Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender maart 2009
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 maart
Adria
Trofeo Zssdi - Un. Circ. Sloveni in Italia
1.2
Wedstrijd
ITA
3e etappe Afxentia, Mountainbike, Elite/U23
Cyprus Sunshine Cup
C1
Wedstrijd
CYP
Alcantarilla
Trofeo Guerrita
NE
Criterium
ESP
Almería
Clásica de Almería
1.1
Wedstrijd
ESP
Antigua & Barbuda Season Opener
NE
Criterium
ANT
Brussel/Bruxelles - Opwijk, U23
NE
Wedstrijd
BEL
Brustem (c)
Brustem Sint-Truiden
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Callville Bay
Callville Bay Classic
NE
Criterium
USA
3e etappe Clásica Rionegro con Futuro-Aguas de Rionegro
NE
Etappe
COL
1e etappe Copa Nacional Protecto
NE
Etappe
CRC
Darfield
Main Divide Cycle Race
NE
Criterium
NZL
Den Hout
Omloop Van De Houtse Linies
NE
Wedstrijd
NED
3e etappe Doble Viale
NE
Etappe
ARG
Durtol
Tour des communes de la vallée du Bédat
NE
Criterium
FRA
Gent - Staden
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe K.A.P. Özsavaş Kupası
Ozsavas Kupasi
NE
Criterium
TUR
3e etappe Kangjin Memorial Tour
NE
Criterium
KOR
Knokke-Heist, Mountainbike
Knokke Beach Challenge
NE
Beachrace
BEL
Kuurne - Brussel - Kuurne
1.1
Wedstrijd
BEL
Kuurne, Junioren
Kuurnse Leieomloop
NE
Wedstrijd
BEL
La Gacilly
Route Bretonne
NE
Criterium
FRA
2e etappe Lago Vista
La Primavera at Lago Vista
NE
Etappe
USA
Lago Vista (V)
La Primavera at Lago Vista
NE
Wedstrijd
USA
3e etappe Les 3 Jours de Vaucluse
2.2
Etappe
FRA
Lugano
GP Lugano
1.1
Wedstrijd
SUI
Lugo
Coppa Belricetto, Memorial Gualandi
NE
Criterium
ITA
Maldegem (d)
Maldegem-Kleit
NE
Criterium
BEL
Mareno di Piave
GP Ceda
NE
Criterium
ITA
Melzo
Coppa Città di Melzo
NE
Criterium
ITA
2e etappe Merced, Criterium
McLane Pacific Classic, Merco Credit Union Downtown Criterium and Foothills Road Race
NE
Etappe
USA
Merced, U23 (V)
McLane Pacific Classic, Merco Credit Union Foothills Road Race
NE
Criterium
USA
Montastruc-la-Conseillère
GP d'Ouverture Pierre Pinel
NE
Criterium
FRA
Nantes
Circuit de la Vallée de la Loire
NE
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Oostenrijk
NE
Nationaal kampioenschap
AUT
2e etappe North End (V)
North End Classic
NE
Etappe
USA
Oud-Heverlee
NE
Criterium
BEL
Paris - Ézy
NE
Wedstrijd
FRA
2e etappe Pemberton
Pemberton Classic
NE
Etappe
AUS
Roux-Miroir (V)
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Rutas de America
2.2
Etappe
URU
Saint-Hilaire-du-Harcouët
GP D'Ouverture de la Ville de Saint-Hilaire-du-Harcouët
NE
Wedstrijd
FRA
43e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
Tralee
Lacey Cup Road Race
NE
Wedstrijd
IRL
8e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
2.2
Criterium
DOM
2e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
1e etappe Vuelta y Ruta de Mexico
Ronde van Mexico
2.2
Etappe
MEX
Wellington (V)
1.1WE
Criterium
NZL
02 maart
All-India University Cycling Challenge
NE
Criterium
IND
Arab Gulf Cycling Championship, Op de weg, Ploegentijdrit
NE
Ploegentijdrit
44e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
2e etappe Vuelta y Ruta de Mexico
Ronde van Mexico
2.2
Etappe
MEX
03 maart
45e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Vuelta y Ruta de Mexico
Ronde van Mexico
2.2
Etappe
MEX
04 maart
Arab Gulf Cycling Championship, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Cape Town (a)
Giro del Capo I
1.2
Wedstrijd
RSA
Fayt-le-Franc
Memorial José Samyn
1.1
Wedstrijd
BEL
Giro del Friuli
1.1
Wedstrijd
ITA
46e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Vuelta a Murcia
Ronde van Murcia
2.1
Etappe
ESP
Proloog Vuelta al Valle del Cauca
NE
Proloog
COL
4e etappe Vuelta y Ruta de Mexico
Ronde van Mexico
2.2
Etappe
MEX
05 maart
Cape Town (b)
Giro del Capo II
1.2
Wedstrijd
RSA
1e etappe Tashkent (a)
Tashkent Winter Competition
NE
Individuele tijdrit
UZB
2e etappe Vuelta a Murcia
Ronde van Murcia
2.1
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta al Valle del Cauca
NE
Etappe
COL
5e etappe Vuelta y Ruta de Mexico
Ronde van Mexico
2.2
Etappe
MEX
06 maart
Cape Town (c)
Giro del Capo III
1.2
Wedstrijd
RSA
1e etappe Driedaagse van West-Vlaanderen
2.1
Etappe
BEL
2e etappe Tashkent (a)
Tashkent Winter Competition
NE
Etappe
UZB
1e etappe Tour de Wilaya de Tipaza
NE
Etappe
ALG
1e etappe Tucson
Tucson Bicycle Classic
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Tucson (V)
Tucson Bicycle Classic
NE
Individuele tijdrit
USA
3e etappe Vuelta a Murcia
Ronde van Murcia
2.1
Individuele tijdrit
ESP
2e etappe Vuelta al Valle del Cauca
NE
Etappe
COL
6e etappe Vuelta y Ruta de Mexico
Ronde van Mexico
2.2
Etappe
MEX
07 maart
Brissago (V)
Giro del Lago Maggiore - GP Knorr (V)
1.2
Wedstrijd
SUI
Camargo
GP Ayuntamiento de Camargo
NE
Criterium
ESP
Circuit des Quatre cantons
NE
Wedstrijd
FRA
Dar es Salaam - Bagamoyo
Aga Khan Cycling Race
NE
Wedstrijd
TAN
Den Haag
Ronde van Zuid-Holland
NE
Wedstrijd
NED
1e etappe Doble Chepes
NE
Etappe
ARG
2e etappe Doble Chepes
NE
Etappe
ARG
Donji Kraj - Donji Kraj
Memorijal Nevio Valčić
NE
Criterium
CRO
2e etappe Driedaagse van West-Vlaanderen
2.1
Etappe
BEL
Ereño
Ereñoko Udala Sari Nagusia
NE
Wedstrijd
ESP
Giro delle Tre Provincie - Limito di Pioltello
NE
Criterium
ITA
Goleta
Island View Classic
NE
Criterium
USA
Harelbeke (a)
Vlaamse Pijl Harelbeke
1.2
Wedstrijd
BEL
Knokke-Heist, Mountainbike (V)
Knokke Beach Challenge
NE
Beachrace
BEL
Liverpool
Eddie Soens Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Molenbeek-Wersbeek, Elite/U23
NE
Wedstrijd
BEL
New Providence (a)
New Providence Cycling Association Road Race
NE
Criterium
BAH
Randwick, Criterium
Randwick Bottany Cycling Club
NE
Criterium
AUS
San Geminiano - Siena
Monte Paschi Eroica - Strade Bianche
1.1
Wedstrijd
ITA
Sint-Maria-Lierde
GP Koen Barbé
NE
Criterium
BEL
3e etappe Tashkent (a)
Tashkent Winter Competition
NE
Etappe
UZB
2e etappe Tour de Wilaya de Tipaza
NE
Etappe
ALG
2e etappe Tucson
Tucson Bicycle Classic
NE
Etappe
USA
2e etappe Tucson (V)
Tucson Bicycle Classic
NE
Etappe
USA
1e etappe deel B Volta a Albufeira
Troféu José Martins
NE
Etappe
POR
1e etappe deel A Volta a Albufeira
Troféu José Martins
NE
Etappe
POR
4e etappe Vuelta a Murcia
Ronde van Murcia
2.1
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta al Valle del Cauca
NE
Etappe
COL
7e etappe Vuelta y Ruta de Mexico
Ronde van Mexico
2.2
Etappe
MEX
08 maart
Arab Gulf Cycling Championship, Op de weg, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Asteasu
Aiztondo Klasika
NE
Wedstrijd
ESP
Belmopan
Belmopan Cycling Classic
NE
Criterium
BIZ
Boa Vista
Circuito Boa Vista
NE
Criterium
BRA
Brussel/Bruxelles - Zepperen
Brussel - Zepperen B-Z Fruitroute
NE
Wedstrijd
BEL
Campeonato de Ciclismo I
NE
Wedstrijd
ESA
Cape Town
Cape Town Tour - Cape Argus Pick 'n Pay Tour
NE
Wedstrijd
RSA
Cape Town (d)
Giro del Capo IV, Cape Argus Pick 'n Pay Tour
1.2
Wedstrijd
RSA
Cape Town (V)
Cape Town Tour - Cape Argus Pick 'n Pay Tour
NE
Wedstrijd
RSA
1e etappe Cheddi Jagan Memorial
NE
Etappe
GUY
Colchester
Jock Wadley Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Copa Nacional Protecto
NE
Etappe
CRC
Corridonia
Trofeo Gruppo Meccaniche Luciani
NE
Criterium
ITA
3e etappe Doble Chepes
NE
Etappe
ARG
3e etappe Driedaagse van West-Vlaanderen
2.1
Etappe
BEL
Huancho
Clásica Balsares de Huancho
NE
Criterium
PER
Ichtegem
Omloop van de Westhoek-Mem. Steve Vermaut IC 2
NE
Criterium
BEL
Jugon
Manche Atlantique
NE
Wedstrijd
FRA
Liergues
Prix Mathias Piston
NE
Criterium
FRA
Lillers
GP de Lillers
1.2
Wedstrijd
FRA
Lissone (a)
Piccola Coppa Agostoni, Trofeo Meroni
NE
Wedstrijd
ITA
Monaco (c)
Criterium de Monaco
NE
Criterium
MCO
Neerlinter
Neerlinter-Heide - Linter
NE
Wedstrijd
BEL
Newry
John Haldane Memorial
NE
Criterium
GBR
Palazzolo sull'Oglio (a)
Trofeo Franco Balestra - Memorial Giampietro Metelli
1.2
Wedstrijd
ITA
Paris - Évreux
NE
Wedstrijd
FRA
1e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/HC
Individuele tijdrit
FRA
Porec
Porec Trophy, Trofej Plava Laguna 1
1.2
Wedstrijd
CRO
Rucphen
Dorpenomloop Rucphen
NE
Wedstrijd
NED
Sant'Urbano
Circuito di Sant'Urbano
NE
Criterium
ITA
Tielt-Winge (V)
Omloop van het Hageland - Tielt-Winge
NE
Criterium
BEL
47e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour de Taiwan
2.2
Etappe
TPE
3e etappe Tour de Wilaya de Tipaza
NE
Etappe
ALG
5e etappe Trepada Cerro San Cristobal CC Pando
NE
Klimtijdrit
PER
3e etappe Tucson
Tucson Bicycle Classic
NE
Etappe
USA
3e etappe Tucson (V)
Tucson Bicycle Classic
NE
Etappe
USA
Villa Hayes
Doble Benjamin Aceval
NE
Wedstrijd
PAR
Vollezele
Ereprijs Bart Langhendries
NE
Criterium
BEL
2e etappe Volta a Albufeira
Troféu José Martins
NE
Etappe
POR
5e etappe Vuelta a Murcia
Ronde van Murcia
2.1
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
4e etappe Vuelta al Valle del Cauca
NE
Etappe
COL
8e etappe Vuelta y Ruta de Mexico
Ronde van Mexico
2.2
Etappe
MEX
Zebbug
Zebbug By-Pass Mosta CC
NE
Criterium
MLT
09 maart
2e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
48e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
2e etappe Tour de Taiwan
2.2
Etappe
TPE
Vienne, U23
Vienne Classic Espoirs
NE
Criterium
FRA
10 maart
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Zuid-Afrika
NE
Nationaal kampioenschap
RSA
3e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
49e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Tour de Taiwan
2.2
Etappe
TPE
11 maart
Astillero
Gran Premio San José - Mem. P. Echevarria
NE
Wedstrijd
ESP
4e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
1e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
50e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
4e etappe Tour de Taiwan
2.2
Etappe
TPE
Wanzele
Wanzeel Koerse
NE
Criterium
BEL
12 maart
Proloog Clasica Alcaldía de Pasca
NE
Proloog
COL
1e etappe Clasica Alcaldía de Pasca
NE
Etappe
COL
Proloog Jadranska Magistrala
Istrian Spring Trophy
2.2
Individuele tijdrit
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Zuid-Afrika
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
5e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
Pretola
GP Pretola
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
51e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
5e etappe Tour de Taiwan
2.2
Etappe
TPE
UAE Road Race 2
NE
Wedstrijd
UAE
13 maart
2e etappe Clasica Alcaldía de Pasca
NE
Individuele tijdrit
COL
1e etappe Jadranska Magistrala
Istrian Spring Trophy
2.2
Etappe
CRO
1e etappe Madera County Stage Race
NE
Klimtijdrit
USA
6e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
3e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
52e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
6e etappe Tour de Taiwan
2.2
Etappe
TPE
1e etappe Tour of Canterbury
NE
Etappe
NZL
Proloog Tour of Canterbury
NE
Proloog
NZL
14 maart
Boulder
NE
Criterium
USA
Boulder (V)
NE
Criterium
USA
Caneva
Circuito Internazionale di Caneva
NE
Criterium
ITA
3e etappe Clasica Alcaldía de Pasca
NE
Etappe
COL
3e etappe Copa Nacional Protecto
NE
Etappe
CRC
1e etappe Durazno
Prueba CC Champagnat Sprinter
NE
Etappe
URU
Flint
Mersey Roads Club - Two Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
Geluwe, Elite/U23
Lenteprijs
NE
Criterium
BEL
Grandglise
GP Lucien Cambier
NE
Criterium
BEL
Independence Cycle Classic
NE
Criterium
LCA
2e etappe Jadranska Magistrala
Istrian Spring Trophy
2.2
Etappe
CRO
Lizarza
Insalus Saria
NE
Wedstrijd
ESP
Louisville (b)
Long Run Park Circuit
NE
Criterium
USA
3e etappe Madera County Stage Race
NE
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Madera County Stage Race
NE
Criterium
USA
1e etappe Murrieta (V)
Tour of Murrieta
NE
Criterium
USA
Noyal, Amateurs
Souvenir Louison Bobet
NE
Criterium
FRA
Oostduinkerke (V)
NE
Criterium
BEL
Oud-Vossemeer
Ronde van Oud-Vossemeer
NE
Criterium
NED
Oud-Vossemeer (V)
NE
Criterium
NED
7e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
Ronde van Groningen
NE
Wedstrijd
NED
Proloog São Paulo
Giro do Interior São Paulo
NE
Ploegentijdrit
BRA
4e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
53e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
7e etappe Tour de Taiwan
2.2
Etappe
TPE
3e etappe Tour of Canterbury
NE
Etappe
NZL
2e etappe Tour of Canterbury
NE
Individuele tijdrit
NZL
1e etappe Tour of Murrieta
NE
Criterium
USA
15 maart
Alcalá de Henares
GP Macario
NE
Criterium
ESP
Bordeaux - Saintes
NE
Wedstrijd
FRA
Camargo
Petrolera Camargo
NE
Criterium
MEX
Chambéry (V)
NE
Criterium
FRA
Circuit du Morbihan
Trophée Jean Floc'h
NE
Wedstrijd
FRA
Davao
Araw ng Dabaw Race, Mayor Rodrigo R. Duterte Race
NE
Criterium
PHI
Deerlijk (V)
NE
Criterium
BEL
2e etappe Durazno
Prueba CC Champagnat Sprinter
NE
Etappe
URU
Gent - Ieper
Kattekoers - Gent-Wevelgem Sub 23
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Jadranska Magistrala
Istrian Spring Trophy
2.2
Etappe
CRO
Kemzeke
Omloop van het Waasland
1.2
Wedstrijd
BEL
Kingston
Harold Blisset Memorial Race
NE
Criterium
JAM
Langley
River Road
NE
Criterium
CAN
Loutraki, Mountainbike, Elite/U23 (b)
MBR Cup
C2
Wedstrijd
GRE
Loutraki, Mountainbike, Elite/U23 (V)
C3
Wedstrijd
GRE
4e etappe Madera County Stage Race
NE
Etappe
USA
Mendrisio (a)
Giro del Mendrisiotto
1.2
Wedstrijd
SUI
Merelbeke
Kwenenbos
NE
Criterium
BEL
Merelbeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Murrieta (V)
Tour of Murrieta
NE
Etappe
USA
Néa Filadélfeia, Criterium (V)
NE
Criterium
GRE
Néa Filadélfeia, Criterium, Elite/U23
NE
Criterium
GRE
Néa Filadélfeia, Criterium, Junioren
NE
Criterium
GRE
Néa Filadélfeia, Criterium, Nieuwelingen
NE
Criterium
GRE
Nantes
Nantes-Segré
NE
Wedstrijd
FRA
Nienburg
NE
Criterium
GER
Parabiago (b)
Trofeo Antonietto Rancilio
NE
Wedstrijd
ITA
8e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
Paris - Troyes
1.2
Wedstrijd
FRA
Port Louis (b)
Circuit de Champs de Mars
NE
Criterium
MRI
Rencheux
Rencheux-Vielsalm
NE
Criterium
BEL
Runkelen
Runkelen St-Truiden
NE
Criterium
BEL
1e etappe São Paulo
Giro do Interior São Paulo
NE
Etappe
BRA
San Juan
GP Clausura de San Juan
NE
Criterium
ARG
1e etappe Tashkent
Tashkent International Race
NE
Individuele tijdrit
UZB
5e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/HC
Individuele tijdrit
ITA
54e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour de Pécs
Tour de Pecs
NE
Etappe
HUN
5e etappe Tour of Canterbury
NE
Etappe
NZL
4e etappe Tour of Canterbury
NE
Etappe
NZL
2e etappe Tour of Murrieta
NE
Etappe
USA
Treviso (a)
Popolarissima di Treviso
NE
Criterium
ITA
Trujillo - Laredo
NE
Wedstrijd
PER
4e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
16 maart
2e etappe São Paulo
Giro do Interior São Paulo
NE
Etappe
BRA
6e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
55e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
17 maart
Aracaju
Prova TV Atalai - Cidade Aracaju
NE
Criterium
BRA
Monash, Criterium
NE
Criterium
AUS
3e etappe São Paulo
Giro do Interior São Paulo
NE
Etappe
BRA
7e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
18 maart
Nokere
Nokere Koerse
1.1
Wedstrijd
BEL
4e etappe São Paulo
Giro do Interior São Paulo
NE
Individuele tijdrit
BRA
19 maart
1e etappe BDO Tour of Northland
NE
Etappe
NZL
1e etappe Moscou (c)
Kuban Federation Cycle Challenge
NE
Etappe
RUS
5e etappe São Paulo
Giro do Interior São Paulo
NE
Etappe
BRA
20 maart
2e etappe BDO Tour of Northland
NE
Etappe
NZL
Damme, Junioren
Guido Reybrouck Classic
NE
Wedstrijd
BEL
GP Costa Etrusca (V)
1.2
Wedstrijd
ITA
1e etappe K.A.P. Fethiye Yol Yarışları
NE
Etappe
TUR
La Haie-Fouassière
Classic Loire Atlantique
1.2
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARG
1e etappe San Dimas Stage Race
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe San Dimas Stage Race (V)
NE
Etappe
USA
1e etappe Volta às Terras de Santa Maria Feira
NE
Etappe
POR
Zamora (a)
Trofeo Excmo, Ayuntamiento de Zamora
NE
Wedstrijd
ESP
21 maart
3e etappe BDO Tour of Northland
NE
Etappe
NZL
Corrida da Francofonia
NE
Criterium
STP
Criterium 1
NE
Criterium
SKN
Haarlemmerliede
Ronde van Haarlemmerliede en Spaarnwoude
NE
Wedstrijd
NED
Harburg (V)
Rund um die Harburg
NE
Criterium
GER
Ichtegem
GP Gilbert Molle
NE
Criterium
BEL
La Durtorccha - Auvergne, Elite/U23
NE
Wedstrijd
FRA
Lárissa (V)
Achileia Larissas
NE
Wedstrijd
GRE
Lárissa, Elite/U23
Achileia Larissas
NE
Criterium
GRE
Lárissa, Nieuwelingen
Achileia Larissas
NE
Wedstrijd
GRE
Laukiz
Laukiz Saria
NE
Wedstrijd
ESP
Milano - Busseto
Trofeo Auro Boreri
NE
Wedstrijd
ITA
Milano - San Remo
Milaan - San Remo
1.WT/WT/HC
Wedstrijd
ITA
2e etappe Moscou (c)
Kuban Federation Cycle Challenge
NE
Etappe
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Uruguay
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
URU
North Shore Cycle Tour
NE
Criterium
TPE
Ontur
GP Ciclista Primavera CC Onturense
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe San Dimas Stage Race
NE
Etappe
USA
2e etappe San Dimas Stage Race (V)
NE
Etappe
USA
56e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour of Hong Kong
NE
Klimtijdrit
HKG
2e etappe Volta às Terras de Santa Maria Feira
NE
Individuele tijdrit
POR
5e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Ploegentijdrit
MEX
Windhoek (g)
Döbra Loops
NE
Criterium
NAM
22 maart
1e etappe Abergavenny
Abergavenny R.C. Handicap Series
NE
Etappe
GBR
Armstrong
NE
Klimwedstrijd
CAN
4e etappe BDO Tour of Northland
NE
Etappe
NZL
1e etappe Binh Duong TV Cup
NE
Etappe
VIE
Boutersem (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Boutersem, Nieuwelingen
Kerkom
NE
Wedstrijd
BEL
Buscate
Coppa Caduti Buscatesi
NE
Wedstrijd
ITA
Buxerolles
GP Ville de Buxerolles
NE
Criterium
FRA
Caerano di San Marco
Memorial Danilo Furlan
NE
Criterium
ITA
3e etappe Calder Stewart Elite Series
Benchmark Homes Tour
NE
Etappe
NZL
Camden, Criterium
MacArthur CC Open Criterium
NE
Criterium
AUS
2e etappe Cheddi Jagan Memorial
NE
Etappe
GUY
Cholet
GP Chôlet - Pays de Loire
1.1
Wedstrijd
FRA
Cholet (V)
GP Cholet - Pays de Loire
1.1WE
Wedstrijd
FRA
Clubkampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
NE
Wedstrijd
LUX
4e etappe Copa Nacional Protecto
NE
Etappe
CRC
Copa Sundown
NE
Criterium
BRA
De Pinte (V)
NE
Criterium
BEL
El Crucero, Chrono
NE
Klimtijdrit
NIC
Estella (e)
Memorial Cirilo Zunzarren
NE
Wedstrijd
ESP
GP Costa Etrusca (V) (a)
1.2
Wedstrijd
ITA
Huijbergen
NE
Criterium
NED
Huijbergen (V)
NE
Criterium
NED
2e etappe K.A.P. Fethiye Yol Yarışları
NE
Individuele tijdrit
TUR
La Roue Tourangelle
1.2
Wedstrijd
FRA
Lierop
Meeùs Race Lierop
NE
Wedstrijd
NED
Locminé (a)
La Flèche Locminé - Souvenir Henri Le Bras
NE
Criterium
FRA
Mol
Zuidkempense Pijl, GP Wilfried Peeters - Mol Sluis
NE
Wedstrijd
BEL
Montecassiano
GP San Giuseppe
1.2
Wedstrijd
ITA
3e etappe Moscou (c)
Kuban Federation Cycle Challenge
NE
Criterium
RUS
Muelas del Pan
Trofeo San José - Iberdrola
NE
Criterium
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Pijnacker (a)
Ronde van het Groene Hart
1.1
Wedstrijd
NED
Poggio a Caiano (a)
Coppa Giulio Burci
NE
Wedstrijd
ITA
Rhede (a)
Rund um Rhede
NE
Criterium
GER
Rhede (V) (a)
Rund um Rhede, Bitburger Classics
NE
Criterium
GER
São Paulo (f)
Aniversario FPC
NE
Criterium
BRA
Saint Antoine, Criterium
Snowy Cup
NE
Criterium
MRI
Saint-Maurice-le-Girard, Junioren
Bernaudeau Junior
1.1MJ
Wedstrijd
FRA
Salisbury
Crossrads Classic
NE
Criterium
USA
3e etappe San Dimas Stage Race
NE
Criterium
USA
3e etappe San Dimas Stage Race (V)
NE
Criterium
USA
Stekene (b)
NE
Criterium
BEL
Tihany
Tihany Kupa
NE
Criterium
HUN
57e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
2e etappe Tour of Hong Kong
NE
Etappe
HKG
Trognée
Challenge de Hesbaye
NE
Wedstrijd
BEL
Troyes - Dijon
NE
Wedstrijd
FRA
Valencia
Clasico Ciudad de Valencia, Clasico Indeval
NE
Wedstrijd
VEN
Vieira do Minho
Classica de Vieira do Minho
NE
Criterium
POR
3e etappe Volta às Terras de Santa Maria Feira
NE
Etappe
POR
6e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
23 maart
2e etappe Binh Duong TV Cup
NE
Etappe
VIE
58e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
Proloog Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.2
Proloog
FRA
1e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.1
Etappe
ESP
24 maart
3e etappe Binh Duong TV Cup
NE
Etappe
VIE
Possenta
Gran Premio della Possenta
NE
Criterium
ITA
1e etappe Sacrifice Race, Elite/U23
Agonas Thysias
NE
Klimtijdrit
GRE
1e etappe deel a Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
2.1
Etappe
ITA
1e etappe deel b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
2.1
Ploegentijdrit
ITA
59e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.1
Individuele tijdrit
ESP
25 maart
4e etappe Binh Duong TV Cup
NE
Etappe
VIE
Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
À travers les Flandres / À travers la Belgique
1.1
Wedstrijd
BEL
Palipane Hill Climb
NE
Klimwedstrijd
FJI
1e etappe Paths of King Nikola
2.2
Etappe
2e etappe Sacrifice Race, Elite/U23
Agonas Thysias
NE
Wedstrijd
GRE
2e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
2.1
Etappe
ITA
60e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.1
Etappe
ESP
Waregem, U23
GP Waregem
NE
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldrecord, Baan, 500 m (V)
NE
Record
26 maart
5e etappe Binh Duong TV Cup
NE
Etappe
VIE
1e etappe Clásica Ciudad de Anapoima
NE
Etappe
COL
2e etappe Paths of King Nikola
2.2
Etappe
Proloog Redlands Bicycle Classic
NE
Individuele tijdrit
USA
Proloog Redlands Bicycle Classic (V)
NE
Proloog
USA
3e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
2.1
Etappe
ITA
61e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
4e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour ta'Malta
NE
Etappe
MLT
1e etappe Volta Ciclistica Internacional de Gravatai
2.2
Etappe
BRA
4e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.1
Etappe
ESP
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Elite
CM
Wereldkampioenschap
27 maart
1e etappe Air Force Cycle Tour
Guwan Hamuda Papedi Savarjia
NE
Etappe
SRI
6e etappe Binh Duong TV Cup
NE
Etappe
VIE
2e etappe Clásica Ciudad de Anapoima
NE
Etappe
COL
1e etappe GP de Portugal
GP Credito Agricola da Costa Azul
2.Ncup
Etappe
POR
3e etappe Paths of King Nikola
2.2
Etappe
1e etappe Redlands Bicycle Classic
NE
Etappe
USA
1e etappe Redlands Bicycle Classic (V)
NE
Criterium
USA
4e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
2.1
Etappe
ITA
62e etappe Tour d'Afrique
NE
Klimwedstrijd
5e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour ta'Malta
NE
Etappe
MLT
2e etappe Volta Ciclistica Internacional de Gravatai
2.2
Etappe
BRA
5e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.1
Etappe
ESP
Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
28 maart
2e etappe Air Force Cycle Tour
Guwan Hamuda Papedi Savarjia
NE
Etappe
SRI
Ascheffel
NE
Wedstrijd
GER
Ascheffel (V)
Rund um Ascheffel
NE
Criterium
GER
7e etappe Binh Duong TV Cup
NE
Etappe
VIE
Chaumont-Gistoux (b)
NE
Criterium
BEL
Christchurch - Akaroa
Le Race
NE
Criterium
NZL
3e etappe Clásica Ciudad de Anapoima
NE
Etappe
COL
1e etappe Clásico Lotería de Tachira
NE
Etappe
VEN
Collecchio (a)
Trofeo Edil C
1.2
Criterium
ITA
1e etappe Critérium International
Criterium International
2.HC
Etappe
FRA
Criterium Worldofbike
Spata Criterium
NE
Criterium
GRE
Criterium Worldofbike, U23
Spata Criterium
NE
Criterium
GRE
2e etappe GP de Portugal
GP Credito Agricola da Costa Azul
2.Ncup
Etappe
POR
Harelbeke
E3 Prijs Harelbeke
1.HC
Wedstrijd
BEL
2e etappe II° Clásica Elite Guatemala
NE
Etappe
GUA
1e etappe II° Clásica Elite Guatemala
NE
Individuele tijdrit
GUA
Kibbutz Race
NE
Criterium
ISR
Landivisiau
Landivisiau Prix Gilbert Bousquet
NE
Criterium
FRA
4e etappe Moscou (c)
Kuban Federation Cycle Challenge
NE
Criterium
RUS
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Qatar
CN
Nationaal Kampioenschap
QTR
4e etappe Paths of King Nikola
2.2
Etappe
2e etappe Redlands Bicycle Classic
NE
Criterium
USA
2e etappe Redlands Bicycle Classic (V)
NE
Criterium
USA
Saint-Etienne
GP Saint-Etienne Loire
NE
Criterium
FRA
Season Opener Seychelles
NE
Criterium
SEY
5e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
2.1
Etappe
ITA
Strijen (V)
Omloop van Strijen
NE
Wedstrijd
NED
Surabaya
Surabaya Koni Cup
NE
Wedstrijd
INA
63e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
6e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour du Canton de l'Estuaire
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour ta'Malta
NE
Etappe
MLT
Veendam
Grote Omloop van de Veenkolonien
NE
Wedstrijd
NED
3e etappe Volta Ciclistica Internacional de Gravatai
2.2
Etappe
BRA
Wereldkampioenschap, Baan, Omnium, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Windhoek (h)
Matchless
NE
Criterium
NAM
Zele (e)
NE
Criterium
BEL
29 maart
Aalst
Trofee van Haspengouw
NE
Wedstrijd
BEL
Aalst, Junioren
Aalst - Sint-Truiden
NE
Wedstrijd
BEL
Aalst, Nieuwelingen
Aalst - Sint-Truiden
NE
Wedstrijd
BEL
Augsburg
Schwarzbräu-Straßenpreis
NE
Criterium
GER
Badiola
Coppa del Grano
NE
Wedstrijd
ITA
Bambrugge, Mountainbike
Merida Flanders Cup
NE
Wedstrijd
BEL
Bambrugge, Mountainbike, Elite/U23 (V)
Merida Flanders Cup
NE
Wedstrijd
BEL
Bambrugge, Mountainbike, Junioren
Merida Flanders Cup
NE
Wedstrijd
BEL
Bambrugge, Mountainbike, Junioren (V)
Merida Flanders Cup
NE
Wedstrijd
BEL
Bambrugge, Mountainbike, Nieuwelingen
Merida Flanders Cup
NE
Wedstrijd
BEL
Bambrugge, Mountainbike, U23
Merida Flanders Cup
NE
Wedstrijd
BEL
Bergara (a)
Subida a Gorla
NE
Wedstrijd
ESP
8e etappe Binh Duong TV Cup
NE
Etappe
VIE
Bonyhád
Hungarian Season Opener
NE
Criterium
HUN
Brabantse Pijl
1.1
Wedstrijd
BEL
Bucuresti (a)
Cupa B & C - Olimpia
NE
Wedstrijd
ROM
Bunde
Heuvelland Classic
NE
Wedstrijd
NED
Cañero
Clásico Cañero
NE
Criterium
DOM
Campeonato de Ciclismo II
NE
Wedstrijd
ESA
Carlow
Des Hanlon Memorial
NE
Criterium
IRL
Cittiglio (V)
Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio
CDM
Wereldbeker
ITA
2e etappe Clásico Lotería de Tachira
NE
Etappe
VEN
Cochabamba
NE
Criterium
BOL
2e etappe Critérium International
Criterium International
2.HC
Etappe
FRA
3e etappe Critérium International
Criterium International
2.HC
Individuele tijdrit
FRA
Dongen (a)
Ronde van Midden Brabant
NE
Wedstrijd
NED
Florennes
GP Scieur-Lambot
NE
Criterium
BEL
Gavardo (b)
Trofeo F.P.T. Tapparo
NE
Wedstrijd
ITA
GP Art. Sediai e Mobiliere di Grosso
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe GP de Portugal
GP Credito Agricola da Costa Azul
2.Ncup
Etappe
POR
Grâce-Hollogne
NE
Criterium
BEL
Guégon
Les Boucles Guégonnaises
NE
Criterium
FRA
3e etappe II° Clásica Elite Guatemala
NE
Etappe
GUA
Köln - Frechen
Köln - Schuld - Frechen
NE
Wedstrijd
GER
Köln - Frechen (V)
Köln - Schuld - Frechen
NE
Wedstrijd
GER
Kamptal Klassik
NE
Criterium
AUT
Kruiseke (a)
Kruiseke-Wervik
NE
Afvalrace
BEL
Leonding
Internationales Eröffnungsrennen
NE
Criterium
AUT
Les Genevez
GP Courtine
NE
Criterium
SUI
Llodio
GP Llodio
1.1
Wedstrijd
ESP
Luxembourg
Grand Prix Francois Faber
NE
Wedstrijd
LUX
Meer
Meer-Hoogstraten
NE
Criterium
BEL
Montevideo
Cruz del Sur de Montevideo
NE
Criterium
URU
5e etappe Moscou (c)
Kuban Federation Cycle Challenge
NE
Etappe
RUS
Nortorf, Elite/U23 (V)
Giro Nortorf
NE
Criterium
GER
3e etappe Redlands Bicycle Classic
NE
Etappe
USA
3e etappe Redlands Bicycle Classic (V)
NE
Etappe
USA
Redlands, Criterium
NE
Criterium
USA
Sovizzo
Piccola Sanremo, G.P. Sovizzo
NE
Wedstrijd
ITA
64e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
7e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour du Canton de l'Estuaire
NE
Etappe
FRA
Tour of the Reservoir
NE
Wedstrijd
GBR
Trento
La Bolghera
NE
Criterium
ITA
4e etappe Volta Ciclistica Internacional de Gravatai
2.2
Criterium
BRA
Warszawa (f)
Otwarcie Sezonu Szoswego, Polish season opener
NE
Criterium
POL
Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Omnium, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
CM
Wereldkampioenschap
30 maart
65e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
31 maart
Castiglione Fibocchi
Trofeo Mario Zanchi
NE
Criterium
ITA
1e etappe Driedaagse van De Panne
Brugge - De Panne
2.HC
Etappe
BEL
1e etappe Presidential Gapyeong Tour
대통령기 가평군일주 전국도로사이클대회
NE
Etappe
KOR
1e etappe Settimana Ciclistica Lombarda
Wielerweek van Lombardije
2.1
Ploegentijdrit
ITA
Gegevens coureur incompleet?
Schrijf een memootje!