1 OLEJNICK Tomasz POL APB en 15h34'12''
2 KOWALSKI Dylan * FRA VCR 17.
3 PASCUAL Benjamin FRA VCT 19.
4 GUILLONNET Adrien * FRA VCT 27.
5 LEBLOND Alliaume * FRA DIJ 56.
6 FOURNIER Marc * FRA CCN 1:07.
7 RULLIERE Melvin FRA DIJ 1:08.
8 THOMINET Camille FRA CMA 1:15.
9 LEMAIR Alexandre FRA VCR 1:24.
10 FAUCON Guillaume FRA UCB 1:28.
11 CHIOCCA Mathieu FRA DIJ 1:32.
12 SOENENS Alessandro * BEL BCV 1:34.
13 GORICHON Antoine FRA DIJ 1:42.
14 VERBEKEN Cedric * BEL BCV 1:48.
15 DRUJON Mathieu FRA VCT 2:20.
16 MAES Alexander * BEL BCV 3:47.
17 COSNEFROY Benoit * FRA UCB 4:45.
18 GOUSSET Victor FRA CMA 4:48.
19 DELBAERE Tijs * BEL BCV 5:52.
20 LOUYEST Edouard FRA VCR 12:20.
21 LAMY Julien FRA LIM 14:35.
22 NOEL Cyrille FRA VCA 16:04.
23 LEPOURREAU Benjamin FRA LAC 17:49.
24 KASTRANTAS Charalampos GRE VSG 17:49.
25 NISU Oskar * EST VSG 17:57.
26 GILBERT Anthony * FRA VCA 17:58.
27 GRATIOT Alexandre FRA VSG 18:01.
28 SYKALA Wojciech * POL EST 19:27.
29 DRUJON Benoit FRA VCT 20:04.
30 VAN LANCKER Massimo BEL KSV 21:12.
31 GARNIER Matthieu * FRA DIJ 21:16.
32 BREARD David FRA LAC 21:39.
33 MESNIL Alexandre FRA UCB 22:13.
34 MABIRE Maxime FRA UCB 23:18.
35 STAELEN Marc FRA LIM 23:40.
36 GUILLOU Thibault FRA VSG 23:54.
37 GODERIS Jelle BEL TSS 24:32.
38 COIRE Jean-François FRA VCA 26:10.
39 GLEN Liam GBR TSS 27:03.
40 TALONNEAU Gwénnaël FRA VSG 28:04.
41 ANGER Gaetan * FRA LAC 29:21.
42 RAULLINE Emilien * FRA CAC 29:58.
43 BERHAULT Romain FRA S50 30:39.
44 DELEU Robbe BEL KSV 30:39.
45 GRASSET Guillaume FRA LAC 30:39.
46 KLAJNBLAT Jake * AUS LAC 30:44.
47 MC CARTHY Eoin * IRL TSS 31:01.
48 PINEL Maxime FRA CMA 32:31.
49 MOISSERON Pascal FRA S50 32:46.
50 BENNETT Stefan * FRA POC 33:09.
51 LE GOFF Jordan * FRA CAC 33:53.
52 GUERIN Jordy * FRA CMA 35:40.
53 MORICHON Mathieu * FRA LIM 36:25.
54 LESELLIER Arnaud * FRA S50 39:06.
55 KISTOWSKI Kacper * POL EST 39:28.
56 VAN RENTERGHEM Bram * BEL BCV 43:13.
57 BAERT Mathieu BEL KSV 43:43.
58 MARTIN Benjamin * FRA UCB 45:22.
59 MAZZONE Tom * GBR TSS 57:25.