Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender mei 1967
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 mei
Bath, Junioren
Bath C.C. Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Bray
Bray Wheelers - Shay Elliott Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Cannock Chase, Junioren
Tour of the Chase Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Clipston, Junioren
Naseby Circuit Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Earlswood
Earlswood Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Fareham, Junioren
Fareham Wheelers Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Goostrey, Chrono
Cheshire Roads Club 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Kent, Junioren
Old Kent Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Lincoln
Witham Valley Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Queensferry, Junioren
Five Fords Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
01 mei
6e etappe deel b Circuit de Lorraine
Circuit des Mines
Etappe
FRA
6e etappe deel a Circuit de Lorraine
Circuit des Mines
Etappe
FRA
Hoboken
Grote 1-Mei Prijs, Ereprijs Victor De Bruyne
Wedstrijd
BEL
Labastide-d'Armagnac
Criterium
FRA
Liège
Luik - Bastenaken - Luik
Super Prestige Pernod
BEL
Ninove, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
Roubaix
Roubaix - Cassel - Roubaix
Wedstrijd
FRA
17e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
5e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
02 mei
1e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
Etappe
LUX
6e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
18e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
6e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
03 mei
2e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
Etappe
LUX
deel a Goostrey
Flixton Criterium
NE
Criterium
GBR
1e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
Etappe
FRA
7e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
19e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
7e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
04 mei
Avelgem
Omloop der 3 Provincies
Wedstrijd
BEL
Brussel/Bruxelles - Nandrin
Tour du Condroz
Wedstrijd
BEL
3e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
Etappe
LUX
Hoboken, Junioren
Hoboken
NE
Wedstrijd
BEL
Koewacht, Amateurs
NE
Criterium
NED
Miniac-Morvan
Criterium
FRA
Molenbeek-Wersbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe deel b Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe deel a Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
Etappe
FRA
8e etappe deel b Ronde van België, Amateurs
Individuele tijdrit
BEL
8e etappe deel a Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
Steenhuffel, Amateurs
Steenhuffel
NE
Wedstrijd
BEL
Steenhuffel, Amateurs
Steenhuffel
NE
Individuele tijdrit
BEL
1e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
20e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
8e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
05 mei
Beveren-Waas (c)
Schaal Egide Schoeters IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
Etappe
LUX
3e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
9e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
06 mei
De Pinte
Wedstrijd
BEL
5e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
Etappe
LUX
Ieper, Amateurs
Ieper
NE
Wedstrijd
BEL
Kruibeke, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Meerhout, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Mouscron, Amateurs
Moeskroen
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
Etappe
FRA
Sint Maartensdijk (V)
NE
Criterium
NED
Tongeren, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe deel a Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
3e etappe deel b Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Individuele tijdrit
SUI
10e etappe deel b Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
10e etappe deel a Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
07 mei
Genebos, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Köln (a)
Rund um Köln
Wedstrijd
GER
Köln, Amateurs
Rund um Köln
NE
Wedstrijd
GER
Mol, Amateurs
Mol
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe deel a Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
Etappe
FRA
5e etappe deel b Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
Etappe
FRA
4e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
11e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
08 mei
Koersel
Wedstrijd
BEL
Sint-Kruis, Amateurs
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
12e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
09 mei
Hulst, Amateurs
NE
Criterium
NED
13e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
10 mei
deel b Goostrey
Flixton Criterium
NE
Criterium
GBR
14e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
11 mei
De Panne
Omloop van de Westkust
Wedstrijd
BEL
De Panne, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
15e etappe deel a Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
15e etappe deel b Vuelta a España
Ronde van Spanje
Individuele tijdrit
ESP
Wondelgem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
12 mei
Chieti
Criterium
ITA
16e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
13 mei
Berendrecht
Polderpijl
Wedstrijd
BEL
Bottelare, Amateurs
Bottelare
NE
Wedstrijd
BEL
Brussel/Bruxelles - Bever
Wedstrijd
BEL
Mechelen, Amateurs (b)
Muizen
NE
Wedstrijd
BEL
Nazareth, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Ronde van Drenthe
Wedstrijd
NED
17e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Individuele tijdrit
ESP
Zaffelare, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
14 mei
Alken, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Berks, Junioren
Division Championship Berks-Oxon & Bucks, Road, Juniors, Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Blackrod, Junioren
Division Championship Lakeland,Road,Juniors,Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Comblain-au-Pont, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Coventry, Junioren
Division Championship Coventry, Road, Juniors, Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Devonshire, Junioren
Division Championship Devon & Cornwall, Road, Juniors, Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Sussex, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship South West London, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship West London, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Birmingham, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Coventry, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Devon & Cornwall, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship East Yorkshire, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Lakeland, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Lincolnshire, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Manchester, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Merseyside, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Midlands, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship North Staffs, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship North East, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship North London, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship North Midlands, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship South East London, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship South East Midlands, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Teeside, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship West Yorkshire, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Western, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Eksel, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Ganshoren
Omloop van West-Brabant
Wedstrijd
BEL
Giro della Romagna
Wedstrijd
ITA
Groot-Gelmen, Amateurs
Groot - Gelmen
NE
Wedstrijd
BEL
Lincolnshire, Junioren
Division Championship Lincolnshire, Road, Juniors, Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Market Weighton, Junioren
Division Championship East Yorkshire, Road, Juniors, Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Newcastle, Junioren
Division Championship North East, Road, Juniors,Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Nottinghamshire, Junioren
Division Championship South East Midlands, Road, Junior, Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Queensferry, Junioren
Division Championship North Wales, Road, Junior, Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Rugeley, Junioren
Division Championship Midlands, Road, Juniors, Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Rumes, Amateurs
Rumes
NE
Wedstrijd
BEL
Saint-Macaire-en-Mauges
Criterium
FRA
Schriek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sheffield, Junioren
Division Championship North Midlands,Road,Juniors, Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Surrey, Junioren
Division Championship Surrey, Road, Juniors, Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Taunton, Junioren
Division Championship Western, Road, Junior, Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Testelt, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
18e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
Waanrode, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
15 mei
Cras-Avernas (a)
Flèche Hesbignonne /Haspengouwse Pijl
Wedstrijd
BEL
Ertvelde
Omloop van Oost-Vlaanderen
Wedstrijd
BEL
Essen, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Hoeilaart, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kuringen, Amateurs
Kuringen
NE
Wedstrijd
BEL
Le Mayet-de-Montagne (V)
NE
Wedstrijd
FRA
Simpelveld
Criterium
NED
Waregem, Amateurs
Waregem
NE
Wedstrijd
BEL
16 mei
Axel, Amateurs
NE
Criterium
NED
Beerzel, Amateurs
Beerzel
NE
Wedstrijd
BEL
Ninove
GP Victor Standaert
Wedstrijd
BEL
Roeselare, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
17 mei
deel c Goostrey
Flixton Criterium
NE
Criterium
GBR
18 mei
Assebroek
Criterium
BEL
Helchteren, Amateurs
Houthalen-Helchteren
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Sex-Dagars
Ronde van Zweden
Etappe
SWE
Ternat, Amateurs
Ternat Centrum
NE
Wedstrijd
BEL
Tervuren
Wedstrijd
BEL
Tielt, Amateurs
Tielt - West-Vlaanderen
NE
Wedstrijd
BEL
19 mei
2e etappe Sex-Dagars
Ronde van Zweden
Etappe
SWE
20 mei
1e etappe Etoile Hennuyere
Ster Van Henegouwen
NE
Etappe
BEL
1e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Hemiksem, Junioren
Hemiksem
NE
Wedstrijd
BEL
Oostkamp, Amateurs
Oostkamp
NE
Wedstrijd
BEL
Ouwegem
Criterium
BEL
3e etappe Sex-Dagars
Ronde van Zweden
Etappe
SWE
1e etappe Tour de Picardie
Tour de l'Oise
Etappe
FRA
21 mei
Brussel/Bruxelles - Meulebeke
Wedstrijd
BEL
Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
Wedstrijd
BEL
Dortmund, Amateurs
Rund um Dortmund
NE
Wedstrijd
GER
2e etappe deel b Etoile Hennuyere
Ster Van Henegouwen
NE
Etappe
BEL
2e etappe deel a Etoile Hennuyere
Ster Van Henegouwen
NE
Ploegentijdrit
BEL
2e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Heikant, Amateurs
NE
Criterium
NED
Hugo Koblet Memorial
Wedstrijd
GBR
Meulebeke
Omloop Mandel-Leie-Schelde Ind
Wedstrijd
BEL
Rijen
Criterium
NED
Schelle, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Sex-Dagars
Ronde van Zweden
Etappe
SWE
Sint-Oedenrode (V)
NE
Criterium
NED
3e etappe Tour de Picardie
Tour de l'Oise
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Picardie
Tour de l'Oise
Etappe
FRA
22 mei
3e etappe Etoile Hennuyere
Ster Van Henegouwen
NE
Etappe
BEL
3e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Lovendegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe deel b Sex-Dagars
Ronde van Zweden
Etappe
SWE
5e etappe deel a Sex-Dagars
Ronde van Zweden
Individuele tijdrit
SWE
Strombeek-Bever
Memorial Thijssen
Wedstrijd
BEL
23 mei
4e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
6e etappe Sex-Dagars
Ronde van Zweden
Etappe
SWE
Wakken
GP Norbert Callens
Criterium
BEL
24 mei
5e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Rotheux-Rimière, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
25 mei
6e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Kwaadmechelen
Criterium
BEL
Seraing, Amateurs
Seraing
NE
Wedstrijd
BEL
Westouter
Criterium
BEL
26 mei
7e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
2e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Etappe
NED
27 mei
8e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Hull (d)
Heineken Grand Prix, Elite, Road Race
Wedstrijd
GBR
Niel, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Pamel
Criterium
BEL
28 mei
Biel-Bienne - Magglingen
NE
Klimwedstrijd
SUI
Bordeaux - Paris
Super Prestige Pernod
FRA
Boutersem, Amateurs
Kerkom
NE
Wedstrijd
BEL
Dentergem, Amateurs
Dentergem
NE
Criterium
BEL
9e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Halle, Amateurs (a)
Halle - Essenbeek
NE
Wedstrijd
BEL
Kampenhout
Omloop van Midden-Brabant
Wedstrijd
BEL
Kerkom-bij-Sint-Truiden, Amateurs
Kerkom - St.Truiden
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Oberwart
Burgenland Rundfahrt
NE
Wedstrijd
AUT
29 mei
10e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
2e etappe deel b Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
2e etappe deel a Milk Race
Tour of Britain
Ploegentijdrit
GBR
30 mei
11e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
3e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
7e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Etappe
NED
31 mei
12e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
4e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Heb je vragen of wil je praten over wielrennen?
Daarvoor is er ons forum