Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender september 1967
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 september
All London Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Belfast
Northern Ireland C.F. Road Race Championship
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Cheshire, Chrono (b)
Manchester Wheelers 12 Hour Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Colchester, Criterium
Criterium des Vainqueurs
NE
Criterium
GBR
Merseyside (a)
Merseyside Wheel Race
NE
Wedstrijd
GBR
Sheffield (n)
Sheffield - Newark - Sheffield
NE
Wedstrijd
GBR
Southend, Chrono
Viking 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Southport, Criterium
Gala Grand Prix Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Wetherby, Chrono (b)
Otley C.C. 12 Hour Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
01 september
Roeselare, Criterium
Criterium
BEL
02 september
Eke
Criterium
BEL
Nevele, Amateurs
Nevele
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Katelijne-Waver
Criterium
BEL
Ukkel/Uccle, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Wambeek, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Op de weg, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
03 september
Aartselaar, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Asbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Gawsworth
Circuit of Gawsworth
NE
Wedstrijd
GBR
Hulste, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Rio Maior
Circuito de Rio Maior
NE
Criterium
POR
Waanrode, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
CM
Wereldkampioenschap
04 september
Grimbergen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Leuven (a)
Criterium
BEL
Zonnebeke
Criterium
BEL
05 september
Hulste, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Saint-Gillis-Waas, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
06 september
Avelgem (a)
Criterium
BEL
1e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
Wingene
Wingene Koerse IC 1
Wedstrijd
BEL
07 september
Buggenhout (b)
Criterium
BEL
2e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
Weiden, Amateurs
NE
Wedstrijd
GER
08 september
Oudenaarde, Amateurs
Oudenaarde
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
09 september
Assebroek (a)
Criterium
BEL
Beernem, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Bredene, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Kumtich, Amateurs
NE
Derny
BEL
Teralfene, Amateurs
Teralfene
NE
Wedstrijd
BEL
Tessenderlo
Criterium
BEL
4e etappe deel b Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
4e etappe deel a Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
10 september
Cappelle-au-Bois, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Duffel (a)
Criterium
BEL
Eede
Eede (Z.Vl.) Benelux Ronde
Criterium
NED
Espéraza
GP d'Espéraza
Wedstrijd
FRA
Gloucester, Chrono
Severn R.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Heule (a)
Omloop van de Vlasstreek
Wedstrijd
BEL
Laval
Ronde Mayennaise
Criterium
FRA
Mater, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Meulebeke, Amateurs
Meulebeke
NE
Wedstrijd
BEL
Moen, Amateurs
Moen
NE
Wedstrijd
BEL
Scheldewindeke, Amateurs
Scheldewindeke
NE
Wedstrijd
BEL
Semmerzake
Criterium
BEL
5e etappe deel a Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
5e etappe deel b Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
Zolder
Criterium
BEL
11 september
Armentières
Prix de la Libération
Criterium
FRA
Borgloon
Criterium
BEL
6e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
12 september
Desselgem
GP Briek Schotte
Wedstrijd
BEL
Gits, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Nieuw-Namen, Amateurs
NE
Criterium
NED
7e etappe deel a Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
7e etappe deel b Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Individuele tijdrit
ESP
Waarschoot
Wedstrijd
BEL
13 september
Sint-Amands
Wedstrijd
BEL
8e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
14 september
Koolskamp
Kampioenschap van Vlaanderen
Wedstrijd
BEL
Orchies
Wedstrijd
FRA
deel 2 Tongeren, Amateurs
NE
Individuele tijdrit
BEL
deel 1 Tongeren, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Waarschoot, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
15 september
1e etappe Paris - Luxembourg
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
16 september
Alleur, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Beloeil, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Dampremy, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Eernegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Eksaarde, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Emines, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Florennes, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Gullegem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Harelbeke, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Heist-aan-Zee, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Herzele, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Landegem, Amateurs
Landegem
NE
Wedstrijd
BEL
Landegem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Liedekerke, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Meerdonk, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Merelbeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Mortsel, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Omloop van Zeeuws-Vlaanderen, Amateurs
NE
Wedstrijd
NED
Oostduinkerke
Criterium
BEL
2e etappe Paris - Luxembourg
Etappe
FRA
Saive, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Kruis, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Maria-Horebeke, Amateurs
Sint-Maria-Horebeke
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
1e etappe Tour of Bulgaria
NE
Criterium
BUL
Turnhout, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Waasmunster, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
17 september
Bachte-Maria-Leerne, Amateurs
Bachte-Maria-Leerne
NE
Wedstrijd
BEL
Berlin
Rund in Berlin
NE
Wedstrijd
GER
Buxton
Tour of the Peak
NE
Wedstrijd
GBR
Eeklo, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Giro del Lazio
Wedstrijd
ITA
Hemel Hempstead
Hemel Hempstead Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Hemsworth, Chrono
Hemsworth Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Hoegaarden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Houthulst
Wedstrijd
BEL
Landegem
Criterium
BEL
Londerzeel, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Malveira
Circuito da Malveira
Criterium
POR
Mollem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
2e etappe Omloop van Zeeuws-Vlaanderen, Amateurs
NE
Ploegentijdrit
NED
3e etappe Omloop van Zeeuws-Vlaanderen, Amateurs
NE
Wedstrijd
NED
Oosterzele, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Opheers, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Paris - Luxembourg
Etappe
FRA
Sint-Maria-Horebeke, Amateurs
Sint-Maria-Horebeke
NE
Wedstrijd
BEL
Sirault
Criterium
BEL
3e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
2e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
Veldegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
18 september
Beigem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Opbrakel, Amateurs
Opbrakel
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Amandsberg, Criterium
Memorial Tom Simpson
1.CRT
Criterium
BEL
5e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
4e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Individuele tijdrit
POL
3e etappe deel b Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
3e etappe deel a Tour of Bulgaria
NE
Ploegentijdrit
BUL
19 september
Bonheiden
Criterium
BEL
Deux-Acren, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Suzzara
Criterium
ITA
6e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
4e etappe deel b Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
4e etappe deel a Tour of Bulgaria
NE
Klimtijdrit
BUL
Vichte
Textielprijs
Wedstrijd
BEL
20 september
Knokke, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Torhout, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
5e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
21 september
Gentbrugge (a)
Criterium
BEL
Milano - Rapallo
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Stekene (a)
Criterium
BEL
8e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Individuele tijdrit
POL
6e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
22 september
Braine-le-Comte
's Gravenbrakel
Criterium
BEL
9e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
23 september
Baasrode, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Boortmeerbeek, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Brasmenil, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Erembodegem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Evergem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Giro del Veneto
Ronde van Venetië
Wedstrijd
ITA
Harelbeke, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Hoeilaart, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Kemzeke (a)
Criterium
BEL
Kruibeke, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Lembeek, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Nazareth, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Rijkevorsel, Junioren (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Roeselare, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Ruddervoorde
St-Elooisprijs
Wedstrijd
BEL
Sart-Dames-Avelines, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Genesius-Rode, Amateurs
Sint-Genesius-Rode
NE
Wedstrijd
BEL
10e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
7e etappe deel b Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
7e etappe deel a Tour of Bulgaria
NE
Individuele tijdrit
BUL
Vivegnis, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
24 september
Aalter (a)
Criterium
BEL
Beernem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Bevel, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Binkom, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Bladel
Ster van Bladel
Wedstrijd
NED
Bossut-Gottechain, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Engelmanshoven, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Grand Prix des Nations
Super Prestige Pernod
FRA
Grotenberge, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Harrogate, Chrono
Harrogate 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Jemeppe, Junioren
Jemeppe - Hargimont
NE
Wedstrijd
BEL
Ossendrecht
Criterium
NED
Saint-Georges-de-Chesné
Criterium
FRA
Schelderode, Amateurs
Schelderode
NE
Wedstrijd
BEL
Sebnitz
Rund um Sebnitz
NE
Criterium
GER
Sint Jansteen
NE
Criterium
NED
11e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
8e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
Wichelen, Cyclocross, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
25 september
Hennebont
Criterium
FRA
Herne
Criterium
BEL
Lichtervelde, Criterium, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Lovendegem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Tienen (b)
Wedstrijd
BEL
9e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
Zwijnaarde, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
26 september
Gooik, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Moorslede, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Olsene, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Onze-Lieve-Vrouw-Waver
Criterium
BEL
10e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
27 september
Langemark
Criterium
BEL
1e etappe Vuelta a Ecuador
NE
Etappe
ECU
28 september
Aartrijke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtervelde
Omloop van het Houtland
Wedstrijd
BEL
Londerzeel, Junioren (b)
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Vuelta a Ecuador
NE
Etappe
ECU
29 september
3e etappe Vuelta a Ecuador
NE
Etappe
ECU
30 september
Beaumont, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Bellegem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Bois, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Boom
Criterium
BEL
British Best All Rounder
NE
Individuele tijdrit
GBR
Dendermonde, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Dieren
Criterium
NED
Drongen, Cyclocross
Drongen-Halewijn
NE
Wedstrijd
BEL
Eeklo, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Geraardsbergen, Junioren
Flanders-Europe Classic Geraardsbergen
NE
Wedstrijd
BEL
Geraardsbergen, Junioren (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Houdeng-Aimeries
NE
Wedstrijd
BEL
Huldenberg, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Liedekerke, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Lille, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
London (V)
British Best All Rounder
NE
Individuele tijdrit
GBR
Meerhout, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Meldert, Junioren
Meldert-Aalst
NE
Wedstrijd
BEL
Pamel, Cyclocross
Pamel-Roosdaal
Wedstrijd
BEL
Peutie, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Amandsberg, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Baafs-Vijve, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Lievens-Houtem
Wedstrijd
BEL
Vurste, Cyclocross, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Meespelen in de fotokwis
Helemaal gratis