Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender 1967
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00
Camaiore, Nieuwelingen
Gran Premio di Camaiore
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitse Democratische Republiek (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GDR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Stamfordham
Beaumont Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
01
deel a Bolton
Queens Park Criterium
NE
Criterium
GBR
deel b Bolton
Queens Park Criterium
NE
Criterium
GBR
Elewijt, Amateurs
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Handzame
Grote Prijs Georges Desplenter
Criterium
BEL
Kruiningen
Grote Kermiskoers
Criterium
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
NE
Districtskampioenschap
NED
Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland
NE
Regionaal kampioenschap
NED
12e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
Etappe
IRL
Rotselaar
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de France
Etappe
FRA
02
Ekeren, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Hoogstraten
Criterium
BEL
Lubbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Moravia Championship, Op de weg, Amateurs, Tsjechië
JR
Regionaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
Nationaal kampioenschap
BEL
Plouay (b)
Malachappe-en-Plouay
Criterium
FRA
13e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Rho - Macugnaga
NE
Wedstrijd
ITA
Southampton
Charly Gaul Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe Tour de France
Etappe
FRA
Wavre, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
03
Denderleeuw
Criterium
BEL
Nieuwerkerken
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de France
Etappe
FRA
Watervliet, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
04
Nederbrakel
Criterium
BEL
5e etappe deel b Tour de France
Ploegentijdrit
FRA
5e etappe deel a Tour de France
Etappe
FRA
Wiers, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
05
Sint-Niklaas, Criterium
GP Stad Sint-Niklaas
Criterium
BEL
6e etappe Tour de France
Etappe
FRA
06
7e etappe Tour de France
Etappe
FRA
07
Arezzo
Giro Valli Aretine
NE
Wedstrijd
ITA
8e etappe Tour de France
Etappe
FRA
08
't Schijf, Amateurs
NE
Criterium
NED
Breskens, Amateurs
NE
Criterium
NED
Hannut - Rocourt, Chrono, Amateurs
NE
Individuele tijdrit
BEL
Kontich, Junioren (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Kruis, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Tongeren, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Yerseke
Criterium
NED
Zomergem (a)
Criterium
BEL
09
Fumal, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kessel-Lo
Criterium
BEL
Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
Wedstrijd
BEL
9e etappe Tour de France
Etappe
FRA
Wilrijk, Amateurs
Wilrijk
NE
Wedstrijd
BEL
10
Camucia
Giro delle Tre Provincie - Camucia
Wedstrijd
ITA
Rushden
Rushden Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
10e etappe Tour de France
Etappe
FRA
11
Sint-Niklaas (a)
Criterium
BEL
11e etappe Tour de France
Etappe
FRA
12
Estaimpuis, Amateurs
Estaimpuis
NE
Wedstrijd
BEL
Lemmer
NE
Criterium
NED
12e etappe Tour de France
Etappe
FRA
13
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Polen
Nationaal kampioenschap
POL
Sinaai (a)
Wedstrijd
BEL
13e etappe Tour de France
Etappe
FRA
1e etappe deel b Tour de l'Avenir
Ploegentijdrit
FRA
1e etappe deel a Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
Weelde, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
14
Barsac
Criterium
FRA
Cleckheaton, Junioren
Division Championship West Yorkshire, Road, Juniors, Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
14e etappe Tour de France
Etappe
FRA
2e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
15
Enter
Wedstrijd
NED
Mortsel
Wedstrijd
BEL
Oud-Vossemeer
Ronde van Oud-Vossemeer
NE
Criterium
NED
Strijpen
Zottegem-Strijpen
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de l'Avenir
Individuele tijdrit
FRA
16
La Clayette
Criterium
FRA
Melle
Omloop Gemeente Melle - Melle Ind.
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
Nationaal kampioenschap
BEL
Nieuwenhove, Amateurs
Nieuwenhove-Waregem
NE
Wedstrijd
BEL
Putte, Amateurs
Putte
NE
Wedstrijd
BEL
Roeselare, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
15e etappe Tour de France
Etappe
FRA
4e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
Waarland, Amateurs
NE
Criterium
NED
Wanfercée-Baulet
Circuit du Wallonie-Hainaut
Wedstrijd
BEL
Wortegem
Criterium
BEL
17
Ichtegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Maarke-Kerkem, Amateurs
Maarke-Kerkem
NE
Wedstrijd
BEL
Maarke-Kerkem, Amateurs
Maarke-Kerkem
NE
Wedstrijd
BEL
16e etappe Tour de France
Etappe
FRA
5e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
Zele (a)
Wedstrijd
BEL
18
Clinge, Amateurs
NE
Criterium
NED
1e etappe Scottish Milk Race
Tour of Scotland
NE
Etappe
GBR
Strijpen
Wedstrijd
BEL
Temse, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
17e etappe Tour de France
Etappe
FRA
6e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
Vilvoorde (a)
Mosselkoers - Houtem - Vilvoorde Ind.
Wedstrijd
BEL
19
Herne (a)
Herne-Kokejane
Criterium
BEL
Ronse, Amateurs
Ronse
NE
Criterium
BEL
2e etappe Scottish Milk Race
Tour of Scotland
NE
Etappe
GBR
18e etappe Tour de France
Etappe
FRA
7e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
20
Beervelde
Criterium
BEL
Bracquegnies
Criterium
BEL
Gent, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Liedekerke, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Mechelen
Wedstrijd
BEL
3e etappe Scottish Milk Race
Tour of Scotland
NE
Etappe
GBR
19e etappe Tour de France
Etappe
FRA
8e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
1e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
Zierikzee, Amateurs
NE
Criterium
NED
21
Baasrode, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Hoboken, Junioren
Hoboken
NE
Wedstrijd
BEL
Neerpelt, Amateurs
Neerpelt - Honsem
NE
Wedstrijd
BEL
Oudenaarde, Amateurs
Oudenaarde
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Scottish Milk Race
Tour of Scotland
NE
Etappe
GBR
Sint-Kwintens-Lennik, Amateurs
Sint-Kwintens-Lennik
NE
Wedstrijd
BEL
20e etappe Tour de France
Etappe
FRA
9e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
2e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
22
Drongen, Amateurs
Drongen
NE
Wedstrijd
BEL
Helchteren, Amateurs
Houthalen-Helchteren
NE
Wedstrijd
BEL
Hever, Amateurs
Hever
NE
Wedstrijd
BEL
Kumtich, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtervelde, Criterium, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Polen
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
5e etappe Scottish Milk Race
Tour of Scotland
NE
Etappe
GBR
Stene, Amateurs
Stene-Oostende
NE
Criterium
BEL
21e etappe Tour de France
Etappe
FRA
10e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
3e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Derny
BEL
23
Bassano - Monte Grappa
NE
Wedstrijd
ITA
Dinteloord
Criterium
NED
Flobecq, Amateurs
Vloesberg
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Tielt
Tielt - Antwerpen - Tielt
Wedstrijd
BEL
22e etappe deel b Tour de France
Individuele tijdrit
FRA
22e etappe deel a Tour de France
Etappe
FRA
11e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
4e etappe deel b Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
4e etappe deel a Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Ploegentijdrit
BEL
Wolvertem, Amateurs (c)
Wolvertem - Slozen
NE
Wedstrijd
BEL
24
Aalst, Criterium
Criterium
BEL
Ninove, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Oostakker
Wedstrijd
BEL
Sint-Maria-Lierde, Amateurs
Sint-Maria-Lierde
NE
Wedstrijd
BEL
Tielt, Amateurs
Tielt - West-Vlaanderen
NE
Wedstrijd
BEL
Westrozebeke, Ind.
GP Raf Jonckheere
Wedstrijd
BEL
25
Boussu Bois, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Callac
NE
Criterium
FRA
Guerlesquin
Criterium
FRA
Montelupo
GP Montelupo
Wedstrijd
ITA
deel B Ronse
Criterium
BEL
deel A Ronse
Criterium
BEL
26
Chaam, Amateurs
Acht van Chaam
NE
Criterium
NED
Herzele, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Lambrechts-Woluwe
Criterium
BEL
27
Brussel/Bruxelles - Evere, Amateurs
Omloop Zuid Brabant
NE
Wedstrijd
BEL
De Panne, Criterium
Criterium
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Ninove
Ninove Ind
Wedstrijd
BEL
28
Boezinge (a)
Criterium
BEL
Boezinge, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Eine
Criterium
BEL
Eine, Amateurs
Eine
NE
Criterium
BEL
Waasmunster
Wedstrijd
BEL
29
Aspelare, Amateurs
Aspelare
NE
Wedstrijd
BEL
Kersbeek-Miskom, Amateurs
Kersbeek-Miskom
NE
Wedstrijd
BEL
Klemskerke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Niel, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
deel 2 Wingene, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
deel 1 Wingene, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
deel 3 Wingene, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
30
Giro della Toscana
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Graauw, Amateurs
NE
Criterium
NED
Hinckley
Ernie Foster Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Reet, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
31
Auzances
Criterium
FRA
Deerlijk, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Geraardsbergen (a)
Criterium
BEL
Lommel
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Pan American Games, Op de weg
JR
Continentaal kampioenschap
Plessala
Criterium
FRA
Rijmenam
Criterium
BEL
Seignelay
Ronde de Seignelay
Wedstrijd
FRA
Waar staan de monumenten voor de coureurs
Wij hebben ze al gevonden.