Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Gent - Ieper 2013
Kattekoers - Gent-Wevelgem Sub 23
België
Datum :
10-03-2013
174 km
Weg - Wedstrijd
Start
Ieper (West-Vlaanderen), België
Aankomst
Ieper (West-Vlaanderen), België
Hoofdindex Gent - Ieper
Uitslag
Audio/Video
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Audio/Video
Kattekoers 2013
Uitslag
1
Jérôme Baugnies
BEL
in 04h 13m 14s
2
Alphonse Vermote
BEL
op 18s
3
Tom Dernies
BEL
op
4
Thomas Vanhaecke
BEL
op
5
Boris Dron
BEL
op
6
Dieter Bouvry
BEL
op
7
Mike Terpstra
NED
op 25s
8
Ronan McLaughlin
IRL
op 31s
9
Nicolas Vereecken
BEL
op 01m 32s
10
Florent Mottet
BEL
op
Details
1 BAUGNIES Jérôme TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM les 173 km en 4h13'14''
2 VERMOTE Alphonse AN POST - CHAINREACTION 18
3 DERNIES Tom WALLONIE - BRUXELLES
4 VANHAECKE Thomas TEAM 3M
5 DRON Boris WALLONIE - BRUXELLES
6 BOUVRY Dieter ETIXX - IHNED
7 TERPSTRA Mike TEAM 3M 25
8 MCLAUGHLIN Ronan AN POST - CHAINREACTION 31
9 VEREECKEN Nicolas AN POST - CHAINREACTION 01:32
10 MOTTET Florent COLOR CODE - BIOWANZE
11 DE CLERCQ Angelo OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM
12 VALLEE Boris COLOR CODE - BIOWANZE
13 VERHELST Louis ETIXX - IHNED
14 GARDEYN Gorik DOLTCINI - FLANDERS
15 WYTINCK Niels AN POST - CHAINREACTION
16 ZEPUNTKE Ruben RABOBANK DEVELOPMENT TEAM
17 THEUNS Edward VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
18 BENOOT Tiesj LOTTO BELISOL U23
19 VAN STEENBERGHEN Jori VAN DER VURST CYCLING TEAM
20 ZABEL Rick RABOBANK DEVELOPMENT TEAM
21 ALLEGAERT Matthias CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS
22 DEMOITIE Antoine WALLONIE - BRUXELLES
23 FARAZIJN Maxime EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP
24 JANSSENS Jimmy TEAM 3M
25 HELVEN Sander TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE
26 GHISTELINCK Paco EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP
27 WALLAYS Jens EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP
28 LAMPAERT Yves TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE
29 GOOVAERTS Tom TEAM 3M
30 VANDYCK Niels VERANDAS WILLEMS
31 VANOVERBERGHE Arthur TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE
32 OLIVIER Daan RABOBANK DEVELOPMENT TEAM
33 FRISON Frederik LOTTO BELISOL U23
34 PARDINI Olivier VERANDAS WILLEMS
35 SENECHAL Florian ETIXX - IHNED
36 LIETAER Eliot TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE
37 MCNALLY Mark AN POST - CHAINREACTION
38 DOMS Steven TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM 02:13
39 MANNAERTS Jelle ROCK WERCHTER CYCLING TEAM
40 DEWEER Jochen VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
41 LODEWIJKS Gert VERANDAS WILLEMS
42 NAESEN Oliver VAN DER VURST CYCLING TEAM
43 VANLERBERGHE Bert VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM
44 JOSEPH Stijn OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM
45 TUSVELD Martijn RABOBANK DEVELOPMENT TEAM
46 THOME Kevin VERANDAS WILLEMS
47 REYNVOET Niels LOTTO BELISOL U23
48 STASSEN Julien WALLONIE - BRUXELLES
49 COENEN Dennis BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM
50 HAVIK Piotr EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP
51 DE VOS Gertjan OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM
52 YDENS Andrew T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON
53 BOUTTÉ Kenzie DOLTCINI - FLANDERS
54 MEURISSE Xandro LOTTO BELISOL U23
55 DRUYTS Gerry EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP
56 MYNGHEER Daan EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP
57 PONS Gaëtan T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON
58 LHOTELLERIE Clément COLBA - SUPERANO HAM
59 OELERICH Jan TEAM STÖLTING
60 GODDERIS Niels CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS
61 NACHTERGAELE Niels ESEG DOUAI
62 GIAUX Jerôme BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM 02:23
63 LEPLA Jeroen VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM
64 CAROLUS Jorne LOTTO BELISOL U23 0
65 VAN HOECKE Justin WALLONIE - BRUXELLES
66 OERLEMANS Tom CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS
67 ANCIAUX Maxime WALLONIE - BRUXELLES
68 TEUNS Dylan VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM
69 VAN DER SCHUEREN Kenny MELBOTECH CT
70 DE WINTER Ludwig COLOR CODE - BIOWANZE
71 VANDEWIELE Frederik VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM
72 BROERS Erwin TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE
73 TAKENOUCHI Yu COLBA - SUPERANO HAM
74 DENYS Brecht KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
75 BAERT Jasper CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS
76 KUYPERS Bart VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
77 WILLEMS Kenny BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM
78 MARCHAND Gianni KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
79 WISNIOWSKI Lukasz ETIXX - IHNED
80 ALAPHILIPPE Julian ETIXX - IHNED
81 RIGAUX Lewis TEAM 3M
82 PESTIAUX Loïc COLOR CODE - BIOWANZE
83 VANBECELAERE Tom WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE
84 RATCLIFF Alister TEAM 3M
85 VAN HOLDERBEKE Mathias DOLTCINI - FLANDERS
86 POPPE Olivier VERANDAS WILLEMS
87 CHEVALIER Olivier WALLONIE - BRUXELLES
88 FRANKEN Marc BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM
89 RICART Alexandre ESEG DOUAI
90 WASTYN Emiel VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM
91 PEYSKENS Dimitri LOTTO BELISOL U23
92 ATKINS Josh EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP
93 MINNAARD Marco RABOBANK DEVELOPMENT TEAM
94 VAN DE MAELE Glenn T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON
95 ROELANDTS Rutger VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM
96 BROEDERS Garrit TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM
Sluiten
Heb je zelf een website over wielrennen?
Maak hier een link
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close