Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender april 2004
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 april
Manchester, 1 km
CDM
Wereldbeker
GBR
Manchester, Achtervolging
CDM
Wereldbeker
GBR
Manchester, Keirin
CDM
Wereldbeker
GBR
Manchester, Ploegenachtervolging
CDM
Wereldbeker
GBR
Manchester, Ploegkoers
CDM
Wereldbeker
GBR
Manchester, Ploegsprint
CDM
Wereldbeker
GBR
Manchester, Puntenkoers (a)
CDM
Wereldbeker
GBR
Manchester, Scratch
CDM
Wereldbeker
GBR
Manchester, Sprint
CDM
Wereldbeker
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite/U23, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
01 april
3e etappe deel b Driedaagse van De Panne
Brugge - De Panne
2.2
Individuele tijdrit
BEL
3e etappe deel a Driedaagse van De Panne
Brugge - De Panne
2.2
Etappe
BEL
Indaiatuba
Prova Ciclistica 1° de Maio - GP Ayrton Senna
NE
Criterium
BRA
Ingleton, Chrono
Circuit of the Dales - Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
5e etappe Tour du Cameroun
2.6
Etappe
CMR
3e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.5
Etappe
MAR
2e etappe Vuelta de la Paz
Etappe
COL
02 april
1e etappe Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
2.7.1
Etappe
BEL
6e etappe Tour du Cameroun
2.6
Etappe
CMR
4e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.5
Etappe
MAR
Vitré
Route Adélie de Vitré
1.3
Wedstrijd
FRA
1e etappe Vuelta a Uruguay
2.5
Ploegentijdrit
URU
3e etappe Vuelta de la Paz
Etappe
COL
03 april
Estella (c)
GP Miguel Indurain
1.2
Wedstrijd
ESP
Gondar, Nieuwelingen
Prova Manuel Abreu
NE
Criterium
POR
Hel van het Mergelland
Volta Limburg Classic
1.5
Wedstrijd
NED
2e etappe deel a Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
2.7.1
Individuele tijdrit
BEL
2e etappe deel b Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
2.7.1
Etappe
BEL
Les Boucles de l'Artois
1.6
Wedstrijd
FRA
Massarosa (V)
Trofeo Riviera Della Versilia
1.9.2
Wedstrijd
ITA
Philippine
Omloop van de Braakman
NE
Wedstrijd
NED
7e etappe Tour du Cameroun
2.6
Etappe
CMR
5e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.5
Etappe
MAR
2e etappe Vuelta a Uruguay
2.5
Etappe
URU
4e etappe deel b Vuelta de la Paz
Etappe
COL
4e etappe deel a Vuelta de la Paz
Individuele tijdrit
COL
Zoutleeuw, Nieuwelingen
Zoutleeuw-Ossenweg
NE
Wedstrijd
BEL
04 april
Annemasse - Bellegarde et retour
1.6
Wedstrijd
FRA
Ascheffel (V)
Rund um Ascheffel
1.CRT
Criterium
GER
Backnang - Waldrems
Criterium
GER
Berlin (h)
Berlin - Bad Freienwald - Berlin
Wedstrijd
GER
Cavriè (V)
NE
Wedstrijd
ITA
Colle Umberto
Circuito di Colle Umberto
NE
Criterium
ITA
Eibar
Memorial Valenciaga
NE
Criterium
ESP
Essingen (V)
Großer Preis der Kurpfalz-Sektkellererei Speyer
1.CRT
Criterium
GER
Kwintsheul
Omloop van de Glazen Stad
NE
Wedstrijd
NED
3e etappe Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
2.7.1
Etappe
BEL
London
Archer Grand Prix
1.5
Wedstrijd
GBR
Memorial Utochkina
NE
Wedstrijd
UKR
Mnich
Slezanski Mnich - Memorial Romana Regorowicza
NE
Criterium
POL
Newark
Criterium
USA
Póvoa de Varzim
Clássica da Primavera
Wedstrijd
POR
Prix des Flandres Françaises
1.6
Wedstrijd
FRA
Reda
Coppa Caduti di Reda
NE
Wedstrijd
ITA
Rennes (a)
GP de la Ville de Rennes
1.3
Wedstrijd
FRA
Ronde van Vlaanderen
CDM/H
Wereldbeker
BEL
Ronde van Vlaanderen (V)
CDM/F
Wereldbeker
BEL
2e etappe Route de l'Avenir
Souvenir Louis Caput
1.8
Etappe
FRA
1e etappe Route de l'Avenir
Souvenir Louis Caput
1.8
Individuele tijdrit
FRA
Sabadell
Trofeu Joan Escolá
NE
Wedstrijd
ESP
Schwanenstadt
Criterium
AUT
Sobotka
Criterium
POL
Steenbergen, Criterium
Ronde van Steenbergen
NE
Wedstrijd
NED
Thermen GP
Wedstrijd
AUT
Tour du lac Léman
1.5
Wedstrijd
SUI
Uedem
Runde von Uedem
1.CRT
Criterium
GER
Vincenza, U23
Trofeo Piva Banca Popolare de Vincenza
1.7.1
Wedstrijd
ITA
3e etappe Vuelta a Uruguay
2.5
Etappe
URU
5e etappe Vuelta de la Paz
Etappe
COL
Wörth
Straßenpreis von Wörth
Wedstrijd
GER
Wörth (V)
Straßenpreis von Wörth
1.CRT
Criterium
GER
05 april
8e etappe Tour du Cameroun
2.6
Etappe
CMR
6e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.5
Etappe
MAR
4e etappe Vuelta a Uruguay
2.5
Etappe
URU
1e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.HC
Etappe
ESP
06 april
1e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.3
Etappe
FRA
Mercatale Valdarno
Coppa Fiera Mercatale
NE
Criterium
ITA
9e etappe Tour du Cameroun
2.6
Etappe
CMR
7e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.5
Etappe
MAR
5e etappe Vuelta a Uruguay
2.5
Etappe
URU
2e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.HC
Etappe
ESP
Waterworks, Criterium
Criterium
USA
07 april
2e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.3
Etappe
FRA
Gent - Wevelgem
1.HC
Wedstrijd
BEL
Plzen (c)
Criterium
CZE
San Jose
Criterium
USA
10e etappe Tour du Cameroun
2.6
Etappe
CMR
8e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.5
Etappe
MAR
6e etappe Vuelta a Uruguay
2.5
Etappe
URU
3e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.HC
Etappe
ESP
08 april
3e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.3
Etappe
FRA
1e etappe Circuit des Ardennes
2.6
Etappe
FRA
Herning
Criterium
DEN
Ster van Zuid-Limburg, Junioren
Etappe
BEL
11e etappe Tour du Cameroun
2.6
Etappe
CMR
9e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.5
Etappe
MAR
1e etappe Troféu Millennium
Prova PAD
Etappe
POR
7e etappe Vuelta a Uruguay
2.5
Etappe
URU
4e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.HC
Etappe
ESP
Wasmuel
GP Pino Cerami
1.3
Wedstrijd
BEL
09 april
Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
CC
Aziatisch kampioenschap
Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
CC
Aziatisch kampioenschap
Asian Junior Games, Op de weg
Aziatisch kampioenschap
Asian Junior Games, Op de weg, Ind. tijdrit
Aziatisch kampioenschap
4e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.3
Etappe
FRA
2e etappe Circuit des Ardennes
2.6
Etappe
FRA
Llobregales, Amateurs
Cursa Ciclista de Llobregat
Wedstrijd
ESP
Manchester, Puntenkoers (V)
CDM
Wereldbeker
GBR
Manchester, Sprint (V)
CDM
Wereldbeker
GBR
1e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Etappe
IRL
1e etappe Ronde van Drenthe (V)
2.9.1
Etappe
NED
1e etappe Settimana Ciclistica Lombarda
Wielerweek van Lombardije
2.5
Individuele tijdrit
ITA
Ster van Zuid-Limburg, Junioren
Etappe
BEL
12e etappe Tour du Cameroun
2.6
Etappe
CMR
10e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.5
Etappe
MAR
1e etappe Tour of the North
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe Troféu Millennium
Prova PAD
Etappe
POR
8e etappe Vuelta a Uruguay
2.5
Individuele tijdrit
URU
5e etappe deel b Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.HC
Individuele tijdrit
ESP
5e etappe deel a Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.HC
Etappe
ESP
10 april
Affoltern am Albis
GP Osterhas
Wedstrijd
SUI
Antelope Island
Criterium
USA
Asian Cycling Championships, Op de weg, Elite (V)
CC
Aziatisch kampioenschap
3e etappe Circuit des Ardennes
2.6
Etappe
FRA
Hohenstein-Ernstthal (a)
Sachsenringradrennen
NE
Criterium
GER
La California
Trofeo Tempestini Ledo
NE
Criterium
ITA
Manchester, 500 m (V)
CDM
Wereldbeker
GBR
Manchester, Achtervolging (V)
UCI Track Cycling World Cup Classics
CDM
Wereldbeker
GBR
Manchester, Keirin (V)
CDM
Wereldbeker
GBR
Milton
Criterium
USA
Piubega
Coppa Comune di Piubega
NE
Criterium
ITA
2e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Etappe
IRL
Ronde van Drenthe
1.3
Wedstrijd
NED
2e etappe Ronde van Drenthe (V)
2.9.1
Etappe
NED
2e etappe Settimana Ciclistica Lombarda
Wielerweek van Lombardije
2.5
Etappe
ITA
Sobešlav, Criterium
Criterium
CZE
Ster van Zuid-Limburg, Junioren
Etappe
BEL
2e etappe Tour du Brabant Wallon
Ronde van Waals Brabant
Individuele tijdrit
BEL
1e etappe Tour du Brabant Wallon
Ronde van Waals Brabant
Etappe
BEL
13e etappe Tour du Cameroun
2.6
Etappe
CMR
11e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.5
Etappe
MAR
2e etappe Tour of the North
Etappe
GBR
1e etappe Tweedaagse van de Gaverstreek
Etappe
BEL
9e etappe Vuelta a Uruguay
2.5
Etappe
URU
Wielkanocny Wyścig o Puchar Wójta Gminy Kłomnice
NE
Wedstrijd
POL
11 april
Amorebieta
Klasika Primavera
1.3
Wedstrijd
ESP
Asian Cycling Championships, Op de weg, Elite
CC
Aziatisch kampioenschap
Braunschweig (b)
Criterium
GER
4e etappe Circuit des Ardennes
2.6
Individuele tijdrit
FRA
5e etappe Circuit des Ardennes
2.6
Etappe
FRA
Codognè
Circuito del Termen
NE
Criterium
ITA
Cupra Marittima
Gran Premio San Basso
NE
Wedstrijd
ITA
Heinersbrück
Criterium
GER
Kings Valley
Criterium
USA
Manchester, Ploegsprint (V)
CDM
Wereldbeker
GBR
Manchester, Scratch (V)
UCI Track Cycling World Cup Classics
CDM
Wereldbeker
GBR
Ontario
Criterium
USA
Paris - Roubaix
CDM/H
Wereldbeker
FRA
Paris - Roubaix, Junioren
Le Pavé de Roubaix
NE
Wedstrijd
FRA
Pičin
Criterium
CZE
3e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Individuele tijdrit
IRL
4e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Criterium
IRL
3e etappe Ronde van Drenthe (V)
2.9.1
Criterium
NED
San Bernardino
GP Camon
Criterium
ITA
3e etappe Settimana Ciclistica Lombarda
Wielerweek van Lombardije
2.5
Etappe
ITA
3e etappe Tour du Brabant Wallon
Ronde van Waals Brabant
Etappe
BEL
4e etappe Tour of the North
Etappe
GBR
3e etappe Tour of the North
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe Tweedaagse van de Gaverstreek
Etappe
BEL
2e etappe Tweedaagse van de Gaverstreek
Individuele tijdrit
BEL
10e etappe Vuelta a Uruguay
2.5
Etappe
URU
12 april
Bagnolo di Nogarole
Trofeo Gino Visentini
NE
Criterium
ITA
Bologna - Passo della Raticosa
NE
Wedstrijd
ITA
Breezand (V)
NE
Criterium
NED
Cittiglio (V)
Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio
1.3
Wedstrijd
ITA
Köln (a)
Rund um Köln
1.2
Wedstrijd
GER
Lancaster, Chrono
Lancaster County Time Trial
Individuele tijdrit
USA
Pujols (V)
Ronde du Mont Pujols
NE
Criterium
FRA
5e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Etappe
IRL
Schönaich
Criterium
GER
4e etappe Settimana Ciclistica Lombarda
Wielerweek van Lombardije
2.5
Etappe
ITA
Skive, Elite/U23 (V)
Vittoria Cup
Criterium
DEN
Strasswalchen (a)
Flachgauer Radsporttage
Criterium
AUT
Trofeo Maurizio e Bruno Stagni
NE
Wedstrijd
ITA
Villa di Villa
Giro del Belvedere
1.7.1
Wedstrijd
ITA
13 april
Asian Cycling Championships, Baan, 1 km, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Achtervolging, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Puntenkoers, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Scratch, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Sprint, Elite
CC
Wedstrijd
Asian Junior Games, Baan, Achtervolging
CC
Wedstrijd
Asian Junior Games, Baan, Keirin
CC
Wedstrijd
Asian Junior Games, Baan, Puntenkoers
CC
Wedstrijd
Asian Junior Games, Baan, Scratch
CC
Wedstrijd
Asian Junior Games, Baan, Sprint
CC
Wedstrijd
Colbuccaro
Coppa Apollo 17
1.6
Wedstrijd
ITA
Negrar
GP Palio del Recioto
1.7.1
Wedstrijd
ITA
Paris - Camembert
Paris - Camembert, Trophée Lepetit,Paris - Vimoutiers
1.2
Wedstrijd
FRA
Proloog Tour do Rio
Volta de Campos
2.5
Proloog
BRA
6e etappe Tour of the North
Etappe
GBR
14 april
Cape Town (V)
Cape Town Tour - Cape Argus Pick 'n Pay Tour
NE
Wedstrijd
RSA
6e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Nouvion - Mers-les-Bains, U23
La Côte Picarde
1.7.1
Wedstrijd
FRA
Schoten (a)
Scheldeprijs
1.1
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour do Rio
Volta de Campos
2.5
Etappe
BRA
1e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.6
Etappe
FRA
1e etappe Vuelta a Aragón
Ronde van Aragon
2.2
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Cordoba
Etappe
ESP
15 april
Denain
GP de Denain
1.3
Wedstrijd
FRA
1e etappe Giro d'Abruzzo
Trofeo Interspar
2.5
Etappe
ITA
Plzen (b)
Criterium
CZE
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Junioren, België
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog Sea Otter Classic
2.5
Proloog
USA
Proloog Sea Otter Classic (V)
2.9.2
Proloog
USA
2e etappe Tour do Rio
Volta de Campos
2.5
Individuele tijdrit
BRA
3e etappe Tour do Rio
Volta de Campos
2.5
Etappe
BRA
2e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.6
Etappe
FRA
2e etappe Vuelta a Aragón
Ronde van Aragon
2.2
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.2
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a Cordoba
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta al Tolima
Etappe
COL
16 april
2e etappe Giro d'Abruzzo
Trofeo Interspar
2.5
Etappe
ITA
1e etappe Kalisz - Konin
Energa Tour
Etappe
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Chili
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
1e etappe Sea Otter Classic
2.5
Etappe
USA
1e etappe Sea Otter Classic (V)
2.9.2
Etappe
USA
3e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.6
Etappe
FRA
1e etappe Tour Nord-Isère
2.6
Etappe
FRA
1e etappe Valladolid
Vuelta Ciclista a Valladolid
Etappe
ESP
Veenendaal
Veenendaal - Veenendaal, Dutch Food Valley Classic, Arnhem - Veenendaal Classic
1.2
Wedstrijd
NED
3e etappe Vuelta a Aragón
Ronde van Aragon
2.2
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Cordoba
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta a Cordoba
Ploegentijdrit
ESP
2e etappe Vuelta al Tolima
Etappe
COL
17 april
Affligem, Amateurs
Affligem
NE
Wedstrijd
BEL
Apeldoorn (V)
Ronde van Gelderland
NE
Wedstrijd
NED
1e etappe Benicarló
Ronda Ciclista al Maestrazgo
Etappe
ESP
3e etappe Giro d'Abruzzo
Trofeo Interspar
2.5
Etappe
ITA
GP Arjaan de Schipper
ZLM Tour
NE
Wedstrijd
NED
Groningen - Münster
1.3
Wedstrijd
NED
8e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
2e etappe Kalisz - Konin
Energa Tour
Individuele tijdrit
POL
3e etappe Kalisz - Konin
Energa Tour
Etappe
POL
Kruibeke
Omloop Wase Scheldeboorden, Kruibeke - Bazel
1.3
Wedstrijd
BEL
La Haye-du-Puits
La Gainsbarre
NE
Wedstrijd
FRA
Lamosano, Mountainbike
Alpago Trophy
C1
Wedstrijd
ITA
Lamosano, Mountainbike (V)
Alpago Trophy
C1
Wedstrijd
ITA
Lamosano, Mountainbike, Junioren
Alpago Trophy
C1
Wedstrijd
ITA
Lamosano, Mountainbike, Junioren (V)
Alpago Trophy
C1
Wedstrijd
ITA
Lamosano, Mountainbike, U23
Alpago Trophy
C1
Wedstrijd
ITA
Monkey Mountain Cycle Challenge
Criterium
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Oteiza
Circuito de Pascuas
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Sea Otter Classic
2.5
Etappe
USA
2e etappe Sea Otter Classic (V)
2.9.2
Etappe
USA
4e etappe Tour do Rio
Volta de Campos
2.5
Etappe
BRA
4e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.6
Etappe
FRA
2e etappe Tour Nord-Isère
2.6
Etappe
FRA
3e etappe Tour Nord-Isère
2.6
Etappe
FRA
2e etappe Valladolid
Vuelta Ciclista a Valladolid
Etappe
ESP
Voitsberg
Criterium
AUT
4e etappe Vuelta a Aragón
Ronde van Aragon
2.2
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta al Tolima
Etappe
COL
Waarschoot, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
18 april
Amstel Gold Race
CDM/H
Wereldbeker
NED
2e etappe deel b Benicarló
Ronda Ciclista al Maestrazgo
Ploegentijdrit
ESP
2e etappe deel a Benicarló
Ronda Ciclista al Maestrazgo
Etappe
ESP
Campi Bisenzio (a)
Coppa Lanciotto Ballerini
NE
Wedstrijd
ITA
Columbia
Carl Dolan Memorial
Criterium
USA
Düren
Rund um Düren
1.5
Wedstrijd
GER
Durana
Trofeo Eusebio Velez
NE
Wedstrijd
ESP
4e etappe Giro d'Abruzzo
Trofeo Interspar
2.5
Etappe
ITA
Herfelingen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
9e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
4e etappe Kalisz - Konin
Energa Tour
Etappe
POL
Lancy
Criterium
SUI
Lonigo
Coppa Città di Lonigo
NE
Criterium
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Chili
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nogent-sur-Oise
1.6
Criterium
FRA
Oud-Gastel (V)
NE
Criterium
NED
Peer, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Plymouth
Criterium
USA
Ringsted
Wedstrijd
DEN
Saint-Amand-Mont-Rond (V)
Circuit National Féminin de Saint-Amand-Montrond
NE
Wedstrijd
FRA
San Secondo Parmense
Memorial Gigi Pezzoni
NE
Criterium
ITA
Santa Cruz
Criterium
USA
Sint-Joris-Weert, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Stamfordham
Beaumont Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Torredonjimeno
Clasica Ciudad Torredonjimeno
Wedstrijd
ESP
Tour de Vendée
Ronde van de Vendée
1.3
Wedstrijd
FRA
5e etappe Tour do Rio
Volta de Campos
2.5
Etappe
BRA
5e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.6
Etappe
FRA
6e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.6
Etappe
FRA
4e etappe Tour Nord-Isère
2.6
Etappe
FRA
Tour of the Storm
Wedstrijd
USA
3e etappe Valladolid
Vuelta Ciclista a Valladolid
Etappe
ESP
Voitsberg (a)
Criterium
AUT
5e etappe Vuelta a Aragón
Ronde van Aragon
2.2
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta al Tolima
Etappe
COL
Westfield
Criterium
USA
Zellik - Galmaarden
1.5
Wedstrijd
BEL
19 april
WCS seri ke XI di Solo
Wedstrijd
INA
20 april
Buchholz
GP Buchholz
NE
Criterium
GER
Castiglione Fibocchi
Trofeo Mario Zanchi
NE
Criterium
ITA
1e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
2.2
Etappe
ITA
Montanino
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Tour de Georgia
2.3
Etappe
USA
21 april
1e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
2.6
Individuele tijdrit
ESP
Flèche Wallonne
Waalse Pijl
1.HC
Wedstrijd
BEL
Flèche Wallonne (V)
Waalse Pijl
CDM
Wereldbeker
BEL
2e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
2.2
Etappe
ITA
Idiazábal, Cyclocross
Carrera Internacional Idiazábal
Wedstrijd
ESP
1e etappe Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
2.3
Etappe
GER
Plzen (e)
Criterium
CZE
2e etappe Tour de Georgia
2.3
Etappe
USA
1e etappe Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
2.6
Etappe
ESP
22 april
2e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
2.6
Etappe
ESP
1e etappe Clásica de Fusagasugá
Individuele tijdrit
COL
2e etappe Clásica de Fusagasugá
Etappe
COL
3e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
2.2
Etappe
ITA
1e etappe GP Internacional MR Cortez-Mitsubishi
2.3
Etappe
POR
2e etappe Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
2.3
Etappe
GER
Proloog Szlakiem Grodow Piastowskich
CCC Tour
2.5
Proloog
POL
4e etappe Tour de Georgia
2.3
Individuele tijdrit
USA
3e etappe Tour de Georgia
2.3
Etappe
USA
1e etappe Volta Provincia de Castello
Etappe
ESP
2e etappe deel b Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
2.6
Etappe
ESP
2e etappe deel a Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
2.6
Individuele tijdrit
ESP
23 april
3e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
2.6
Etappe
ESP
3e etappe Clásica de Fusagasugá
Etappe
COL
Cottbus
Criterium
GER
4e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
2.2
Etappe
ITA
2e etappe GP Internacional MR Cortez-Mitsubishi
2.3
Etappe
POR
3e etappe Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
2.3
Etappe
GER
1e etappe Szlakiem Grodow Piastowskich
CCC Tour
2.5
Etappe
POL
5e etappe Tour de Georgia
2.3
Etappe
USA
2e etappe Volta Provincia de Castello
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta Ciclista a la Rioja
Ronde van Rioja
2.3
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
2.6
Etappe
ESP
Proloog Vuelta de Bisbee
Proloog
USA
Proloog Vuelta de Bisbee (V)
NE
Individuele tijdrit
USA
24 april
Appelscha
Ronde van Zuid-Oost Friesland
NE
Wedstrijd
NED
Athens, Criterium
Terrapin Twilight
Criterium
USA
Baw Baw
Baw Baw Classic
Wedstrijd
AUS
4e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
2.6
Etappe
ESP
4e etappe Clásica de Fusagasugá
Etappe
COL
Cottbus, U23
Cottbus - Görlitz - Cottbus
NE
Wedstrijd
GER
3e etappe GP Internacional MR Cortez-Mitsubishi
2.3
Criterium
POR
Konitsa Maximum, Mountainbike-Marathon
C1
Marathon
GRE
Linköping
Ostgotaloppet
Wedstrijd
SWE
Livermore
Wente Vineyards Road Race
NE
Criterium
USA
Mynämäen Ajot
NE
Wedstrijd
FIN
4e etappe Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
2.3
Etappe
GER
Nieuwrode, Junioren
Nieuwrode-Rot
NE
Wedstrijd
BEL
Plzen
Criterium
CZE
São João de Vêr, Elite/U23
Troféu E. Leclerc
NE
Wedstrijd
POR
3e etappe Szlakiem Grodow Piastowskich
CCC Tour
2.5
Etappe
POL
2e etappe Szlakiem Grodow Piastowskich
CCC Tour
2.5
Etappe
POL
6e etappe Tour de Georgia
2.3
Etappe
USA
3e etappe Volta Provincia de Castello
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta Ciclista a la Rioja
Ronde van Rioja
2.3
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
2.6
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta de Bisbee
Etappe
USA
2e etappe Vuelta de Bisbee
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Vuelta de Bisbee (V)
NE
Etappe
USA
2e etappe Vuelta de Bisbee (V)
NE
Individuele tijdrit
USA
Zoetermeer (V)
NE
Criterium
NED
25 april
Affligem
GP Affligem Grote Paasprijs : Interclub
NE
Wedstrijd
BEL
Bern
Berner Rundfahrt/Ronde van Bern/Tour de Berne/GP di Berna/Tour du Nord-Ouest Suisse
1.5
Wedstrijd
SUI
Bern (V)
Berner Rundfahrt/Ronde van Bern/Tour de Berne/GP di Berna/Tour du Nord-Ouest Suisse
1.9.1
Wedstrijd
SUI
Bray
Bray Wheelers - Shay Elliott Memorial
1.5
Wedstrijd
IRL
Cheshire (V)
Cheshire Classic
NE
Wedstrijd
GBR
5e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
2.6
Etappe
ESP
Classic Chlorophylle
Wedstrijd
CAN
Crema (V)
GP Liberazione
1.9.2
Wedstrijd
ITA
Düren - Merken
Criterium
GER
Proloog Giro delle Regioni
2.7.1
Proloog
ITA
4e etappe GP Internacional MR Cortez-Mitsubishi
2.3
Etappe
POR
Haßloch, Criterium
Criterium
GER
Proloog International Presidency Turkey Tour
2.5
Proloog
TUR
Koewacht
Wim Hendriks Trofee
NE
Wedstrijd
NED
Krupina
NE
Afvalrace
SVK
Lannilis
Tro-Bro Léon
1.3
Wedstrijd
FRA
Leer
Criterium
GER
Liège
Luik - Bastenaken - Luik
CDM/H
Wereldbeker
BEL
Mineira
Volta Inconfidencia Mineira
NE
Wedstrijd
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Israël
CN
Nationaal kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VEN
Nerviano
Coppa Caduti Nervianesi
NE
Wedstrijd
ITA
5e etappe Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
2.3
Etappe
GER
Odder
Post Cup
Criterium
DEN
Pärnu
Pärnu Tänavasõit
NE
Criterium
EST
Paris - Mantes
1.7.1
Wedstrijd
FRA
Pessina Cremonese
Coppa Ardigó
NE
Criterium
ITA
Plzen (f)
Criterium
CZE
Pontedecimo
Giro dell'Appennino, Ronde van de Appennijnen
1.2
Wedstrijd
ITA
Retie
GP Aarts
NE
Wedstrijd
BEL
Roma, U23
Gran Premio della Liberazione
1.7.2
Wedstrijd
ITA
Ronde van Noord-Holland
1.3
Wedstrijd
NED
Sneek (V)
Omloop van Sneek
Wedstrijd
NED
Steinfurt
Rund um Steinfurt
NE
Wedstrijd
GER
4e etappe Szlakiem Grodow Piastowskich
CCC Tour
2.5
Etappe
POL
7e etappe Tour de Georgia
2.3
Etappe
USA
Vicenza - Bionde
NE
Wedstrijd
ITA
Ville-Pommeroeul, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Volta Provincia de Castello
Etappe
ESP
Proloog Vuelta a El Salvador
Proloog
ESA
3e etappe Vuelta Ciclista a la Rioja
Ronde van Rioja
2.3
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta Ciclista a Navarra
Ronde van Navarra
2.5
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
2.6
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta de Bisbee
Etappe
USA
3e etappe Vuelta de Bisbee (V)
NE
Etappe
USA
Wels
Kirschblütenrennen
Wedstrijd
AUT
Wildenburg, Junioren
Wildenburg - Wingene
NE
Wedstrijd
BEL
26 april
1e etappe Giro delle Regioni
2.7.1
Etappe
ITA
1e etappe International Presidency Turkey Tour
2.5
Etappe
TUR
Proloog Ruban Granitier Breton
Tour de Bretagne
2.6
Proloog
FRA
1e etappe Vuelta a El Salvador
Etappe
ESA
27 april
Šenčur
Šenčurja
NE
Criterium
SLO
2e etappe Giro delle Regioni
2.7.1
Etappe
ITA
2e etappe International Presidency Turkey Tour
2.5
Etappe
TUR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
1e etappe Ruban Granitier Breton
Tour de Bretagne
2.6
Etappe
FRA
Proloog Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.HC
Proloog
SUI
Proloog Tour of Greece
Tour of Hellas
2.5
Proloog
GRE
2e etappe Vuelta a El Salvador
Etappe
ESA
28 april
3e etappe Giro delle Regioni
2.7.1
Etappe
ITA
3e etappe International Presidency Turkey Tour
2.5
Etappe
TUR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Plzen (g)
Criterium
CZE
2e etappe Ruban Granitier Breton
Tour de Bretagne
2.6
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.HC
Etappe
SUI
1e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
1e etappe Tour of Greece
Tour of Hellas
2.5
Etappe
GRE
1e etappe Tour of the Gila
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Tour of the Gila (V)
NE
Individuele tijdrit
USA
3e etappe Vuelta a El Salvador
Ploegentijdrit
ESA
1e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.3
Etappe
ESP
Walterboro, Criterium
USA CRITS Speed Week
Criterium
USA
29 april
Durango
Iron Horse Classic
Criterium
USA
4e etappe deel a Giro delle Regioni
2.7.1
Etappe
ITA
4e etappe deel b Giro delle Regioni
2.7.1
Individuele tijdrit
ITA
1e etappe Gracia Orlova (V)
2.9.2
Etappe
CZE
Greenwood
Criterium
USA
4e etappe International Presidency Turkey Tour
2.5
Etappe
TUR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Pardubice
Memoriál Josefa Křivky
Criterium
CZE
3e etappe Ruban Granitier Breton
Tour de Bretagne
2.6
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.HC
Etappe
SUI
2e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
2e etappe Tour of Greece
Tour of Hellas
2.5
Etappe
GRE
2e etappe Tour of the Gila
NE
Etappe
USA
2e etappe Tour of the Gila (V)
NE
Etappe
USA
4e etappe Vuelta a El Salvador
Etappe
ESA
2e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.3
Ploegentijdrit
ESP
30 april
Geldrop (V)
NE
Criterium
NED
5e etappe Giro delle Regioni
2.7.1
Etappe
ITA
2e etappe Gracia Orlova (V)
2.9.2
Etappe
CZE
5e etappe International Presidency Turkey Tour
2.5
Etappe
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
4e etappe Ruban Granitier Breton
Tour de Bretagne
2.6
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.HC
Etappe
SUI
3e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
3e etappe Tour of Greece
Tour of Hellas
2.5
Etappe
GRE
3e etappe Tour of the Gila
NE
Etappe
USA
3e etappe Tour of the Gila (V)
NE
Etappe
USA
5e etappe Vuelta a El Salvador
Etappe
ESA
3e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.3
Etappe
ESP
We zoeken nog veel foto's van ploegleiders.
Help mee ze te verzamelen.