB
23 BEL 03h38'14''
98
Mads
PEDERSEN
TREK - SEGAFREDO
27 DEN 03h39'08''
99
Alex
KIRSCH
TREK - SEGAFREDO
30 LUX 03h39'08''
100
Clément
RUSSO
TEAM ARKEA - SAMSIC
27 FRA 03h39'08''
101
Hugo
HOFSTETTER
TEAM ARKEA - SAMSIC
28 FRA 03h39'08''
102
Thomas
BOUDAT
GO SPORT - ROUBAIX LILLE MEROPOLE
28 FRA 03h39'08''
103
Dries
DE BONDT
ALPECIN-FENIX
31 BEL 03h39'36''
104
Louis
BLOUWE
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB
23 BEL 03h39'38''
105
Magnus Cort
NIELSEN
EF EDUCATION - EASYPOST
29 DEN 03h39'45''
106
Ben
TULETT
INEOS GRENADIERS
21 GBR 03h39'50''
107
Norman
VAHTRA
GO SPORT - ROUBAIX LILLE MEROPOLE
26 EST 03h40'30''
108
Luca
COLNAGHI
BARDIANI CSF FAIZANE'
23 ITA 03h40'33''
109
Filippo
GANNA
INEOS GRENADIERS
26 ITA 03h40'33''
110
Gerben
THIJSSEN
INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX
24 BEL 03h40'33''
111
Boy
VAN POPPEL
INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX
34 NED 03h40'33''
112
Christopher
LAWLESS
TOTALENERGIES
27 GBR 03h40'33''
113
Piet
ALLEGAERT
COFIDIS
27 BEL 03h40'33''
114
Flavien
MAURELET
ST MICHEL - AUBER 93
31 FRA 03h40'33''
115
Jeremy
CABOT
TOTALENERGIES
31 FRA 03h40'33''
116
Taj
JONES
ISRAEL - PREMIER TECH
22 AUS 03h41'25''
117
Pascal
ACKERMANN
UAE TEAM EMIRATES
28 GER 03h41'25''
118
Kim Alexander
HEIDUK
INEOS GRENADIERS
22 GER 03h41'25''
119
Laurens
DE PLUS
INEOS GRENADIERS
27 BEL 03h41'25''
120
Thomas
SCULLY
EF EDUCATION - EASYPOST
32 NZL 03h41'25''
121
Alessandro
SANTAROMITA VILLA
BARDIANI CSF FAIZANE'
23 ITA 03h41'25''
122
Marti
MARQUEZ ROMAN
EQUIPO KERN PHARMA
26 ESP 03h41'25''
123
Emmanuel
MORIN
TEAM U NANTES ATLANTIQUE
27 FRA 03h41'25''
124
Tony
GALLOPIN
TREK - SEGAFREDO
34 FRA 03h41'25''
125
Ivo Manuel
ALVES OLIVEIRA
UAE TEAM EMIRATES
26 POR 03h41'25''
126
Karl Patrick
LAUK
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB
25 EST 03h41'25''
127
Clément
CARISEY
GO SPORT - ROUBAIX LILLE MEROPOLE
30 FRA 03h41'25''
128
Morten
HULGAARD
UNO-X PRO CYCLING TEAM
24 DEN 03h42'14''
129
Bruno
ARMIRAIL
GROUPAMA - FDJ
28 FRA 03h42'16''
130
Samuel
LEROUX
GO SPORT - ROUBAIX LILLE MEROPOLE
28 FRA 03h42'56''
131
Fabio
MAZZUCCO
BARDIANI CSF FAIZANE'
23 ITA 03h44'35''
Julien
VERMOTE
ALPECIN-FENIX
33 BEL DNF
Yael
JOALLAND
TEAM U NANTES ATLANTIQUE
22 FRA DNF
Julius
JOHANSEN
INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX
23 DEN DNS
Jonas
WILSLY
UNO-X PRO CYCLING TEAM
26 DEN DNS
Ceriel
DESAL
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB
23 BEL DNS
gc
1
Benjamin
THOMAS
COFIDIS
27 FRA 14h23'50'' 3.00
2
Alberto
BETTIOL
EF EDUCATION - EASYPOST
29 ITA 14h23'57''
3
Tobias Halland
JOHANNESSEN
UNO-X PRO CYCLING TEAM
23 NOR 14h23'58''
4
Pierre
LATOUR
TOTALENERGIES
29 FRA 14h24'15''
5
Mathieu
BURGAUDEAU
TOTALENERGIES
24 FRA 14h24'16''
6
Connor
SWIFT
TEAM ARKEA - SAMSIC
27 GBR 14h24'46''
7
Diego
ULISSI
UAE TEAM EMIRATES
33 ITA 14h24'46''
8
Toms
SKUJINS
TREK - SEGAFREDO
31 LAT 14h25'03''
9
Thibault
GUERNALEC
TEAM ARKEA - SAMSIC
25 FRA 14h25'04''
10
Quentin
PACHER
GROUPAMA - FDJ
30 FRA 14h25'06''
11
Thibaut
PINOT
GROUPAMA - FDJ
32 FRA 14h25'25''
12
Hugo
HOULE
ISRAEL - PREMIER TECH
32 CAN 14h25'38''
13
Lilian
CALMEJANE
AG2R CITROEN TEAM
30 FRA 14h26'05''
14
Sébastien
REICHENBACH
GROUPAMA - FDJ
33 SUI 14h26'07''
15
Jesus
HERRADA LOPEZ
COFIDIS
32 ESP 14h27'07''
16
Edvald
BOASSON-HAGEN
TOTALENERGIES
35 NOR 14h27'17''
17
Bryan
COQUARD
COFIDIS
30 FRA 14h27'29''
18
Fabien
DOUBEY
TOTALENERGIES
29 FRA 14h27'43''
19
Remy
MERTZ
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB
27 BEL 14h27'48''
20
Samuele
ZOCCARATO
BARDIANI CSF FAIZANE'
24 ITA 14h27'48''
21
Luc
WIRTGEN
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB
24 LUX 14h27'55''
22
Pau
MIQUEL DELGADO
EQUIPO KERN PHARMA
22 ESP 14h28'09''
23
Lawrence
WARBASSE
AG2R CITROEN TEAM
32 USA 14h28'24''
24
Greg
VAN AVERMAET
AG2R CITROEN TEAM
37 BEL 14h28'39''
25
Nicolas
DEBEAUMARCHE
ST MICHEL - AUBER 93
24 FRA 14h28'41''
26
Paul
LAPEIRA
AG2R CITROEN TEAM
22 FRA 14h29'04''
27
Louis
BARRE
TEAM U NANTES ATLANTIQUE
22 FRA 14h29'11''
28
Francisco
GALVAN FERNANDEZ
EQUIPO KERN PHARMA
25 ESP 14h29'18''
29
Matis
LOUVEL
TEAM ARKEA - SAMSIC
23 FRA 14h29'45''
30
Sebastian
SCHÖNBERGER
B&B HOTELS - KTM
28 AUT 14h29'49''
31
Daniel Alejandro
MENDEZ NOREÑA
EQUIPO KERN PHARMA
22 COL 14h29'54''
32
Quentin
JAUREGUI
B&B HOTELS - KTM
28 FRA 14h29'56''
33
Corbin
STRONG
ISRAEL - PREMIER TECH
22 NZL 14h29'57''
34
Lindsay
DE VYLDER
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
27 BEL 14h30'24''
35
Magnus
SHEFFIELD
INEOS GRENADIERS
20 USA 14h30'34''
36
Alessandro
COVI
UAE TEAM EMIRATES
24 ITA 14h31'23''
37
Maxime
JARNET
GO SPORT - ROUBAIX LILLE MEROPOLE
24 FRA 14h31'51''
38
Arne
MARIT
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
23 BEL 14h32'14''
39
Thibault
FERASSE
B&B HOTELS - KTM
28 FRA 14h32'18''
40
Anthony
MALDONADO
ST MICHEL - AUBER 93
31 FRA 14h32'29''
41
Victor
KORETZKY
B&B HOTELS - KTM
28 FRA 14h32'32''
42
Milan
MENTEN
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB
26 BEL 14h32'35''
43
Antoine
DUCHESNE
GROUPAMA - FDJ
31 CAN 14h32'50''
44
Mads
PEDERSEN
TREK - SEGAFREDO
27 DEN 14h33'04''
45
Antoine
RAUGEL
AG2R CITROEN TEAM
23 FRA 14h33'27''
46
Clément
CHAMPOUSSIN
AG2R CITROEN TEAM
24 FRA 14h33'38''
47
Samuel
GAZE
ALPECIN-FENIX
27 NZL 14h33'52''
48
Matthieu
LADAGNOUS
GROUPAMA - FDJ
38 FRA 14h34'05''
49
Hugo
HOFSTETTER
TEAM ARKEA - SAMSIC
28 FRA 14h34'08''
50
Tobias
LUDVIGSSON
GROUPAMA - FDJ
31 SWE 14h34'15''
51
Ward
VANHOOF
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
23 BEL 14h34'22''
52
Antonio
TIBERI
TREK - SEGAFREDO
21 ITA 14h34'24''
53
Geoffrey
SOUPE
TOTALENERGIES
34 FRA 14h34'28''
54
Richard Antonio
CARAPAZ MONTENEGRO
INEOS GRENADIERS
29 ECU 14h34'34''
55
Rémy
ROCHAS
COFIDIS
26 FRA 14h34'51''
56
Eugenio
SANCHEZ LOPEZ
EQUIPO KERN PHARMA
23 ESP 14h34'52''
57
Erik Nordsaeter
RESELL
UNO-X PRO CYCLING TEAM
26 NOR 14h34'56''
58
Clément
RUSSO
TEAM ARKEA - SAMSIC
27 FRA 14h35'22''
59
Bauke
MOLLEMA
TREK - SEGAFREDO
36 NED 14h35'25''
60
Jeremy
CABOT
TOTALENERGIES
31 FRA 14h35'33''
61
Alessandro
VERRE
TEAM ARKEA - SAMSIC
21 ITA 14h35'42''
62
Anders
SKAARSETH
UNO-X PRO CYCLING TEAM
27 NOR 14h36'14''
63
Piet
ALLEGAERT
COFIDIS
27 BEL 14h37'08''
64
Michael Valgren
HUNDAHL
EF EDUCATION - EASYPOST
30 DEN 14h37'11''
65
Simone
PETILLI
INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX
29 ITA 14h37'15''
66
Danny
VAN DER TUUK
EQUIPO KERN PHARMA
23 NED 14h37'16''
67
Aime
DE GENDT
INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX
28 BEL 14h37'19''
68
Jens
KEUKELEIRE
EF EDUCATION - EASYPOST
34 BEL 14h37'34''
69
Mikael
CHEREL
AG2R CITROEN TEAM
36 FRA 14h37'48''
70
Emmanuel
MORIN
TEAM U NANTES ATLANTIQUE
27 FRA 14h37'51''
71
Alexandre
DELETTRE
COFIDIS
25 FRA 14h38'07''
72
Rasmus
TILLER
UNO-X PRO CYCLING TEAM
26 NOR 14h38'10''
73
Yoann
PAILLOT
ST MICHEL - AUBER 93
31 FRA 14h38'48''
74
Flavien
MAURELET
ST MICHEL - AUBER 93
31 FRA 14h38'52''
75
Alan
RIOU
TEAM ARKEA - SAMSIC
25 FRA 14h38'53''
76
Daryl
IMPEY
ISRAEL - PREMIER TECH
38 RSA 14h38'54''
77
Jens
REYNDERS
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
24 BEL 14h39'06''
78
Georg
ZIMMERMANN
INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX
25 GER 14h39'16''
79
Kristian
SBARAGLI
ALPECIN-FENIX
32 ITA 14h39'18''
80
Louis
BLOUWE
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB
23 BEL 14h39'28''
81
Mael
GUEGAN
TEAM U NANTES ATLANTIQUE
24 FRA 14h39'28''
82
Tony
GALLOPIN
TREK - SEGAFREDO
34 FRA 14h39'36''
83
Théo
DELACROIX
INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX
23 FRA 14h39'37''
84
Jose
HERRADA LOPEZ
COFIDIS
37 ESP 14h39'38''
85
Ibon
RUIZ SEDANO
EQUIPO KERN PHARMA
23 ESP 14h40'28''
86
Owain
DOULL
EF EDUCATION - EASYPOST
29 GBR 14h40'34''
87
Guillaume
VAN KEIRSBULCK
ALPECIN-FENIX
31 BEL 14h40'57''
88
Jay
VINE
ALPECIN-FENIX
27 AUS 14h42'22''
89
Ayco
BASTIAENS
ALPECIN-FENIX DEVELOPMENT TEAM
26 BEL 14h42'48''
90
Bruno
ARMIRAIL
GROUPAMA - FDJ
28 FRA 14h43'18''
91
Kristoffer
HALVORSEN
UNO-X PRO CYCLING TEAM
26 NOR 14h43'19''
92
Miguel
HEIDEMANN
B&B HOTELS - KTM
24 GER 14h43'42''
93
Filippo
GANNA
INEOS GRENADIERS
26 ITA 14h43'48''
94
Lukasz
WISNIOWSKI
EF EDUCATION - EASYPOST
31 POL 14h43'55''
95
Edward
DUNBAR
INEOS GRENADIERS
26 IRL 14h44'28''
96
Alex
KIRSCH
TREK - SEGAFREDO
30 LUX 14h44'36''
97
Guy
SAGIV
ISRAEL - PREMIER TECH
28 ISR 14h45'26''
98
Filippo
BARONCINI
TREK - SEGAFREDO
22 ITA 14h45'32''
99
Morné
VAN NIEKERK
ST MICHEL - AUBER 93
27 RSA 14h45'35''
100
Thomas
BOUDAT
GO SPORT - ROUBAIX LILLE MEROPOLE
28 FRA 14h45'37''
101
Evaldas
ŠIŠKEVIČIUS
GO SPORT - ROUBAIX LILLE MEROPOLE
34 LTU 14h45'40''
102
Gerben
THIJSSEN
INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX
24 BEL 14h46'03''
103
Clément
CARISEY
GO SPORT - ROUBAIX LILLE MEROPOLE
30 FRA 14h46'08''
104
Alexys
BRUNEL
UAE TEAM EMIRATES
24 FRA 14h46'17''
105
Magnus Cort
NIELSEN
EF EDUCATION - EASYPOST
29 DEN 14h46'49''
106
Morten
HULGAARD
UNO-X PRO CYCLING TEAM
24 DEN 14h48'52''
107
Karl Patrick
LAUK
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB
25 EST 14h48'59''
108
Boy
VAN POPPEL
INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX
34 NED 14h48'59''
109
Alexis
GOUGEARD
B&B HOTELS - KTM
29 FRA 14h49'03''
110
Raphael
PARISELLA
B&B HOTELS - KTM
20 CAN 14h49'06''
111
Tom
PAQUET
TEAM U NANTES ATLANTIQUE
20 LUX 14h49'32''
112
Joel
SUTER
UAE TEAM EMIRATES
24 SUI 14h49'32''
113
Samuel
LEROUX
GO SPORT - ROUBAIX LILLE MEROPOLE
28 FRA 14h49'40''
114
Luca
COLNAGHI
BARDIANI CSF FAIZANE'
23 ITA 14h50'58''
115
Marti
MARQUEZ ROMAN
EQUIPO KERN PHARMA
26 ESP 14h51'06''
116
Laurens
DE PLUS
INEOS GRENADIERS
27 BEL 14h51'53''
117
Tony
HUREL
ST MICHEL - AUBER 93
35 FRA 14h51'54''
118
Ben
TULETT
INEOS GRENADIERS
21 GBR 14h52'25''
119
Mathias
LE TURNIER
TEAM U NANTES ATLANTIQUE
27 FRA 14h52'44''
120
Kim Alexander
HEIDUK
INEOS GRENADIERS
22 GER 14h53'02''
121
Dries
DE BONDT
ALPECIN-FENIX
31 BEL 14h53'08''
122
Tom
PAQUOT
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB
23 BEL 14h53'41''
123
Thomas
SCULLY
EF EDUCATION - EASYPOST
32 NZL 14h54'10''
124
Alessandro
SANTAROMITA VILLA
BARDIANI CSF FAIZANE'
23 ITA 14h54'45''
125
Norman
VAHTRA
GO SPORT - ROUBAIX LILLE MEROPOLE
26 EST 14h57'28''
126
Pascal
ACKERMANN
UAE TEAM EMIRATES
28 GER 14h58'00''
127
Christopher
LAWLESS
TOTALENERGIES
27 GBR 14h59'41''
128
Thomas
DENIS
GO SPORT - ROUBAIX LILLE MEROPOLE
25 FRA 15h00'05''
129
Fabio
MAZZUCCO
BARDIANI CSF FAIZANE'
23 ITA 15h00'13''
130
Ivo Manuel
ALVES OLIVEIRA
UAE TEAM EMIRATES
26 POR 15h02'44''
131
Taj
JONES
ISRAEL - PREMIER TECH
22 AUS 15h10'10'' Sluiten