1 11 BENFATTO Marco
ITA
ANDRONI - SIDERMEC - BOTTECCHIA 29 1:55:59 14
2 71 SUNDERLAND Scott
AUS
ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS 29 1:55:59 5
3 101 BOGDANOVICS Maris
LAT
RIETUMU BANKA - RIGA 26 1:55:59 3
4 121 ABERASTURI IZAGA Jon
ESP
TEAM UKYO 28 1:55:59
5 94 MACANALLY Ryan
AUS
H&R BLOCK PRO CYCLING TEAM 25 1:55:59
6 13 MALUCELLI Matteo
ITA
ANDRONI - SIDERMEC - BOTTECCHIA 24 1:55:59
7 2 GROSU Eduard Michael
ROU
NIPPO - VINI FANTINI 25 1:55:59
8 21 ANDRIATO Rafael
BRA
WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA 30 1:55:59
9 64 BANASZEK Adrian
POL
KOLSS CYCLING TEAM 24 1:55:59
10 1 KUBOKI Kazushige
JPN
NIPPO - VINI FANTINI 28 1:55:59
11 135 NIKITIN Matvey
KAZ
ASTANA CITY 25 1:55:59
12 22 BERTAZZO Liam
ITA
WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA 25 1:55:59
13 153 LAU Wan Hei Victor
HKG
HONG KONG, CHINA 22 1:55:59
14 52 PAPOK Siarhei
BLR
MINSK CYCLING CLUB 29 1:55:59
15 134 LUCHSHENKO Sergey
KAZ
ASTANA CITY 23 1:55:59
16 154 CHOY Hiu Fung
HKG
HONG KONG, CHINA 21 1:55:59
17 35 VALOGNES Quentin
FRA
TEAM NOVO NORDISK 21 1:55:59
18 82 ROSENHOLTZ Sam
USA
CCB VELOTOOLER 33 1:55:59
19 95 RUPNIK Jure
SLO
H&R BLOCK PRO CYCLING TEAM 24 1:55:59
20 122 GUARDIOLA Salvador
ESP
TEAM UKYO 29 1:55:59
21 162 BANI Eugenio
ITA
RTS - MONTON RACING TEAM 26 1:55:59
22 113 MANAN Anuar
MAS
TERENGGANU CYCLING TEAM 31 1:55:59
23 132 KULIMBETOV Nurbolat
KAZ
ASTANA CITY 25 1:55:59
24 96 NADON Marc-Antoine
CAN
H&R BLOCK PRO CYCLING TEAM 23 1:55:59
25 53 TSISHKOU Raman
BLR
MINSK CYCLING CLUB 23 1:55:59
26 194 CHEN Zhiwen
CHN
GIANT CYCLING TEAM 19 1:55:59
27 106 PRUUS Peeter
EST
RIETUMU BANKA - RIGA 28 1:55:59
28 184 LIU Jianpeng
CHN
HENGXIANG CYCLING TEAM 24 1:55:59
29 163 LUNARDON Paolo
ITA
RTS - MONTON RACING TEAM 25 1:55:59
30 151 HO Burr
HKG
HONG KONG, CHINA 25 1:55:59
31 16 SPREAFICO Matteo
ITA
ANDRONI - SIDERMEC - BOTTECCHIA 24 1:55:59
32 166 PACHON MELO Oscar Mauricio
COL
RTS - MONTON RACING TEAM 30 1:55:59
33 156 LAI Chun Kin
HKG
HONG KONG, CHINA 19 1:55:59
34 6 CIMA Damiano
ITA
NIPPO - VINI FANTINI 24 1:55:59
35 32 BENHAMOUDA Mehdi
FRA
TEAM NOVO NORDISK 22 1:55:59
36 44 GODOY ORMENESE Caio
BRA
SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM 22 1:55:59
37 193 DENG Penghai
CHN
GIANT CYCLING TEAM 19 1:55:59
38 136 PANASSENKO Nikita
KAZ
ASTANA CITY 25 1:55:59
39 54 KARALIOK Yauheni
BLR
MINSK CYCLING CLUB 21 1:55:59
40 133 KUZMIN Anton
KAZ
ASTANA CITY 21 1:55:59
41 144 MONCORGÉ Pierre
FRA
MEMIL PRO CYCLING 25 1:55:59
42 45 MACHADO DA SILVA Gabriel
BRA
SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM 20 1:55:59
43 73 FREIBERG Michael
AUS
ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS 27 1:55:59
44 62 KONONENKO Mykhaylo
UKR
KOLSS CYCLING TEAM 30 1:55:59
45 202 HOU Weijie
CHN
21 1:55:59
46 212 SUNNATOV Akramjon
UZB
BEIJING XDS - INNOVA CYCLING TEAM 21 1:55:59
47 23 CECCHIN Alberto
ITA
WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA 28 1:55:59
48 42 NAZARET Magno Prado
BRA
SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM 31 1:55:59
49 41 CHAMORRO Francisco
ARG
SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM 36 1:55:59
50 14 PACIONI Luca
ITA
ANDRONI - SIDERMEC - BOTTECCHIA 24 1:55:59
51 15 RIVERA SERRANO Kevin
CRC
ANDRONI - SIDERMEC - BOTTECCHIA 19 1:55:59
52 201 NAZAERBIEKE Bieken
CHN
23 1:55:59
53 31 CLANCY Stephen
IRL
TEAM NOVO NORDISK 25 1:55:59
54 124 HATANAKA Yusuke
JPN
TEAM UKYO 32 1:55:59
55 63 BRATASHCHUK Andrii
UKR
KOLSS CYCLING TEAM 25 1:55:59
56 5 NISHIMURA Hiroki
JPN
SHIMANO RACING TEAM 23 1:55:59
57 206 DOMINGUEZ BARRAGAN Daniel
ESP
KEYI LOOK CYCLING TEAM 32 1:55:59
58 125 HIRAI Eiichi
JPN
TEAM UKYO 27 1:55:59
59 25 TROSINO Mirko
ITA
WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA 25 1:55:59
60 26 COLONNA Yuri
ITA
WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA 21 1:55:59
61 173 MEYER Cameron
AUS
MITCHELTON SCOTT 29 1:55:59
62 192 XU Zhaoliang
CHN
GIANT CYCLING TEAM 19 1:55:59
63 61 POLIVODA Oleksandr
UKR
KOLSS CYCLING TEAM 30 1:55:59
64 104 LUKSEVICS Viesturs
LAT
RIETUMU BANKA - RIGA 30 1:55:59
65 216 WANG Yadong
CHN
23 1:55:59
66 56 AKHRAMENKA Yauheni
BLR
MINSK CYCLING CLUB 22 1:55:59
67 211 KALMURATOV Muradjan
UZB
BEIJING XDS - INNOVA CYCLING TEAM 35 1:55:59
68 185 CHEN Mingrun
CHN
21 1:55:59
69 215 DARMONOV Jakhongir
UZB
BEIJING XDS - INNOVA CYCLING TEAM 22 1:55:59
70 182 DE MAAR Marc
NED
HENGXIANG CYCLING TEAM 33 1:55:59
71 12 BONUSI Raffaello
ITA
ANDRONI - SIDERMEC - BOTTECCHIA 25 1:55:59
72 164 TZORTZAKIS Polychronis
GRE
RTS - MONTON RACING TEAM 28 1:55:59
73 51 RAMANAU Raman
BLR
MINSK CYCLING CLUB 23 1:55:59
74 131 TSOY Vladimir
KAZ
ASTANA CITY 20 1:55:59
75 93 LAVERY Philip
IRL
H&R BLOCK PRO CYCLING TEAM 27 1:55:59
76 55 SHEMETAU Mikhail
BLR
MINSK CYCLING CLUB 23 1:55:59
77 183 YAN Meng
CHN
22 1:55:59
78 143 HETHERINGTON Ben
GBR
MEMIL PRO CYCLING 22 1:55:59
79 165 PEÑA MENESES Cristian Andres
COL
RTS - MONTON RACING TEAM 26 1:55:59
80 102 VOSEKALNS Andris
LAT
RIETUMU BANKA - RIGA 25 1:55:59
81 126 TOKUDA Tanzou
JPN
TEAM UKYO 25 1:55:59
82 213 AKPAROV Abdullojon
UZB
BEIJING XDS - INNOVA CYCLING TEAM 27 1:55:59
83 191 SHI Hang
CHN
GIANT CYCLING TEAM 19 1:55:59
84 155 CHIU Ho San
HKG
HONG KONG, CHINA 22 1:55:59
85 161 ORTEGA RAMIREZ Mauricio
COL
RTS - MONTON RACING TEAM 37 1:55:59
86 175 SWEENY Harrison
AUS
MITCHELTON SCOTT 19 1:55:59
87 115 BATMUNKH Maral-Erdene
MGL
TERENGGANU CYCLING TEAM 23 1:55:59
88 174 JENNER Samuel
AUS
MITCHELTON SCOTT 20 1:55:59
89 43 DE SOUZA ALMEIDA André
BRA
SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM 25 1:55:59
90 46 GOHR Andre Eduardo
BRA
SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM 21 1:55:59
91 24 DRAPERI Matteo
ITA
WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA 26 1:55:59
92 83 SIZKO Antti
FIN
CCB VELOTOOLER 35 1:55:59
93 205 WANG Xin
CHN
25 1:55:59
94 196 LIU Haiwang
CHN
GIANT CYCLING TEAM 22 1:55:59
95 186 WANG Bo
CHN
HENGXIANG CYCLING TEAM 24 1:55:59
96 146 ORR Robert
GBR
MEMIL PRO CYCLING 37 1:55:59
97 141 JANSSEN Yannick
NED
MEMIL PRO CYCLING 27 1:55:59
98 195 GU Tianhao
CHN
GIANT CYCLING TEAM 21 1:55:59
99 91 SAMUEL Travis
CAN
H&R BLOCK PRO CYCLING TEAM 23 1:55:59
100 142 KANERVA Hiski
FIN
MEMIL PRO CYCLING 23 1:55:59
101 176 XIAOLONG Sun
CHN
MITCHELTON SCOTT 23 1:55:59
102 214 OLLAMOV Dostonbek
UZB
BEIJING XDS - INNOVA CYCLING TEAM 20 1:55:59
103 152 LAU Wan Yau Vincent
HKG
HONG KONG, CHINA 21 1:55:59
104 65 BANASZEK Norbert
POL
KOLSS CYCLING TEAM 20 1:55:59
105 172 BI Wenhui
CHN
MITCHELTON SCOTT 24 1:55:59
106 114 ROSDI Mohd Nor Umardi
MAS
TERENGGANU CYCLING TEAM 31 1:56:19
107 105 KANEPEJS Deins
LAT
RIETUMU BANKA - RIGA 22 1:56:29
108 92 CARTIER Alexis
CAN
H&R BLOCK PRO CYCLING TEAM 26 1:56:35
109 36 WILLIAMS Christopher
AUS
TEAM NOVO NORDISK 36 1:56:43
110 33 BRAND Sam
GBR
TEAM NOVO NORDISK 26 1:56:47
111 84 MEADVANCORT Jonah
USA
21 1:56:48
112 81 HARRIS John
USA
CCB VELOTOOLER 24 1:56:57
113 86 DICKEY Ansel
USA
CCB VELOTOOLER 22 1:56:57
114 123 FERNANDEZ AYARZAGUENA Egoitz
ESP
TEAM UKYO 25 1:57:04
115 75 CROME Sam
AUS
ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS 24 1:57:08
116 76 GIACOPPO Anthony
AUS
ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS 31 1:57:08
117 72 VAN DER PLOEG Neil
AUS
ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS 30 1:57:20
118 103 BECIS Armands
LAT
RIETUMU BANKA - RIGA 26 1:57:20
119 4 UCHIMA Kohei
JPN
NIPPO - VINI FANTINI 29 1:57:20
120 74 ELLIOTT Nathan
AUS
ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS 27 1:57:41
121 34 DE KEIJZER Gerd
NED
TEAM NOVO NORDISK 23 1:57:41
122 66 SKORENKO Mykyta
UKR
KOLSS CYCLING TEAM 24 1:58:17
203 HUANG En
CHN
29 DNF
Gen
1 15 RIVERA SERRANO Kevin
CRC
ANDRONI - SIDERMEC - BOTTECCHIA 19 6:58:38 3
2 25 TROSINO Mirko
ITA
WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA 25 6:59:00
3 161 ORTEGA RAMIREZ Mauricio
COL
RTS - MONTON RACING TEAM 37 6:59:07
4 23 CECCHIN Alberto
ITA
WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA 28 6:59:37
5 135 NIKITIN Matvey
KAZ
ASTANA CITY 25 6:59:43
6 122 GUARDIOLA Salvador
ESP
TEAM UKYO 29 6:59:43
7 16 SPREAFICO Matteo
ITA
ANDRONI - SIDERMEC - BOTTECCHIA 24 6:59:43
8 42 NAZARET Magno Prado
BRA
SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM 31 6:59:43
9 63 BRATASHCHUK Andrii
UKR
KOLSS CYCLING TEAM 25 6:59:43
10 12 BONUSI Raffaello
ITA
ANDRONI - SIDERMEC - BOTTECCHIA 25 6:59:43
11 106 PRUUS Peeter
EST
RIETUMU BANKA - RIGA 28 6:59:46
12 185 CHEN Mingrun
CHN
21 6:59:48
13 182 DE MAAR Marc
NED
HENGXIANG CYCLING TEAM 33 6:59:50
14 206 DOMINGUEZ BARRAGAN Daniel
ESP
KEYI LOOK CYCLING TEAM 32 7:00:06
15 6 CIMA Damiano
ITA
NIPPO - VINI FANTINI 24 7:02:02
16 154 CHOY Hiu Fung
HKG
HONG KONG, CHINA 21 7:02:02
17 166 PACHON MELO Oscar Mauricio
COL
RTS - MONTON RACING TEAM 30 7:02:02
18 184 LIU Jianpeng
CHN
HENGXIANG CYCLING TEAM 24 7:02:02
19 45 MACHADO DA SILVA Gabriel
BRA
SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM 20 7:02:02
20 5 NISHIMURA Hiroki
JPN
SHIMANO RACING TEAM 23 7:02:02
21 104 LUKSEVICS Viesturs
LAT
RIETUMU BANKA - RIGA 30 7:02:02
22 133 KUZMIN Anton
KAZ
ASTANA CITY 21 7:02:06
23 165 PEÑA MENESES Cristian Andres
COL
RTS - MONTON RACING TEAM 26 7:02:06
24 96 NADON Marc-Antoine
CAN
H&R BLOCK PRO CYCLING TEAM 23 7:02:11
25 75 CROME Sam
AUS
ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS 24 7:03:11
26 14 PACIONI Luca
ITA
ANDRONI - SIDERMEC - BOTTECCHIA 24 7:03:15
27 44 GODOY ORMENESE Caio
BRA
SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM 22 7:03:30
28 22 BERTAZZO Liam
ITA
WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA 25 7:03:32
29 11 BENFATTO Marco
ITA
ANDRONI - SIDERMEC - BOTTECCHIA 29 7:04:08
30 136 PANASSENKO Nikita
KAZ
ASTANA CITY 25 7:04:22
31 61 POLIVODA Oleksandr
UKR
KOLSS CYCLING TEAM 30 7:04:39
32 1 KUBOKI Kazushige
JPN
NIPPO - VINI FANTINI 28 7:04:44
33 134 LUCHSHENKO Sergey
KAZ
ASTANA CITY 23 7:04:44
34 26 COLONNA Yuri
ITA
WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA 21 7:04:44
35 43 DE SOUZA ALMEIDA André
BRA
SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM 25 7:04:44
36 186 WANG Bo
CHN
HENGXIANG CYCLING TEAM 24 7:04:44
37 92 CARTIER Alexis
CAN
H&R BLOCK PRO CYCLING TEAM 26 7:05:20
38 54 KARALIOK Yauheni
BLR
MINSK CYCLING CLUB 21 7:05:50
39 91 SAMUEL Travis
CAN
H&R BLOCK PRO CYCLING TEAM 23 7:05:50
40 121 ABERASTURI IZAGA Jon
ESP
TEAM UKYO 28 7:07:21
41 215 DARMONOV Jakhongir
UZB
BEIJING XDS - INNOVA CYCLING TEAM 22 7:07:27
42 213 AKPAROV Abdullojon
UZB
BEIJING XDS - INNOVA CYCLING TEAM 27 7:07:27
43 173 MEYER Cameron
AUS
MITCHELTON SCOTT 29 7:07:36
44 93 LAVERY Philip
IRL
H&R BLOCK PRO CYCLING TEAM 27 7:08:22
45 202 HOU Weijie
CHN
21 7:09:27
46 201 NAZAERBIEKE Bieken
CHN
23 7:09:27
47 62 KONONENKO Mykhaylo
UKR
KOLSS CYCLING TEAM 30 7:09:59
48 125 HIRAI Eiichi
JPN
TEAM UKYO 27 7:09:59
49 175 SWEENY Harrison
AUS
MITCHELTON SCOTT 19 7:09:59
50 126 TOKUDA Tanzou
JPN
TEAM UKYO 25 7:09:59
51 131 TSOY Vladimir
KAZ
ASTANA CITY 20 7:10:01
52 86 DICKEY Ansel
USA
CCB VELOTOOLER 22 7:10:54
53 151 HO Burr
HKG
HONG KONG, CHINA 25 7:11:19
54 124 HATANAKA Yusuke
JPN
TEAM UKYO 32 7:11:19
55 216 WANG Yadong
CHN
23 7:11:19
56 24 DRAPERI Matteo
ITA
WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA 26 7:11:19
57 205 WANG Xin
CHN
25 7:11:35
58 194 CHEN Zhiwen
CHN
GIANT CYCLING TEAM 19 7:11:59
59 101 BOGDANOVICS Maris
LAT
RIETUMU BANKA - RIGA 26 7:14:29
60 73 FREIBERG Michael
AUS
ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS 27 7:14:36
61 21 ANDRIATO Rafael
BRA
WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA 30 7:14:37
62 13 MALUCELLI Matteo
ITA
ANDRONI - SIDERMEC - BOTTECCHIA 24 7:14:38
63 52 PAPOK Siarhei
BLR
MINSK CYCLING CLUB 29 7:14:38
64 162 BANI Eugenio
ITA
RTS - MONTON RACING TEAM 26 7:14:38
65 211 KALMURATOV Muradjan
UZB
BEIJING XDS - INNOVA CYCLING TEAM 35 7:14:38
66 155 CHIU Ho San
HKG
HONG KONG, CHINA 22 7:14:38
67 46 GOHR Andre Eduardo
BRA
SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM 21 7:14:38
68 174 JENNER Samuel
AUS
MITCHELTON SCOTT 20 7:14:38
69 172 BI Wenhui
CHN
MITCHELTON SCOTT 24 7:14:38
70 2 GROSU Eduard Michael
ROU
NIPPO - VINI FANTINI 25 7:15:13
71 141 JANSSEN Yannick
NED
MEMIL PRO CYCLING 27 7:15:15
72 132 KULIMBETOV Nurbolat
KAZ
ASTANA CITY 25 7:15:16
73 94 MACANALLY Ryan
AUS
H&R BLOCK PRO CYCLING TEAM 25 7:15:18
74 95 RUPNIK Jure
SLO
H&R BLOCK PRO CYCLING TEAM 24 7:15:18
75 35 VALOGNES Quentin
FRA
TEAM NOVO NORDISK 21 7:15:18
76 144 MONCORGÉ Pierre
FRA
MEMIL PRO CYCLING 25 7:15:18
77 156 LAI Chun Kin
HKG
HONG KONG, CHINA 19 7:15:18
78 53 TSISHKOU Raman
BLR
MINSK CYCLING CLUB 23 7:15:18
79 51 RAMANAU Raman
BLR
MINSK CYCLING CLUB 23 7:15:18
80 55 SHEMETAU Mikhail
BLR
MINSK CYCLING CLUB 23 7:15:18
81 31 CLANCY Stephen
IRL
TEAM NOVO NORDISK 25 7:15:18
82 143 HETHERINGTON Ben
GBR
MEMIL PRO CYCLING 22 7:15:18
83 146 ORR Robert
GBR
MEMIL PRO CYCLING 37 7:15:18
84 183 YAN Meng
CHN
22 7:15:18
85 84 MEADVANCORT Jonah
USA
21 7:15:27
86 114 ROSDI Mohd Nor Umardi
MAS
TERENGGANU CYCLING TEAM 31 7:15:38
87 102 VOSEKALNS Andris
LAT
RIETUMU BANKA - RIGA 25 7:16:09
88 76 GIACOPPO Anthony
AUS
ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS 31 7:16:10
89 123 FERNANDEZ AYARZAGUENA Egoitz
ESP
TEAM UKYO 25 7:16:23
90 103 BECIS Armands
LAT
RIETUMU BANKA - RIGA 26 7:16:39
91 36 WILLIAMS Christopher
AUS
TEAM NOVO NORDISK 36 7:16:47
92 33 BRAND Sam
GBR
TEAM NOVO NORDISK 26 7:16:51
93 192 XU Zhaoliang
CHN
GIANT CYCLING TEAM 19 7:16:53
94 191 SHI Hang
CHN
GIANT CYCLING TEAM 19 7:16:53
95 74 ELLIOTT Nathan
AUS
ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS 27 7:17:08
96 4 UCHIMA Kohei
JPN
NIPPO - VINI FANTINI 29 7:17:30
97 56 AKHRAMENKA Yauheni
BLR
MINSK CYCLING CLUB 22 7:17:52
98 71 SUNDERLAND Scott
AUS
ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS 29 7:19:00
99 64 BANASZEK Adrian
POL
KOLSS CYCLING TEAM 24 7:19:16
100 113 MANAN Anuar
MAS
TERENGGANU CYCLING TEAM 31 7:19:16
101 163 LUNARDON Paolo
ITA
RTS - MONTON RACING TEAM 25 7:19:16
102 32 BENHAMOUDA Mehdi
FRA
TEAM NOVO NORDISK 22 7:19:16
103 164 TZORTZAKIS Polychronis
GRE
RTS - MONTON RACING TEAM 28 7:19:16
104 193 DENG Penghai
CHN
GIANT CYCLING TEAM 19 7:19:16
105 65 BANASZEK Norbert
POL
KOLSS CYCLING TEAM 20 7:19:16
106 83 SIZKO Antti
FIN
CCB VELOTOOLER 35 7:19:16
107 196 LIU Haiwang
CHN
GIANT CYCLING TEAM 22 7:19:16
108 115 BATMUNKH Maral-Erdene
MGL
TERENGGANU CYCLING TEAM 23 7:19:16
109 195 GU Tianhao
CHN
GIANT CYCLING TEAM 21 7:19:16
110 152 LAU Wan Yau Vincent
HKG
HONG KONG, CHINA 21 7:19:16
111 212 SUNNATOV Akramjon
UZB
BEIJING XDS - INNOVA CYCLING TEAM 21 7:19:19
112 214 OLLAMOV Dostonbek
UZB
BEIJING XDS - INNOVA CYCLING TEAM 20 7:20:04
113 81 HARRIS John
USA
CCB VELOTOOLER 24 7:20:14
114 72 VAN DER PLOEG Neil
AUS
ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS 30 7:20:37
115 82 ROSENHOLTZ Sam
USA
CCB VELOTOOLER 33 7:20:47
116 66 SKORENKO Mykyta
UKR
KOLSS CYCLING TEAM 24 7:21:34
117 34 DE KEIJZER Gerd
NED
TEAM NOVO NORDISK 23 7:22:59
118 105 KANEPEJS Deins
LAT
RIETUMU BANKA - RIGA 22 7:24:56
119 153 LAU Wan Hei Victor
HKG
HONG KONG, CHINA 22 7:25:47
120 41 CHAMORRO Francisco
ARG
SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM 36 7:25:47
121 176 XIAOLONG Sun
CHN
MITCHELTON SCOTT 23 7:25:47
122 142 KANERVA Hiski
FIN
MEMIL PRO CYCLING 23 7:25:47 Sluiten