Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Tour do Rio 2010
Volta de Campos
Brazilië
Datum :
01-08-2010
5e etappe
158 km
Weg - Etappe
Start
Cabo Frio (Rio de Janeiro), Brazilië
Aankomst
Rio de Janeiro (Rio de Janeiro), Brazilië
Website
http://www.tourdorio.com.br
Hoofdindex Tour do Rio
Index 2010
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Aldo Ino Ilešic
SLO
in 03h 23m 57s
2
Patrique Gama Azevedo
BRA
op
3
Patrick Gabriel Oyakaua
BRA
op
4
Ken Hanson
USA
op
5
Bruno Fernando De Oliveira Tabanez
BRA
op
Details
1 Aldo Ilesic (Slo) Team Type 1 3:23:57
2 Patrique Azevedo (Bra) CescSao Caetano/Cawamar/Kuruma/R. Star/DKS
3 Patrick Oyakaua (Bra) CescSao Caetano/Cawamar/Kuruma/R. Star/DKS
4 Kenneth Hanson (USA) Team Type 1
5 Bruno Tabanez (Bra) Sao Lucas/Giant/Cicloravena/Americana
6 Matteo Pelucchi (Ita) Trevigiani Dynamon Bottoli
7 Michel Garcia (Cub) Memorial/Prefeitura de Santos/Giant
8 Gerardo Fernandez (Arg) São Francisco Saude/KHS/Rib Preto
9 Fabiano Mota (Bra) Memorial/Prefeitura de Santos/Giant
10 Hector Aguilar (Uru) Funvic/Sundown/Pindamonhangaba
11 Diego Milan (Spa) MMRBikes.com
12 Nelson Sousa (Por) ASC/Vitoria/RTL
13 Alvimanio Chagas (Bra) FW Engenharia/Amazonas Bike/Tres Rios/Trotz
14 Wolney Morais (Bra) X-Pro/IB Factoring/Uniao Ciclistica MG
15 Andre Mourato (Por) ASC/Vitoria/RTL
16 Agustin Fraysse (Arg) Start Cycling
17 Lauro Chanan (Bra) Memorial/Prefeitura de Santos/Giant
18 Hugo Prado Neto (Bra) X-Pro/IB Factoring/Uniao Ciclistica MG
19 Tomas Alberio (Ita) Trevigiani Dynamon Bottoli
20 Sergio Casanova (Spa) MMRBikes.com
21 Bruno Borges (Por) ASC/Vitoria/RTL
22 Fabiele Mota (Bra) Memorial/Prefeitura de Santos/Giant
23 Jose Diniz Jr. (Bra) Sao Lucas/Giant/Cicloravena/Americana
24 Mauricio Carvalho (Bra) Altolim/Assis
25 Cristian Rosa (Bra) Clube Dataro de Ciclismo
26 Raphael Serpa (Bra) Sao Lucas/Giant/Cicloravena/Americana
27 Josimar Sacramento (Bra) CescSao Caetano/Cawamar/Kuruma/R. Star/DKS
28 Maicke Pereira (Bra) X-Pro/IB Factoring/Uniao Ciclistica MG
29 Magno Nazaret (Bra) Scott/Marcondes Cesar/SJC
30 Renan Maia (Bra) FW Engenharia/Amazonas Bike/Tres Rios/Trotz
31 Ruben Menendez (Spa) MMRBikes.com
32 Anderson Rita (Bra) Seleção do Rio de Janeiro
33 Rafael Borges (Bra) São Francisco Saude/KHS/Rib Preto
34 Roger Ferraro (Bra) ASC/Vitoria/RTL
35 Christopher Jones (USA) Team Type 1
36 Pedro Milan (Spa) MMRBikes.com
37 Mauricio Knapp (Bra) CescSao Caetano/Cawamar/Kuruma/R. Star/DKS
38 David Silva (Bra) FW Engenharia/Amazonas Bike/Tres Rios/Trotz
39 Micael Isidoro (Por) ASC/Vitoria/RTL
40 Ivan Gomes (Bra) X-Pro/IB Factoring/Uniao Ciclistica MG
41 Manuel Miranda (Chi) Start Cycling
42 Jair Santos (Bra) CescSao Caetano/Cawamar/Kuruma/R. Star/DKS
43 Luciano Pereira (Bra) Sao Lucas/Giant/Cicloravena/Americana
44 Renato Seabra (Bra) Clube Dataro de Ciclismo
45 Mauricio Morandi (Bra) Scott/Marcondes Cesar/SJC
46 Breno Sidoti (Bra) Funvic/Sundown/Pindamonhangaba
47 Alan Maniezzo (Bra) Altolim/Assis
48 Marcelo Lima (Bra) Seel/Para/Fumbel
49 Jose Ronaldo Silva (Bra) Seleção do Rio de Janeiro
50 Fabricio Morandi (Bra) Scott/Marcondes Cesar/SJC
51 Alexandre Mantovani (Bra) São Francisco Saude/KHS/Rib Preto
52 Daniel Soeiro (Bra) Funvic/Sundown/Pindamonhangaba
53 Marcelo Moser (Bra) Funvic/Sundown/Pindamonhangaba
54 Rauny Gonsalvez (Bra) Clube Dataro de Ciclismo
55 Luiz Amorin (Bra) Scott/Marcondes Cesar/SJC
56 William Solera (Bra) Sao Lucas/Giant/Cicloravena/Americana
57 Eugert Zhupa (Alb) Trevigiani Dynamon Bottoli
58 Eduardo Pereira (Bra) Clube Dataro de Ciclismo
59 Rodnei Oliveira (Bra) CescSao Caetano/Cawamar/Kuruma/R. Star/DKS
60 Soelito Gohr (Bra) Scott/Marcondes Cesar/SJC
61 Jose Medina (Chi) Start Cycling
62 Marcos Novello (Bra) Memorial/Prefeitura de Santos/Giant
63 Patricio Almonacid (Chi) JMR Chimbote
64 Carles Torrent (Spa) MMRBikes.com
65 Gregolry Panizo (Bra) Clube Dataro de Ciclismo
66 Thiago Damasceno (Bra) São Francisco Saude/KHS/Rib Preto
67 Anderson Echeverria (Bra) São Francisco Saude/KHS/Rib Preto
68 Andre Pulini (Bra) Memorial/Prefeitura de Santos/Giant
69 Raul Cançado (Bra) São Francisco Saude/KHS/Rib Preto
70 Rafael Andriato (Bra) Trevigiani Dynamon Bottoli
71 Matias Medici (Arg) Scott/Marcondes Cesar/SJC
72 Lourismar Silva (Bra) Seel/Para/Fumbel
73 Joao Vieira (Bra) Altolim/Assis
74 Diego Ares (Bra) CescSao Caetano/Cawamar/Kuruma/R. Star/DKS
75 Tiago Fiorilli (Bra) Funvic/Sundown/Pindamonhangaba
76 Lucas Onesco (Bra) Sao Lucas/Giant/Cicloravena/Americana
77 Charles Eldridge (USA) Team Type 1
78 Joseba Leon (Spa) MMRBikes.com
79 Raimundo Monteiro (Bra) X-Pro/IB Factoring/Uniao Ciclistica MG
80 Pedro Barbosa (Bra) FW Engenharia/Amazonas Bike/Tres Rios/Trotz
81 Wangner Marques (Bra) FW Engenharia/Amazonas Bike/Tres Rios/Trotz 0:00:52
82 Andrea Dal Col (Ita) Trevigiani Dynamon Bottoli 0:01:21
83 Fabio Calabria (Aus) Team Type 1 0:01:51
84 Massimo Coledan (Ita) Trevigiani Dynamon Bottoli 0:01:57
85 Jhon Cunto (Per) JMR Chimbote 0:05:16
86 Jean Silva (Bra) Sao Lucas/Giant/Cicloravena/Americana 0:07:02
87 Carlos França (Bra) São Francisco Saude/KHS/Rib Preto
88 Daelson Santos (Bra) Seel/Para/Fumbel
89 Francisco Chamorro (Arg) Scott/Marcondes Cesar/SJC
DNF Rogerio Silva (Bra) CescSao Caetano/Cawamar/Kuruma/R. Star/DKS
1 # Rider Name (Country) Team Result
1 Breno Sidoti (Bra) Funvic/Sundown/Pindamonhangaba 5 pts
2 Magno Nazaret (Bra) Scott/Marcondes Cesar/SJC 3
3 Matteo Pelucchi (Ita) Trevigiani Dynamon Bottoli 2
2 # Rider Name (Country) Team Result
1 Magno Nazaret (Bra) Scott/Marcondes Cesar/SJC 5 pts
2 Breno Sidoti (Bra) Funvic/Sundown/Pindamonhangaba 3
3 Kenneth Hanson (USA) Team Type 1 2
3 # Rider Name (Country) Team Result
1 Hector Aguilar (Uru) Funvic/Sundown/Pindamonhangaba 5 pts
2 Carlos França (Bra) São Francisco Saude/KHS/Rib Preto 3
3 Raphael Serpa (Bra) Sao Lucas/Giant/Cicloravena/Americana 2
Final general classification # Rider Name (Country) Team Result
1 Tomas Alberio (Ita) Trevigiani Dynamon Bottoli 18:08:31
2 Christopher Jones (USA) Team Type 1 0:00:18
3 Mauricio Morandi (Bra) Scott/Marcondes Cesar/SJC 0:00:24
4 Sergio Casanova (Spa) MMRBikes.com 0:01:06
5 Kenneth Hanson (USA) Team Type 1 0:01:13
6 Diego Milan (Spa) MMRBikes.com
7 Patrique Azevedo (Bra) CescSao Caetano/Cawamar/Kuruma/R. Star/DKS 0:01:14
8 Cristian Rosa (Bra) Clube Dataro de Ciclismo
9 Breno Sidoti (Bra) Funvic/Sundown/Pindamonhangaba
10 Magno Nazaret (Bra) Scott/Marcondes Cesar/SJC 0:01:15
11 Nelson Sousa (Por) ASC/Vitoria/RTL 0:01:16
12 Renato Seabra (Bra) Clube Dataro de Ciclismo
13 Micael Isidoro (Por) ASC/Vitoria/RTL 0:01:17
14 Mauricio Knapp (Bra) CescSao Caetano/Cawamar/Kuruma/R. Star/DKS
15 Fabricio Morandi (Bra) Scott/Marcondes Cesar/SJC
16 Raphael Serpa (Bra) Sao Lucas/Giant/Cicloravena/Americana 0:01:19
17 Roger Ferraro (Bra) ASC/Vitoria/RTL
18 Ruben Menendez (Spa) MMRBikes.com
19 Alexandre Mantovani (Bra) São Francisco Saude/KHS/Rib Preto
20 Andre Mourato (Por) ASC/Vitoria/RTL 0:01:20
21 Bruno Borges (Por) ASC/Vitoria/RTL
22 Alan Maniezzo (Bra) Altolim/Assis
23 Jair Santos (Bra) CescSao Caetano/Cawamar/Kuruma/R. Star/DKS
24 Marcos Novello (Bra) Memorial/Prefeitura de Santos/Giant
25 Gregolry Panizo (Bra) Clube Dataro de Ciclismo
26 Marcelo Moser (Bra) Funvic/Sundown/Pindamonhangaba
27 Eugert Zhupa (Alb) Trevigiani Dynamon Bottoli
28 Eduardo Pereira (Bra) Clube Dataro de Ciclismo
29 William Solera (Bra) Sao Lucas/Giant/Cicloravena/Americana
30 Matias Medici (Arg) Scott/Marcondes Cesar/SJC
31 Rafael Andriato (Bra) Trevigiani Dynamon Bottoli 0:05:38
32 Patrick Oyakaua (Bra) CescSao Caetano/Cawamar/Kuruma/R. Star/DKS 0:08:11
33 Francisco Chamorro (Arg) Scott/Marcondes Cesar/SJC 0:08:14
34 Josimar Sacramento (Bra) CescSao Caetano/Cawamar/Kuruma/R. Star/DKS 0:08:17
35 Soelito Gohr (Bra) Scott/Marcondes Cesar/SJC 0:08:18
36 Maicke Pereira (Bra) X-Pro/IB Factoring/Uniao Ciclistica MG 0:08:54
37 Andrea Dal Col (Ita) Trevigiani Dynamon Bottoli 0:11:53
38 Lucas Onesco (Bra) Sao Lucas/Giant/Cicloravena/Americana 0:12:02
39 Lourismar Silva (Bra) Seel/Para/Fumbel 0:13:33
40 Fabiano Mota (Bra) Memorial/Prefeitura de Santos/Giant 0:22:49
41 Fabiele Mota (Bra) Memorial/Prefeitura de Santos/Giant 0:22:50
42 Michel Garcia (Cub) Memorial/Prefeitura de Santos/Giant
43 Patricio Almonacid (Chi) JMR Chimbote
44 Gerardo Fernandez (Arg) São Francisco Saude/KHS/Rib Preto 0:22:56
45 Anderson Echeverria (Bra) São Francisco Saude/KHS/Rib Preto
46 Luiz Amorin (Bra) Scott/Marcondes Cesar/SJC
47 Jose Medina (Chi) Start Cycling
48 Raul Cançado (Bra) São Francisco Saude/KHS/Rib Preto
49 Tiago Fiorilli (Bra) Funvic/Sundown/Pindamonhangaba 0:25:02
50 Diego Ares (Bra) CescSao Caetano/Cawamar/Kuruma/R. Star/DKS 0:25:14
51 Andre Pulini (Bra) Memorial/Prefeitura de Santos/Giant
52 Fabio Calabria (Aus) Team Type 1 0:26:21
53 Pedro Milan (Spa) MMRBikes.com 0:28:18
54 Daelson Santos (Bra) Seel/Para/Fumbel 0:28:42
55 Bruno Tabanez (Bra) Sao Lucas/Giant/Cicloravena/Americana 0:31:14
56 Renan Maia (Bra) FW Engenharia/Amazonas Bike/Tres Rios/Trotz 0:33:32
57 Luciano Pereira (Bra) Sao Lucas/Giant/Cicloravena/Americana 0:33:49
58 Aldo Ilesic (Slo) Team Type 1 0:34:51
59 Hugo Prado Neto (Bra) X-Pro/IB Factoring/Uniao Ciclistica MG 0:35:17
60 Lauro Chanan (Bra) Memorial/Prefeitura de Santos/Giant 0:37:15
61 Thiago Damasceno (Bra) São Francisco Saude/KHS/Rib Preto 0:37:51
62 Massimo Coledan (Ita) Trevigiani Dynamon Bottoli 0:38:22
63 Mauricio Carvalho (Bra) Altolim/Assis 0:40:42
64 Hector Aguilar (Uru) Funvic/Sundown/Pindamonhangaba 0:40:48
65 Matteo Pelucchi (Ita) Trevigiani Dynamon Bottoli 0:40:56
66 David Silva (Bra) FW Engenharia/Amazonas Bike/Tres Rios/Trotz 0:41:34
67 Joao Vieira (Bra) Altolim/Assis 0:42:19
68 Carles Torrent (Spa) MMRBikes.com 0:42:47
69 Joseba Leon (Spa) MMRBikes.com 0:43:45
70 Carlos França (Bra) São Francisco Saude/KHS/Rib Preto 0:45:12
71 Wangner Marques (Bra) FW Engenharia/Amazonas Bike/Tres Rios/Trotz 0:46:19
72 Daniel Soeiro (Bra) Funvic/Sundown/Pindamonhangaba 0:48:09
73 Alvimanio Chagas (Bra) FW Engenharia/Amazonas Bike/Tres Rios/Trotz 0:49:00
74 Anderson Rita (Bra) Seleção do Rio de Janeiro 0:50:22
75 Agustin Fraysse (Arg) Start Cycling 0:52:22
76 Pedro Barbosa (Bra) FW Engenharia/Amazonas Bike/Tres Rios/Trotz 0:52:51
77 Wolney Morais (Bra) X-Pro/IB Factoring/Uniao Ciclistica MG 0:55:16
78 Jean Silva (Bra) Sao Lucas/Giant/Cicloravena/Americana 0:59:24
79 Raimundo Monteiro (Bra) X-Pro/IB Factoring/Uniao Ciclistica MG 1:00:12
80 Ivan Gomes (Bra) X-Pro/IB Factoring/Uniao Ciclistica MG 1:00:21
81 Rauny Gonsalvez (Bra) Clube Dataro de Ciclismo 1:03:16
82 Jhon Cunto (Per) JMR Chimbote 1:05:06
83 Rodnei Oliveira (Bra) CescSao Caetano/Cawamar/Kuruma/R. Star/DKS 1:07:40
84 Rafael Borges (Bra) São Francisco Saude/KHS/Rib Preto 1:08:20
85 Marcelo Lima (Bra) Seel/Para/Fumbel 1:17:44
86 Charles Eldridge (USA) Team Type 1 1:21:31
87 Jose Diniz Jr. (Bra) Sao Lucas/Giant/Cicloravena/Americana 1:23:02
88 Manuel Miranda (Chi) Start Cycling 1:25:43
89 Jose Ronaldo Silva (Bra) Seleção do Rio de Janeiro 1:33:57
Points classification # Rider Name (Country) Team Result
1 Tomas Alberio (Ita) Trevigiani Dynamon Bottoli 55 pts
2 Kenneth Hanson (USA) Team Type 1 51
3 Matteo Pelucchi (Ita) Trevigiani Dynamon Bottoli 32
4 Aldo Ilesic (Slo) Team Type 1 30
5 Diego Milan (Spa) MMRBikes.com 29
6 Hector Aguilar (Uru) Funvic/Sundown/Pindamonhangaba 29
7 Andre Mourato (Por) ASC/Vitoria/RTL 28
8 Michel Garcia (Cub) Memorial/Prefeitura de Santos/Giant 27
9 Fabiele Mota (Bra) Memorial/Prefeitura de Santos/Giant 26
10 Gerardo Fernandez (Arg) São Francisco Saude/KHS/Rib Preto 23
11 Patrique Azevedo (Bra) CescSao Caetano/Cawamar/Kuruma/R. Star/DKS 22
12 Sergio Casanova (Spa) MMRBikes.com 21
13 Bruno Tabanez (Bra) Sao Lucas/Giant/Cicloravena/Americana 21
14 Nelson Sousa (Por) ASC/Vitoria/RTL 20
15 Fabiano Mota (Bra) Memorial/Prefeitura de Santos/Giant 20
16 Joao Vieira (Bra) Altolim/Assis 18
17 Breno Sidoti (Bra) Funvic/Sundown/Pindamonhangaba 18
18 Patrick Oyakaua (Bra) CescSao Caetano/Cawamar/Kuruma/R. Star/DKS 18
19 Micael Isidoro (Por) ASC/Vitoria/RTL 17
20 Christopher Jones (USA) Team Type 1 17
21 Raphael Serpa (Bra) Sao Lucas/Giant/Cicloravena/Americana 17
22 Carlos França (Bra) São Francisco Saude/KHS/Rib Preto 16
23 Bruno Borges (Por) ASC/Vitoria/RTL 15
24 Cristian Rosa (Bra) Clube Dataro de Ciclismo 14
25 Francisco Chamorro (Arg) Scott/Marcondes Cesar/SJC 13
26 Mauricio Morandi (Bra) Scott/Marcondes Cesar/SJC 12
27 Rafael Andriato (Bra) Trevigiani Dynamon Bottoli 10
28 Roger Ferraro (Bra) ASC/Vitoria/RTL 9
29 Magno Nazaret (Bra) Scott/Marcondes Cesar/SJC 8
30 Renato Seabra (Bra) Clube Dataro de Ciclismo 6
31 Andrea Dal Col (Ita) Trevigiani Dynamon Bottoli 6
32 Daniel Soeiro (Bra) Funvic/Sundown/Pindamonhangaba 6
33 Pedro Barbosa (Bra) FW Engenharia/Amazonas Bike/Tres Rios/Trotz 6
34 Mauricio Knapp (Bra) CescSao Caetano/Cawamar/Kuruma/R. Star/DKS 5
35 Fabricio Morandi (Bra) Scott/Marcondes Cesar/SJC 5
36 Jair Santos (Bra) CescSao Caetano/Cawamar/Kuruma/R. Star/DKS 4
37 Alvimanio Chagas (Bra) FW Engenharia/Amazonas Bike/Tres Rios/Trotz 4
38 Alexandre Mantovani (Bra) São Francisco Saude/KHS/Rib Preto 3
39 Ruben Menendez (Spa) MMRBikes.com 2
40 Alan Maniezzo (Bra) Altolim/Assis 2
41 Josimar Sacramento (Bra) CescSao Caetano/Cawamar/Kuruma/R. Star/DKS 2
42 Diego Ares (Bra) CescSao Caetano/Cawamar/Kuruma/R. Star/DKS 2
43 Wolney Morais (Bra) X-Pro/IB Factoring/Uniao Ciclistica MG 2
Mountains classification # Rider Name (Country) Team Result
1 Lucas Onesco (Bra) Sao Lucas/Giant/Cicloravena/Americana 18 pts
2 Eduardo Pereira (Bra) Clube Dataro de Ciclismo 12
3 Micael Isidoro (Por) ASC/Vitoria/RTL 9
4 Renato Seabra (Bra) Clube Dataro de Ciclismo 8
5 Mauricio Knapp (Bra) CescSao Caetano/Cawamar/Kuruma/R. Star/DKS 8
6 Rafael Andriato (Bra) Trevigiani Dynamon Bottoli 6
7 Fabricio Morandi (Bra) Scott/Marcondes Cesar/SJC 6
8 Patrique Azevedo (Bra) CescSao Caetano/Cawamar/Kuruma/R. Star/DKS 4
9 Alexandre Mantovani (Bra) São Francisco Saude/KHS/Rib Preto 4
10 Eugert Zhupa (Alb) Trevigiani Dynamon Bottoli 4
11 Magno Nazaret (Bra) Scott/Marcondes Cesar/SJC 2
12 Ruben Menendez (Spa) MMRBikes.com 2
Sluiten
Waar staan de monumenten voor de coureurs
Wij hebben ze al gevonden.
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close