Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Rhône-Alpes Isère Tour 2011
Frankrijk
Datum :
15-05-2011
Klassement - Weg - Eindklassement
Start
Aankomst
Hoofdindex Rhône-Alpes Isère Tour
Index 2011
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Sylvain Georges
FRA
in 16h 06m 56s
2
Thibaut Pinot
FRA
op 49s
3
Lasse Bøchman Larsen
DEN
op 01m 28s
4
Gaëtan Bille
BEL
op 02m 37s
5
Perrig Quéméneur
FRA
op 02m 57s
6
Daniel Holm Foder
DEN
op 03m 01s
7
Marc Goos
NED
op
8
Luka Mezgec
SLO
op
9
Lorents Ola Aasvold
NOR
op
10
Daan Olivier
NED
op
Details
1 Sylvain Georges (Fra) Big Mat - Auber 93 16:06:56
2 Thibaut Pinot (Fra) FDJ 0:00:49
3 Lasse Bochmann (Den) Glud & Marstrand - LRO 0:01:28
4 Gaetan Bille (Bel) Wallonie Bruxelles - Credit Agricole 0:02:37
5 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar 0:02:57
6 Daniel Foder (Den) Glud & Marstrand - LRO 0:03:01
7 Marc Goos (Ned) Rabobank Continental Team
8 Luka Mezgec (Slo) Sava
9 Lorents Ola Aasvold (Nor) Plussbank Cervelo
10 Daan Olivier (Ned) Rabobank Continental Team
11 Bjørn Tore Nilsen Hoem (Nor) Plussbank Cervelo
12 Jérémy Roy (Fra) FDJ 0:03:02
13 Sébastien Duret (Fra) Bretagne - Schuller 0:03:05
14 Nicky Van Der Lijke (Ned) Rabobank Continental Team 0:03:20
15 Vegard Stake Laengen (Nor) Joker Merida 0:03:22
16 Blaise Sonnery (Fra) VC Caladois 0:03:30
17 Wilco Kelderman (Ned) Rabobank Continental Team 0:03:31
18 Clément Bourgoin (Fra) Charvieu-Chavagneux Isère Cyclisme 0:04:04
19 Herberts Pudans (Lat) SCO Dijon Team Lapierre 0:04:09
20 Nicolas Baldo (Fra) Atlas Personal 0:04:11
21 Fabrice Jeandesboz (Fra) Saur - Sojasun 0:04:24
22 Sébastien Joly (Fra) Saur - Sojasun 0:04:26
23 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar 0:04:42
24 Maxime Mederel (Fra) Big Mat - Auber 93 0:08:02
25 Gilles Devillers (Bel) Wallonie Bruxelles - Credit Agricole 0:08:33
26 Guillaume Levarlet (Fra) Saur - Sojasun 0:09:29
27 Thomas Vedel Kvist (Den) Glud & Marstrand - LRO 0:15:16
28 Sondre Gjerdevik Sörtveit (Nor) Joker Merida 0:15:38
29 Benoît Luminet (Fra) CR4C Roanne 0:15:46
30 Justin Jules (Fra) Velo-Club La Pomme Marseille 0:18:25
31 Julien Viennot (Fra) Chambery Cyclisme Formation 0:19:12
32 Jérôme Mainard (Fra) CR4C Roanne 0:19:59
33 Sébastien Ivars (Fra) VC Caladois 0:21:47
34 Christian Poos (Lux) Team Differdange - Magic-Sportfood.de 0:24:05
35 Vegard Robinson Bugge (Nor) Joker Merida 0:24:41
36 Christopher Juul-Jensen (Den) Glud & Marstrand - LRO 0:25:02
37 Kévin Pigaglio (Fra) Charvieu-Chavagneux Isère Cyclisme 0:27:06
38 Cédric Pineau (Fra) FDJ 0:29:55
39 Rudy Rouet (Bel) Wallonie Bruxelles - Credit Agricole 0:30:27
40 Sondre Moen Hurum (Nor) Plussbank Cervelo 0:32:55
41 Jonas Ljungblad (Swe) Team Differdange - Magic-Sportfood.de 0:32:58
42 Geoffrey Soupe (Fra) FDJ 0:33:24
43 Arnaud Gerard (Fra) FDJ 0:33:50
44 Vladimir Kerkez (Slo) Sava 0:36:03
45 Damien Cigolotti (Fra) Charvieu-Chavagneux Isère Cyclisme 0:36:35
46 Sam Lindsay (Ned) Team Vulco - Vaulx en Velin 0:37:18
47 Daniel Diaz (Arg) Velo-Club La Pomme Marseille 0:39:05
48 Guillaume Dessibourg (Swi) Atlas Personal 0:40:28
49 Nico Schneider (Ger) Team Differdange - Magic-Sportfood.de 0:40:32
50 Jesper Asselman (Ned) Rabobank Continental Team 0:42:46
51 Tony Hurel (Fra) Team Europcar 0:43:10
52 Aurelien Ribet (Fra) Avc Aix-En-Provence 0:43:22
53 Jules Pijourlet (Fra) Chambery Cyclisme Formation 0:43:33
54 Jasper Bovenhuis (Ned) Rabobank Continental Team 0:44:43
55 Pierre Bourlot (Fra) Team Vulco - Vaulx en Velin 0:48:22
56 Arnaud Courteille (Fra) FDJ 0:48:25
57 Melvin Rulliere (Fra) Charvieu-Chavagneux Isère Cyclisme 0:53:46
58 Oystein Stake Laengen (Nor) Plussbank Cervelo 0:56:05
59 Aymeric Brunet (Fra) CR4C Roanne
60 Alexandre Mercier SWI Team Vulco - Vaulx en Velin 0:57:56
61 Christophe Laborie (Fra) Saur - Sojasun 0:59:04
62 Jon Anders Grondahl (Nor) Plussbank Cervelo 1:06:44
63 Fréderic Brun (Fra) Charvieu-Chavagneux Isère Cyclisme 1:11:36
Points classification # Rider Name (Country) Team Result
1 Sylvain Georges (Fra) Big Mat - Auber 93 54 pts
2 Gaetan Bille (Bel) Wallonie Bruxelles - Credit Agricole 45
3 Thomas Vedel Kvist (Den) Glud & Marstrand - LRO 40
4 Thibaut Pinot (Fra) FDJ 38
5 Jérémy Roy (Fra) FDJ 36
6 Justin Jules (Fra) Velo-Club La Pomme Marseille 36
7 Daniel Foder (Den) Glud & Marstrand - LRO 30
8 Nicolas Baldo (Fra) Atlas Personal 24
9 Lasse Bochmann (Den) Glud & Marstrand - LRO 23
10 Cédric Pineau (Fra) FDJ 20
11 Luka Mezgec (Slo) Sava 20
12 Nicky Van Der Lijke (Ned) Rabobank Continental Team 18
13 Tony Hurel (Fra) Team Europcar 18
14 Marc Goos (Ned) Rabobank Continental Team 17
15 Herberts Pudans (Lat) SCO Dijon Team Lapierre 16
16 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar 14
17 Damien Cigolotti (Fra) Charvieu-Chavagneux Isère Cyclisme 14
18 Christian Poos (Lux) Team Differdange - Magic-Sportfood.de 13
19 Jonas Ljungblad (Swe) Team Differdange - Magic-Sportfood.de 10
20 Jasper Bovenhuis (Ned) Rabobank Continental Team 10
21 Lorents Ola Aasvold (Nor) Plussbank Cervelo 8
22 Clément Bourgoin (Fra) Charvieu-Chavagneux Isère Cyclisme 8
23 Vegard Robinson Bugge (Nor) Joker Merida 8
24 Sébastien Duret (Fra) Bretagne - Schuller 5
25 Daniel Diaz (Arg) Velo-Club La Pomme Marseille 5
26 Vegard Stake Laengen (Nor) Joker Merida 4
27 Sébastien Joly (Fra) Saur - Sojasun 4
28 Wilco Kelderman (Ned) Rabobank Continental Team 3
29 Daan Olivier (Ned) Rabobank Continental Team 2
30 Sébastien Ivars (Fra) VC Caladois 2
31 Kévin Pigaglio (Fra) Charvieu-Chavagneux Isère Cyclisme 2
32 Arnaud Courteille (Fra) FDJ 1
33 Christophe Laborie (Fra) Saur - Sojasun -14
34 Aurelien Ribet (Fra) Avc Aix-En-Provence -18
35 Jules Pijourlet (Fra) Chambery Cyclisme Formation -20
36 Arnaud Gerard (Fra) FDJ -25
37 Fréderic Brun (Fra) Charvieu-Chavagneux Isère Cyclisme -25
Mountains classification # Rider Name (Country) Team Result
1 Thibaut Pinot (Fra) FDJ 43 pts
2 Jérémy Roy (Fra) FDJ 39
3 Aurelien Ribet (Fra) Avc Aix-En-Provence 27
4 Arnaud Courteille (Fra) FDJ 26
5 Sébastien Duret (Fra) Bretagne - Schuller 20
6 Lasse Bochmann (Den) Glud & Marstrand - LRO 17
7 Thomas Vedel Kvist (Den) Glud & Marstrand - LRO 15
8 Sylvain Georges (Fra) Big Mat - Auber 93 14
9 Daniel Diaz (Arg) Velo-Club La Pomme Marseille 8
10 Gaetan Bille (Bel) Wallonie Bruxelles - Credit Agricole 7
11 Christopher Juul-Jensen (Den) Glud & Marstrand - LRO 7
12 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar 7
13 Sébastien Joly (Fra) Saur - Sojasun 5
14 Christophe Laborie (Fra) Saur - Sojasun 4
15 Fréderic Brun (Fra) Charvieu-Chavagneux Isère Cyclisme 4
16 Nicolas Baldo (Fra) Atlas Personal 2
17 Kévin Pigaglio (Fra) Charvieu-Chavagneux Isère Cyclisme 2
18 Arnaud Gerard (Fra) FDJ 2
19 Marc Goos (Ned) Rabobank Continental Team 1
20 Wilco Kelderman (Ned) Rabobank Continental Team 1
21 Fabrice Jeandesboz (Fra) Saur - Sojasun 1
22 Cédric Pineau (Fra) FDJ 1
Most combative rider classification # Rider Name (Country) Team Result
1 Jérémy Roy (Fra) FDJ 16 pts
2 Cédric Pineau (Fra) FDJ 8
3 Thomas Vedel Kvist (Den) Glud & Marstrand - LRO 8
4 Aurelien Ribet (Fra) Avc Aix-En-Provence 7
5 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar 5
6 Sébastien Duret (Fra) Bretagne - Schuller 5
7 Jonas Ljungblad (Swe) Team Differdange - Magic-Sportfood.de 5
8 Daniel Diaz (Arg) Velo-Club La Pomme Marseille 5
9 Sylvain Georges (Fra) Big Mat - Auber 93 4
10 Justin Jules (Fra) Velo-Club La Pomme Marseille 3
11 Thibaut Pinot (Fra) FDJ 2
12 Christophe Laborie (Fra) Saur - Sojasun 2
13 Tony Hurel (Fra) Team Europcar 2
14 Lasse Bochmann (Den) Glud & Marstrand - LRO 1
15 Arnaud Courteille (Fra) FDJ 1
Best young rider classification # Rider Name (Country) Team Result
1 Thibaut Pinot (Fra) FDJ 43 pts
2 Jérémy Roy (Fra) FDJ 39
3 Aurelien Ribet (Fra) Avc Aix-En-Provence 27
4 Arnaud Courteille (Fra) FDJ 26
5 Sébastien Duret (Fra) Bretagne - Schuller 20
6 Lasse Bochmann (Den) Glud & Marstrand - LRO 17
7 Thomas Vedel Kvist (Den) Glud & Marstrand - LRO 15
8 Sylvain Georges (Fra) Big Mat - Auber 93 14
9 Daniel Diaz (Arg) Velo-Club La Pomme Marseille 8
10 Gaetan Bille (Bel) Wallonie Bruxelles - Credit Agricole 7
11 Christopher Juul-Jensen (Den) Glud & Marstrand - LRO 7
12 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar 7
13 Sébastien Joly (Fra) Saur - Sojasun 5
14 Christophe Laborie (Fra) Saur - Sojasun 4
15 Fréderic Brun (Fra) Charvieu-Chavagneux Isère Cyclisme 4
16 Nicolas Baldo (Fra) Atlas Personal 2
17 Kévin Pigaglio (Fra) Charvieu-Chavagneux Isère Cyclisme 2
18 Arnaud Gerard (Fra) FDJ 2
19 Marc Goos (Ned) Rabobank Continental Team 1
20 Wilco Kelderman (Ned) Rabobank Continental Team 1
21 Fabrice Jeandesboz (Fra) Saur - Sojasun 1
22 Cédric Pineau (Fra) FDJ 1
Teams classification # Rider Name (Country) Team Result
1 Glud & Marstrand - LRO 48:28:39
2 Rabobank Continental Team 0:01:31
3 Joker Merida 0:02:33
4 FDJ 0:04:48
5 Saur - Sojasun 0:10:20
6 Team Europcar 0:19:51
7 Wallonie Bruxelles - Credit Agricole 0:28:16
8 Plussbank Cervelo 0:30:46
9 Charvieu-Chavagneux Isère Cyclisme 0:54:34
10 CR4C Roanne 1:20:45
11 Team Differdange - Magic-Sportfood.de 1:24:49
12 Team Vulco - Vaulx en Velin 1:55:16
Sluiten
Heb je vragen of wil je praten over wielrennen?
Daarvoor is er ons forum
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close