Elite/1/2/3
1st Phill Sykes Sigma Sport 1
2nd Henry Furniss WyndyMilla 1
3rd Steve Golla Sigma Sport E
4th John Heaton-Armstrong Fit-For 1
5th Mark Edwards Hillingdon Triathletes 2
6th Felix English Team Pearson Cycles 1J
7th Michael Widera www.sportscoaching.com 3
8th Adam Cotterell In Gear Cycling Development Squad 1
9th Michael Hill Team Quest 3
10th Gianluca Cappello VC Meudon 1
11th Charlie Heffernan VC Jubilee 2J
12th Paul Alderson SWRC 2
13th Jo Skelton Brixton Cycles 2
14th Owen Lake Cambridge CC 2J
15th Mark Ottaway vc meudon 2
16th Jason Streather vc st raphael E
17th Robert King AW Cycles 2
18th Keith Lea Addiscombe 2
19th Brock DuncumbRogers Preston Pk Youth CC 3J
20th Andy Edwards Kingston Wheelers CC 3
21st Cosmo Kedros Dulwich Paragon 2
22nd Matthew Myers Twickenham CC 3J
23rd rob fletcher Anders TMG 2
24th David Swan Fit-For 3Y
25th Richard Collins Imperial Racing Team 3
26th Chris Snook Banjo Cycles.com 2
27th Stoyko Bussarov Imperial Racing Team 3
28th Dave Woods CC Luton 3
29th Vaughan Luff De Ver Cycles 3
30th James Leach Onelife-Fuga Racing Team 3
31st Sam Humpheson London Dynamo 1
32nd Charlotte Blackman Cyclefit RT EW
3rd category
1st Tim Benham DHCYCLESPORT.CO.UK 3
2nd James Lowden lewes wanderers 3
3rd William Platt Kingston Wheelers CC 3
4th Steven Jackson Rollapaluza CC 3
5th Ralph Keeler Cambridge CC 3
6th Tom Neale Spalding CC 3J
7th Mark Northover CC Giro 3
8th Jon Noton Inverse Racing/Bikefood 3
9th Mark Chan Dulwich Paragon 3
10th London Dynamo
11th Peter Dixon Willesden CC 3
12th Phillip Burgess Norwood Paragon CC 3
13th Dave Ryan Imperial Racing Team 3
14th Wayne Thomas Reading CC 3V
15th Paul Stedman Reading CC 3
15th Anthony Rogers Brighton Excelsior CC 3
17th Steven Noble London Dynamo 3
18th Peter Jones Hillingdon Cycling Club 3
19th Rob Pelham Lewes Wanderers 3
20th Maryka Sennema Kingston Wheelers 2W
21st Nick Franzini London Dynamo 3
22nd Mike Saunders Team Corridori 3
23rd Jim Ley Kingston Wheelers 3
24th Andy Angwin London Phoenix 3
25th paul shoobridge private 3
26th Leona Kadir Kingston Whrs / SigmaSport 2W
4th category
1st Alex Clayton Durham Uni CC 4
2nd Nathan Edwards Durham Uni CC 4
3rd Clinton Thomas lonon dynamo 4
4th James Mickelburgh London Dynamo 4
5th Stuart Lockyear London Phoenix 4
6th Josh Maynard Welwyn Wheelers 4
7th Stephen Thompson WyndyMilla 4
8th Matt Treadwell Twickenham CC 4
9th Dominic Southworth private member 4
10th Moray Cooke 4
11th James Ryan Lewes Wanderers 4
12th Nick Southworth High Wycombe CC 4
13th James Foy FVS TRI 4
14th Phil Adams CC Ashwell 4
15th Stuart Clark Private member 4
16th Chris Zavos London Dynamo 4
17th Will Horrocks Kingston Wheelers CC 4J
18th Peter Morris Lewes Wanderers CC 4
19th Steven Miners High Wycombe CC 4
20th Artur Bartyzel Newmarket Cycling & Tri Club 4
21st Clive Green London Dynamo 4
22nd Gavin Percy DNA Cycles RT Cyclesportcoach 4
23rd Ian Blachford Maidenhead and District CC 4
24th Conrad London Dynamo 4
25th Roger Richards Dulwich Paragon 4
26th Martin Porter Thames Velo 4
27th Maxine Filby A5 Rangers 4
28th Stuart Papworth Horsham CC 4
29th Richard Gordon South Western RC 4
30th Alan Nixon Amersham RCC 4
31st Kevin Sykes Team Velo Sportif 4 Sluiten