Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender 1989
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00
Delyn
Delyn Borough Council - Town Centre, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Elite (V)
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Junioren
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite (V)
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren
NE
Regionaal kampioenschap
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Sheffield
Sheffield Grand Prix
NE
Criterium
GBR
01
1e etappe Ashland, Mountainbike
Ashland-Siskiyou
NE
Etappe
USA
1e etappe Ashland, Mountainbike (V)
Ashland-Siskiyou
NE
Etappe
USA
Erwetegem, Nieuwelingen (a)
Omloop van Vlaanderen
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Grande Prémio do Minho
NE
Etappe
POR
3e etappe Ostschweizer Rundfahrt
Tour de Suisse Orientale
NE
Etappe
SUI
4e etappe Ostschweizer Rundfahrt
Tour de Suisse Orientale
NE
Individuele tijdrit
SUI
8e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Steenokkerzeel (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog Tour de France
WT/WT/GT
Individuele tijdrit
FRA
3e etappe deel a Tour de la Vienne
NE
Etappe
FRA
3e etappe deel b Tour de la Vienne
NE
Individuele tijdrit
FRA
Zwijndrecht (V)
NE
Criterium
NED
02
2e etappe Ashland, Mountainbike
Ashland-Siskiyou
NE
Etappe
USA
2e etappe Ashland, Mountainbike (V)
Ashland-Siskiyou
NE
Etappe
USA
Gansingen (V)
Laubbergrundfahrt
NE
Wedstrijd
SUI
5e etappe Grande Prémio do Minho
NE
Etappe
POR
Itterbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
5e etappe Ostschweizer Rundfahrt
Tour de Suisse Orientale
NE
Etappe
SUI
9e etappe deel a Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Individuele tijdrit
IRL
9e etappe deel b Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
1e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
4e etappe Tour de la Vienne
NE
Etappe
FRA
Vancouver
Tour de Gastown
NE
Wedstrijd
CAN
03
Autre-Église, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Ploegentijdrit
FRA
3e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
Zeveneken, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
04
Buggenhout, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Burst, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Herselt, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
05
Alken, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Niklaas, Criterium
GP Stad Sint-Niklaas
Criterium
BEL
06
Melle
Omloop Gemeente Melle - Melle Ind.
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Individuele tijdrit
FRA
1e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
Etappe
POR
07
Gaasbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
6e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
2e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
Etappe
POR
Willebringen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
08
Larciano
GP Industria & Artigianato
Wedstrijd
ITA
Lennik, Amateurs
Lennik
NE
Wedstrijd
BEL
NatWest Island Games, Op de weg, Elite
NE
Wedstrijd
Poortvliet, Amateurs
NE
Criterium
NED
Ruggell (V)
Schellenberg Rundfahrt
NE
Wedstrijd
LIE
Spijkenisse (V) (a)
NE
Criterium
NED
7e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
3e etappe deel B Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
Etappe
POR
3e etappe deel A Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
Etappe
POR
Wanfercée-Baulet
Circuit du Wallonie-Hainaut
Wedstrijd
BEL
Winterthur
1.CRT
Criterium
SUI
Zoetermeer (V)
NE
Criterium
NED
09
Great Gorge, Mountainbike (d)
NE
Wedstrijd
USA
Great Gorge, Mountainbike (V) (a)
NE
Wedstrijd
USA
Meerbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Ramsdonk, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Ruggell
Schellenberg Rundfahrt
Open
Wedstrijd
LIE
Sion - Vercorin
NE
Klimwedstrijd
SUI
8e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
4e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
Criterium
POR
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
Wereldkampioenschap
10
NatWest Island Games, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite
NE
Ploegentijdrit
Sinaai, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Lievens-Houtem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
9e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
5e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
Etappe
POR
11
Proloog Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
NE
Proloog
FRA
NatWest Island Games, Op de weg, Criterium, Elite
NE
Criterium
Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Ternat, Amateurs
Ternat Centrum
NE
Wedstrijd
BEL
10e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
6e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
Etappe
POR
Vilvoorde (a)
Mosselkoers - Houtem - Vilvoorde Ind.
Criterium
BEL
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
Wereldkampioenschap
12
Beveren-Waas (c)
Schaal Egide Schoeters IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
NE
Etappe
FRA
11e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
13
Bunsbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
NE
Etappe
FRA
Ruddervoorde, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sinaai, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
12e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
14
3e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
NE
Etappe
FRA
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Ternat, Amateurs
Ternat Centrum
NE
Wedstrijd
BEL
13e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
Vrasene
Criterium
BEL
15
4e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
NE
Etappe
FRA
Offenbach
NE
Criterium
GER
Oostakker, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Paris - Auxerre
NE
Wedstrijd
FRA
14e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
Villers-l'Évêque, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
16
Oosteeklo
Omloop van het Meetjesland
Wedstrijd
BEL
Sierre - Loye
Open
Klimwedstrijd
SUI
15e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Individuele tijdrit
FRA
1e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
Vertemate con Minoprio (V)
NE
Wedstrijd
ITA
Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
17
Dentergem
GP Lanssens Crelan Individueel
Criterium
BEL
Duffel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
NE
Klimtijdrit
FRA
Philippine, Amateurs (a)
NE
Criterium
NED
2e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
Vollezele, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
18
6e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
NE
Etappe
FRA
Lombardsijde, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
16e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
3e etappe deel b Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Individuele tijdrit
BEL
3e etappe deel a Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
19
7e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
NE
Etappe
FRA
Temse
Criterium
BEL
17e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
4e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
20
Bellem, Amateurs
Bellem
NE
Individuele tijdrit
BEL
8e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
NE
Etappe
FRA
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
18e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
5e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
21
Baasrode, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Boussu Bois (V)
Boussu
NE
Wedstrijd
BEL
9e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
NE
Etappe
FRA
Laarne, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
Nationaal kampioenschap
GER
Sint-Denijs
Wedstrijd
BEL
19e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
6e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
22
Bunsbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
10e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
NE
Etappe
FRA
Provinciaal Kampioenschap Waals-Brabant - Namen - Luxemburg, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Belg
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
20e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
23
11e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
NE
Etappe
FRA
Kobbegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
La Calamine
Kelmis - Ostbelgien-rundfahrt
Criterium
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
CN
Nationaal kampioenschap
GDR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Tsjechoslowakije
CN
Nationaal kampioenschap
TCH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Namen-Luxemburg-Waals Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Reningelst, Junioren
Trofee van Vlaanderen Reningelst
Wedstrijd
BEL
21e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Individuele tijdrit
FRA
Proloog Tour de Pologne
Tour of Poland
Proloog
POL
Proloog Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Individuele tijdrit
POR
24
Aalst, Criterium
Criterium
BEL
Boxmeer, Criterium
Daags na de Tour vanaf 1979
Criterium
NED
Ninove, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Sinaai, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
Proloog Tour du Faso
Proloog
BUR
1e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
Westrozebeke, Ind.
GP Raf Jonckheere
NE
Wedstrijd
BEL
Wiekevorst, Amateurs
NE
Individuele tijdrit
BEL
25
Callac
NE
Criterium
FRA
Ronse
Criterium
BEL
Ronse, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Steenwijk, Criterium
Spektakel van Steenwijk
Criterium
NED
Stiphout
Profronde Stiphout
NE
Criterium
NED
2e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
1e etappe Tour du Faso
Etappe
BUR
Villafranca de Ordizia
Prueba Villafranca de Ordizia
Wedstrijd
ESP
2e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
26
Chaam, Amateurs
Acht van Chaam
NE
Criterium
NED
Keerbergen, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Noordwijk aan Zee, Dernycriterium
Dernyrace
NED
Scherpenheuvel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
2e etappe Tour du Faso
Etappe
BUR
3e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
27
Eeklo, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog GP Kanton Zürich (V)
Embrach
NE
Proloog
SUI
Reningelst
Internatie Reningelst IC 1
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
3e etappe deel b Tour du Faso
Etappe
BUR
3e etappe deel a Tour du Faso
Etappe
BUR
4e etappe deel A Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Individuele tijdrit
POR
4e etappe deel B Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
Wateringen
Profronde van Wateringen. Wateringse Wielerdag, Profronde Westland
Criterium
NED
28
Aagtekerke, Amateurs
NE
Criterium
NED
Bambrugge, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Geraardsbergen, Criterium
Individuele tijdrit
BEL
1e etappe GP Kanton Zürich (V)
Embrach
NE
Etappe
SUI
5e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
4e etappe Tour du Faso
Etappe
BUR
5e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
29
Buitenpost (V)
NE
Criterium
NED
Camors
Ronde des Korrigans
Criterium
FRA
Dilsen
Criterium
BEL
2e etappe GP Kanton Zürich (V)
Embrach
NE
Etappe
SUI
Regensburg
Criterium
GER
6e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
5e etappe Tour du Faso
Etappe
BUR
6e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
Waasmunster, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
30
Bad Homburg, Criterium
Rund um den Kurpark
NE
Wedstrijd
GER
Bilzen
Criterium
BEL
Embrach (a)
GP Kanton Zürich
NE
Wedstrijd
SUI
GP dell'Oltrepò Pavese (V)
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe GP Kanton Zürich (V)
Embrach
NE
Etappe
SUI
Martigny - Mauvoisin
Open
Klimwedstrijd
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Outgaarden, Amateurs
Outgaarden-Hoegaarden
NE
Wedstrijd
BEL
Rickenbach (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Ronde van Vlaanderen, Junioren
Wedstrijd
BEL
Sint-Laureins, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Tisselt, Amateurs
Tisselt
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
6e etappe Tour du Faso
Etappe
BUR
7e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
Wincanton
Wincanton Classic, Rochester Classic
CDM/H
Wereldbeker
GBR
31
Roosendaal
Draai van de Kaai
Criterium
NED
8e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Individuele tijdrit
POL
7e etappe Tour du Faso
Ploegentijdrit
BUR
8e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
Veel coureurs hebben bijnamen
We hebben ze hier voor je verzameld