Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender 1977
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00
Barkingside (a)
Redbridge Carnival Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Brentwood
Eastern Counties C.A. 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Chesterfield
Chesterfield Spire R.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Etappe
USA
4e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Etappe
USA
2e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Etappe
USA
Division Championship Merseyside, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Durham, Chrono
Northumberland & Durham C.A. Cup 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Enniscorthy
Enniscorthy Strawberry Fair Festival
NE
Wedstrijd
IRL
Hereford
Hereford Carnival, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Hyde (a)
Zorbit Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Mendrisio (a)
Giro del Mendrisiotto
Wedstrijd
SUI
Mildenhall
Mildenhall & District C.C. - Dairytime Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitse Democratische Republiek (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GDR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
2e etappe Scottish Milk Race
Tour of Scotland
Etappe
GBR
1e etappe Scottish Milk Race
Tour of Scotland
Etappe
GBR
5e etappe Scottish Milk Race
Tour of Scotland
Etappe
GBR
4e etappe Scottish Milk Race
Tour of Scotland
Etappe
GBR
3e etappe Scottish Milk Race
Tour of Scotland
Etappe
GBR
Stannington
Stannington Trophy Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Wakefield (d)
Calder Clarion Summer Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Wereldkampioenschap, Op de weg, 75 km ploegentijdrit, Junioren
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
Winlaton
Tyne Velo Four Valleys Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Wolverhampton
Wolverhampton Stadium Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
01
7e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
2e etappe Dookola Mazowska
NE
Etappe
POL
2e etappe Ostschweizer Rundfahrt
Tour de Suisse Orientale
NE
Etappe
SUI
1e etappe Tour de France
Etappe
FRA
02
Boezinge (a)
Criterium
BEL
8e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
3e etappe Dookola Mazowska
NE
Etappe
POL
Ede (V)
NE
Criterium
NED
Korspel, Amateurs
Korspel-Beverlo
NE
Wedstrijd
BEL
Kruiningen
Ronde van Kruiningen
Criterium
NED
Kruiningen
Grote Kermiskoers
Criterium
NED
Nieuwerkerken, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Ostschweizer Rundfahrt
Tour de Suisse Orientale
NE
Etappe
SUI
Ruiselede, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de France
Etappe
FRA
03
9e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Individuele tijdrit
GDR
4e etappe Dookola Mazowska
NE
Etappe
POL
Geertruidenberg (V)
NE
Criterium
NED
Groot-Bijgaarden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nieuwerkerken, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe deel a Ostschweizer Rundfahrt
Tour de Suisse Orientale
NE
Etappe
SUI
4e etappe deel b Ostschweizer Rundfahrt
Tour de Suisse Orientale
NE
Individuele tijdrit
SUI
Paal, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Schoondijke, Amateurs
Criterium
NED
3e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
04
Humbeek
Wedstrijd
BEL
Koewacht, Amateurs
Criterium
NED
5e etappe Ostschweizer Rundfahrt
Tour de Suisse Orientale
NE
Etappe
SUI
4e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
05
5e etappe deel b Tour de France
Individuele tijdrit
FRA
5e etappe deel a Tour de France
Etappe
FRA
Vriezenveen (V)
NE
Criterium
NED
Westdorpe, Amateurs
Criterium
NED
06
Ulvenhout
Ronde van Ulvenhout
NE
Criterium
NED
1e etappe deel A Ytong Bohemia Tour
Individuele tijdrit
CZE
1e etappe deel B Ytong Bohemia Tour
Etappe
CZE
07
Proloog Grande Prémio do Minho
NE
Ploegentijdrit
POR
Melle
Omloop Gemeente Melle - Melle Ind.
Wedstrijd
BEL
6e etappe Tour de France
Etappe
FRA
Waasten, Amateurs
Warneton
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Ytong Bohemia Tour
Etappe
CZE
08
1e etappe Grande Prémio do Minho
NE
Etappe
POR
7e etappe deel b Tour de France
Ploegentijdrit
FRA
7e etappe deel a Tour de France
Etappe
FRA
3e etappe Ytong Bohemia Tour
Etappe
CZE
09
Gooik, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe deel B Grande Prémio do Minho
NE
Criterium
POR
2e etappe deel A Grande Prémio do Minho
NE
Etappe
POR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Sint Maartensdijk (V)
NE
Criterium
NED
Sint Maartensdijk, Amateurs
Criterium
NED
8e etappe Tour de France
Etappe
FRA
Wanfercée-Baulet
Circuit du Wallonie-Hainaut
Wedstrijd
BEL
4e etappe Ytong Bohemia Tour
Etappe
CZE
10
3e etappe deel B Grande Prémio do Minho
NE
Individuele tijdrit
POR
3e etappe deel A Grande Prémio do Minho
NE
Etappe
POR
1e etappe Harderwijk (V) (b)
Tweedaagse Harderwijk
NE
Etappe
NED
Hoofdplaat, Amateurs
Criterium
NED
6e etappe deel b Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Criterium
GER
Sint-Martens-Lierde
Wedstrijd
BEL
9e etappe Tour de France
Etappe
FRA
Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
5e etappe Ytong Bohemia Tour
Etappe
CZE
11
Adegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Harderwijk (V) (b)
Tweedaagse Harderwijk
NE
Etappe
NED
Stal - Koersel
Wedstrijd
BEL
10e etappe Tour de France
Etappe
FRA
Val-Meer, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Zele (a)
Wedstrijd
BEL
12
Sleidinge
Wedstrijd
BEL
11e etappe Tour de France
Etappe
FRA
Vilvoorde (a)
Mosselkoers - Houtem - Vilvoorde Ind.
Criterium
BEL
13
Beveren-Waas (c)
Schaal Egide Schoeters IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Temse
Wedstrijd
BEL
12e etappe Tour de France
Etappe
FRA
14
Bruinisse, Amateurs
Criterium
NED
Sint-Laureins, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
15
Roden (V)
NE
Criterium
NED
13e etappe deel a Tour de France
Etappe
FRA
13e etappe deel b Tour de France
Etappe
FRA
16
Balkan Championships, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Dintikon
Rietenbergrundfahrt
NE
Wedstrijd
SUI
Hulste
Omloop van het Zuidwesten
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Polen
Nationaal kampioenschap
POL
1e etappe Newcastle
Tour of North Tyneside
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe Newcastle
Tour of North Tyneside
NE
Etappe
GBR
Rotterdam (V) (e)
Rotterdam-Schiebroek
NE
Criterium
NED
Stene, Amateurs
Stene-Oostende
NE
Wedstrijd
BEL
14e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
17
Balkan Championships, Op de weg, Elite
Open
Regionaal kampioenschap
Bilzen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Clinge (V)
NE
Criterium
NED
Denderhoutem, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
15e etappe deel b Tour de France
Individuele tijdrit
FRA
15e etappe deel a Tour de France
Etappe
FRA
18
Marchin, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Philippine, Amateurs (a)
Criterium
NED
Spa, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
16e etappe Tour de France
Etappe
FRA
19
Bellem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Clinge, Amateurs
Criterium
NED
1e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Etappe
USA
Denderhoutem, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Diksmuide, Amateurs
NE
Criterium
BEL
17e etappe Tour de France
Etappe
FRA
20
18e etappe Tour de France
Etappe
FRA
1e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
21
Aubel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Dentergem
GP Lanssens Crelan Individueel
Criterium
BEL
Domburg, Amateurs
NE
Criterium
NED
19e etappe Tour de France
Etappe
FRA
2e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
Velm, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
22
Brussel/Bruxelles - Evere, Amateurs
Omloop Zuid Brabant
NE
Wedstrijd
BEL
Ninove, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Sint-Kwintens-Lennik
Wedstrijd
BEL
20e etappe Tour de France
Individuele tijdrit
FRA
3e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
23
Borchtlombeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Genk, Amateurs
Genk
NE
Wedstrijd
BEL
Harlue, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Hoepertingen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Montelupo
GP Montelupo
2.1
Wedstrijd
ITA
Oost-Souburg, Amateurs
NE
Criterium
NED
Oostvoorne (V)
NE
Criterium
NED
21e etappe Tour de France
Etappe
FRA
4e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
24
Aalst, Criterium
Criterium
BEL
5e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Etappe
USA
Genoelselderen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kloosterburen (V)
NE
Criterium
NED
Kobbegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Maria-Aalter
Criterium
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Polen
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitsland
Nationaal kampioenschap
GER
Oostakker
Wedstrijd
BEL
22e etappe deel a Tour de France
Individuele tijdrit
FRA
22e etappe deel b Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
5e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Derny
BEL
25
Biervliet, Amateurs
NE
Criterium
NED
Borlo, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Seignelay
Ronde de Seignelay
Wedstrijd
FRA
Westrozebeke, Ind.
GP Raf Jonckheere
Wedstrijd
BEL
26
Callac
NE
Criterium
FRA
Lichtervelde, Criterium, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Maldegem, Dernycriterium, Amateurs
Maldegem - Kleit
NE
Dernyrace
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
Nationaal kampioenschap
GER
Nieuwerkerken, Amateurs
Nieuwerkerken-Aalst
NE
Wedstrijd
BEL
Obbicht
Criterium
NED
deel A Ronse
Criterium
BEL
deel B Ronse
Criterium
BEL
Ronse, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
27
Alsemberg
Criterium
BEL
Chaam, Amateurs
Acht van Chaam
NE
Criterium
NED
Chaam, Criterium
Acht van Chaam
NE
Criterium
NED
Reningelst
Internatie Reningelst IC 1
Wedstrijd
BEL
Sabiñánigo (a)
Clasica de Sabiñánigo, Zaragoza - Sabiñánigo
NE
Wedstrijd
ESP
28
Ninove
Ninove Ind
Wedstrijd
BEL
Wateringen
Profronde van Wateringen. Wateringse Wielerdag, Profronde Westland
Criterium
NED
29
Castres
Criterium
FRA
Sint-Katherina-Lombeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Zandhoven (a)
Criterium
BEL
30
Lekkerkerk (V)
NE
Criterium
NED
Nederename
Criterium
BEL
Oud-Vossemeer
Ronde van Oud-Vossemeer
NE
Criterium
NED
Poperinge (a)
Criterium
BEL
Santpoort
Criterium
NED
31
Eversel, Nieuwelingen
Eversel - Heusden
NE
Wedstrijd
BEL
Geraardsbergen, Criterium
Individuele tijdrit
BEL
Gippingen, Ind.
GP Kanton Aargau Gippingen
Open
Wedstrijd
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Ronde van Vlaanderen, Junioren
Wedstrijd
BEL
Sas van Gent
Grote CPC-Prijs
Criterium
NED
Sas van Gent (V)
NE
Criterium
NED
Tisselt
Criterium
BEL
Villafranca de Ordizia
Prueba Villafranca de Ordizia
NE
Wedstrijd
ESP
Video's...
Je kunt ze zelf plaatsen