Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender mei 1973
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 mei
Abbess Roding
Glendene C.C. - Summer Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Birkenhead, Chrono
Britannia Trophy Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Birmingham, Criterium
Midland C. & A.C. Sutton Park Criterium
NE
Criterium
GBR
Blackpool
Blackpool Corporation Grand Prix
NE
Criterium
GBR
Borehamwood
Harp Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Bray
Bray Wheelers - Shay Elliott Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Cobham, Chrono
Redmon Kingston Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe Ferryhill
West Auckland Two Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
1e etappe Ferryhill
West Auckland Two Day
NE
Etappe
GBR
3e etappe Ferryhill
West Auckland Two Day
NE
Etappe
GBR
Goostrey, Chrono
Cheshire Roads Club 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Guildford
Charlotteville C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Letchworth
Ketnor Cup Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Lincoln
Lincoln Grand Prix
Wedstrijd
GBR
Llanidloes
National Championship Wales, Road, Amateurs, Great Britain,
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Newcastle, Chrono
Marion Bunton Trophy Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Sheffield
Sheffield Grand Prix
NE
Criterium
GBR
Sheffield, Criterium (g)
Sheffield Grand Prix, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Staffordshire
Stafford Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Worcester, Chrono
Speedwell B.C. Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
01 mei
Bredene, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Cavriago
Trofeo Papa' Cervi
NE
Wedstrijd
ITA
Duffel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Frankfurt am Main
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm, GP van Frankfurt, Rund um den Finanzplatz
Super Prestige Pernod
GER
Hoboken
Grote 1-Mei Prijs, Ereprijs Victor De Bruyne
Wedstrijd
BEL
Nevers
GP de la Tribune du Centre, GP du journal du Centre
NE
Criterium
FRA
Seraing
Seraing - Aachen - Seraing
Wedstrijd
BEL
5e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
02 mei
Nationaal Kampioenschap voor Clubs, Op de weg, Amateurs, België
NE
Ploegentijdrit
BEL
6e etappe deel a Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
6e etappe deel b Vuelta a España
Ronde van Spanje
Ploegentijdrit
ESP
03 mei
1e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
Etappe
ESP
1e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
NE
Ploegentijdrit
AUT
2e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
NE
Etappe
AUT
Sirault, Amateurs
Sirault
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
04 mei
2e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
Etappe
ESP
1e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
Etappe
BEL
3e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
NE
Etappe
AUT
Wondelgem
Criterium
BEL
05 mei
Auvelais, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Blaasveld, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
Etappe
ESP
2e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
Etappe
BEL
4e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
NE
Individuele tijdrit
AUT
5e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
NE
Etappe
AUT
Hoek (V)
NE
Criterium
NED
Knokke (a)
Kustpijl
Wedstrijd
BEL
London
GP Springbank
NE
Wedstrijd
CAN
Momignies
Grand Prix de Momignies
Wedstrijd
BEL
Rijssen
Ronde van Overijssel
Wedstrijd
NED
9e etappe deel b Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
06 mei
Bossuit, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Brussel/Bruxelles - Meulebeke
Wedstrijd
BEL
4e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
Etappe
ESP
3e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
Etappe
BEL
6e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
NE
Etappe
AUT
Hombeek, Amateurs
Hombeek
NE
Wedstrijd
BEL
Köln, Amateurs
Rund um Köln
NE
Wedstrijd
GER
Kloosterzande, Amateurs
NE
Criterium
NED
Meulebeke
Omloop Mandel-Leie-Schelde Ind
Wedstrijd
BEL
Mierlo (V)
NE
Criterium
NED
Pogny
Criterium
FRA
Sovizzo
Piccola Sanremo, G.P. Sovizzo
NE
Wedstrijd
ITA
Zürich
Meisterschaft von Zürich, Kampioenschap van Zürich
Wedstrijd
SUI
07 mei
Alken, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
08 mei
Olsene
Wedstrijd
BEL
Proloog Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Proloog
SUI
12e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
1e etappe Weston-super-Mare
W.D. & H.O. Wills Grand Prix, Elite, Stage Race
Etappe
GBR
09 mei
Forêt, Amateurs
Forêt-Trooz
NE
Wedstrijd
BEL
Hooglede, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
2e etappe Weston-super-Mare
W.D. & H.O. Wills Grand Prix, Elite, Stage Race
Etappe
GBR
10 mei
2e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
3e etappe Weston-super-Mare
W.D. & H.O. Wills Grand Prix, Elite, Stage Race
Etappe
GBR
11 mei
3e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
15e etappe deel b Vuelta a España
Ronde van Spanje
Individuele tijdrit
ESP
4e etappe Weston-super-Mare
W.D. & H.O. Wills Grand Prix, Elite, Stage Race
Etappe
GBR
12 mei
Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
Wedstrijd
BEL
4e etappe deel b Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Individuele tijdrit
SUI
4e etappe deel a Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
16e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
5e etappe Weston-super-Mare
W.D. & H.O. Wills Grand Prix, Elite, Stage Race
Etappe
GBR
13 mei
Biel-Bienne, Amateurs
NE
Criterium
SUI
Boëlhe, Amateurs
Boëlhe
NE
Wedstrijd
BEL
Honsem, Amateurs
Honsem-Willebringen
NE
Wedstrijd
BEL
Imola - San Marino
Coppa Placci
Wedstrijd
SMR
Kampenhout
Omloop van Midden-Brabant
Wedstrijd
BEL
Koekelare, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
17e etappe deel b Vuelta a España
Ronde van Spanje
Individuele tijdrit
ESP
17e etappe deel a Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
14 mei
Denderwindeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
15 mei
Vilvoorde
GP Stad Vilvoorde
Wedstrijd
BEL
16 mei
1e etappe Vuelta a Aragón
Ronde van Aragon
Etappe
ESP
17 mei
Assebroek
Criterium
BEL
2e etappe Vuelta a Aragón
Ronde van Aragon
Etappe
ESP
18 mei
Proloog Giro d'Italia
Ronde van Italië
Proloog
ITA
3e etappe Vuelta a Aragón
Ronde van Aragon
Etappe
ESP
19 mei
Dirksland (V)
NE
Criterium
NED
1e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Herenthout
Criterium
BEL
Itegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kapelle, Amateurs
NE
Criterium
NED
Melle (a)
Criterium
BEL
Provinciaal Kampioenschap Brabant, Op de weg, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
4e etappe deel A Vuelta a Aragón
Ronde van Aragon
Etappe
ESP
4e etappe deel B Vuelta a Aragón
Ronde van Aragon
Etappe
ESP
20 mei
Betekom
Omloop Hageland-Zuiderkempen
Wedstrijd
BEL
Deinze (a)
Omloop van Midden-Vlaanderen
Wedstrijd
BEL
2e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Heikant, Amateurs
NE
Criterium
NED
Nancy - Strasbourg
Wedstrijd
FRA
Niel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Overijse, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Simpelveld
Criterium
NED
Veldhoven
Omloop der Kempen
Wedstrijd
NED
5e etappe Vuelta a Aragón
Ronde van Aragon
Etappe
ESP
21 mei
3e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Hénin-Beaumont
Criterium
FRA
22 mei
4e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Nessonvaux, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Templeuve
GP du Tournaisis
Wedstrijd
BEL
23 mei
Stockholm (b)
Criterium
SWE
24 mei
5e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
25 mei
6e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
26 mei
7e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Ronde van Limburg
Wedstrijd
NED
Ronde van Vlaanderen, U23
Wedstrijd
BEL
Sint Maartensdijk (V)
NE
Criterium
NED
Sint Maartensdijk, Amateurs
NE
Criterium
NED
27 mei
Baudour (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Bordeaux - Paris
Super Prestige Pernod
FRA
8e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Labastide-d'Armagnac
Criterium
FRA
Proloog Milk Race
Tour of Britain
Proloog
GBR
Niel
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
NE
Districtskampioenschap
NED
Rijen
Criterium
NED
28 mei
9e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
1e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Prémery
NE
Criterium
FRA
Sint-Katelijne-Waver, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
29 mei
10e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
2e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Utrecht (a)
Ronde van Midden-Nederland
Wedstrijd
NED
30 mei
1e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
Etappe
LUX
11e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
3e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
31 mei
Avelgem
Omloop der 3 Provincies
Wedstrijd
BEL
Bellingen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Brussel/Bruxelles - Nandrin
Tour du Condroz
Wedstrijd
BEL
1e etappe Clásico RCN
Etappe
COL
Essen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
Etappe
LUX
12e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Hooglede (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Koewacht, Amateurs
NE
Criterium
NED
Mijdrecht (V)
NE
Criterium
NED
4e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Paris - Mantes
NE
Wedstrijd
FRA
Somain
Criterium
FRA
Video's...
Je kunt ze zelf plaatsen