Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender april 1967
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 april
Abercynon, Junioren
Abercynon Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Glasgow, Junioren
Glasgow Wheelers Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Guildford, Chrono
Vic Jenner Trophy 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Pangbourne, Chrono
South Western 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
01 april
Barcelona - Tarrasa
Trofeo Juan Fina
NE
Wedstrijd
ESP
Haacht, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Herenthout, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Kerksken, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Lot, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Niel, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Ruisbroek, Junioren (a)
Ruisbroek-Sauvegarde
NE
Wedstrijd
BEL
Vladslo, Amateurs
Vladslo
NE
Wedstrijd
BEL
02 april
Barcelona (f)
Gran Premio Fedrácion Catalana de Ciclismo, Trofeo Club Drink
NE
Wedstrijd
ESP
Consett
Consett Classic
NE
Wedstrijd
GBR
Consett
Consett Opening Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Eksaarde, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Farnham Common
Archer Spring Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Genève, Amateurs (a)
Tour du Lac Léman
NE
Wedstrijd
SUI
Ingleton, Chrono
Circuit of the Dales - Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Leeds
Meanwood Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
London
Archer Grand Prix
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
CN
Nationaal Kampioenschap
POL
Ronde van Vlaanderen
Super Prestige Pernod
BEL
Tremelo, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Vertrijk, Junioren
GP Beenhouwerij Van Gramberen
NE
Wedstrijd
BEL
Waarschoot, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Wetherby
Nunbrook 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
04 april
Barcelona - Andorra
NE
Wedstrijd
AND
Overpelt, Amateurs
Overpelt
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
Etappe
BEL
05 april
2e etappe deel b Ronde van België
Tour de Belgique
Ploegentijdrit
BEL
2e etappe deel a Ronde van België
Tour de Belgique
Etappe
BEL
06 april
3e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
Etappe
BEL
Wetteren, Amateurs
Wetteren
NE
Wedstrijd
BEL
07 april
4e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
Etappe
BEL
08 april
Hemiksem, Junioren
Hemiksem
NE
Wedstrijd
BEL
Meerhout, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Paris - Troyes
Wedstrijd
FRA
Sassenheim, Amateurs
NE
Criterium
NED
09 april
Amorebieta
Klasika Primavera
Wedstrijd
ESP
Breda
Omloop van de Baronie
Wedstrijd
NED
Deinze, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Eisden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Goetsenhoven, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Grote-Spouwen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Heks, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Lisboa (h)
Criterium
POR
Neerheylissem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Oedelem
Criterium
BEL
Paris - Roubaix
Wedstrijd
FRA
Remicourt, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Saint-Laurent, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Tour des Quatre-Cantons
Vier-Kantone Rundfahrt
Wedstrijd
SUI
Wolverhampton (i)
Blackhills Forest Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
11 april
Asse - Ukkel/Uccle
GP Salvarani
Wedstrijd
BEL
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
12 april
Provinciaal Kampioenschap Brabant, Op de weg, Ploegentijdrit, België
NE
Ploegentijdrit
BEL
13 april
Wasmuel
GP Pino Cerami
Wedstrijd
BEL
14 april
Dijon
Dijon - Auxonne - Dijon / Rougeot Classique
NE
Wedstrijd
FRA
1e etappe Vuelta a Colombia
Criterium
COL
15 april
Amstel Gold Race
Wedstrijd
NED
Antheit, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Deurne, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Flobecq, Junioren (a)
Vloesberg
NE
Wedstrijd
BEL
Herenthout, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Kortrijk - Galmaarden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kortrijk, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Merchtem, Junioren (a)
Merchtem-Peizegem
NE
Wedstrijd
BEL
Mouscron, Amateurs
Moeskroen
NE
Wedstrijd
BEL
Rijkevorsel, Cyclocross, Junioren
Sint-Jozef
NE
Wedstrijd
BEL
Rijkevorsel, Junioren (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Rumst, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Gillis-bij-Dendermonde, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Tertre, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
Walcourt, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Zolder, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
16 april
Aubel, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Brugge
Elfstedenronde, Circuit des XI Villes
Wedstrijd
BEL
Brugge, Amateurs
Brugge
NE
Wedstrijd
BEL
Brussegem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Croydon
Croydon Advertiser Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Dworp, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Frankfurt am Main
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm, GP van Frankfurt, Rund um den Finanzplatz
Wedstrijd
GER
Gelrode, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Grand-Leez, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Herselt, Junioren (a)
Blauberg
NE
Wedstrijd
BEL
Kerniel, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Kluizen, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Lach Dennis (d)
Goostrey Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Loupoigne, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Meerbeke, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Mont Faron, Chrono
Klimtijdrit
FRA
Munstergeleen
Criterium
NED
Opbrakel, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Opdorp, Junioren
Opdorp-Buggenhout
NE
Wedstrijd
BEL
Oplinter, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Truiden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Uikhoven, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Vuelta a Colombia
Criterium
COL
17 april
Barrow in Furness
Tour of Furness
NE
Wedstrijd
GBR
Bradford, Chrono
East Bradford 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
4e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
5e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
18 april
Vilvoorde
GP Stad Vilvoorde
Wedstrijd
BEL
19 april
Borehamwood
Charlie Parker Memorial, Elite, Road Race
Wedstrijd
GBR
Giro di Campania
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Interclubs, België
NE
Ploegentijdrit
BEL
6e etappe Vuelta a Colombia
Derny
COL
20 april
Edingen
Enghien
Wedstrijd
BEL
Tour de Wallonie, Amateurs
Ronde van Wallonië
Wedstrijd
BEL
7e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
21 april
GP Petit Varois
Wedstrijd
FRA
8e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
22 april
Alken, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Apeldoorn (a)
Ronde van Gelderland
Wedstrijd
NED
Bassenge, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Bredene, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Deinze, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Egenhoven, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Gembloux, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Grand-Rosière, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Hyon, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Knokke (a)
Kustpijl
Wedstrijd
BEL
Kotem, Junioren
Maasmechelen
NE
Wedstrijd
BEL
Lens, Junioren
Lens-Dender
NE
Wedstrijd
BEL
Messelbroek, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Neuville, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Ottergem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Rumes, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Saint-Gérard, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Saint-Germain, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Joris-ten-Distel, Amateurs
Sint-Joris-ten-Distel
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Pieters-Leeuw, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
9e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
23 april
Baasrode, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Brussel/Bruxelles - Verviers
Bruxelles - Verviers
Wedstrijd
BEL
Ceprano
Criterium
ITA
Doorselaar, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Grez-Doiceau, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Heist-aan-Zee, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Jonkershove, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Koningshooikt, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Neerlinter, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Negrar
GP Palio del Recioto
NE
Criterium
ITA
10e etappe Vuelta a Colombia
Criterium
COL
24 april
Baasrode, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Vougy
GP de Vougy
NE
Wedstrijd
FRA
25 april
Milano - Vignola
Wedstrijd
ITA
Nokere
Nokere Koerse
Wedstrijd
BEL
Roma, U23
Gran Premio della Liberazione
NE
Wedstrijd
ITA
Ruban Granitier Breton
Tour de Bretagne
NE
Etappe
FRA
Templeuve
GP du Tournaisis
Wedstrijd
BEL
11e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
26 april
1e etappe deel a Circuit de Lorraine
Circuit des Mines
Etappe
FRA
2e etappe Circuit de Lorraine
Circuit des Mines
Etappe
FRA
1e etappe deel b Circuit de Lorraine
Circuit des Mines
Etappe
FRA
12e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
27 april
1e etappe deel a Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
1e etappe deel b Ronde van België, Amateurs
Ploegentijdrit
BEL
13e etappe Vuelta a Colombia
Criterium
COL
1e etappe deel b Vuelta a España
Ronde van Spanje
Individuele tijdrit
ESP
1e etappe deel a Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
28 april
3e etappe Circuit de Lorraine
Circuit des Mines
Etappe
FRA
Flèche Wallonne
Waalse Pijl
Super Prestige Pernod
BEL
2e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
14e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
2e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
29 april
Aarschot, Amateurs
NE
Criterium
BEL
4e etappe Circuit de Lorraine
Circuit des Mines
Etappe
FRA
Deinze (a)
Omloop van Midden-Vlaanderen
Wedstrijd
BEL
Krefeld, Amateurs
NE
Wedstrijd
GER
Rijssen
Ronde van Overijssel
Wedstrijd
NED
3e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
Stasegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Temse, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
15e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
3e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
30 april
Chobham (f)
Belle Vue C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
5e etappe deel b Circuit de Lorraine
Circuit des Mines
Individuele tijdrit
FRA
5e etappe deel a Circuit de Lorraine
Circuit des Mines
Etappe
FRA
Iffendic
Criterium
FRA
4e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
16e etappe Vuelta a Colombia
Criterium
COL
4e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
Wolvertem, Amateurs (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Zürich
Meisterschaft von Zürich, Kampioenschap van Zürich
Wedstrijd
SUI
Meehelpen aan deze website?
Stuur ons een berichtje