Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Segura (b) 2010
Prueba San Juan
Spanje
Datum :
26-06-2010
113 km
Weg - Wedstrijd
Start
Segura (Pais Vasco), Spanje
Aankomst
Segura (Pais Vasco), Spanje
52nd Edition
Hoofdindex Segura (b)
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Alexander Ryabkin
RUS
in 02h 48m 36.00s
2
Carlos Delgado Puente
ESP
op 21.00s
3
Francisco Javier Iriarte Garro
ESP
op 21.00s
4
Ibon Zugasti Arrese
ESP
op 34.00s
5
Jon Gárate Badiola
ESP
op 41.00s
Details
1 RIABKIN,Alexander SUB23 CAJA RURAL 02:48:36
2 DELGADO,CARLOS ELITE CAJA RURAL 02:48:57
3 IRIARTE,FCO. JAVIER ELITE LIZARTE
4 ZUGASTI,Ibon ELITE AZYSA-CETYA-CONOR WRC 02:49:10
5 GARATE,JON ELITE BIDELAN-KIROLGI 02:49:17
6 RUIZ DE,JAVIER ELITE LIZARTE 02:49:29
7 CARRAL,ELOY ELITE CUEVA EL SOPLAO 02:50:59
8 SOLANO,Pedro ELITE AZYSA-CETYA-CONOR WRC
9 BREED,SIEBE ELITE REYNO DE NAVARRA-TELCO 02:51:30
10 ELORZA,MIKEL SUB23 BIDELAN-KIROLGI 02:51:58
11 DIAZ,Daniel Ricardo SUB23 CAFES BAQUE
12 ROMERO,IGOR ELITE CAJA RURAL 02:53:08
13 MULLER,Mauricio ELITE AZYSA-CETYA-CONOR WRC
14 BAGÜES,ARITZ SUB23 BIDELAN-KIROLGI
15 FERNANDEZ,Cyril ELITE COLLOTO C.C.
16 COLOME,Oriol ELITE AZYSA-CETYA-CONOR WRC
17 ABASOLO,BORJA SUB23 CAFES BAQUE 02:53:14
18 RUIZ,SERGIO SUB23 DEBABARRENA 02:53:25
19 BOLIVAR,ASIER SUB23 BIDELAN-KIROLGI 02:53:36
20 ETXARRI,JAVIER ELITE LIZARTE 02:53:46
21 JURADO,MARCOS SUB23 KOPLAD-UNI2
22 RUIZ,DANIEL SUB23 IBAIGANE OPEL 02:55:57
23 HIERRO,ALBERTO ELITE LA BICICLETA-CONSULTEC
24 KNEPPERS,PAUL HENDRI ELITE TELCO-REYNO DE NAVARRA
25 GONZALEZ,JON SUB23 CAFES BAQUE
26 ODRIOZOLA,ION SUB23 DEBABARRENA
27 MUJIKA,ARITZ SUB23 BELCA
28 GONZALEZ,AITOR SUB23 DEBABARRENA
29 CARTER,Brad SUB21 HOSTAL LATORRE PALPLASTIC
30 DEL,JOSEBA SUB23 BIDELAN-KIROLGI
31 TAMAYO,JUAN SEBASTI SUB23 CAFES BAQUE
32 MARIN,UNAI ELITE CAMARGO-FERROATLANTICA
33 ORIA,JON SUB23 CAJA RURAL
34 ECHEVERZ,ENEKO ELITE CAJA RURAL
35 USABIAGA,PEDRO SUB23 BIDELAN-KIROLGI
36 ARTOLA,UGAITZ ELITE BIDELAN-KIROLGI
37 VILLALAIN,IÑAKI ELITE MOTOENLACES.COM C.D.C. BI
38 MARQUES,EKLEYLSON ELITE MILLORRI JARDINERIA ECOLO
39 GOMEZ,Yelko SUB23 CAJA RURAL
40 ONCALA,OSCAR ELITE CDR BICICLETAS
41 FABREGAS,Aleix ELITE CAJA RURAL
42 PEREZ,FRANCISCO ELITE LIZARTE
43 QUILCI,Alejandro ELITE HOSTAL LATORRE PALPLASTIC
44 UNZUETA,ALEXANDER SUB23 KOPLAD-UNI2
45 RUIPEREZ,IBAN ELITE LAGUNTASUNA C.C.
46 GARMENDIA,ANDER ELITE BIDELAN-KIROLGI
47 MENDEZ,Mohamed ELITE CAJA RURAL 02:56:38
48 IRAIZOZ,MARTIN ELITE LIZARTE
49 MURGOITIO,EGOITZ ELITE GRUPO HIRUMET TALDEA
50 GARCIA,XABIER ELITE ELORRIOKO T.E.
Sluiten
Heb je zelf een website over wielrennen?
Maak hier een link
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close