Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender mei 1974
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 mei
Bath
Bath Road Club Senior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Birkenhead, Chrono
Britannia Trophy Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Borehamwood
Harp Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Bray
Bray Wheelers - Shay Elliott Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Dromore
John Beggs Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Ferryhill
West Auckland Two Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
1e etappe Ferryhill
West Auckland Two Day
NE
Etappe
GBR
3e etappe Ferryhill
West Auckland Two Day
NE
Etappe
GBR
Hoo
C.C. Bexley Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Hoo
De Laune Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Letchworth
Ketnor Cup Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Lincoln
Lincoln Grand Prix
Wedstrijd
GBR
Liverpool, Chrono
Anfield 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Llanidloes
National Championship Wales, Road, Amateurs, Great Britain,
1.6
Nationaal kampioenschap
GBR
Luton, Criterium
Luton Town Centre Criterium
NE
Criterium
GBR
Maartensdijk (V)
NE
Criterium
NED
Nancy, Criterium, Amateurs
NE
Criterium
FRA
Newcastle, Chrono
Marion Bunton Trophy Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Sheffield, Criterium (g)
Sheffield Grand Prix, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Smethwick, Criterium
Mitchell & Butler Brew
NE
Criterium
GBR
Staffordshire
Stafford Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Worcester, Chrono
Speedwell B.C. Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
01 mei
Bredene, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Cavriago
Trofeo Papa' Cervi
NE
Wedstrijd
ITA
Proloog Clásico RCN
Proloog
COL
Duffel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
NE
Etappe
AUT
Frankfurt am Main
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm, GP van Frankfurt, Rund um den Finanzplatz
Super Prestige Pernod
GER
Hoboken
Grote 1-Mei Prijs, Ereprijs Victor De Bruyne
Wedstrijd
BEL
Hofstade (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Schepdaal, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Seraing
Seraing - Aachen - Seraing
Wedstrijd
BEL
8e etappe deel A Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
02 mei
1e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
Etappe
BEL
1e etappe Clásico RCN
Etappe
COL
2e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
NE
Etappe
AUT
9e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
03 mei
2e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
Etappe
BEL
2e etappe Clásico RCN
Etappe
COL
4e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
NE
Etappe
AUT
3e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
NE
Individuele tijdrit
AUT
10e etappe deel A Vuelta a España
Ronde van Spanje
Individuele tijdrit
ESP
10e etappe deel B Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
Wondelgem
Criterium
BEL
04 mei
3e etappe deel b Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
Individuele tijdrit
BEL
3e etappe deel a Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
Etappe
BEL
3e etappe Clásico RCN
Etappe
COL
5e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
NE
Etappe
AUT
Knokke (a)
Kustpijl
Wedstrijd
BEL
Momignies
Grand Prix de Momignies
Wedstrijd
BEL
Oudenaarde, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Pepinster, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Rijssen
Ronde van Overijssel
Wedstrijd
NED
Sint-Agatha-Berchem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sliedrecht (V)
NE
Criterium
NED
11e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
05 mei
Bonheiden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Brussel/Bruxelles - Meulebeke
Wedstrijd
BEL
4e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
Etappe
BEL
4e etappe Clásico RCN
Etappe
COL
Köln, Amateurs
Rund um Köln
NE
Wedstrijd
GER
Korbeek-Lo, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kwadendamme, Amateurs
NE
Criterium
NED
London
GP Springbank
NE
Wedstrijd
CAN
Meulebeke
Omloop Mandel-Leie-Schelde Ind
Wedstrijd
BEL
Paal (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Lievens-Houtem, Nieuwelingen
Livinusprijs
NE
Wedstrijd
BEL
Vlijmen - Vliedberg (V)
NE
Criterium
NED
12e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
Zürich
Meisterschaft von Zürich, Kampioenschap van Zürich
Wedstrijd
SUI
06 mei
Alken, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
13e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
07 mei
Proloog Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Proloog
SUI
Vilvoorde
GP Stad Vilvoorde
Wedstrijd
BEL
14e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Militairen
Wereldkampioenschap
08 mei
1e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
15e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
09 mei
2e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
16e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
10 mei
3e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
17e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
11 mei
Buzet, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Denderwindeke, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Itegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Melle (a)
Criterium
BEL
Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
18e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
2e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien
Uniqa Classic, OBV Classic
Districtskampioenschap
AUT
1e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien
Uniqa Classic, OBV Classic
Ploegentijdrit
AUT
12 mei
Kampenhout
Omloop van Midden-Brabant
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
NE
Districtskampioenschap
NED
5e etappe deel a Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
5e etappe deel b Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Individuele tijdrit
SUI
19e etappe deel A Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
19e etappe deel b Vuelta a España
Ronde van Spanje
Individuele tijdrit
ESP
3e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien
Uniqa Classic, OBV Classic
Etappe
AUT
Wontergem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Zambana
Zambana di Trento
NE
Criterium
ITA
Zellik, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
13 mei
Puivelde, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
14 mei
Aalbeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Lutlommel
Lommel
Criterium
BEL
Templeuve
GP du Tournaisis
Wedstrijd
BEL
15 mei
De Panne, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Stekene, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
16 mei
Assebroek
Criterium
BEL
1e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Schelderode, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
17 mei
2e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
18 mei
Evergem (b)
Criterium
BEL
3e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Hoboken (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Kapelle, Amateurs
NE
Criterium
NED
Kapellen, Amateurs
Kapellen-Glabbeek
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Welle, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
19 mei
Betekom
Omloop Hageland-Zuiderkempen
Wedstrijd
BEL
Deinze (a)
Omloop van Midden-Vlaanderen
Wedstrijd
BEL
Heikant, Amateurs
NE
Criterium
NED
Lubbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Mechelen-Bovelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Nancy - Strasbourg
Wedstrijd
FRA
Oberwart
Burgenland Rundfahrt
NE
Wedstrijd
AUT
Pogny
Criterium
FRA
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
NE
Wedstrijd
BEL
Sovizzo
Piccola Sanremo, G.P. Sovizzo
NE
Wedstrijd
ITA
Veldhoven
Omloop der Kempen
Wedstrijd
NED
Wetherby
Pennine C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Wolvertem
GROTE PRIJS FAMILIE VAN DOORSLAER
NE
Wedstrijd
BEL
20 mei
4e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Horsens, Amateurs
NE
Criterium
DEN
21 mei
5e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Odens, Amateurs
NE
Wedstrijd
DEN
1e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
22 mei
6e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
2e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
23 mei
Avelgem
Omloop der 3 Provincies
Wedstrijd
BEL
7e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Hoboken, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Koewacht, Amateurs
NE
Criterium
NED
Maarheeze
Mijl van Mares
Criterium
NED
Mijdrecht (V)
NE
Criterium
NED
Paris - Mantes
NE
Wedstrijd
FRA
Somain
Criterium
FRA
Temse, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
24 mei
8e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
4e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
25 mei
9e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Ledegem
Omloop der Grensstreek
Wedstrijd
BEL
Oostende, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Ronde van Limburg
Wedstrijd
NED
Ronde van Vlaanderen, U23
Wedstrijd
BEL
5e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
26 mei
Baudour (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Bordeaux - Paris
Super Prestige Pernod
FRA
10e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Kloosterzande, Amateurs
NE
Criterium
NED
Kloosterzande, Criterium
Intern. Pinkstercriterium
Criterium
NED
Limmen (V)
NE
Criterium
NED
Proloog Milk Race
Tour of Britain
Proloog
GBR
Neder-Over-Heembeek, Amateurs
Neder-Over-Heembeek
NE
Wedstrijd
BEL
Niel
Wedstrijd
BEL
Sint-Amands
Wedstrijd
BEL
Smetlede, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
27 mei
11e etappe deel a Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
11e etappe deel b Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Koersel
Wedstrijd
BEL
1e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
6e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
28 mei
12e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Individuele tijdrit
ITA
Herk-de-Stad, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Hulst, Amateurs
NE
Criterium
NED
2e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
7e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
29 mei
13e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
3e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Sint-Amandsberg
Criterium
BEL
Utrecht (a)
Ronde van Midden-Nederland
Wedstrijd
NED
8e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
30 mei
Bredene
Criterium
BEL
14e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
4e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
9e etappe Vuelta a Colombia
Individuele tijdrit
COL
10e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
31 mei
15e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
5e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
1e etappe Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
11e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
Waar staan de monumenten voor de coureurs
Wij hebben ze al gevonden.