Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender juni 1957
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 juni
Alnwick
Alnwick - T. Charleton Trophy Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Division Championship Lincolnshire, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Manchester, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Merseyside, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship North East, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Teeside, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Douglas
Willaston Circuit - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
Douglas, Amateurs
Manx International
NE
Wedstrijd
GBR
Isle of Man
Viking Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Macclesfield (b)
Macclesfield Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
01 juni
1e etappe Boucles de la Gartempe
Vienne-Gartempe
Etappe
FRA
1e etappe Eisden
Drielandentrofee
Etappe
BEL
3e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
NE
Etappe
LUX
14e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Hulst, Amateurs
NE
Criterium
NED
1e etappe Omloop der 9 Provincies, Amateurs
NE
Etappe
BEL
Sint-Pieters-Woluwe
B.K.Interclubs - Gemengd
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de l'Ariège
Individuele tijdrit
FRA
02 juni
Aalst
Schelde-Dender-Leie
Wedstrijd
BEL
Bordeaux - Paris
Wedstrijd
FRA
2e etappe Boucles de la Gartempe
Vienne-Gartempe
Etappe
FRA
2e etappe Eisden
Drielandentrofee
Etappe
BEL
4e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
NE
Etappe
LUX
15e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
La Grand'Combe
Criterium
FRA
La Grand'Combe (a)
Prix de Grand-Combe
Criterium
FRA
Leuven (a)
Criterium
BEL
Leuven, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Oberwart
Burgenland Rundfahrt
NE
Wedstrijd
AUT
2e etappe Omloop der 9 Provincies, Amateurs
NE
Etappe
BEL
4e etappe Tour de l'Ariège
Etappe
FRA
03 juni
Blanden, Amateurs (a)
Blanden-Gembloux-Blanden
NE
Wedstrijd
BEL
Brussel/Bruxelles - Couvin
Wedstrijd
BEL
16e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Koersel
Wedstrijd
BEL
3e etappe deel a Omloop der 9 Provincies, Amateurs
NE
Etappe
BEL
3e etappe deel b Omloop der 9 Provincies, Amateurs
NE
Ploegentijdrit
BEL
04 juni
17e etappe deel a Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
17e etappe deel b Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Gullegem
Wedstrijd
BEL
05 juni
4e etappe Omloop der 9 Provincies, Amateurs
NE
Etappe
BEL
06 juni
's-Heerenhoek
Regenboogkoers
Criterium
NED
18e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
5e etappe Omloop der 9 Provincies, Amateurs
NE
Etappe
BEL
07 juni
19e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
08 juni
Antwerpen - Herselt
Wedstrijd
BEL
1e etappe Circuit d'Auvergne
Etappe
FRA
Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
Wedstrijd
BEL
1e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
20e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
6e etappe Omloop der 9 Provincies, Amateurs
NE
Etappe
BEL
Schepdaal, Amateurs
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
1e etappe Scottish Milk Race
Tour of Scotland
NE
Etappe
GBR
09 juni
Brussel/Bruxelles - Bost
Wedstrijd
BEL
2e etappe Circuit d'Auvergne
Etappe
FRA
2e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
Dison, Onafhankelijken
Circuit Disonais
Wedstrijd
BEL
Genève, Amateurs
NE
Wedstrijd
SUI
21e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
7e etappe deel b Omloop der 9 Provincies, Amateurs
NE
Etappe
BEL
7e etappe deel a Omloop der 9 Provincies, Amateurs
NE
Individuele tijdrit
BEL
Paris - Mantes
NE
Wedstrijd
FRA
2e etappe Scottish Milk Race
Tour of Scotland
NE
Etappe
GBR
Steenhuize-Wijnhuize
Criterium
BEL
1e etappe Tour de Picardie
Tour de l'Oise
Etappe
FRA
10 juni
Cras-Avernas (a)
Flèche Hesbignonne /Haspengouwse Pijl
Wedstrijd
BEL
3e etappe deel a Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
3e etappe deel b Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
Ertvelde
Omloop van Oost-Vlaanderen
Wedstrijd
BEL
Hansweert, Amateurs
NE
Criterium
NED
3e etappe Scottish Milk Race
Tour of Scotland
NE
Etappe
GBR
Sint-Genesius-Rode, Amateurs
Sint-Genesius-Rode
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe deel b Tour de Picardie
Tour de l'Oise
Etappe
FRA
2e etappe deel a Tour de Picardie
Tour de l'Oise
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
11 juni
Colijnsplaat, Amateurs
Patrijzenjacht
NE
Criterium
NED
4e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
IJzendijke, Amateurs
NE
Criterium
NED
Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Oostende
Criterium
BEL
2e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
12 juni
Brussel/Bruxelles - Ingooigem
Wedstrijd
BEL
5e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
3e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
13 juni
6e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
Helchteren
Wedstrijd
BEL
Koksijde
Wedstrijd
BEL
Tervuren, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
4e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
14 juni
7e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
5e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
15 juni
8e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Individuele tijdrit
FRA
Knokke-Heist
Heist-aan-zee
NE
Wedstrijd
BEL
Manx Mountain, Chrono
Manx Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
4e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
16 juni
Antwerpen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Boucles de la Seine St Denis
Circuit des Boucles de la Seine
Wedstrijd
FRA
Brussel/Bruxelles - Liège, Onafhankelijken
Wedstrijd
BEL
9e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
Hanret, Criterium
Criterium
BEL
Milano - Mantova
Trofeo Moschini
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Omegna
Criterium
ITA
Porto - Lisboa
Wedstrijd
POR
Sint-Laureins (a)
Criterium
BEL
6e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
17 juni
Ferrière-la-Grande
Criterium
FRA
Oostende (a)
Criterium
BEL
5e etappe deel b Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
5e etappe deel a Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Ploegentijdrit
SUI
7e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
18 juni
Loqueffret
NE
Criterium
FRA
Stene
Stene - Oostende
Criterium
BEL
6e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
8e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
19 juni
1e etappe Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
7e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
9e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
1e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
Zwijndrecht
Criterium
BEL
20 juni
Bierbeek
Criterium
BEL
1e etappe Euskal Bizikleta
Bicicleta Vasca, GP de la Bicicleta Eibarresa, GP Eibar
NE
Etappe
ESP
Kwaadmechelen
Criterium
BEL
Oostwinkel
Criterium
BEL
2e etappe Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
1e etappe Tour de l'URSS
NE
Etappe
URS
8e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
10e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
2e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
21 juni
1e etappe Circuit des Ardennes
Etappe
FRA
2e etappe Euskal Bizikleta
Bicicleta Vasca, GP de la Bicicleta Eibarresa, GP Eibar
NE
Etappe
ESP
3e etappe Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
2e etappe Tour de l'URSS
NE
Etappe
URS
3e etappe Vuelta a Colombia
Ploegentijdrit
COL
22 juni
Armentières
Prix de la Libération
NE
Criterium
FRA
2e etappe Circuit des Ardennes
Etappe
FRA
3e etappe deel A Euskal Bizikleta
Bicicleta Vasca, GP de la Bicicleta Eibarresa, GP Eibar
NE
Individuele tijdrit
ESP
3e etappe deel B Euskal Bizikleta
Bicicleta Vasca, GP de la Bicicleta Eibarresa, GP Eibar
NE
Etappe
ESP
Mol, Amateurs
Mol
NE
Criterium
BEL
4e etappe Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
3e etappe Tour de l'URSS
NE
Etappe
URS
4e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
23 juni
3e etappe Circuit des Ardennes
Etappe
FRA
4e etappe Euskal Bizikleta
Bicicleta Vasca, GP de la Bicicleta Eibarresa, GP Eibar
NE
Etappe
ESP
Giro della Toscana
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Ollignies, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Onafhankelijken, België
Wedstrijd
BEL
5e etappe Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
5e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
Zandvoort
Criterium
NED
24 juni
Averbode, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Circuit des Ardennes
Etappe
FRA
Mechelen (b)
Criterium
BEL
4e etappe Tour de l'URSS
NE
Etappe
URS
Wellen
Criterium
BEL
25 juni
Machelen
Criterium
BEL
Schriek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour de l'URSS
NE
Etappe
URS
6e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
26 juni
6e etappe Tour de l'URSS
NE
Etappe
URS
7e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
27 juni
Sin-le-Noble
Criterium
FRA
Tienen
Tienen-Potterie / Open
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de France
Etappe
FRA
7e etappe Tour de l'URSS
NE
Etappe
URS
8e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
28 juni
Aartrijke
Criterium
BEL
2e etappe Tour de France
Etappe
FRA
8e etappe Tour de l'URSS
NE
Etappe
URS
9e etappe Vuelta a Colombia
Derny
COL
29 juni
Averbode
Averbode IC 2 Sinksenkoers
Criterium
BEL
Goes, Amateurs (a)
NE
Criterium
NED
1e etappe Omloop van het Westen
Etappe
BEL
Ruisbroek, Amateurs (a)
Ruisbroek-Sauvegarde
NE
Wedstrijd
BEL
Sint Jansteen
Criterium
NED
Torhout (a)
Omloop van het Houtland
Wedstrijd
BEL
3e etappe deel a Tour de France
Ploegentijdrit
FRA
3e etappe deel b Tour de France
Etappe
FRA
10e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
30 juni
Emelgem
West Vlaams Criterium
Criterium
BEL
Kwadendamme, Amateurs
NE
Criterium
NED
Lier
Omloop van Midden-België
Wedstrijd
BEL
Merdorp
Criterium
BEL
Monza (a)
Medaglia d'Oro Città di Monza
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Omloop van het Westen
Etappe
BEL
4e etappe Tour de France
Etappe
FRA
9e etappe Tour de l'URSS
NE
Etappe
URS
Utrecht (a)
Ronde van Midden-Nederland
Wedstrijd
NED
Fietsen zoeken foto's
Je kunt ze zelf uploaden