Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender september 1970
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 september
All London Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Buxton
Tour of the Peak
NE
Wedstrijd
GBR
Buxton
Tour of the Peak Elite, Road Race
Wedstrijd
GBR
Colchester, Criterium
Criterium des Vainqueurs
NE
Criterium
GBR
Culcheth
Westwood Autumn Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
High Wycombe
High Wycombe C.C. - Autumn Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Hull
Heineken Hull Autumn Classic
NE
Wedstrijd
GBR
deel b Manchester (a)
Fallowfield, Elite, Stayers
NE
Wedstrijd
GBR
deel a Manchester (a)
Fallowfield, Elite, Stayers
NE
Wedstrijd
GBR
deel c Manchester (a)
Fallowfield, Elite, Stayers
NE
Wedstrijd
GBR
Merseyside (a)
Merseyside Wheel Race
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Southport, Criterium
Gala Grand Prix
NE
Criterium
GBR
Southport, Criterium
Gala Grand Prix Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Stonesfield, Criterium
Oxford City Stonesfield Kermesse
NE
Criterium
GBR
02 september
Overijse
Druivenkoers
Wedstrijd
BEL
Putte
Putte-Mechelen
Criterium
BEL
03 september
Kortemark
Kortemark Individueel - GP Gemeente Kortemark
Wedstrijd
BEL
Rio Maior
Circuito de Rio Maior
NE
Criterium
POR
Rummen
Wedstrijd
BEL
04 september
Castelfranco Veneto
NE
Criterium
ITA
Heestert, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Rotterdam (e)
Rotterdam-Coolsingel
NE
Criterium
NED
05 september
Destelbergen
Criterium
BEL
Eke, Amateurs
Eke
NE
Wedstrijd
BEL
Gooik, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Guesnain
Criterium
FRA
Hemiksem, Amateurs
Hemiksem
NE
Wedstrijd
BEL
Koekelare (a)
Criterium
BEL
Sint-Truiden - Andenne, Amateurs
Sint-Truiden - Andenne
NE
Wedstrijd
BEL
Spijkenisse (V) (a)
NE
Criterium
NED
06 september
Antwerpen (a)
GP Stad Antwerpen
Criterium
BEL
Bombarral
12 Voltas à Gafa
NE
Criterium
POR
Bordeaux - Paris
Super Prestige Pernod
FRA
Cadzand, Amateurs
NE
Criterium
NED
Glabbeek
Kapellen-Glabbeek
Criterium
BEL
Herzele
Herzele-Ressegem
Criterium
BEL
Koksijde, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Meer, Amateurs
Meer-Goetsenhoven
NE
Wedstrijd
BEL
Tre Valli Varesine
Ronde van de Drie Valleien
Wedstrijd
ITA
07 september
Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Overboelare, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Palmela (a)
Circuito das Vindimas
NE
Criterium
POR
Zwevegem
Grote Prijs Marcel Kint
Wedstrijd
BEL
08 september
Berlaar
Criterium
BEL
Izegem
Izegem Individueel - Izegem Koers
Wedstrijd
BEL
09 september
Barcelona (a)
Trofeo Masferrer
Wedstrijd
ESP
Melsele
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour du Nord
Etappe
FRA
10 september
Oudegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Ploegsteert, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour du Nord
Etappe
FRA
1e etappe deel A Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
1e etappe deel B Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Ploegentijdrit
ESP
11 september
3e etappe Tour du Nord
Etappe
FRA
2e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
12 september
Achterhoek
Ronde van Achterhoek
NE
Wedstrijd
NED
Châteaugiron
Criterium
FRA
Harelbeke (d)
Criterium
BEL
Itegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Jemappes (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Noorderwijk (a)
Criterium
BEL
Surhuisterveen (V)
NE
Criterium
NED
1e etappe Tour de l'Avenir
NE
Etappe
FRA
4e etappe Tour du Nord
Etappe
FRA
3e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
13 september
Essen
Wedstrijd
BEL
Halle, Amateurs
Halle
NE
Criterium
BEL
Oosterhout (a)
Ronde van de Molen
NE
Criterium
NED
Oosterhout (V)
GP Jamin
NE
Criterium
NED
Oudenaarde, Amateurs (a)
Berchem - Oudenaarde
NE
Wedstrijd
BEL
Pontedecimo
Giro dell'Appennino, Ronde van de Appennijnen
Wedstrijd
ITA
Sint-Lievens-Esse, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de l'Avenir
NE
Individuele tijdrit
FRA
3e etappe Tour de l'Avenir
NE
Etappe
FRA
5e etappe Tour du Nord
Etappe
FRA
1e etappe Trophée d'Europe de la Montagne
Etappe
FRA
2e etappe Trophée d'Europe de la Montagne
Individuele tijdrit
FRA
4e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
Wijnendale, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
14 september
Assebroek (a)
Criterium
BEL
De Pinte (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Genval, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Stockay, Amateurs
Saint-Georges-sur-Meuse
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de l'Avenir
NE
Etappe
FRA
5e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
15 september
Desselgem
GP Briek Schotte
Wedstrijd
BEL
Nieuw-Namen, Amateurs
NE
Criterium
NED
5e etappe Tour de l'Avenir
NE
Etappe
FRA
6e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
Waarschoot
Wedstrijd
BEL
16 september
Retie
Wedstrijd
BEL
7e etappe deel B Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Individuele tijdrit
ESP
7e etappe deel A Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
17 september
Koolskamp
Kampioenschap van Vlaanderen
Wedstrijd
BEL
8e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
18 september
9e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
19 september
Eernegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Oostduinkerke
Criterium
BEL
Stambruges, Amateurs
Stambruges
NE
Wedstrijd
BEL
20 september
Boxmeer (V)
NE
Criterium
NED
Boxmeer, Criterium
Daags na de Tour vanaf 1979
Criterium
NED
Comines (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Geleen
NE
Criterium
NED
Giro del Lazio
Wedstrijd
ITA
Landegem
Criterium
BEL
Leuven
GP Jef Scherens
Wedstrijd
BEL
Linz
Criterium
AUT
Mechelen, Amateurs (b)
Muizen
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Opbrakel, Amateurs
Opbrakel
NE
Wedstrijd
BEL
Oudenbosch, Amateurs
NE
Criterium
NED
Ruien, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Soumagne (a)
Criterium
BEL
21 september
Ekeren, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe deel b Vuelta Ciclista a la Rioja
Ronde van Rioja
Individuele tijdrit
ESP
22 september
Vichte
Textielprijs
Wedstrijd
BEL
23 september
Baasrode
Criterium
BEL
24 september
Adinkerke
Criterium
BEL
1e etappe deel a Montjuich (a)
Escalada a Montjuich
NE
Klimwedstrijd
ESP
1e etappe deel b Montjuich (a)
Escalada a Montjuich
NE
Klimtijdrit
ESP
25 september
Beernem, Criterium
Liefdadigheidscriterium
Criterium
BEL
26 september
Bredene, Cyclocross
Wedstrijd
BEL
Gooik, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kemzeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Sint-Genesius-Rode
Criterium
BEL
Tielt, Amateurs
Tielt - West-Vlaanderen
NE
Wedstrijd
BEL
27 september
Aalter (a)
Criterium
BEL
Breendonk, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Ellignies-Sainte-Anne, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Hertsberge, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Oostburg, Amateurs
NE
Criterium
NED
Paris - Tours
Super Prestige Pernod
FRA
Sebnitz
Rund um Sebnitz
NE
Criterium
GER
Wichelen, Cyclocross, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
28 september
Kemzeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtervelde, Criterium, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Tienen (b)
Criterium
BEL
29 september
Circuit des Frontières
Baisieux - Templeuve
Wedstrijd
BEL
Gooik, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Onze-Lieve-Vrouw-Waver
Criterium
BEL
Pollare, Cyclocross
Wedstrijd
BEL
30 september
British Best All Rounder
NE
Individuele tijdrit
GBR
Langemark
Criterium
BEL
London (V)
British Best All Rounder
NE
Individuele tijdrit
GBR
1e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
Welke wielrenners zijn jarig vandaag?
Hier is een hele lijst!