Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender september 1991
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 september
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
01 september
Château-d'Oex, Mountainbike
CDM
XCO
SUI
Château-d'Oex, Mountainbike (V)
CDM
XCO
SUI
Cronoscalata della Futa, Chrono
NE
Klimtijdrit
ITA
Molenbeek-Wersbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
Ukkel/Uccle, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Vlaamse/Antwerpse Havenpijl
2 Districtenpijl Ekeren - Deurne
Wedstrijd
BEL
02 september
Anzegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog Giro della Valle d'Aosta
Ploegentijdrit
ITA
3e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
Wetteren, Dernycriterium
Derny Festival Wetteren
Dernyrace
BEL
Zonnebeke (V)
Avond van Zonnebeke
NE
Wedstrijd
BEL
03 september
1e etappe Giro della Valle d'Aosta
Etappe
ITA
Izegem
Izegem Individueel - Izegem Koers
Wedstrijd
BEL
Sas van Gent, Amateurs
NE
Criterium
NED
4e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
04 september
Eghezée, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Giro della Valle d'Aosta
Etappe
ITA
5e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
Wingene
Wingene Koerse IC 1
Wedstrijd
BEL
05 september
Barcelona (a)
Trofeo Masferrer
Wedstrijd
ESP
1e etappe deel a Cronostaffetta
1.3
Etappe
ITA
1e etappe deel b Cronostaffetta
NE
Ploegentijdrit
ITA
3e etappe Giro della Valle d'Aosta
Etappe
ITA
6e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
06 september
4e etappe Giro della Valle d'Aosta
Etappe
ITA
Melsele
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
7e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
1e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.1
Ploegentijdrit
ESP
07 september
Eghezée, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Emmeloord
Omloop Schokland
NE
Criterium
NED
Este
GP Cementizillo
NE
Wedstrijd
ITA
5e etappe Giro della Valle d'Aosta
Etappe
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
8e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Individuele tijdrit
POL
2e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.1
Etappe
ESP
Vorselaar, Junioren
Kempische Pijl
NE
Wedstrijd
BEL
08 september
Berlin, Mountainbike
CDM
XCO
GER
Berlin, Mountainbike (V)
CDM
XCO
GER
Borsbeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Cadzand, Amateurs
NE
Criterium
NED
Fourmies
GP de Fourmies
Wedstrijd
FRA
Frankfurt am Main
Rund um Frankfurt
NE
Wedstrijd
GER
6e etappe deel a Giro della Valle d'Aosta
Etappe
ITA
6e etappe deel b Giro della Valle d'Aosta
Etappe
ITA
Hamme-Mille, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Hoogstraten, Cyclocross
Vlaamse Aardbeiencross
NE
Individuele tijdrit
BEL
Hoogstraten, Cyclocross
Vlaamse Aardbeiencross
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland
Protathlima Ellados Dromou - Efivoi
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nijlen, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Nijlen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe deel b Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.1
Etappe
ESP
3e etappe deel a Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.1
Etappe
ESP
09 september
4e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.1
Etappe
ESP
Zwevegem
Grote Prijs Marcel Kint
Wedstrijd
BEL
10 september
Nieuw-Namen, Amateurs
NE
Criterium
NED
Nieuwkerken-Waas, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.1
Individuele tijdrit
ESP
11 september
Merelbeke
Wedstrijd
BEL
Nantes
Criterium
FRA
6e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.1
Etappe
ESP
Zaventem, Amateurs
Zaventem
NE
Criterium
BEL
12 september
7e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
1.S
Etappe
ESP
13 september
Koolskamp
Kampioenschap van Vlaanderen
Wedstrijd
BEL
14 september
Burlington
Criterium
USA
Lasne-Chapelle-Saint-Lambert, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nazareth, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Omloop Het Nieuwsblad, Nieuwelingen
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Antelinks, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Wuustwezel
Criterium
BEL
15 september
Blaasveld, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Eindhoven (b)
Grand Prix de la Libération
CDM/H
Ploegentijdrit
NED
Heule (a)
Omloop van de Vlasstreek
Wedstrijd
BEL
Uden (V)
NE
Criterium
NED
16 september
Diepenbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Viane
GP Paul Borremans
Wedstrijd
BEL
18 september
Londerzeel (c)
Londerzeel-Linde
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUS
Paris - Brussel
Brussels Cycling Classic
Wedstrijd
BEL
Retie, Junioren
GP Jean-Pierre Monseré
NE
Wedstrijd
BEL
Retie, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
20 september
La Louvière
Criterium
BEL
21 september
Aalsmeer, Criterium
Criterium
NED
Biel-Bienne - Magglingen
NE
Klimwedstrijd
SUI
Bologna
Giro dell'Emilia
Wedstrijd
ITA
Casalecchio di Reno
Piccolo Giro d'Emilia
NE
Wedstrijd
ITA
Outrijve, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Vouneuil-sous-Biard
Criterium
FRA
22 september
Graty, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Imola - San Marino
Coppa Placci
Wedstrijd
SMR
Leuven
GP Jef Scherens
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Rotterdam
Dernyrace
NED
Voerendaal (V)
NE
Wedstrijd
NED
23 september
Naranco
Subida al Naranco
Wedstrijd
ESP
Tienen (b)
Criterium
BEL
24 september
Londerzeel, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Vichte
Textielprijs
Wedstrijd
BEL
Vienne
Criterium
FRA
25 september
Berlare
Memorial Fred De Bruyne - Berlare Ind
Wedstrijd
BEL
26 september
Lichtervelde
Omloop van het Houtland
Wedstrijd
BEL
28 september
Boom, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Deux-Acren
GP Claude Criquielion, GP du Prèsident
Criterium
BEL
Middelkerke, Cyclocross
Noordzeecross
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Katelijne-Waver
Criterium
BEL
29 september
Aalter (a)
Criterium
BEL
Linz
NE
Criterium
AUT
Mestre
Millemetri del Corso
Individuele tijdrit
ITA
Tielt, Nieuwelingen
Keizer der Nieuwelingen Tielt
Wedstrijd
BEL
Wolvertem, Cyclocross, Cat. B
Dries
NE
Wedstrijd
BEL
Zemst, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
30 september
British Best All Rounder
NE
Individuele tijdrit
GBR
London (V)
British Best All Rounder
NE
Individuele tijdrit
GBR
Wielrennen in je woonplaats
Plaats alle info die je hebt