Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
's Gravenwezel 2018
België
Datum :
19-08-2018
112 km
Weg - Wedstrijd
Start
's Gravenwezel (Antwerpen), België
Aankomst
's Gravenwezel (Antwerpen), België
Hoofdindex 's Gravenwezel
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Marc Franken
NED
in 02h 38m 21.00s
2
Gerry Druyts
BEL
op 00.00s
3
Stijn Goolaerts
BEL
op 00.00s
4
Ward Van Laer
BEL
op 00.00s
5
Dries Verstrepen
BEL
op 00.00s
Details
1
FRANKEN Marc
UNITED C.T.
BEL19910306
ELITE
2H38´21"
2
DRUYTS Gerry
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19910130
EL.CZC
2H38´21"
3
GOOLAERTS Stijn
HUBO-AERTS ACTION BIKE CT
BEL19970403
U23
2H38´21"
4
VAN LAER Ward
VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
BEL19951014
ELITE
2H38´21"
5
VERSTREPEN Dries
UNITED C.T.
BEL19950525
ELITE
2H38´21"
6
VAN OPSTAL Thomas
HUBO-AERTS ACTION BIKE CT
BEL19950420
ELITE
2H38´32"
+0´11"
7
KOEMAN Bjorn
FN GLOBAL MEAT CYCLING TEAM
NED19871009
ELITE
2H39´23"
+1´02"
8
MERTENS Robin
BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM
BEL19911108
ELITE
2H39´31"
+1´10"
9
GREENHALGH George
WSC HAND IN HAND BAAL
GBR19990320
U23
2H39´31"
+1´10"
10
WIELANDT Sven
DCR CYCLING TEAM
BEL19861025
ELITE
2H39´43"
+1´22"
11
GÖDDE Eddy
ZRTC THEO MIDDELKAMP
NED19920518
ELITE
2H40´52"
+2´31"
12
DONDERS Joost
SPORT EN MOEDIG GENK
BEL19990918
U23
2H40´52"
+2´31"
13
VERBEKE Benny
INDIVIDUEEL
BEL19941018
AMA19+
2H40´52"
+2´31"
14
OUDERMANS Ben
INDIVIDUEEL
BEL19890728
ELITE
2H40´52"
+2´31"
15
WARD Tanner
UNITED C.T.
USA19930729
ELITE
2H40´52"
+2´31"
16
PATTYN Karel
VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.
BEL19710617
ELITE
2H40´59"
+2´38"
17
DELCROIX Gert
INDIVIDUEEL
BEL19820427
ELITE
2H41´10"
+2´49"
18
DAS Jeroen
HUBO-AERTS ACTION BIKE CT
BEL19790122
ELITE
2H43´08"
+4´47"
19
COHNEN Stefan
TEAM STARBIKEWEAR
NED19821204
ELITE
2H46´01"
+7´40"
20
ADRIAENSEN Michael
TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19860807
ELITE
2H46´01"
+7´40"
21
VAN NOTEN Anthony
V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
BEL19960115
U23
2H46´01"
+7´40"
22
REUVERS Kevin
WIELERVERENIGING BREDA
NED19991222
U23
2H46´01"
+7´40"
23
SCHIETECATTE Mathias
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19950914
ELITE
2H46´01"
+7´40"
24
DE RYCK Roy
WILLEBRORD WIL VOORUIT
BEL19940516
ELITE
2H46´01"
+7´40"
25
SITTERS Bas
WILLEBRORD WIL VOORUIT
NED19971023
U23
2H46´01"
+7´40"
26
FIERENS Thomas
SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT
BEL19930319
ELITE
2H46´01"
+7´40"
DNF
FUCHS Thimo
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19990111
U23
DNF
BOONSTRA Bouwe
RWC AHOY
NED19960728
U23
DNF
DE SMEDT Yanni
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19990511
U23
DNF
ROSSEELS Yannick
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW
BEL19990802
U23
DNF
DANIELS Toon
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19980925
U23
DNF
VAN DER EYCKEN Pieter
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19980917
U23
DNF
VERGARA Nicolas
PELEQUEN
CHI19980817
U23
DNF
HAVERMANS Youp
AHOY
NED19880518
ELITE
DNF
HENDRIKS Gijs
WV BREDA
NED19991110
U23
DNF
SMITS Geert
TWC TEMPO HOPPENBROUWERS VELDHOVEN
NED19981116
U23
DNF
STERKENS Wouter
INDIVIDUEEL
BEL19920825
AMA19+
DNF
BRESSELEERS Jonas
HUBO-AERTS ACTION BIKE CT
BEL19990917
U23
DNF
SOMERS Jan
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW
BEL19811018
ELITE
DNF
VEESTRAETEN Sieën
KZLWC HEYLEN
BEL19910829
ELITE
DNF
TIMMERS Lars
STAGECO CYCLING TEAM
NED19990629
U23
DNF
SCHUERMANS Jelle
HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL19961203
U23
DNF
BERTELS Leander
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19921123
ELITE
DNF
THOME Yohan
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19990226
U23
DNF
LE BLON Michel
CYCLING TEAM LOKEREN
BEL19780911
MASTM
DNF
LEHAEN Dries
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19950916
EL.CZC
DNF
BLIJLEVENS Daan
WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT
NED19990715
U23
DNF
LIESENS Dennis
SPORT EN MOEDIG GENK
BEL19991221
U23
DNF
LAUWERYSEN Jarne
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19990823
U23
DNF
DE BOES Timmy
HUBO-AERTS ACTION BIKE CT
BEL19811222
ELITE
Sluiten
Meehelpen aan deze website?
Stuur ons een berichtje
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close