Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender september 1977
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 september
All London Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
All London Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Boroughbridge
Victory 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Boroughbridge
Harrogate Nova 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cartmel
Lakes Cartmel Autumn Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Cartmel, Junioren
Lakes Cartmel Autumn Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Colchester, Criterium
Criterium des Vainqueurs
NE
Criterium
GBR
Colney Heath
Edgware 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Frodsham
Leigh Premier Mersey View Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Kilsyth
Tour de Campsie - Alex Hendry Memorial Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Merseyside (a)
Merseyside Wheel Race
NE
Wedstrijd
GBR
New Forest
Southampton Wheelers 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Southampton, Cyclocross
G.S. Europa - Regent Autumn Scramble Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Southport
Southport 1km Elite, Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Southport
Southport Criterium
NE
Criterium
GBR
Southport
Tour de Model Village Criterium
NE
Criterium
GBR
Southport
Southport 1 km Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Southport, Criterium
Gala Grand Prix
NE
Criterium
GBR
Southport, Criterium
Gala Grand Prix Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Southport, Criterium, Junioren
Walvale Cycles Junior Criterium
NE
Criterium
GBR
Southport, Junioren
Southport Junior Criterium
NE
Criterium
GBR
Southport, Nieuwelingen
Southport Novices Criterium
NE
Criterium
GBR
Staffordshire
Oldbury & District 12 Hour Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Tabley
Abbotsford Park 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Wetherby, Chrono (b)
Otley C.C. 12 Hour Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
01 september
Blankenberge, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Rummen
Wedstrijd
BEL
02 september
Roeselare, Criterium
Criterium
BEL
03 september
Aalsmeer, Criterium
Criterium
NED
Krimpen aan den IJssel (V)
NE
Criterium
NED
Roeselare (a)
Criterium
BEL
Tienen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Op de weg, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
04 september
Cadzand, Amateurs
NE
Criterium
NED
Herzele
Herzele-Ressegem
Criterium
BEL
Hoogezand (V)
NE
Criterium
NED
Rijkhoven, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
Wereldkampioenschap
05 september
Proloog Giro della Valle d'Aosta
NE
Ploegentijdrit
ITA
Wetteren, Dernycriterium
Derny Festival Wetteren
Dernyrace
BEL
06 september
Barcelona (a)
Trofeo Masferrer
Wedstrijd
ESP
1e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
07 september
Binche, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Chester
Chester R.C. - Brian Pratt Memorial 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
Proloog Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Individuele tijdrit
ESP
Wingene
Wingene Koerse IC 1
Wedstrijd
BEL
08 september
3e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
Proloog Tour de Pologne
Tour of Poland
Proloog
POL
1e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
09 september
4e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
1e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
Valkenburg aan de Geul
Criterium
NED
2e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
10 september
Aarhus (b)
2 dage ved Aarhus
Wedstrijd
DEN
Burgh-Haamstede (V)
NE
Criterium
NED
Burgh-Haamstede, Amateurs
Wielerronde Burgh-Haamstede
NE
Criterium
NED
Chaudfontaine, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
Handzame, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
London, Nieuwelingen
G.H.S. National Championship Road, ITT, Novices,Great Britain
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Outer, Amateurs
Outer
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
3e etappe deel A Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
3e etappe deel B Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
11 september
Essen
Wedstrijd
BEL
Fourmies
GP de Fourmies
Wedstrijd
FRA
6e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
Leende
Criterium
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Saclas
Saclas-Mereville
Criterium
FRA
3e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
4e etappe deel A Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Individuele tijdrit
ESP
4e etappe deel B Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
12 september
La Calamine, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Ophasselt, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Otegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog Tour de l'Avenir
Proloog
FRA
4e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
5e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
Zwevegem
Grote Prijs Marcel Kint
Wedstrijd
BEL
13 september
Desselgem
GP Briek Schotte
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland
Nationaal kampioenschap
GER
1e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
5e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
6e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
14 september
Merelbeke
Wedstrijd
BEL
Retie
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
6e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
7e etappe deel B Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
7e etappe deel A Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Individuele tijdrit
ESP
Waarschoot, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
15 september
Koolskamp
Kampioenschap van Vlaanderen
Wedstrijd
BEL
Oudenburg, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
7e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Individuele tijdrit
POL
16 september
Sint-Denijs-Boekel
Criterium
BEL
4e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
8e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
17 september
Dronten (V)
Erewedstrijd
NE
Criterium
NED
Kluisbergen
Criterium
BEL
Laarne, Cyclocross, Cat. B
Steentje
NE
Wedstrijd
BEL
Lustin, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Maldegem (a)
Criterium
BEL
Milano - Torino
Milaan - Turijn
Wedstrijd
ITA
5e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
9e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
18 september
Leuven
GP Jef Scherens
Wedstrijd
BEL
Loksbergen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Nederzwalm-Hermelgem, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Nederzwalm-Hermelgem, Cyclocross, Cat. C
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Tour de l'Avenir
Individuele tijdrit
FRA
10e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
Veldegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Wingene, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
19 september
Soumagne, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
20 september
Soumagne, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
1e etappe Vuelta Ciclista a la Rioja
Ronde van Rioja
NE
Etappe
ESP
21 september
Paris - Brussel
Brussels Cycling Classic
Super Prestige Pernod
BEL
8e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
2e etappe Vuelta Ciclista a la Rioja
Ronde van Rioja
NE
Etappe
ESP
22 september
Adinkerke
Criterium
BEL
1e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
Etappe
ESP
Eernegem, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Landegem, Amateurs
Landegem
NE
Criterium
BEL
9e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
3e etappe Vuelta Ciclista a la Rioja
Ronde van Rioja
NE
Etappe
ESP
23 september
Beernem, Criterium
Liefdadigheidscriterium
Criterium
BEL
2e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
Etappe
ESP
Terneuzen
Havenronde
Criterium
NED
10e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
24 september
3e etappe deel a Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
Etappe
ESP
3e etappe deel b Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
Etappe
ESP
Eksaarde, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Hoevelaken (V)
NE
Criterium
NED
Oudenaarde, Cyclocross (c)
Leupegem-Oudenaarde
NE
Wedstrijd
BEL
Sasaima
Doble a Sasaima
NE
Wedstrijd
COL
Thimister, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
11e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
25 september
Aalter (a)
Criterium
BEL
4e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
Etappe
ESP
Dour, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Jemeppe, Amateurs
Jemeppe-sur-Sambre
NE
Wedstrijd
BEL
Kanegem, Cyclocross, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Monale
Monale d'Asti
NE
Wedstrijd
ITA
Paris - Tours
Super Prestige Pernod
FRA
Pollare, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Romershoven, Amateurs
Romershoven-Hoeselt
NE
Wedstrijd
BEL
Seraing, Amateurs
Seraing
NE
Wedstrijd
BEL
12e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
Wernhout (V)
NE
Criterium
NED
26 september
Tienen (b)
Criterium
BEL
29 september
Lichtervelde
Omloop van het Houtland
Wedstrijd
BEL
Wichelen, Cyclocross, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
30 september
British Best All Rounder
NE
Individuele tijdrit
GBR
Circuit des Frontières
Baisieux - Templeuve
Wedstrijd
BEL
London (V)
British Best All Rounder
NE
Individuele tijdrit
GBR
Weet je veel over fietsmerken?
Hier is nog veel aan te vullen...