Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender augustus 1989
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 augustus
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
NE
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Puurs (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Shipston on Stour
Tour of the Cotswolds
NE
Wedstrijd
GBR
01 augustus
Baal, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Imola - San Marino
Coppa Placci
Wedstrijd
SMR
Schattdorf, Criterium (V)
NE
Criterium
SUI
8e etappe Tour du Faso
Etappe
BUR
9e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
02 augustus
Provinciaal Kampioenschap Luik, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Luik, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
9e etappe Tour du Faso
Etappe
BUR
10e etappe deel B Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Individuele tijdrit
POR
10e etappe deel A Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
2e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
Etappe
ESP
03 augustus
Bekegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Domburg, Amateurs
NE
Criterium
NED
Schorndorf
Criterium
GER
Sint-Truiden (a)
Criterium
BEL
10e etappe Tour du Faso
Etappe
BUR
04 augustus
Maarheeze
Mijl van Mares
Criterium
NED
Montréal
Cent km de Montréal
Criterium
CAN
Oostvoorne, Criterium
Profronde van Oostvoorne
Criterium
NED
Opstal
Buggenhout
Criterium
BEL
Sint-Katelijne-Waver
Criterium
BEL
Sint-Katelijne-Waver, Chrono
Individuele tijdrit
BEL
11e etappe Tour du Faso
Etappe
BUR
11e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
05 augustus
Bocholtz
Drielandenomloop
Wedstrijd
NED
Borgt, Amateurs
Borgt-Grimbergen
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe deel b Horw - Schwendelberg
NE
Klimtijdrit
SUI
1e etappe deel a Horw - Schwendelberg
NE
Klimwedstrijd
SUI
Meulebeke
Omloop Mandel-Leie-Schelde Ind
1.4
Wedstrijd
BEL
Utrecht (a)
Ronde van Midden-Nederland
Wedstrijd
NED
12e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
06 augustus
Antwerpen (a)
GP Stad Antwerpen
Criterium
BEL
Füllinsdorf (V)
Schönthal Rundfahrt
NE
Wedstrijd
SUI
Herselt
Criterium
BEL
Heure-le-Romain, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Montréal (a)
GP des Amériques, GP Téléglobe
CDM/H
Wereldbeker
CAN
Siegen
Siegen-Weidenau
Criterium
GER
13e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
6e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
Etappe
ESP
07 augustus
Castillon-la-Bataille, Criterium
Criterium
FRA
Erondegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
14e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
08 augustus
Emmen
Gouden Pijl
Criterium
NED
Proloog Ronde van België
Tour de Belgique
Proloog
BEL
2e etappe deel a Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
2e etappe deel b Ronde van de Kempen
Ploegentijdrit
BEL
1e etappe deel b Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
1e etappe deel a Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Ploegentijdrit
BEL
15e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
09 augustus
Dintikon, Criterium (V)
1.CRT
Criterium
SUI
Maastricht
Profronde van Maastricht, Ridder-Ronde, Bavaria-Ronde,RSM WealerRonde
Criterium
NED
Maastricht
Profronde van Maastricht, Ridder-Ronde, Bavaria-Ronde,RSM WealerRonde
Proloog
NED
1e etappe deel a Ronde van België
Tour de Belgique
2.4
Etappe
BEL
1e etappe deel b Ronde van België
Tour de Belgique
2.4
Etappe
BEL
3e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
2e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
16e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
10 augustus
Kortrijk, Criterium
GP Stad Kortrijk
Open
Wedstrijd
BEL
2e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.4
Etappe
BEL
4e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Surhuisterveen
Profronde van Surhuisterveen
NE
Criterium
NED
3e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Individuele tijdrit
BEL
17e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
11 augustus
Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe deel b Ronde van België
Tour de Belgique
2.4
Individuele tijdrit
BEL
3e etappe deel a Ronde van België
Tour de Belgique
2.4
Etappe
BEL
5e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
4e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
18e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
12 augustus
Donostia/San Sebastián
Clasica San Sebastian / Donostiako Klasikoa
CDM/H
Wereldbeker
ESP
Gießen
Rund um das Stadttheater
NE
Criterium
GER
Proloog GP Guillaume Tell
Open
Puntenkoers
SUI
Kortgene, Amateurs
NE
Criterium
NED
4e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.4
Etappe
BEL
6e etappe deel b Ronde van de Kempen
Individuele tijdrit
BEL
6e etappe deel a Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
5e etappe deel b Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Derny
BEL
5e etappe deel a Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
19e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Individuele tijdrit
POR
13 augustus
's-Heerenhoek
Regenboogkoers
Criterium
NED
Crystal Mountain, Mountainbike (c)
NE
Wedstrijd
USA
Gambach
NE
Criterium
GER
1e etappe GP Guillaume Tell
Open
Etappe
SUI
2e etappe GP Guillaume Tell
Open
Klimtijdrit
SUI
Kaisten
Kaistenberg Rundfahrt
Open
Wedstrijd
SUI
Lede, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten
Nationaal kampioenschap
USA
5e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.4
Etappe
BEL
6e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
14 augustus
3e etappe GP Guillaume Tell
Open
Etappe
SUI
Legnano
Coppa Bernocchi
Wedstrijd
ITA
Quillan
Critérium cycliste international de Quillan
NE
Criterium
FRA
7e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
1e etappe Volta a Galicia
Etappe
ESP
Wereldkampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs
Wereldkampioenschap
15 augustus
Antwerpen - Tielen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe GP Guillaume Tell
Open
Etappe
SUI
Heist-op-den-Berg, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Heusden
Heusden Individueel
Wedstrijd
BEL
Kaprun, Mountainbike
CDM
XCO
AUT
Kaprun, Mountainbike (V)
CDM
XCO
AUT
Melle, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Ninove, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
Vlezenbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Volta a Galicia
Etappe
ESP
16 augustus
5e etappe GP Guillaume Tell
Open
Etappe
SUI
Lissone
Coppa Agostoni
Wedstrijd
ITA
1e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
3e etappe Volta a Galicia
Etappe
ESP
17 augustus
6e etappe GP Guillaume Tell
Open
Etappe
SUI
Omloop Het Nieuwsblad, Junioren
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
4e etappe Volta a Galicia
Etappe
ESP
18 augustus
7e etappe GP Guillaume Tell
Open
Etappe
SUI
Knesselare, Amateurs
Knesselare
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
5e etappe Volta a Galicia
Etappe
ESP
Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs
Wereldkampioenschap
19 augustus
8e etappe GP Guillaume Tell
Open
Etappe
SUI
Hulshout, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kain, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Koudekerke, Amateurs
NE
Criterium
NED
Merchtem, Amateurs
Merchtem
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe deel a Tour de la Province de Namur
Individuele tijdrit
BEL
4e etappe deel b Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
Zierikzee, Amateurs
Criterium
NED
20 augustus
Abergavenny
GP of Wales
NE
Wedstrijd
GBR
Destelbergen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Oberwart
Burgenland Rundfahrt
NE
Wedstrijd
AUT
Olten (V)
Rund um den Born
NE
Wedstrijd
SUI
Strijtem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
Wuustwezel, Junioren
Omloop der Vlaamse Gewesten
NE
Wedstrijd
BEL
Zürich
Meisterschaft von Zürich, Kampioenschap van Zürich
CDM/H
Wereldbeker
SUI
Zürich, Amateurs
Meisterschaft von Zürich
NE
Wedstrijd
SUI
Zevenbergen (V)
NE
Criterium
NED
21 augustus
Balegem, Amateurs
Balegem
NE
Wedstrijd
BEL
Geetbets
Grote Geteprijs
Wedstrijd
BEL
Wambeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
22 augustus
Gent - Wervik
Wedstrijd
BEL
Guazzora, Elite/U23
Circuito Guazzorese
NE
Wedstrijd
ITA
Plouay (a)
GP Ouest France, GP Plouay
Wedstrijd
FRA
23 augustus
Marostica
Circuito delle Mura - Città di Marostica
Wedstrijd
ITA
Veenendaal
Veenendaal - Veenendaal, Dutch Food Valley Classic, Arnhem - Veenendaal Classic
1.4
Wedstrijd
NED
Wereldkampioenschap, Op de weg, 100 km ploegentijdrit, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
24 augustus
Mere
GP Lucien Van Impe Individueel
Wedstrijd
BEL
Zaffelare, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
25 augustus
Buggenhout, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Groot-Bijgaarden, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Westerlo, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
26 augustus
Herisau, Criterium (V)
NE
Criterium
SUI
Middelburg, Amateurs
Zeeuwse jaarbeursronde
NE
Criterium
NED
Nijverdal (a)
Caraco Omloop
NE
Criterium
NED
Paal, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Paal, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Sankt Johann in Tirol (V)
NE
Wedstrijd
AUT
Schoonaarde, Amateurs
Schoonaarde
NE
Wedstrijd
BEL
Sulz
Schynberg Rundfahrt
Wedstrijd
SUI
Varik
Criterium
NED
Waanrode, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Op de weg, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
27 augustus
Bowil - Röthenbach im Emmental (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Malveira
Circuito da Malveira
NE
Criterium
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
Wereldkampioenschap
28 augustus
Putte
Putte-Mechelen
Criterium
BEL
29 augustus
Cerreto Guidi
G.P. Comune di Cerreto Guidi
NE
Wedstrijd
ITA
Proloog Tour of Britain
Proloog
GBR
30 augustus
Dendermonde, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Geraardsbergen
Stadsprijs Geraardsbergen - Muur Classic
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour of Britain
Etappe
GBR
31 augustus
Kortemark
Kortemark Individueel - GP Gemeente Kortemark
Wedstrijd
BEL
Rummen
Criterium
BEL
2e etappe Tour of Britain
Etappe
GBR
Welke wielrenners zijn jarig vandaag?
Hier is een hele lijst!