Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Commonwealth Games, Baan, Sprint (V) 2010
Onbekend
Datum :
07-10-2010
Baan - Regionaal kampioenschap
Start
Delhi (Delhi), India
Aankomst
Delhi (Delhi), India
Hoofdindex Commonwealth Games, Baan, Sprint (V)
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Anna Meares
AUS
in 11.549s
2
Rebecca James
GBR
op
3
Emily Rosemond
AUS
op
Details
Women's Sprint 1/4 Final Heat 1 - Race 1 1 Anna Meares (Australia) 0:00:13.218
2 Mahitha Mohan (India)
Women's Sprint 1/4 Final Heat 1 - Race 2 1 Anna Meares (Australia) 0:00:13.541
2 Mahitha Mohan (India)
Women's Sprint 1/4 Final Heat 2 - Race 1 1 Kaarle Mcculloch (Australia) 0:00:12.446
2 Charline Joiner (Scotland)
Women's Sprint 1/4 Final Heat 2 - Race 2 1 Kaarle Mcculloch (Australia) 0:00:12.282
2 Charline Joiner (Scotland)
Women's Sprint 1/4 Final Heat 3 - Race 1 1 Becky James (Wales) 0:00:12.339
2 Jenny Davis (Scotland)
Women's Sprint 1/4 Final Heat 3 - Race 2 1 Becky James (Wales) 0:00:12.134
2 Jenny Davis (Scotland)
Women's Sprint 1/4 Final Heat 4 - Race 1 1 Emily Rosemond (Australia) 0:00:11.816
2 Monique Sullivan (Canada)
Women's Sprint 1/4 Final Heat 4 - Race 2 1 Emily Rosemond (Australia) 0:00:12.549
2 Monique Sullivan (Canada)
Women's Sprint Final - 5th-8th place 5 Monique Sullivan (Canada)
6 Charline Joiner (Scotland)
7 Mahitha Mohan (India)
8 Jenny Davis (Scotland)
Women's Sprint Semi Final Heat 1 - Race 1 1 Anna Meares (Australia) 0:00:11.717
2 Emily Rosemond (Australia)
Women's Sprint Semi Final Heat 1 - Race 2 1 Anna Meares (Australia) 0:00:11.748
2 Emily Rosemond (Australia)
Women's Sprint Semi Final Heat 2 - Race 1 1 Becky James (Wales) 0:00:12.039
2 Kaarle Mcculloch (Australia)
Women's Sprint Semi Final Heat 2 - Race 2 1 Becky James (Wales) 0:00:11.959
2 Kaarle Mcculloch (Australia)
Women's Sprint Bronze Medal Round - Race 1 3 Emily Rosemond (Australia)
DSQ Kaarle Mcculloch (Australia)
Women's Sprint Bronze Medal Round - Race 2 3 Emily Rosemond (Australia)
DSQ Kaarle Mcculloch (Australia)
Women's Sprint Gold Medal Round - Race 1 1 Anna Meares (Australia) 0:00:11.525
2 Becky James (Wales)
Women's Sprint Gold Medal Round - Race 2 1 Anna Meares (Australia) 0:00:11.549
2 Becky James (Wales)
Sluiten
Weet je veel over fietsmerken?
Hier is nog veel aan te vullen...
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close