Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender april 2009
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 april
Ingleton, Chrono
Circuit of the Dales - Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
01 april
Belsay
Barnesbury Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Chorombo
NE
Criterium
CHI
2e etappe Driedaagse van De Panne
Brugge - De Panne
2.HC
Etappe
BEL
2e etappe Settimana Ciclistica Lombarda
Wielerweek van Lombardije
2.1
Etappe
ITA
1e etappe Volta ao Alentejo
2.1
Etappe
POR
02 april
1e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
NE
Individuele tijdrit
ESP
1e etappe Clasica International de Tulcan
NE
Etappe
ECU
3e etappe deel a Driedaagse van De Panne
Brugge - De Panne
2.HC
Etappe
BEL
3e etappe deel b Driedaagse van De Panne
Brugge - De Panne
2.HC
Individuele tijdrit
BEL
2e etappe Presidential Gapyeong Tour
대통령기 가평군일주 전국도로사이클대회
NE
Individuele tijdrit
KOR
3e etappe Settimana Ciclistica Lombarda
Wielerweek van Lombardije
2.1
Etappe
ITA
Shizuoka-shi
Challenge Cycle Road Race
NE
Criterium
JPN
66e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour de Leyte
Terry Larrazabal Bike Festival
NE
Etappe
PHI
Trongjo Opp
NE
Individuele tijdrit
NOR
2e etappe Volta ao Alentejo
2.1
Etappe
POR
03 april
Chanteloup-les-Vignes (V)
Trophée des Grimpeurs
NE
Klimwedstrijd
FRA
2e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
NE
Etappe
ESP
2e etappe Clasica International de Tulcan
NE
Etappe
ECU
1e etappe Kushanya
NE
Etappe
ZIM
1e etappe Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
NE
Etappe
BEL
1e etappe Les Boucles de l'Artois
NE
Etappe
FRA
3e etappe Presidential Gapyeong Tour
대통령기 가평군일주 전국도로사이클대회
NE
Criterium
KOR
4e etappe Settimana Ciclistica Lombarda
Wielerweek van Lombardije
2.1
Etappe
ITA
67e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
2e etappe Tour de Leyte
Terry Larrazabal Bike Festival
NE
Etappe
PHI
Vitré
Route Adélie de Vitré
1.1
Wedstrijd
FRA
3e etappe Volta ao Alentejo
2.1
Individuele tijdrit
POR
1e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
04 april
Attécoubé
GP Ahoua Simon
NE
Criterium
CIV
Bramsche
Rund um den Bramscher Berg
NE
Criterium
GER
Brno
Brno - Velka Bites - Brno
NE
Wedstrijd
CZE
Chrono d'Or
NE
Wedstrijd
FRA
3e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
NE
Etappe
ESP
Circuito Vale dos Minérios
NE
Criterium
BRA
3e etappe Clasica International de Tulcan
NE
Individuele tijdrit
ECU
Dzierżoniów
GP Dzierzoniowa
NE
Criterium
POL
Estella (c)
GP Miguel Indurain
1.HC
Wedstrijd
ESP
Hel van het Mergelland
Volta Limburg Classic
1.1
Wedstrijd
NED
2e etappe Kushanya
NE
Etappe
ZIM
3e etappe Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
NE
Etappe
BEL
2e etappe Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
NE
Individuele tijdrit
BEL
3e etappe Les Boucles de l'Artois
NE
Etappe
FRA
2e etappe Les Boucles de l'Artois
NE
Individuele tijdrit
FRA
Long Beach
NE
Criterium
USA
Nisse, Amateurs
NE
Criterium
NED
Ottergem
NE
Criterium
BEL
Philippine
Omloop van de Braakman
NE
Wedstrijd
NED
Pretoria
Vasbyt Classic
NE
Criterium
RSA
Renwick (a)
Graperide
NE
Wedstrijd
NZL
Sabadell
Trofeu Joan Escolá
NE
Wedstrijd
ESP
5e etappe Settimana Ciclistica Lombarda
Wielerweek van Lombardije
2.1
Etappe
ITA
Tilburg, Zesdaagse
6D
Zesdaagse
NED
68e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Tour de Leyte
Terry Larrazabal Bike Festival
NE
Etappe
PHI
1e etappe Tour of Thailand
2.2
Etappe
THA
1e etappe Tour of the Southern Grampians
NE
Etappe
AUS
4e etappe Volta ao Alentejo
2.1
Etappe
POR
2e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
2e etappe Vuelta de la Manzana
NE
Etappe
ARG
1e etappe Vuelta de la Manzana
NE
Individuele tijdrit
ARG
1e etappe Yeroskipos
Tour of Yeroskipos
NE
Etappe
CYP
05 april
Aichach (V)
NE
Criterium
GER
Aldergrove
Aldergrove Long
NE
Criterium
CAN
Amay
GP Claudy Sohet
NE
Criterium
BEL
Amorebieta (b)
Premio Primavera
NE
Wedstrijd
ESP
Bad Radkersburg
GP Steiermark, Thermenland GP
NE
Wedstrijd
AUT
Bastogne - Longchamps
NE
Criterium
BEL
Bucuresti
Cupa Stirom
NE
Wedstrijd
ROM
Budapest (a)
Idöfutam Budapest Bajnoksag
NE
Wedstrijd
HUN
4e etappe Calder Stewart Elite Series
Benchmark Homes Tour
NE
Etappe
NZL
Capitan Sarmiento
GP Hermanos Macchi
NE
Criterium
ARG
Châlette-sur-Loing
Tour du Gâtinais
NE
Wedstrijd
FRA
4e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
NE
Etappe
ESP
Città di Castello
Trofeo Alta Valle Del Tevere
NE
Wedstrijd
ITA
4e etappe Clasica International de Tulcan
NE
Etappe
ECU
Dippach
NE
Criterium
LUX
Eibar
Memorial Valenciaga
NE
Criterium
ESP
Fully
GP L'Echappée - Prix des Vins Valloton, Memorial Jean Luisier
NE
Wedstrijd
SUI
Fully (V)
GP Vallaton
NE
Wedstrijd
SUI
Fuzine - Platak
Memorijal Zambelli
NE
Criterium
CRO
GP Kong Supermarket
NE
Criterium
MRI
Haringe - Poperinge
Ereprijs Elza Braem
NE
Criterium
BEL
3e etappe Kushanya
NE
Etappe
ZIM
Kwintsheul
Omloop van de Glazen Stad
NE
Wedstrijd
NED
4e etappe Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
NE
Etappe
BEL
Memorial Utochkina
NE
Wedstrijd
UKR
Mnich
Slezanski Mnich - Memorial Romana Regorowicza
NE
Criterium
POL
Mozal circuito
NE
Criterium
MOZ
Néa Ionía, Criterium, Elite/U23
NE
Criterium
GRE
Nasese, Chrono
NE
Individuele tijdrit
FJI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Arabische Emiraten
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UAE
Nogent-sur-Oise
1.2
Criterium
FRA
Novi Sad
Mišeluk
NE
Wedstrijd
SRB
Port Royal, Chrono
NE
Individuele tijdrit
JAM
Pregnana Milanese
Trofeo Giacomo Larghi
NE
Criterium
ITA
Reda
Coppa Caduti di Reda
NE
Wedstrijd
ITA
Ronde van Vlaanderen
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Ronde van Vlaanderen (V)
CDM
Wereldbeker
BEL
San Cristóbal
Clásica Ciudad de San Cristóbal
NE
Criterium
VEN
Santa Cruz
NE
Criterium
USA
Santa Cruz (V) (a)
NE
Criterium
USA
6e etappe Settimana Ciclistica Lombarda
Wielerweek van Lombardije
2.1
Etappe
ITA
Steenbergen, Criterium
Ronde van Steenbergen
NE
Wedstrijd
NED
69e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
4e etappe Tour de Leyte
Terry Larrazabal Bike Festival
NE
Etappe
PHI
2e etappe Tour de Pécs
Tour de Pecs
NE
Etappe
HUN
Tour de Sidi Slimane
NE
Wedstrijd
MAR
2e etappe Tour of Thailand
2.2
Etappe
THA
2e etappe Tour of the Southern Grampians
NE
Etappe
AUS
3e etappe Tour of the Southern Grampians
NE
Etappe
AUS
Vincenza, U23
Trofeo Piva Banca Popolare de Vincenza
1.2
Wedstrijd
ITA
5e etappe Volta ao Alentejo
2.1
Etappe
POR
3e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
3e etappe Vuelta de la Manzana
NE
Etappe
ARG
2e etappe Yeroskipos
Tour of Yeroskipos
NE
Etappe
CYP
06 april
Dottignies (V)
Gran Prix International Dottignies
1.2
Wedstrijd
BEL
70e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Tour of Thailand
2.2
Etappe
THA
4e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
1e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
07 april
1e etappe 500 Millas del Norte
NE
Individuele tijdrit
URU
Bailleul
NE
Criterium
BEL
1e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Etappe
FRA
Matola, Chrono
NE
Individuele tijdrit
MOZ
Mercatale Valdarno
Coppa Fiera Mercatale
NE
Criterium
ITA
71e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
4e etappe Tour of Thailand
2.2
Etappe
THA
5e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
2e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
08 april
2e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
Armed Forces Cycling Competition
NE
Criterium
QTR
3e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Etappe
FRA
Gent - Wevelgem
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Herne (b)
NE
Criterium
BEL
Independence Day Classic
NE
Criterium
LCA
72e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
5e etappe Tour of Thailand
2.2
Etappe
THA
6e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
3e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
09 april
3e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
4e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Etappe
FRA
73e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
6e etappe Tour of Thailand
2.2
Criterium
THA
7e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Individuele tijdrit
URU
4e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta del Distrito Federal
NE
Etappe
MEX
10 april
4e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
5e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Circuit des Ardennes
2.2
Etappe
FRA
Drentse 8 (V)
1.1WE
Wedstrijd
NED
Heist-op-den-Berg (e)
Heist-op-den-Berg/Zonderschot
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Memorial Battle of Crete
Machi Kritis
NE
Wedstrijd
GRE
1e etappe Oksbøl (V)
3 dage i Vest, Påske Cup
NE
Individuele tijdrit
DEN
1e etappe Oksbøl, Elite/U23
3 dage i Vest
NE
Individuele tijdrit
DEN
1e etappe Oksbøl, Junioren
3 dage i Vest
NE
Individuele tijdrit
DEN
1e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Etappe
IRL
Proloog Ster van Zuid-Limburg, Junioren
NE
Proloog
BEL
1e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
8e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
5e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta del Distrito Federal
NE
Klimwedstrijd
MEX
11 april
's-Heerenhoek, Amateurs
NE
Criterium
NED
5e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
Birmingham
Ride To Live
NE
Wedstrijd
USA
Castello di Brianza
Memorial Angelo Fumagalli
NE
Criterium
ITA
Charolles
Tour du Charolais
NE
Criterium
FRA
Circuit de l'Armorique
NE
Criterium
FRA
2e etappe Circuit des Ardennes
2.2
Etappe
FRA
Copper Valley
NE
Criterium
USA
2e etappe Devo Spring Classics Stage Race
NE
Individuele tijdrit
CAN
1e etappe Devo Spring Classics Stage Race
NE
Criterium
CAN
Farmington
Copperopolis
NE
Criterium
USA
1e etappe Girvan
Girvan Three Day
NE
Etappe
GBR
2e etappe Girvan
Girvan Three Day
NE
Criterium
GBR
1e etappe Gorey - Three Day
NE
Etappe
IRL
Hohenstein-Ernstthal (a)
Sachsenringradrennen
NE
Criterium
GER
Klomnice
Puchar Wójta Klomnica
NE
Criterium
POL
Lekkerkerk (a)
Omloop Lek en IJssel
NE
Wedstrijd
NED
3e etappe Memorial Battle of Crete
Machi Kritis
NE
Criterium
GRE
2e etappe Memorial Battle of Crete
Machi Kritis
NE
Klimtijdrit
GRE
1e etappe Mersey Valley Tour
NE
Etappe
AUS
1e etappe Mersey Valley Tour (V)
NE
Individuele tijdrit
AUS
2e etappe Oksbøl (V)
3 dage i Vest, Påske Cup
NE
Wedstrijd
DEN
2e etappe Oksbøl, Elite/U23
3 dage i Vest
NE
Wedstrijd
DEN
2e etappe Oksbøl, Junioren
3 dage i Vest
NE
Wedstrijd
DEN
2e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Etappe
IRL
Ronde van Drenthe (V)
1.1WE
Wedstrijd
NED
Ronde van Vlaanderen, U23
1.Ncup
Wedstrijd
BEL
1e etappe Ster van Zuid-Limburg, Junioren
NE
Etappe
BEL
Torhout
Don Bosco-Torhout omloop ´t Paviljoen
NE
Criterium
BEL
2e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
1e etappe Tour of the North
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe Tour of the North
NE
Etappe
GBR
1e etappe Tweedaagse van de Gaverstreek
NE
Etappe
BEL
9e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
6e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
ESP
3e etappe Vuelta del Distrito Federal
NE
Etappe
MEX
Westkerke (V)
NE
Criterium
BEL
12 april
6e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
Amorebieta
Klasika Primavera
1.1
Wedstrijd
ESP
Bafoussam
NE
Criterium
CMR
Beasain
Prueba Loinaz Memorial Ion Lazcano
NE
Criterium
ESP
Beograd
Plava Trka
NE
Criterium
SRB
Bullum Challenge
NE
Criterium
SLE
1e etappe deel a Chaniá, Elite/U23
Venizeleia
NE
Criterium
GRE
1e etappe deel b Chaniá, Elite/U23
Venizeleia
NE
Individuele tijdrit
GRE
3e etappe Circuit des Ardennes
NE
Etappe
FRA
4e etappe Circuit des Ardennes
2.2
Etappe
FRA
Codognè
Circuito del Termen
NE
Criterium
ITA
Cupra Marittima
Gran Premio San Basso
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Devo Spring Classics Stage Race
NE
Etappe
CAN
Dijon
Dijon - Auxonne - Dijon / Rougeot Classique
NE
Wedstrijd
FRA
Dilsen-Stokkem
NE
Criterium
BEL
3e etappe Doble Ulape
NE
Etappe
ARG
Donetsk (a)
GP Donetsk 1
1.2
Wedstrijd
UKR
Erpe-Mere (b)
NE
Criterium
BEL
3e etappe Girvan
Girvan Three Day
NE
Etappe
GBR
3e etappe Gorey - Three Day
NE
Etappe
IRL
2e etappe Gorey - Three Day
NE
Individuele tijdrit
IRL
1e etappe International Presidency Turkey Tour
2.1
Etappe
TUR
2e etappe Mersey Valley Tour
NE
Etappe
AUS
2e etappe Mersey Valley Tour (V)
NE
Wedstrijd
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Malta (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MLT
3e etappe Oksbøl (V)
3 dage i Vest, Påske Cup
NE
Wedstrijd
DEN
3e etappe Oksbøl, Elite/U23
3 dage i Vest
NE
Wedstrijd
DEN
3e etappe Oksbøl, Junioren
3 dage i Vest
NE
Wedstrijd
DEN
Paris - Roubaix
1.WT/WT/HC
Wedstrijd
FRA
Paris - Roubaix, Junioren
Le Pavé de Roubaix
JR
Wedstrijd
FRA
Pičin
NE
Criterium
CZE
Por las Rutas del Sol Muchik
NE
Criterium
PER
3e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Etappe
IRL
Redon (a)
Redon - Redon
NE
Wedstrijd
FRA
Renwick
Grape Ride Marlborough
NE
Criterium
NZL
San Ignacio (a)
Holy Saturday Classic
NE
Criterium
BIZ
2e etappe Ster van Zuid-Limburg, Junioren
NE
Etappe
BEL
Ta'Penellu Circuit
NE
Criterium
MLT
Tarján, Chrono
Stop Cukrászda
NE
Wedstrijd
HUN
Tienen, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
4e etappe Tour of the North
NE
Etappe
GBR
3e etappe Tour of the North
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe Tweedaagse van de Gaverstreek
NE
Etappe
BEL
3e etappe Tweedaagse van de Gaverstreek
NE
Individuele tijdrit
BEL
10e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
4e etappe Vuelta del Distrito Federal
NE
Etappe
MEX
13 april
Aarschot - Boutersem
NE
Wedstrijd
BEL
Aarschot, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Ahrweiler (V)
NE
Criterium
GER
Bagnolo di Nogarole
Trofeo Gino Visentini
NE
Criterium
ITA
Biesbosche Ronde
NE
Wedstrijd
NED
Bologna - Passo della Raticosa
NE
Wedstrijd
ITA
Boom, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Chaniá, Elite/U23
Venizeleia
NE
Wedstrijd
GRE
1e etappe Circuit du Mené
NE
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe Circuit du Mené
NE
Etappe
FRA
4e etappe Girvan
Girvan Three Day
NE
Etappe
GBR
4e etappe Gorey - Three Day
NE
Etappe
IRL
Harnoncourt (a)
NE
Criterium
BEL
Holstebro (V)
NE
Criterium
DEN
Hoogeveen (V)
Ronde van Drenthe
CDM
Wereldbeker
NED
2e etappe International Presidency Turkey Tour
2.1
Etappe
TUR
Köln (a)
Rund um Köln
1.1
Wedstrijd
GER
Lattomeri
Lattomeri ajo
NE
Criterium
FIN
Lemvig, Elite/U23
Post Cup
NE
Criterium
DEN
3e etappe Mersey Valley Tour
NE
Etappe
AUS
3e etappe Mersey Valley Tour (V)
NE
Etappe
AUS
Poggio alla Cavalla
GP Sportivi Poggio alla Cavalla
NE
Criterium
ITA
Pujols
Trophée National de Pujols
NE
Wedstrijd
FRA
4e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Etappe
IRL
Ronde van Drenthe
1.1
Wedstrijd
NED
Schönaich
NE
Criterium
GER
Schönaich (V)
Rund um Schönaich
NE
Criterium
GER
Schwarzhäusern
NE
Criterium
SUI
3e etappe Ster van Zuid-Limburg, Junioren
NE
Etappe
BEL
74e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour de Luzon
NE
Etappe
PHI
4e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
1e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
5e etappe Tour of the North
NE
Etappe
GBR
Villa di Villa
Giro del Belvedere
1.2
Wedstrijd
ITA
Vougy
GP de Vougy
NE
Criterium
FRA
14 april
Colbuccaro (a)
Classica di Colbuccaro
NE
Wedstrijd
ITA
Hakendover (a)
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe International Presidency Turkey Tour
2.1
Etappe
TUR
Negrar
GP Palio del Recioto
1.2
Wedstrijd
ITA
Padrón
Clásica de Pascua CC Padrones
NE
Criterium
ESP
Paris - Camembert
Paris - Camembert, Trophée Lepetit,Paris - Vimoutiers
1.1
Wedstrijd
FRA
75e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
2e etappe Tour de Luzon
NE
Etappe
PHI
Proloog Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Proloog
FRA
5e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
2e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
15 april
4e etappe International Presidency Turkey Tour
2.1
Etappe
TUR
Nouvion - Mers-les-Bains, U23
La Côte Picarde
1.Ncup
Wedstrijd
FRA
Schoten (a)
Scheldeprijs
1.HC
Wedstrijd
BEL
Schoten (b)
Memorial Staf Segers Scheldeprijs IC 2
NE
Wedstrijd
BEL
76e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Tour de Luzon
NE
Etappe
PHI
1e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
6e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
3e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
1e etappe Volta a Galicia
NE
Etappe
ESP
16 april
Denain
GP de Denain
1.1
Wedstrijd
FRA
5e etappe International Presidency Turkey Tour
2.1
Etappe
TUR
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Eerstejaars, Belg
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. Tijdrit, nieuwelingen, Tweedejaars, Belg
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
NE
Puntenkoers
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
1e etappe Rhône-Alpes Isère Tour
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Sea Otter Classic
NE
Criterium
USA
1e etappe Sea Otter Classic (V)
NE
Criterium
USA
77e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
4e etappe Tour de Luzon
NE
Etappe
PHI
2e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
7e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
4e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
2e etappe Volta a Galicia
NE
Klimwedstrijd
ESP
1e etappe Vuelta Ciclista a Cartagena
NE
Etappe
ESP
17 april
Chongming, Chrono (V)
Tour of Chongming Time Trial
1.2
Individuele tijdrit
CHN
Hama
NE
Criterium
SYR
6e etappe International Presidency Turkey Tour
2.1
Etappe
TUR
1e etappe Mississippi GP
NE
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Chili
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Chili (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Chili
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Chili (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Chili
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
1e etappe Po Ziemi Międzyrzeckiej
NE
Individuele tijdrit
POL
2e etappe Rhône-Alpes Isère Tour
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Sea Otter Classic
NE
Etappe
USA
2e etappe Sea Otter Classic (V)
NE
Etappe
USA
78e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
5e etappe Tour de Luzon
NE
Etappe
PHI
3e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
8e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
1e etappe Tour of Walla Walla
NE
Etappe
USA
3e etappe Volta a Galicia
NE
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta Ciclista a Cartagena
NE
Etappe
ESP
18 april
Apeldoorn (V)
Ronde van Gelderland
1.2
Wedstrijd
NED
Appelscha
Ronde van Zuid-Oost Friesland
NE
Wedstrijd
NED
Arona
GP Nobili Rubinetterie/Coppa Papà Carlo
1.1
Wedstrijd
ITA
Baw Baw
Baw Baw Classic
NE
Wedstrijd
AUS
Beauvechain
NE
Criterium
BEL
Bever
NE
Criterium
BEL
Cambridge
NE
Criterium
USA
Coux-et-Bigaroque
GP des fêtes du Coux et Bigaroque
NE
Criterium
FRA
Cuéllar, Chrono
Subida al Castillo de Cuéllar
NE
Wedstrijd
ESP
Dun-le-Palestel
Tour du canton de Dun-le-Palestel
NE
Wedstrijd
FRA
Evergem (V)
NE
Criterium
BEL
GP Arjaan de Schipper
ZLM Tour
1.Ncup
Wedstrijd
NED
Greymouth
Around Brunner Ride
NE
Criterium
NZL
Hamilton - Whangamata
Peter Southart Memorial
NE
Wedstrijd
NZL
7e etappe International Presidency Turkey Tour
2.1
Etappe
TUR
Kuresaare, Criterium
Kuresaare Tänavasõit
NE
Criterium
EST
La Haye-du-Puits
La Gainsbarre
NE
Criterium
FRA
Landskrona, Chrono, Elite/U23
Hilleshögstempot
NE
Individuele tijdrit
SWE
Landskrona, Chrono, Elite/U23 (V)
Hilleshögstempot
NE
Individuele tijdrit
SWE
Larvik
Ronde van Berg
NE
Criterium
NOR
Liège, U23
Liège - Bastogne - Liège, Luik - Bastenaken - Luik U23
1.2
Wedstrijd
BEL
Linköping
Ostgotaloppet
NE
Wedstrijd
SWE
Linköping, Elite/U23 (V)
Östgötaloppet
NE
Wedstrijd
SWE
1e etappe Low Country VW Race Weekend
NE
Criterium
USA
3e etappe Mississippi GP
NE
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Mississippi GP
NE
Etappe
USA
National Points Series
NE
Regionaal kampioenschap
NZL
Orkanger
NE
Individuele tijdrit
NOR
Piubega
Coppa Comune di Piubega
NE
Criterium
ITA
2e etappe Po Ziemi Międzyrzeckiej
NE
Etappe
POL
Rødekro, Elite/U23 (V)
NE
Criterium
DEN
3e etappe Rhône-Alpes Isère Tour
2.2
Etappe
FRA
Saint-Eutrope - Quimper
Tour du Finistère
1.1
Wedstrijd
FRA
Schiavon
Memorial Gerry Gasparotto
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Sea Otter Classic
NE
Etappe
USA
Sobešlav, Criterium
NE
Criterium
CZE
Star & Garter 100
Tasman Wheelers 100
NE
Criterium
NZL
Tjeldstø, Chrono
Sotramila
NE
Individuele tijdrit
NOR
1e etappe Totnes - Vire Twinning Town Two Day
NE
Etappe
GBR
79e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
6e etappe Tour de Luzon
NE
Etappe
PHI
4e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
9e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
6e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
5e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
1e etappe Tour of Chongming Island (V)
2.2
Etappe
CHN
3e etappe Tour of Walla Walla
NE
Criterium
USA
2e etappe Tour of Walla Walla
NE
Individuele tijdrit
USA
Venado Tuerto
Clásica de Venado Tuerto
NE
Wedstrijd
ARG
4e etappe Volta a Galicia
NE
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta Ciclista a Cartagena
NE
Klimtijdrit
ESP
19 april
Aiguillon
Tour du Lot et Garonne
NE
Wedstrijd
FRA
Allgäuer Straßenpreis (V)
NE
Criterium
GER
Amstel Gold Race
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
NED
Arezzo (b)
Coppa Caduti - Puglia di Arezzo
NE
Wedstrijd
ITA
Backnang - Waldrems
NE
Criterium
GER
Beselare
GP Dussessoye André Beselare-Zonnebeke
NE
Criterium
BEL
Breisach
NE
Criterium
GER
Burgum
Friesche Wouden Klassieker
NE
Wedstrijd
NED
Calabogie
Calabogie Road Classic
NE
Criterium
CAN
Cantalice
Trofeo Maria Santissima Delle Grazie
NE
Criterium
ITA
3e etappe Cheddi Jagan Memorial
NE
Etappe
GUY
Colorado Springs
Front Range Cycling Classic
NE
Criterium
USA
Cuéllar
GP Cuellar
NE
Criterium
ESP
Düren
Rund um Düren
1.2
Wedstrijd
GER
Durana
Trofeo Eusebio Velez
NE
Wedstrijd
ESP
Hannut
GP Fernand Destoquay
NE
Wedstrijd
BEL
Hillingdon
Archer Spring Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Hong Kong (d)
Festival of Sport 1
NE
Ploegentijdrit
HKG
8e etappe International Presidency Turkey Tour
2.1
Etappe
TUR
Ivrea, Junioren
Trofeo Città di Ivrea
1.1MJ
Wedstrijd
ITA
1e etappe Jelajah Malaysia
Tour of Malaysia
2.2
Etappe
MAS
Kampioenschap van Navarra, Op de weg, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Krupina
NE
Afvalrace
SVK
Lancy
NE
Criterium
SUI
Landskrona, Elite/U23
Hilleshögsloppet
NE
Criterium
SWE
Landskrona, Elite/U23 (V)
Hilleshögsloppet
NE
Criterium
SWE
Lannilis
Tro-Bro Léon
1.1
Wedstrijd
FRA
2e etappe Low Country VW Race Weekend
NE
Criterium
USA
Luttenberg (V)
NE
Criterium
NED
Mémorial Marc König Jr.
NE
Criterium
MRI
Milano - Tortona
NE
Wedstrijd
ITA
4e etappe Mississippi GP
NE
Etappe
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Chili
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Chili (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Arabische Emiraten
CN
Nationaal kampioenschap
UAE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Chili
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Chili (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, Chili
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, Chili
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, Chili (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Chili
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Neufchâtel-en-Bray (a)
Souvenir Michel Roques
NE
Criterium
FRA
Niel
Grote prijs MARAS
NE
Criterium
BEL
Póvoa de Varzim
Clássica da Primavera
NE
Wedstrijd
POR
3e etappe Po Ziemi Międzyrzeckiej
NE
Etappe
POL
Puerto La Cruz (a)
Clásico Gobernación de Anzoátegui
NE
Criterium
VEN
Rødekro
NE
Criterium
DEN
Rødekro, Junioren
NE
Criterium
DEN
Recife
Desafio BR-232 O Berço Exercito Brasileiro
NE
Wedstrijd
BRA
4e etappe Rhône-Alpes Isère Tour
2.2
Etappe
FRA
Rukkelingen-Loon
NE
Criterium
BEL
Saint-Sauveur-Lendelin
Prix Souvenir André Gislard
NE
Criterium
FRA
Salme
Audi Saaremaa GP Ülo Arge
NE
Wedstrijd
EST
San Secondo Parmense
Memorial Gigi Pezzoni
NE
Criterium
ITA
Sanem
GP Commune de Sanem
NE
Criterium
LUX
Stavanger, Elite/U23
SSK Mila
NE
Individuele tijdrit
NOR
Svogerslev, Elite/U23 (V)
Heino Løbet
NE
Individuele tijdrit
DEN
Tarlton
Wilro 100
NE
Wedstrijd
RSA
Tipitapa - Masaya, Chrono
NE
Individuele tijdrit
NIC
2e etappe Totnes - Vire Twinning Town Two Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe Totnes - Vire Twinning Town Two Day
NE
Etappe
GBR
80e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
Tour de Luzon
NE
Individuele tijdrit
PHI
5e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
10e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
8e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
7e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
2e etappe Tour of Chongming Island (V)
2.2
Etappe
CHN
4e etappe Tour of Walla Walla
NE
Etappe
USA
Vicenza - Bionde
NE
Wedstrijd
ITA
Vlissegem (V)
NE
Criterium
BEL
5e etappe Volta a Galicia
NE
Etappe
ESP
7e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
4e etappe Vuelta Ciclista a Cartagena
NE
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
Vzpon na Cvitsrsko sedlo
NE
Criterium
SLO
Warcoing
NE
Criterium
BEL
Wels
Kirschblütenrennen
NE
Wedstrijd
AUT
Zellik - Galmaarden
NE
Wedstrijd
BEL
Zelzate (b)
NE
Criterium
BEL
20 april
2e etappe Jelajah Malaysia
Tour of Malaysia
2.2
Etappe
MAS
Juegos del Alba, Op de weg, Ind. tijdrit
NE
Individuele tijdrit
Outer (b)
NE
Criterium
BEL
81e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Tour of Chongming Island (V)
2.2
Etappe
CHN
2e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
21 april
Campinas
GP Tiradentes
NE
Criterium
BRA
3e etappe Jelajah Malaysia
Tour of Malaysia
2.2
Etappe
MAS
1e etappe Mineira
Volta Inconfidencia Mineira
NE
Etappe
BRA
2e etappe Mineira
Volta Inconfidencia Mineira
NE
Criterium
BRA
Montanino
NE
Wedstrijd
ITA
82e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
4e etappe Tour of Chongming Island (V)
2.2
Etappe
CHN
3e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
22 april
Flèche Wallonne
Waalse Pijl
1.WT/WT/HC
Wedstrijd
BEL
Flèche Wallonne (V)
Waalse Pijl
CDM
Wereldbeker
BEL
1e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
2.1
Individuele tijdrit
ITA
1e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
4e etappe Jelajah Malaysia
Tour of Malaysia
2.2
Etappe
MAS
Juegos del Alba, Op de weg
NE
Wedstrijd
Taça da Cidade de São Tomé
NE
Criterium
STP
83e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour de Santa Catarina
2.2
Etappe
BRA
1e etappe Tour of Kuban
NE
Etappe
RUS
1e etappe Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
2.2
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
1e etappe West Indies versus the World
Beacon Series
NE
Etappe
TRD
23 april
1e etappe Circuit de Saône-et-Loire
NE
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
2.1
Etappe
ITA
2e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
5e etappe Jelajah Malaysia
Tour of Malaysia
2.2
Etappe
MAS
2e etappe Tour de Santa Catarina
2.2
Etappe
BRA
2e etappe Tour of Kuban
NE
Etappe
RUS
2e etappe Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
2.2
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
24 april
1e etappe Borsele, Junioren (V)
Omloop van Borsele
2.1
Criterium
NED
2e etappe Circuit de Saône-et-Loire
NE
Etappe
FRA
1e etappe Falu 3-dagars (V)
NE
Ploegentijdrit
SWE
1e etappe Falu 3-dagars, Elite/U23
NE
Ploegentijdrit
SWE
3e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
2.1
Etappe
ITA
1e etappe Grenland GP
Kalas Cup/Norgescup
NE
Criterium
NOR
1e etappe Grenland GP, Junioren
Kalas Cup/Norgescup
NE
Criterium
NOR
3e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
6e etappe Jelajah Malaysia
Tour of Malaysia
2.2
Etappe
MAS
1e etappe K.A.P. Adana
NE
Etappe
TUR
Prince Sultan Faisal bin Fath Challenge
NE
Criterium
KSA
Proloog Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour
NE
Proloog
POL
1e etappe Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour
NE
Etappe
POL
3e etappe Tolna
Tolna Régió Kupa
NE
Etappe
HUN
3e etappe Tour de Santa Catarina
2.2
Europees Kampioenschap
BRA
3e etappe Tour of Kuban
NE
Etappe
RUS
3e etappe Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
2.2
Etappe
ESP
Proloog Vuelta de Bisbee
NE
Proloog
USA
6e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Individuele tijdrit
COL
25 april
Aalborg (a)
NE
Wedstrijd
DEN
Amsterdam (c)
PWZ Zuidenveld Tour
NE
Wedstrijd
NED
Athens (V)
NE
Criterium
USA
Athens, Criterium
Terrapin Twilight
NE
Criterium
USA
Beograd - Banja Luka I
1.2
Wedstrijd
SRB
Borsele (V)
Omloop van Borsele
1.2
Wedstrijd
NED
2e etappe Borsele, Junioren (V)
Omloop van Borsele
2.1
Wedstrijd
NED
3e etappe Borsele, Junioren (V)
Omloop van Borsele
2.1
Individuele tijdrit
NED
3e etappe Circuit de Saône-et-Loire
NE
Etappe
FRA
1e etappe Clasica Alerta Empresa Bicimanía
NE
Individuele tijdrit
ESA
2e etappe Clasica Alerta Empresa Bicimanía
NE
Etappe
ESA
Crema (V)
GP Liberazione
1.2
Wedstrijd
ITA
Fürth
Frühjahrsstraßenpreis
NE
Criterium
GER
2e etappe Falu 3-dagars (V)
NE
Wedstrijd
SWE
2e etappe Falu 3-dagars, Elite/U23
NE
Wedstrijd
SWE
4e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
2.1
Etappe
ITA
2e etappe Grenland GP
Kalas Cup/Norgescup
NE
Wedstrijd
NOR
1e etappe Grenland GP (V)
Kalas Cup/Norgescup
NE
Wedstrijd
NOR
2e etappe Grenland GP, Junioren
Kalas Cup/Norgescup
NE
Wedstrijd
NOR
1e etappe Grenland GP, Junioren (V)
Kalas Cup/Norgescup
NE
Wedstrijd
NOR
1e etappe Hajdú-Fönix Kupa
Hajdu-Fonix Kupa
NE
Individuele tijdrit
HUN
2e etappe Hajdú-Fönix Kupa
Hajdu-Fonix Kupa
NE
Etappe
HUN
Henefer
East Canyon-Echo Road Race
NE
Criterium
USA
4e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
7e etappe Jelajah Malaysia
Tour of Malaysia
2.2
Etappe
MAS
2e etappe K.A.P. Adana
NE
Criterium
TUR
Kuala Lumpur, Criterium
NE
Criterium
MAS
Livermore
Wente Vineyards Road Race
NE
Criterium
USA
Meerkerk
Omloop van de Alblasserwaard, Arno Wallaard Memorial
1.2
Wedstrijd
NED
1e etappe Memorial Igor Karpenko
NE
Etappe
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Neeroeteren, Chrono, Junioren
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Neeroeteren, Chrono, Nieuwelingen
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Neeroeteren, Chrono, Nieuwelingen (V)
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Neeroeteren, Chrono, U23
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Nerviano
Coppa Caduti Nervianesi
NE
Wedstrijd
ITA
Olympik Trnava
NE
Wedstrijd
SVK
Orvault
Orvault - Saint-Nazaire - Orvault
NE
Criterium
FRA
Pärnu
Pärnu Tänavasõit
NE
Criterium
EST
Pessina Cremonese
Coppa Ardigó
NE
Criterium
ITA
Pratomagno
Giro del Pratomagno
NE
Wedstrijd
ITA
Protecting Forest
NE
Criterium
ISR
Rilland, Amateurs
NE
Criterium
NED
Roma, U23
Gran Premio della Liberazione
1.2
Wedstrijd
ITA
Rotselaar, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Sjællandsmesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
NE
Districtskampioenschap
DEN
Sjællandsmesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V)
NE
Districtskampioenschap
DEN
Sjællandsmesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
NE
Districtskampioenschap
DEN
Sjællandsmesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken (V)
NE
Districtskampioenschap
DEN
2e etappe Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour
NE
Etappe
POL
84e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Tour de Santa Catarina
2.2
Etappe
BRA
1e etappe Tour of East Taiwan
NE
Etappe
TPE
4e etappe Tour of Kuban
NE
Etappe
RUS
1e etappe Tulva ajot
NE
Etappe
FIN
2e etappe Tulva ajot
NE
Individuele tijdrit
FIN
Proloog Velo-Tek GP
NE
Proloog
USA
1e etappe Velo-Tek GP
NE
Criterium
USA
Vila do Conde
Clássica Vila do Conde
NE
Criterium
POR
1e etappe Vuelta a Chiclayo
NE
Etappe
PER
4e etappe Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
2.2
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta de Bisbee
NE
Etappe
USA
2e etappe Vuelta de Bisbee
NE
Individuele tijdrit
USA
7e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
Wegnez (a)
NE
Criterium
BEL
2e etappe Welland (a)
Echelon Cycles Road Race
NE
Individuele tijdrit
GBR
1e etappe Welland (a)
Echelon Cycles Road Race
NE
Etappe
GBR
Wolfsberg (a)
Lavanttaler Radsporttage
NE
Wedstrijd
AUT
Wortel (V)
NE
Criterium
BEL
26 april
Affligem
GP Affligem Grote Paasprijs : Interclub
NE
Wedstrijd
BEL
Amsterdam (V) (a)
Amsterdam, Sloten
NE
Criterium
NED
Ardooie
GP Theo Eeckhout
NE
Criterium
BEL
Beograd - Banja Luka II
NE
Wedstrijd
SRB
4e etappe Borsele, Junioren (V)
Omloop van Borsele
2.1
Wedstrijd
NED
Bray
Bray Wheelers - Shay Elliott Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Campi Bisenzio (a)
Coppa Lanciotto Ballerini
NE
Criterium
ITA
Cheshire (V)
Cheshire Classic
NE
Wedstrijd
GBR
Chrzastowice
Puchar Wojta Gminy Chrzastowice
NE
Wedstrijd
POL
4e etappe Circuit de Saône-et-Loire
NE
Etappe
FRA
Clásica Ciudad de Saber
NE
Criterium
PAN
3e etappe Clasica Alerta Empresa Bicimanía
NE
Etappe
ESA
Dana Point
NE
Wedstrijd
USA
Dana Point (V)
NE
Criterium
USA
Drogheda (a)
Coombes Connor Memorial
NE
Criterium
IRL
Emboscada (a)
GP Dr. Venancio Castillo
NE
Criterium
PAR
Enkhuizen
Open NK wegsprint
CN
Wedstrijd
NED
3e etappe Falu 3-dagars (V)
NE
Wedstrijd
SWE
3e etappe Falu 3-dagars, Elite/U23
NE
Wedstrijd
SWE
Fischeln
Rund in Fischeln
NE
Criterium
GER
Fountain Challenge
NE
Criterium
SKN
GP Raiffeisen (V)
NE
Criterium
SUI
1e etappe GP Savina Cuellár
NE
Etappe
BOL
3e etappe Grenland GP
Kalas Cup/Norgescup
NE
Wedstrijd
NOR
2e etappe Grenland GP (V)
Kalas Cup/Norgescup
NE
Wedstrijd
NOR
3e etappe Grenland GP, Junioren
Kalas Cup/Norgescup
NE
Wedstrijd
NOR
2e etappe Grenland GP, Junioren (V)
Kalas Cup/Norgescup
NE
Wedstrijd
NOR
Haßloch, Criterium
NE
Criterium
GER
Hjørring
NE
Criterium
DEN
5e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
8e etappe Jelajah Malaysia
Tour of Malaysia
2.2
Criterium
MAS
Karbach (V)
Main-Spessart Rundfahrt
NE
Criterium
GER
Koewacht
Wim Hendriks Trofee
NE
Wedstrijd
NED
La Ligua
Aniversario Carabineros de Chile
NE
Wedstrijd
CHI
Lazkao
Lazkaoko Proba
NE
Wedstrijd
ESP
Liège
Luik - Bastenaken - Luik
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Made (V)
NE
Criterium
NED
Made, Criterium
Ronde van Made
NE
Criterium
NED
2e etappe Memorial Igor Karpenko
NE
Criterium
BLR
Molenstede (a)
Molenstede Diest
NE
Criterium
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mauritius
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Mauritius
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MRI
Oliveira de Azemeis
Clássica Memorial Bruno Neves
NE
Criterium
POR
Pétfürdő
Péti Nagydíj
NE
Criterium
HUN
Pärnu (a)
Püha Loomaaia Rattaralli
NE
Wedstrijd
EST
Paris - Mantes-la-Jolie
Paris - Mantes-en-Yvelines
1.2
Wedstrijd
FRA
Ras al Khaima
President's Cup
NE
Wedstrijd
UAE
Rauðavatn
Rauthavatn
NE
Criterium
ISL
Ringsted
NE
Wedstrijd
DEN
Ringsted (V)
Vittoria Cup
NE
Criterium
DEN
Roeselare (V)
GP Stad Roeselare
1.2
Wedstrijd
BEL
Ronde van Noord-Holland
1.2
Wedstrijd
NED
Roswell (V)
NE
Criterium
USA
Roswell, Criterium
NE
Criterium
USA
Rutland - Melton
Rutland - Melton International Cicle Classic/East Midlands Classic
1.2
Wedstrijd
GBR
Sainte-Luce-sur-Loire
GP Sainte-Luce-sur-Loire
NE
Wedstrijd
FRA
Sainte-Martine
GP Sainte-Martine
NE
Criterium
CAN
San Bernardino
GP Camon
NE
Criterium
ITA
Santander (a)
Memorial Rodríguez Inguanzo
NE
Criterium
ESP
Serravalle
Gran Fondo Internazionale
NE
Wedstrijd
SMR
Steinfurt
Rund um Steinfurt
NE
Criterium
GER
4e etappe Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour
NE
Etappe
POL
3e etappe Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour
NE
Etappe
POL
Toplica
Nagrada Stubič Toplica
NE
Wedstrijd
CRO
85e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
2e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
5e etappe Tour de Santa Catarina
2.2
Klimwedstrijd
BRA
2e etappe Tour of East Taiwan
NE
Etappe
TPE
5e etappe Tour of Kuban
NE
Individuele tijdrit
RUS
1e etappe Tres Días de Álava, Elite/U23
NE
Etappe
ESP
3e etappe Tulva ajot
NE
Etappe
FIN
2e etappe Velo-Tek GP
NE
Etappe
USA
Virton (a)
Pierrard Virton
NE
Criterium
BEL
Vittorio Veneto (b)
Medaglia d'Oro Frare - De Nardi
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Vuelta a Chiclayo
NE
Etappe
PER
Vuelta Ciclista a la Rioja
Ronde van Rioja
1.1
Wedstrijd
ESP
5e etappe Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
2.2
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta de Bisbee
NE
Etappe
USA
3e etappe Welland (a)
Echelon Cycles Road Race
NE
Etappe
GBR
27 april
Šenčur
Šenčurja
NE
Criterium
SLO
Douala (a)
Wake up Akwa
NE
Criterium
CMR
2e etappe GP Savina Cuellár
NE
Etappe
BOL
6e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Klimwedstrijd
VIE
Iraq Race 2
NE
Individuele tijdrit
IRQ
86e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tres Días de Álava, Elite/U23
NE
Etappe
ESP
28 april
Beaufort (V)
NE
Criterium
USA
Beaufort, Criterium
USA Crits Speed Week
NE
Criterium
USA
7e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Othman Bin Affan Model Independent School
NE
Criterium
QTR
São Felipe
NE
Criterium
CPV
87e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
4e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
Proloog Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/PT
Proloog
SUI
3e etappe Tres Días de Álava, Elite/U23
NE
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Etappe
ESP
29 april
8e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Hradec Kralove, Criterium
NE
Criterium
CZE
Laarne (c)
NE
Wedstrijd
BEL
Pardubice
Memoriál Josefa Křivky
NE
Wedstrijd
CZE
88e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
5e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
1e etappe Tour of the Gila
NE
Etappe
USA
1e etappe Tour of the Gila (V)
NE
Etappe
USA
2e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Etappe
ESP
Walterboro (V)
NE
Criterium
USA
Walterboro, Criterium
USA CRITS Speed Week
NE
Criterium
USA
2e etappe West Indies versus the World
Beacon Series
NE
Etappe
TRD
30 april
2e etappe Clásica de la Esperanza
NE
Etappe
GUA
1e etappe Clásica de la Esperanza
NE
Individuele tijdrit
GUA
Geldrop
NE
Criterium
NED
Geldrop (V)
NE
Criterium
NED
1e etappe Giro della Toscana, Junioren
2.1MJ
Etappe
ITA
1e etappe Gracia Orlova (V)
2.2
Etappe
CZE
2e etappe Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
JR
Etappe
POL
1e etappe Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
JR
Individuele tijdrit
POL
9e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
89e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
6e etappe Tour de Bretagne
2.2
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
1e etappe Tour of Singkarak
2.2
Ploegentijdrit
INA
2e etappe Tour of the Gila
NE
Etappe
USA
2e etappe Tour of the Gila (V)
NE
Etappe
USA
3e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Individuele tijdrit
ESP
We zoeken nog veel foto's van ploegleiders.
Help mee ze te verzamelen.