Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender 1974
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00
Barkingside (a)
Redbridge Carnival Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Bletchingdon
John Hiscocks Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Chelmsford
Essex Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Division Championship Merseyside, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
CC
Europees kampioenschap
Hartfield
Kingston Pheonix - Summer Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Hertford
Hertfordshire Wheelers - Town Centre Criterium
NE
Criterium
GBR
Middleton on the Wolds
Elvin Printers Ltd Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Netherseal
Netherseal Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Ottershaw
Baz Wells Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Penn Street
Chequers Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
4e etappe deel a Scottish Milk Race
Tour of Scotland
NE
Individuele tijdrit
GBR
5e etappe Scottish Milk Race
Tour of Scotland
NE
Etappe
GBR
1e etappe Scottish Milk Race
Tour of Scotland
NE
Etappe
GBR
3e etappe Scottish Milk Race
Tour of Scotland
NE
Etappe
GBR
4e etappe deel b Scottish Milk Race
Tour of Scotland
NE
Etappe
GBR
2e etappe Scottish Milk Race
Tour of Scotland
NE
Etappe
GBR
Wolverhampton
Wolverhampton Stadium Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Wolverhampton
Severn Valley Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
01
Beveren
Beveren-Leie
Criterium
BEL
Hansbeke, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
Nationaal kampioenschap
POL
4e etappe Tour de France
Etappe
FRA
02
Kruishoutem
Wedstrijd
BEL
Sint Jansteen
NE
Criterium
NED
Tielrode, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
03
Europees Kampioenschap, Op de weg, Junioren
CC
Europees Kampioenschap
Nederbrakel
Criterium
BEL
Tielrode, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe deel a Tour de France
Etappe
FRA
6e etappe deel b Tour de France
Ploegentijdrit
FRA
Wavre
Wedstrijd
BEL
04
Assenede
Criterium
BEL
Heusden-Zolder
Wedstrijd
BEL
Heusden-Zolder, Amateurs
Heusden-Zolder
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Tour de France
Etappe
FRA
05
Provinciaal Kampioenschap van Attica, Op de weg, Griekenland
NE
Wedstrijd
GRE
8e etappe deel b Tour de France
Etappe
FRA
8e etappe deel a Tour de France
Etappe
FRA
06
Boezinge (a)
Criterium
BEL
Burgh-Haamstede, Amateurs
Wielerronde Burgh-Haamstede
NE
Criterium
NED
Ede (V)
NE
Criterium
NED
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren
CC
Europees Kampioenschap
Harworth
Tom Simpson Memorial Grand Prix, Elite, Race
Wedstrijd
GBR
Knesselare, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitse Democratische Republiek (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GDR
9e etappe Tour de France
Etappe
FRA
Wanfercée-Baulet
Circuit du Wallonie-Hainaut
Wedstrijd
BEL
Wanfercée-Baulet, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
07
Driel (V)
NE
Criterium
NED
Kessel, Amateurs
Kessel-Lier
NE
Wedstrijd
BEL
Lubbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Poelkapelle, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Schoondijke, Amateurs
NE
Criterium
NED
Sint-Martens-Lierde
Wedstrijd
BEL
10e etappe Tour de France
Etappe
FRA
Wieze, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
08
Humbeek
Wedstrijd
BEL
09
Rodos - Salakos
Profitis Ilias
NE
Wedstrijd
GRE
Sleidinge
Wedstrijd
BEL
Tessenderlo
Criterium
BEL
11e etappe Tour de France
Etappe
FRA
Proloog Tour de l'Avenir
Proloog
FRA
Westdorpe, Amateurs
NE
Criterium
NED
10
Puurs, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Niklaas, Criterium
GP Stad Sint-Niklaas
Criterium
BEL
12e etappe Tour de France
Etappe
FRA
1e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
11
Aaigem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Melle
Omloop Gemeente Melle - Melle Ind.
Wedstrijd
BEL
13e etappe Tour de France
Etappe
FRA
2e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
12
14e etappe Tour de France
Etappe
FRA
3e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
13
Asse, Amateurs
Asse
NE
Wedstrijd
BEL
Kalmthout (a)
Polder-Kempen
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Polen
Nationaal kampioenschap
POL
Nevele, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Sint Maartensdijk (V)
NE
Criterium
NED
Sint Maartensdijk, Amateurs
NE
Criterium
NED
4e etappe Tour de l'Avenir
Individuele tijdrit
FRA
14
Bassano - Monte Grappa
NE
Wedstrijd
ITA
Dussen (V)
NE
Criterium
NED
Geraardsbergen, Amateurs
Geraardsbergen/Grammont
NE
Wedstrijd
BEL
Hoofdplaat, Amateurs
NE
Criterium
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitsland
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Sas van Gent
Grote CPC-Prijs
Criterium
NED
15e etappe Tour de France
Etappe
FRA
5e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
15
Philippine, Amateurs (a)
NE
Criterium
NED
Rumst, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
16e etappe Tour de France
Etappe
FRA
6e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
16
Hoegaarden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Laureins (a)
Criterium
BEL
17e etappe Tour de France
Etappe
FRA
17
Temse
Wedstrijd
BEL
18e etappe Tour de France
Etappe
FRA
7e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
Vilvoorde (a)
Mosselkoers - Houtem - Vilvoorde Ind.
Criterium
BEL
18
Domburg, Amateurs
NE
Criterium
NED
Kerksken, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Mechelen
Wedstrijd
BEL
Mechelen, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Rillaar, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
19e etappe deel a Tour de France
Etappe
FRA
19e etappe deel b Tour de France
Individuele tijdrit
FRA
8e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
19
Bruinisse, Amateurs
NE
Criterium
NED
20e etappe Tour de France
Etappe
FRA
1e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
20
Brussel/Bruxelles - Evere, Amateurs
Omloop Zuid Brabant
NE
Wedstrijd
BEL
Dinteloord (V)
NE
Criterium
NED
Eine
Criterium
BEL
Kapellen, Amateurs
Kapellen-Glabbeek
NE
Criterium
BEL
Montelupo
GP Montelupo
Wedstrijd
ITA
21e etappe deel a Tour de France
Etappe
FRA
21e etappe deel b Tour de France
Individuele tijdrit
FRA
9e etappe Tour de l'Avenir
Individuele tijdrit
FRA
10e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
2e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
Wetteren, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
21
Balkan Championships, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Heide, Amateurs
Heide Linter
NE
Wedstrijd
BEL
Hever, Amateurs
Hever
NE
Wedstrijd
BEL
Laarne, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Roden (V)
NE
Criterium
NED
22e etappe Tour de France
Etappe
FRA
11e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
3e etappe deel b Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
3e etappe deel a Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Individuele tijdrit
BEL
22
Aalst, Criterium
Criterium
BEL
Geetbets, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Ingelmunster
Criterium
BEL
Maldegem, Amateurs
Maldegem-Kleit
NE
Wedstrijd
BEL
Nieuwerkerken, Amateurs
Nieuwerkerken-Aalst
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
Zandvliet, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
23
Bornem, Amateurs
Branst - Bornem
NE
Wedstrijd
BEL
Clinge, Amateurs
NE
Criterium
NED
Diksmuide, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Maldegem
Criterium
BEL
Ronse
Criterium
BEL
24
Borchtlombeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Chaam, Amateurs
Acht van Chaam
NE
Criterium
NED
Deinze, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Strijpen
Wedstrijd
BEL
25
Castell'Arquato
Vigolo Marchese
NE
Wedstrijd
ITA
IJzendijke, Amateurs
NE
Criterium
NED
Ninove
Ninove Ind
Wedstrijd
BEL
Wateringen
Profronde van Wateringen. Wateringse Wielerdag, Profronde Westland
Criterium
NED
26
Arendonk, Amateurs
Arendonk
NE
Wedstrijd
BEL
Londerzeel
Criterium
BEL
Sint-Kwintens-Lennik
Wedstrijd
BEL
Waasmunster
Wedstrijd
BEL
27
Boom, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kapellen, Amateurs
Kapellen-Glabbeek
NE
Criterium
BEL
Kobbegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Landegem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtervelde, Criterium, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Mariakerke
Criterium
BEL
Oud-Vossemeer
Ronde van Oud-Vossemeer
NE
Criterium
NED
Smilde (V)
NE
Criterium
NED
Verviers
Criterium
BEL
28
Ettelgem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Graauw, Amateurs
NE
Criterium
NED
Haaksbergen
Criterium
NED
Kersbeek-Miskom, Amateurs
Kersbeek-Miskom
NE
Wedstrijd
BEL
Kessel-Lo, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Maria-Aalter
Criterium
BEL
Moorslede, Criterium
Criterium
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Polen
Nationaal kampioenschap
POL
Reningelst
Internatie Reningelst IC 1
Wedstrijd
BEL
Tourinnes-Saint-Lambert, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
29
Biervliet, Amateurs
NE
Criterium
NED
Itterbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Lommel
Wedstrijd
BEL
Morrovalle
Criterium
ITA
Plessala
Criterium
FRA
Schoten, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Seignelay
Ronde de Seignelay
Wedstrijd
FRA
Westrozebeke, Ind.
GP Raf Jonckheere
Wedstrijd
BEL
30
Callac
NE
Criterium
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Schoten (a)
Scheldeprijs
Wedstrijd
BEL
Veurne, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
31
1e etappe deel a Cronostaffetta
NE
Individuele tijdrit
ITA
1e etappe deel c Cronostaffetta
NE
Individuele tijdrit
ITA
1e etappe deel b Cronostaffetta
NE
Individuele tijdrit
ITA
Nationaal Kampioenschap voor Clubs, Op de weg, Amateurs, België
NE
Ploegentijdrit
BEL
Steenwijk, Criterium
Spektakel van Steenwijk
Criterium
NED
1e etappe Vuelta a El Salvador
Etappe
ESA
Meespelen in de fotokwis
Helemaal gratis