Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender juni 1954
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 juni
Division Championship Manchester, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Merseyside, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship North Midlands, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship North Wales, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Douglas, Amateurs
Manx International
NE
Wedstrijd
GBR
Isle of Man
Viking Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Macclesfield (b)
Macclesfield Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Manx Mountain, Chrono
Manx Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
NE
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
01 juni
11e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
02 juni
12e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
1e etappe Tour d'Alsace-Lorraine
Etappe
FRA
03 juni
13e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Langsett
Langsett Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Tour d'Alsace-Lorraine
Etappe
FRA
04 juni
14e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
3e etappe Tour d'Alsace-Lorraine
Etappe
FRA
05 juni
Antwerpen - Herselt
Wedstrijd
BEL
Halle, Onafhankelijken
Halse Pijl
NE
Criterium
BEL
Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
NE
Districtskampioenschap
NED
5e etappe Tour d'Alsace-Lorraine
Etappe
FRA
4e etappe Tour d'Alsace-Lorraine
Etappe
FRA
06 juni
Aalter
Aalter - Brussel/Bruxelles - Aalter
Wedstrijd
BEL
Alnwick
Alnwick - T. Charleton Trophy Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Antwerpen (a)
GP Stad Antwerpen
Criterium
BEL
Bergprijs
NE
Wedstrijd
BEL
Bertem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Drieslinter
Omloop van de Gete
Wedstrijd
BEL
15e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Individuele tijdrit
ITA
1e etappe Paris - Bourgogne
Etappe
FRA
Steenhuize-Wijnhuize
Wedstrijd
BEL
Tielt, Amateurs
Onze-Lieve-Vrouw-Tielt
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour of Britain
Etappe
GBR
Wijnegem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
07 juni
Alnwick, Junioren
Alnwick - Mrs V.H. Grantham Trophy Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Bierset, Onafhankelijken
Bierset - Namur - Bierset
NE
Wedstrijd
BEL
Brussegem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Cras-Avernas (b)
Cras-Avernas - Remouchamps - Cras Avernas
Wedstrijd
BEL
Ertvelde
Omloop van Oost-Vlaanderen
Wedstrijd
BEL
16e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Saint-Pierre-le-Moûtier
NE
Criterium
FRA
2e etappe Tour of Britain
Etappe
GBR
Utrecht (a)
Ronde van Midden-Nederland
Wedstrijd
NED
Vlissingen, Amateurs
NE
Criterium
NED
Wilrijk, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
08 juni
17e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Gullegem
Wedstrijd
BEL
IJzendijke, Amateurs
NE
Criterium
NED
Miniac-Morvan
NE
Criterium
FRA
3e etappe Tour of Britain
Etappe
GBR
09 juni
18e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
4e etappe Tour of Britain
Etappe
GBR
10 juni
Bredene, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Gembloux
G.P.Sellier
Criterium
BEL
19e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
5e etappe Tour of Britain
Etappe
GBR
11 juni
20e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
12 juni
1e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
21e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Krabbendijke, Amateurs
Krabbendijke
NE
Criterium
NED
6e etappe Tour of Britain
Etappe
GBR
13 juni
Aalst
Schelde-Dender-Leie
Wedstrijd
BEL
Brussel/Bruxelles - Bost
Wedstrijd
BEL
Brussel/Bruxelles - Liège, Onafhankelijken
Wedstrijd
BEL
2e etappe deel a Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
2e etappe deel b Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Ploegentijdrit
FRA
Dortmund, Amateurs
Rund um Dortmund
NE
Wedstrijd
GER
22e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Jodoigne, Amateurs
Geldenaken
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Ronde van Limburg
Wedstrijd
NED
Roskilde, Amateurs
Stjerneløbet
NE
Criterium
DEN
7e etappe Tour of Britain
Etappe
GBR
14 juni
Assent, Amateurs
Assent
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
Denderleeuw
Criterium
BEL
Sirault, Amateurs
Sirault
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Tour of Britain
Individuele tijdrit
GBR
15 juni
4e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
Stene
Stene - Oostende
Criterium
BEL
9e etappe Tour of Britain
Etappe
GBR
16 juni
Brussel/Bruxelles - Ingooigem
Wedstrijd
BEL
1e etappe Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
10e etappe Tour of Britain
Etappe
GBR
Zwijndrecht
Criterium
BEL
17 juni
Bierbeek
Criterium
BEL
5e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
Kapelle-op-den-Bos
Criterium
BEL
Knokke-Heist
Heist-aan-zee
Criterium
BEL
2e etappe Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
11e etappe Tour of Britain
Etappe
GBR
18 juni
6e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
Koksijde
Wedstrijd
BEL
3e etappe Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
12e etappe Tour of Britain
Etappe
GBR
1e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
Etappe
ESP
19 juni
7e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
1e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
Etappe
SVK
4e etappe Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
13e etappe Tour of Britain
Etappe
GBR
2e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
Etappe
ESP
Zuiddorpe, Amateurs
Boekweitronde
NE
Criterium
NED
20 juni
Antwerpen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Bekkevoort, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Brussel/Bruxelles - Bever, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
Cuorgnè
Coppa Citta di Cuorgnè
NE
Wedstrijd
ITA
Emelgem
West Vlaams Criterium
Criterium
BEL
Lier
Omloop van Midden-België
Wedstrijd
BEL
2e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
Etappe
SVK
Omloop van het Westen
Wedstrijd
BEL
Paris - Limoges
Wedstrijd
FRA
5e etappe Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
3e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
Etappe
ESP
21 juni
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
CN
Nationaal kampioenschap
GDR
3e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
Etappe
SVK
Oostende
Wedstrijd
BEL
4e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
Individuele tijdrit
ESP
22 juni
Heule
Wedstrijd
BEL
5e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
Etappe
ESP
23 juni
De Panne (a)
Wedstrijd
BEL
4e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
Etappe
SVK
6e etappe deel b Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
Etappe
ESP
6e etappe deel a Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
Etappe
ESP
24 juni
5e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
Etappe
SVK
Tienen (a)
Criterium
BEL
25 juni
Aartrijke
Criterium
BEL
6e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
Etappe
SVK
26 juni
Bradford (e)
Charlie Fox Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Dongen (a)
Ronde van Midden Brabant
NE
Wedstrijd
NED
7e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
Etappe
SVK
1e etappe Omloop der 9 Provincies, Amateurs
Etappe
BEL
Sint Jansteen
NE
Criterium
NED
Sluis, Amateurs
NE
Criterium
NED
Terhagen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
27 juni
Bologna
Giro dell'Emilia
Wedstrijd
ITA
Brussel/Bruxelles - Liège, Onafhankelijken (a)
Brussel/Bruxelles - Mons - Liège
NE
Wedstrijd
BEL
Den Haag
Ronde van Zuid-Holland
Wedstrijd
NED
Guadarrama
Clasica a los Puertos
Wedstrijd
ESP
Londerzeel, Nieuwelingen (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
Nationaal kampioenschap
FRA
2e etappe Omloop der 9 Provincies, Amateurs
Etappe
BEL
Ronde van Midden Brabant, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
28 juni
3e etappe Omloop der 9 Provincies, Amateurs
Etappe
BEL
Staden
Wedstrijd
BEL
29 juni
Giro del Ticino
Tour du Tessin
Wedstrijd
SUI
Kruishoutem
Wedstrijd
BEL
Monza (a)
Medaglia d'Oro Città di Monza
NE
Wedstrijd
ITA
Torhout (a)
Omloop van het Houtland
Wedstrijd
BEL
30 juni
Anzegem
Criterium
BEL
Oakleigh (b)
D.C. Harris Pty Ltd road race
NE
Wedstrijd
AUS
4e etappe Omloop der 9 Provincies, Amateurs
Etappe
BEL
Sint-Niklaas, Criterium
GP Stad Sint-Niklaas
Criterium
BEL
1e etappe Tour du Nord
Etappe
FRA
Welke wielrenners zijn jarig vandaag?
Hier is een hele lijst!