Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Koppenberg, Cyclocross, Junioren 2017
België
Datum :
01-11-2017
14,75 km
Cross - Wedstrijd
Start
Koppenberg (Oost-Vlaanderen), België
Aankomst
Koppenberg (Oost-Vlaanderen), België
Hoofdindex Koppenberg, Cyclocross, Junioren
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Ben Samuel Tulett
GBR
in 41m 57.00s
2
Wout Vervoort
BEL
op 19.00s
3
Jarno Bellens
BEL
op 25.00s
Details
1
TULETT Ben
BEELINE BICYCLES RT
GBR20010826
U17M
41´57"
2
VERVOORT Wout
IKO-BEOBANK
BEL20010106
U17M
42´16"
+0´19"
3
BELLENS Jarno
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20000718
JUNIOR
42´22"
+0´25"
4
MEEUSSEN Witse
LARES-DOLTCINI CT
BEL20010308
U17M
42´28"
+0´31"
5
GEYSELS Xander
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL20001205
JUNIOR
42´33"
+0´36"
6
CORTJENS Ryan
IKO-BEOBANK
BEL20010108
U17M
42´36"
+0´39"
7
DEJONGHE Len
IKO-BEOBANK
BEL20001013
JUNIOR
43´00"
+1´03"
8
THOMAS Theo
LA PÉDALE D´ALSACE
FRA20010918
JUNIOR
43´10"
+1´13"
9
VERMOOTE Jelle
TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
BEL20010829
U17M
43´23"
+1´26"
10
BOVEN Lars
CRAFT TEN TUSSCHER OFFROAD TEAM
NED20010813
U17M
43´25"
+1´28"
11
PEIRENS Yente
LARES-DOLTCINI CT
BEL20010806
U17M
43´28"
+1´31"
12
PEMEN Dolf
CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
BEL20000522
JUNIOR
43´46"
+1´49"
13
FERDINANDE Anton
LARES-DOLTCINI CT
BEL20000802
JUNIOR
44´02"
+2´05"
14
JORDENS Jarno
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20000510
JUNIOR
44´11"
+2´14"
15
VAN LOOVEREN Joachim
CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
BEL20010810
U17M
44´19"
+2´22"
16
DE VET Sander
WAC TEAM
BEL20000916
JUNIOR
44´27"
+2´30"
17
CLYNHENS Jens
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20000408
JUNIOR
44´37"
+2´40"
18
KLUCKERS Arthur
VC SCHENGEN
LUX20000315
JUNIOR
44´51"
+2´54"
19
BERVOETS Michael
ACROG - BALEN BC
BEL20010209
U17M
44´59"
+3´02"
20
VAN COMPERNOLLE Jason
TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM
BEL20000128
JUNIOR
45´12"
+3´15"
21
SIMON YOHANN
POLE ESPOIR CYCLISME DE CAEN
FRA20011116
JUNIOR
45´32"
+3´35"
22
BREL Antoine
VC ROUBAIX
FRA20000219
JUNIOR
45´40"
+3´43"
23
VAN TRICHT Floris
WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN
BEL20010623
U17M
45´43"
+3´46"
24
VALOGNES THIBAULT
POLE ESPOIR CYCLISME DE CAEN
FRA20000806
JUNIOR
45´44"
+3´47"
25
HERRYGERS Tieme
WAC TEAM
BEL20010424
U17M
45´55"
+3´58"
26
VERDONCK Andres
VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20001216
JUNIOR
46´06"
+4´09"
27
GILLES Cyprien
UC ALENCON DAMIGNY
FRA20000801
JUNIOR
46´11"
+4´14"
28
HOUSSIN Bavo
VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20000303
JUNIOR
46´18"
+4´21"
29
VANSTEENKISTE Joshua
VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20010204
U17M
46´31"
+4´34"
30
QUETS Stijn
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
BEL20010904
U17M
46´56"
+4´59"
31
DE NIJS Maarten
RSC DE ZUIDWESTHOEK
NED20000308
JUNIOR
47´31"
+5´34"
32
VAN RILLAER Witse
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
BEL20000522
JUNIOR
47´39"
+5´42"
33
DE LAET Tomas
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL20010721
U17M
48´05"
+6´08"
34
VERHEYDE Leander
CYCLING VLIJTINGEN
BEL20001005
JUNIOR
48´16"
+6´19"
35
VAN CUTSEM Senna
KTC-CYCLING TEAM
BEL20011027
U17M
48´26"
+6´29"
36
LAEVENS Justin
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
BEL20010309
U17M
48´58"
+7´01"
37
MAY Cian
LUCAN CYCLING CLUB
IRL20000830
JUNIOR
49´30"
+7´33"
38
PERRY Toby
THANET ROAD CLUB
GBR20000310
JUNIOR
49´37"
+7´40"
39
GUILBERT CLEMENT
POLE ESPOIR CYCLISME DE CAEN
FRA20011229
JUNIOR
49´53"
+7´56"
40
DEMEYER Guillian
CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
BEL20000418
JUNIOR
49´57"
+8´00"
41
BUYZE Wannes
ISOREX CYCLING TEAM
BEL20010510
U17M
50´05"
+8´08"
42
BERT Jasper
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
BEL20011215
U17M
50´15"
+8´18"
43
GUNST Ruben
TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
BEL20000314
JUNIOR
50´46"
+8´49"
44
DELNOIJE Rémon
TWC MAASLANDSTER ZUID LIMBURG
NED20010713
U17M
50´55"
+8´58"
45
DE VOS Wannes
VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
BEL20010327
U17M
51´21"
+9´24"
46
COIGNARD Paul
UC ALENÇON DAMIGNY
FRA20010623
JUNIOR
51´56"
+9´59"
47
DESMET Timo
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
BEL20010525
U17M
1 r
DNF
VAN DEN EYNDE Vince
ACROG - BALEN BC
BEL20000210
JUNIOR
DNF
THYS Joren
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20000525
JUNIOR
DNF
BROUWERS Arno
ACROG - BALEN BC
BEL20001210
JUNIOR
DNF
HAZEKAMP Bart
WESTLAND WIL VOORUIT
NED20001113
JUNIOR
Sluiten
Meespelen in de fotokwis
Helemaal gratis
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close