Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender juni 2013
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 juni
27 K Time Trial
NE
Individuele tijdrit
SWZ
Afobaka
Bigi Krutu Race
NE
Wedstrijd
SUR
Amiens, Criterium
GP Jean Renaux
1.CRT
Criterium
FRA
Antwerpen, Mountainbike
2
Wedstrijd
BEL
1e etappe Berri
Tour of the Riverland
NE
Etappe
AUS
5e etappe Campeonato de Invierno CC Sanducero
NE
Etappe
URU
Celje
Tušev vzpon na Celjsko kočo
NE
Wedstrijd
SLO
Diex
Völkermarkter Radsporttage, Diexer Bergrennen
NE
Klimwedstrijd
AUT
9e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
Glencoe, Criterium
Glencoe GP
1.CRT
Criterium
USA
1e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
NE
Individuele tijdrit
POR
Grenaa
Post Cup
NE
Wedstrijd
DEN
Heist-op-den-Berg (b)
Heistse Pijl
NE
Wedstrijd
BEL
Huntington (b)
McDonald's Tri-State Criterum
NE
Criterium
USA
1e etappe Impact Stage Race
NE
Individuele tijdrit
CAN
Innerleithen, Downhill
1
Afdaling
GBR
Innerleithen, Downhill (V)
2
Afdaling
GBR
1e etappe Kalgoorlie
Goldfields Classic, Menzies Classic
NE
Etappe
AUS
Koksijde, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Kuala Lumpur, 1 km
South East Asian GP
2
Wedstrijd
MAS
Kuala Lumpur, Ploegenachtervolging
South East Asian GP
2
Wedstrijd
MAS
3e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
7e etappe Merida Cup
NE
Individuele tijdrit
SVK
Moscou, Mountainbike (a)
Moscow Region
1
XCO
RUS
Moscou, Mountainbike (V)
Moscow Region
1
XCO
RUS
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal Kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Eritrea
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ERI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Eritrea (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ERI
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationale Olympische Spelen, Baan, Sprint, U23, Mexico (V)
NE
Regionaal kampioenschap
MEX
Novi Ligure (a)
Coppa Giuseppe Romita
NE
Wedstrijd
ITA
4e etappe Pla de Mallorca, Criterium
NE
Criterium
ESP
3e etappe Quba - Qusar - Xaçmaz
NE
Etappe
AZE
Rauville-la-Bigot
NE
Wedstrijd
FRA
1e etappe San Antonio de Padua Classic Event Guayama
2.2
Individuele tijdrit
PUR
4e etappe Sayram Lake Stage Race
Sailimu Lake Stage Race
NE
Criterium
CHN
Siófok
Tour de Pelso - Balaton Maraton
NE
Wedstrijd
HUN
Sohier
NE
Wedstrijd
BEL
Steinach am Brenner, Downhill
2
Afdaling
AUT
Steinach am Brenner, Downhill (V)
2
Afdaling
AUT
Steinfurt (a)
Steinfürter Abendrennen
NE
Criterium
GER
Telde (b)
Trofeo San Antonio el Chico
NE
Wedstrijd
ESP
Thun (V)
NE
Individuele tijdrit
SUI
Thun, Chrono
NE
Individuele tijdrit
SUI
2e etappe Tour de Kumano
2.2
Etappe
JPN
3e etappe Tour of Estonia
2.1
Etappe
EST
5e etappe Tour of Ghana
NE
Etappe
GHA
2e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Individuele tijdrit
NZL
1e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Etappe
NZL
3e etappe deel b Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.Ncup
Etappe
GER
3e etappe deel a Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.Ncup
Individuele tijdrit
GER
Trondheim, Mountainbike
2
Wedstrijd
NOR
Trophée Colonel-Major Soumahoro Gaoussou
NE
Wedstrijd
CIV
3e etappe Turul Dobrogei
NE
Etappe
ROM
2e etappe Volta as Comarcas de Lugo
NE
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Navarra, Elite/U23
NE
Etappe
ESP
Waasmunster (b)
Waasmunster-Ruiter
NE
Wedstrijd
BEL
02 juni
Baelen
NE
Wedstrijd
BEL
Banbury (V)
Banbury Star C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Bassano del Grappa
Trofeo Alcide De Gasperi
1.2
Wedstrijd
ITA
Bełchatów
Wyscig o Wielka Nagrode Bełchatówa
NE
Wedstrijd
POL
Belmopan - La Democracia
NE
Wedstrijd
BIZ
2e etappe Berri
Tour of the Riverland
NE
Etappe
AUS
4e etappe Copa Río de Janeiro
NE
Etappe
BRA
1e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Cubura
Velika Nagrade Čubure
NE
Wedstrijd
SRB
Diex
Völkermarkter Radsporttage, GP Südkärnten
1.2
Wedstrijd
AUT
Diex (V)
Völkermarkter Radsporttage, GP Südkärnten
NE
Wedstrijd
AUT
10e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
11e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
Ellignies
NE
Wedstrijd
BEL
Gits
Trofee van Vlaanderen
NE
Wedstrijd
BEL
GP Copac
NE
Wedstrijd
URU
2e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
NE
Etappe
POR
Harthill, Mountainbike
3
4-cross
GBR
Harthill, Mountainbike (V)
3
4-cross
GBR
Hopton, Mountainbike
Hopton Woods
2
XCO
GBR
Hopton, Mountainbike (V)
Hopton Woods
2
XCO
GBR
1e etappe I Copa de Contra Reloj de El Salvador
NE
Individuele tijdrit
ESA
2e etappe Impact Stage Race
NE
Etappe
CAN
2e etappe Kalgoorlie
Goldfields Classic, Menzies Classic
NE
Etappe
AUS
Kampioenschap van Alsace, Op de weg, Elite zonder contract, Frankrijk
NE
Wedstrijd
FRA
Kampioenschap van Aquitanie, Op de weg, Elite zonder contract, Frankrijk
NE
Wedstrijd
FRA
Kampioenschap van Asturias, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Asturias, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje (V)
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Asturias, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Asturias, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Asturias, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Auvergne, Op de weg, Frankrijk
NE
Regionaal kampioenschap
FRA
Kampioenschap van Bourgogne, Op de weg, Elite zonder contract, Frankrijk
NE
Wedstrijd
FRA
Kampioenschap van Bretagne, Op de weg, Elite zonder contract, Frankrijk
NE
Wedstrijd
FRA
Kampioenschap van Champagne-Ardenne, Op de weg, Elite zonder contract, Frankrijk
NE
Wedstrijd
FRA
Kampioenschap van Franche-Compté, Op de weg, Elite zonder contract, Frankrijk
NE
Wedstrijd
FRA
Kampioenschap van Ile-de-France - Picardie, Op de weg, Elite zonder contract, Frankrijk
NE
Wedstrijd
FRA
Kampioenschap van Languedoc-Roussillon, Op de weg, Elite zonder contract, Frankrijk
NE
Wedstrijd
FRA
Kampioenschap van Limousin, Op de weg, Elite zonder contract, Frankrijk
NE
Wedstrijd
FRA
Kampioenschap van Lorraine, Op de weg, Elite zonder contract, Frankrijk
NE
Wedstrijd
FRA
Kampioenschap van Midi-Pyrénées, Op de weg, Elite zonder contract, Frankrijk
NE
Wedstrijd
FRA
Kampioenschap van Nord-Pas de Calais, Op de weg, Elite zonder contract, Frankrijk
NE
Wedstrijd
FRA
Kampioenschap van Normandie, Op de weg, Elite zonder contract, Frankrijk
NE
Wedstrijd
FRA
Kampioenschap van PACA, Op de weg, Elite zonder contract, Frankrijk
NE
Wedstrijd
FRA
Kampioenschap van Pays de la Loire, Op de weg, Elite zonder contract, Frankrijk
NE
Wedstrijd
FRA
Kampioenschap van Poitou-Charentes, Op de weg, Elite zonder contract, Frankrijk
NE
Wedstrijd
FRA
Kampioenschap van Région-Centre, Op de weg, Elite zonder contract, Frankrijk
NE
Wedstrijd
FRA
Kampioenschap van Rhône-Alpes, Op de weg, Elite zonder contract, Frankrijk
NE
Wedstrijd
FRA
Kampioenschap van Vlaanderen, Op de weg, Junioren, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Kampioenschap van Vlaanderen, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Kampioenschap van Vlaanderen, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Kitchener
KW Classic
NE
Wedstrijd
CAN
Kotem
Kotem-Maasmechelen
NE
Wedstrijd
BEL
Kuala Lumpur, Puntenkoers (V)
South East Asian GP
NE
Wedstrijd
MAS
Kuala Lumpur, Sprint
South East Asian GP
NE
Wedstrijd
MAS
Kuantan
NE
Wedstrijd
MAS
Lanús, Criterium
NE
Wedstrijd
ARG
4e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
Lugagnana Val d'Arda, Mountainbike
Val d'Arda
1
XCO
ITA
Lugagnana Val d'Arda, Mountainbike (V)
Val d'Arda
1
XCO
ITA
Münsingen
GP Mobiliar/RSC Aaretal
NE
Wedstrijd
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Eritrea
CN
Nationaal kampioenschap
ERI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Eritrea (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ERI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationale Olympische Spelen, Baan, Ploegsprint, U23, Mexico (V)
NE
Regionaal kampioenschap
MEX
Oliveira de Azemeis, Mountainbike
2
XCO
POR
Oliveira de Azemeis, Mountainbike (V)
2
XCO
POR
Orchomenós, Elite/U23
Omfalios, Hellenic Road Cup
NE
Wedstrijd
GRE
Patarra, Mountainbike-Marathon
NE
Marathon
CRC
Patarra, Mountainbike-Marathon (V)
NE
Marathon
CRC
Philadelphia (a)
Philadelphia International Ch'ship
1.2
Wedstrijd
USA
Pistoia - Fiorano Modenese
GP Panariagroup / Lea
NE
Wedstrijd
ITA
5e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
Praha, Mountainbike
Czech Strabag MTB cup
2