Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender augustus 1970
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 augustus
Beaconsfield (b)
Luton Arrow C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Bromsgrove
Bromsgrove Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Glossop (c)
Glossop Grand Prix Two Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
1e etappe Glossop (c)
Glossop Grand Prix Two Day
NE
Etappe
GBR
3e etappe Glossop (c)
Glossop Grand Prix Two Day
NE
Etappe
GBR
Hemel Hempstead, Criterium
NE
Criterium
GBR
Horwich
Circuit of the Pike
NE
Wedstrijd
GBR
Hull
Hull & East Riding Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Langsett
Soughley Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
deel a Liverpool, Criterium
Wavertree Playground Criterium
NE
Criterium
GBR
deel b Liverpool, Criterium
Wavertree Playground Criterium
NE
Criterium
GBR
Marple
Woodbank Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitse Democratische Republiek (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GDR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Sheffield
Burbage Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Shipston on Stour
Tour of the Cotswolds
NE
Wedstrijd
GBR
Solihull
Solihull Grand Prix
Wedstrijd
GBR
Wenvoe
Seward Brothers Grand Prix, Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
01 augustus
Aarsele, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Commentry
Criterium
FRA
Kortenhoef
Criterium
NED
1e etappe Luxembourg
Grand Prix Francois Faber
Etappe
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Oost-Souburg, Amateurs
NE
Criterium
NED
Schiedam (V)
NE
Criterium
NED
5e etappe Scottish Milk Race
Tour of Scotland
Etappe
GBR
Teralfene, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Tilly, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
12e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
8e etappe deel B Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Wedstrijd
POR
8e etappe deel A Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
Wilrijk, Amateurs
Wilrijk
NE
Wedstrijd
BEL
Zelzate, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
02 augustus
Canosa di Puglia
Coppa San Sabino
NE
Wedstrijd
ITA
Elst (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Gippingen
GP Kanton Aargau/GP du canton d'Argovie
Wedstrijd
SUI
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Junioren
NE
Regionaal kampioenschap
2e etappe Luxembourg
Grand Prix Francois Faber
Etappe
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
Nationaal kampioenschap
BEL
Sint-Lenaarts
Criterium
BEL
Vailly-sur-Sauldre
Criterium
FRA
Verviers, Chrono, Amateurs
Olympische 100km.
NE
Ploegentijdrit
BEL
9e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
Vorst - Brussel/Bruxelles
GP Dulieu
Wedstrijd
BEL
Vorst, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Wortegem
Criterium
BEL
Zegge (V)
NE
Criterium
NED
03 augustus
Château-Chinon, Criterium
Criterium
FRA
Kruibeke
Omloop Wase Scheldeboorden, Kruibeke - Bazel
Wedstrijd
BEL
Merelbeke, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Rumbeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
10e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
04 augustus
Ledegem, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Sint-Denijs
Wedstrijd
BEL
11e etappe deel B Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Wedstrijd
POR
11e etappe deel A Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
05 augustus
12e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
06 augustus
Buggenhout, Amateurs (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Opstal
Buggenhout
Criterium
BEL
13e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
Willebroek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
07 augustus
Kalmthout
Nieuwmoer - Kalmthout
Criterium
BEL
Saint-Cyprien
NE
Wedstrijd
FRA
14e etappe deel B Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Klimtijdrit
POR
14e etappe deel A Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
08 augustus
Beersel, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Essenbeek, Amateurs
Essenbeek
NE
Wedstrijd
BEL
Legnano
Coppa Bernocchi
Wedstrijd
ITA
Malderen, Amateurs
Malderen
NE
Criterium
BEL
Merelbeke (a)
Criterium
BEL
15e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
09 augustus
Bottelare, Amateurs
Bottelare
NE
Wedstrijd
BEL
Chignolo Po (a)
Criterium
ITA
Kruishoutem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Moorslede, Criterium
Criterium
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Sluiskil, Amateurs
NE
Criterium
NED
16e etappe deel A Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
16e etappe deel B Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Individuele tijdrit
POR
10 augustus
Kozen, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Lebbeke, Amateurs
Lebbeke
NE
Wedstrijd
BEL
Lokeren
Criterium
BEL
1e etappe Paris - Luxembourg
Etappe
FRA
Wilrijk, Dernycriterium
Wedstrijd
BEL
11 augustus
Heusden
Heusden Individueel
Wedstrijd
BEL
2e etappe deel b Paris - Luxembourg
Etappe
FRA
Proloog 2e etappe deel a Paris - Luxembourg
Etappe
FRA
12 augustus
Handzame, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Lessines
Lessen - GP des Carrières
Wedstrijd
BEL
Lokeren (b)
Criterium
BEL
3e etappe Paris - Luxembourg
Etappe
FRA
Vlissingen, Amateurs
NE
Criterium
NED
Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
CM
Wereldkampioenschap
13 augustus
4e etappe Paris - Luxembourg
Etappe
FRA
Wereldkampioenschap, Op de weg, 100 km ploegentijdrit, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
15 augustus
Aalter, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Bekegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Bernos-Beaulac
Criterium
FRA
Huesca
GP San Lorenzo
NE
Wedstrijd
ESP
Issé
Criterium
FRA
Sint-Niklaas, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Vaassen
NE
Criterium
NED
Wereldkampioenschap, Op de weg, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wiers (V)
NE
Wedstrijd
BEL
16 augustus
Haasrode, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kemzeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Leganés
Tres Dias de Leganés
Wedstrijd
ESP
Rumes, Amateurs
Rumes
NE
Wedstrijd
BEL
Sint Willebrord, Amateurs (a)
NE
Criterium
NED
Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
Wereldkampioenschap
Wichelen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
17 augustus
De Pinte, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
18 augustus
Bilzen
Criterium
BEL
Gent - Wervik
Wedstrijd
BEL
Honselersdijk
Criterium
NED
Honselersdijk (V)
NE
Criterium
NED
Meymac
Criterium
FRA
19 augustus
Ruiselede (a)
Wedstrijd
BEL
Schaarbeek
Criterium
BEL
1e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
20 augustus
Geetbets
Grote Geteprijs
Wedstrijd
BEL
Hyon
Criterium
BEL
Mere
GP Lucien Van Impe Individueel
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
21 augustus
Rotterdam, Dernycriterium
Dernyrace
NED
Sint-Niklaas, Criterium (a)
Criterium
BEL
3e etappe Tour de la Province de Namur
Individuele tijdrit
BEL
22 augustus
Izenberge
Wedstrijd
BEL
Keiem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sluis, Amateurs
NE
Criterium
NED
4e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
23 augustus
Aalst, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe deel c Cronostaffetta
NE
Individuele tijdrit
ITA
1e etappe deel a Cronostaffetta
NE
Individuele tijdrit
ITA
1e etappe deel b Cronostaffetta
NE
Individuele tijdrit
ITA
Felletin
Prix Martini
Criterium
FRA
Malveira
Circuito da Malveira
Criterium
POR
Melle (a)
Criterium
BEL
Munguía
Memorial Valentín Uriona
NE
Wedstrijd
ESP
Sint-Laureins-Berchem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
24 augustus
Bussières
Criterium
FRA
Zingem, Criterium
Criterium
BEL
25 augustus
Eeklo (a)
Criterium
BEL
Mol, Amateurs
Mol
NE
Wedstrijd
BEL
Plouay (a)
GP Ouest France, GP Plouay
Wedstrijd
FRA
Quillan
Critérium cycliste international de Quillan
NE
Criterium
FRA
Roeselare, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
27 augustus
Haaltert
Criterium
BEL
Moerbeke, Amateurs
Moerbeke-Waas
NE
Wedstrijd
BEL
Roeselare, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
28 augustus
Roeselare, Criterium
Criterium
BEL
Tienen, Criterium
Criterium
BEL
29 augustus
Atembeek, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Ponte a Égola
Criterium
ITA
Poperinge (a)
Criterium
BEL
Rotterdam (q)
Rotterdam-Hoogvliet
NE
Criterium
NED
30 augustus
Arendonk
Wedstrijd
BEL
Dortmund (b)
GP Union Dortmund, GP Union-Brauerei
Wedstrijd
GER
Hamme, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Huppaye, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Outer, Amateurs
Outer
NE
Criterium
BEL
Sint-Pieters-Leeuw
Leeuwse Pijl
Wedstrijd
BEL
Soignies, Amateurs
Zinnik
NE
Wedstrijd
BEL
31 augustus
Fabriano
NE
Wedstrijd
ITA
Putte, Amateurs
Putte
NE
Wedstrijd
BEL
We zoeken nog veel foto's van ploegleiders.
Help mee ze te verzamelen.