Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Oostkerke, Junioren 2018
Oostkerke-Damme
België
Datum :
08-07-2018
79 km
Weg - Wedstrijd
Start
Oostkerke (West-Vlaanderen), België
Aankomst
Oostkerke (West-Vlaanderen), België
Hoofdindex Oostkerke, Junioren
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Jarne Van De Paar
BEL
in 01h 53m 30.00s
2
Maxim Dewulf
BEL
op 00.00s
3
Liam Aucamp
RSA
op 37.00s
Details
1
VAN DE PAAR JARNE
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20001023
JUNIOR
1H53´30"
2
DEWULF MAXIM
CALLANT-DOLTCINI CT
BEL20000829
JUNIOR
1H53´30"
3
AUCAMP LIAN
TYGERFONTIJN 7351
RSA20000209
JUNIOR
1H54´07"
+0´37"
4
LEFEVRE RUBEN
AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
BEL20010418
JUNIOR
1H54´07"
+0´37"
5
VANDENBORRE MATHIAS
FORTE U19 CYCLING TEAM
BEL20010103
JUNIOR
1H54´07"
+0´37"
6
PORTSMOUTH TOM
VC LONDRES
GBR20011219
JUNIOR
1H54´07"
+0´37"
7
DUYM STEFFEN
AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
BEL20010608
JUNIOR
1H54´07"
+0´37"
8
ROOSE MATTEO
VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
BEL20000202
JUNIOR
1H54´07"
+0´37"
9
WALSHAM SAM
MAXX RT
GBR20000313
JUNIOR
1H54´07"
+0´37"
10
MICHIELS LIEBERT
KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
BEL20000228
JUNIOR
1H54´07"
+0´37"
11
GIZARDIN-PRADEAU ANTOINE RICHARD
NERO KOM FINANCIAL RACING
AUS20010709
JUNIOR
1H54´07"
+0´37"
12
ROSSEEUW BIRGER
VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20001202
JUNIOR
1H54´07"
+0´37"
13
DE LANGE PIETER-JAN
ISOREX CYCLING TEAM
BEL20000325
JUNIOR
1H54´07"
+0´37"
14
TIMPERMAN JURGEN
CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20000829
JUNIOR
1H54´16"
+0´46"
15
JANSEN ARVIN
I AM RACING
USA20000924
JUNIOR
1H54´25"
+0´55"
16
GELDHOF WANNES
CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20001228
JUNIOR
1H55´33"
+2´03"
17
DEKIEN SANDER
WIELERTEAM IEPER
BEL20010202
JUNIOR
1H55´33"
+2´03"
18
BERT JASPER
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
BEL20011215
JUNIOR
1H55´41"
+2´11"
19
GALLE STAF
AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
BEL20010611
JUNIOR
1H56´11"
+2´41"
20
PIETERS BJARNE
WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
BEL20011017
JUNIOR
1H56´30"
+3´00"
21
VANDAELE LAURENS
CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20010314
JUNIOR
1H56´30"
+3´00"
22
DE GEEST RICKY
VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
BEL20010615
JUNIOR
1H56´30"
+3´00"
23
VERSÉE YOUNES
KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
BEL20010620
JUNIOR
1H56´30"
+3´00"
24
DE VRIESE CHENDO
KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
BEL20000712
JUNIOR
1H56´30"
+3´00"
25
POLEIJ ARJAN
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
NED20010325
JUNIOR
1H56´30"
+3´00"
26
BRUNEL CEDRIC
VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20000501
JUNIOR
1H56´30"
+3´00"
27
DE VOS WANNES
VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
BEL20010327
JUNIOR
1H56´45"
+3´15"
28
DEBORGGRAEVE MATTHEW
WIELERTEAM IEPER
BEL20010331
JUNIOR
1H58´30"
+5´00"
29
TREMERIE RYAN
ASFRA RACING TEAM
BEL20000227
JUNIOR
1H59´30"
+6´00"
30
RAMON LUCIEN
O HESDIN MARCONNE
FRA20010317
JUNIOR
1H59´30"
+6´00"
31
WARRENS ANTHONY
VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
BEL20000518
JUNIOR
1H59´30"
+6´00"
32
SIMOENS JARI
ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW
BEL20011001
JUNIOR
1H59´30"
+6´00"
33
VAN DER TAELEN GLEN
JONGE RAKKERS VOLLEZELE
BEL20010215
JUNIOR
1H59´30"
+6´00"
34
SHERWIN ALEXANDER
INDIVIDUEEL
IVB20010521
JUNIOR
1H59´30"
+6´00"
35
VERSTRAETE EWOUT
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
BEL20000318
JUNIOR
1H59´30"
+6´00"
36
CASIER MILAN
CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20010717
JUNIOR
1H59´30"
+6´00"
37
LITVINOV DOMINIK
ISOREX CYCLING TEAM
BEL20001014
JUNIOR
1H59´30"
+6´00"
38
VILEYN BRECHT
CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20011231
JUNIOR
1H59´30"
+6´00"
39
VAN LANDSCHOOT RUBEN
KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
BEL20011211
JUNIOR
1H59´30"
+6´00"
40
JORIS STEF
VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
BEL20000822
JUNIOR
1H59´30"
+6´00"
41
DE CONINCK QUINTEN
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
BEL20011122
JUNIOR
1H59´30"
+6´00"
42
MORTREUX AXEL
ROYAL VELO SPORT PERUWELZ BURY
FRA20011019
JUNIOR
1H59´30"
+6´00"
43
DUJARDIN DIEDERIK
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
BEL20000112
JUNIOR
1H59´30"
+6´00"
44
DOOMS MICHIEL
ISOREX CYCLING TEAM
BEL20000803
JUNIOR
1H59´30"
+6´00"
45
DEBUY JUSTIN
JTP BLANCS GILETS BRABANT WALLON
BEL20001124
JUNIOR
1H59´30"
+6´00"
46
SNOECK TANGUY
JONGE RAKKERS VOLLEZELE
BEL20011107
JUNIOR
1H59´30"
+6´00"
DNF
DE MEY REMI
KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
BEL20011231
JUNIOR
Sluiten
Het leukste wielerspel?
De Wielerstrijd
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close