Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender januari 2011
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 januari
Asian Cycling Championships, Baan, 1 km, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, 500 m, Elite (V)
NE
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Achtervolging, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Achtervolging, Elite (V)
NE
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Keirin, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Ploegsprint, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Sprint, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Sprint, Elite (V)
NE
Regionaal kampioenschap
Baal, Cyclocross
GP Sven Nys
C1
Wedstrijd
BEL
Baal, Cyclocross, Junioren
GP Sven Nys
NE
Wedstrijd
BEL
Baal, Cyclocross, Nieuwelingen
GP Sven Nys
NE
Wedstrijd
BEL
Baal, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
GP Sven Nys
NE
Wedstrijd
BEL
Baal, Cyclocross, U23
GP Sven Nys
CU
Wedstrijd
BEL
Belize City (b)
Krem's New Year Cycling Classic
NE
Wedstrijd
BIZ
Champion of the Hills
NE
Wedstrijd
PAK
Daly City
Mount San Bruno Hill Climb
NE
Wedstrijd
USA
Hillingdon (b)
Imperial Winter Series 5
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Oostenrijk
NE
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Oostenrijk
NE
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Oostenrijk
NE
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Ierland
NE
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
NE
Nationaal kampioenschap
SUI
Pétange, Cyclocross
Grand Prix du Nouvel-An
C2
Wedstrijd
LUX
Pétange, Cyclocross (V)
Grand Prix du Nouvel-An
C2
Wedstrijd
LUX
1e etappe Tour de Vineyards
NE
Etappe
NZL
6e etappe Tour of the AGCC Arab Gulf
NE
Etappe
02 januari
1e etappe Bay Classic (V)
NE
Criterium
AUS
1e etappe Bay Cycling Classic
NE
Etappe
AUS
Bussnang, Cyclocross
C2
Wedstrijd
SUI
Bussnang, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Bussnang, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Bussnang, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Den Haag, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Den Haag, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Den Haag, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
La Chapelle-Neuve, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Sablé-sur-Sarthe, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Tervuren, Cyclocross
Vlaamse Witloof Veldrit
C1
Wedstrijd
BEL
Tervuren, Cyclocross (V)
Vlaamse Witloof Veldrit
C1
Wedstrijd
BEL
Tervuren, Cyclocross, Junioren
Vlaamse Witloof Veldrit
CJ
Wedstrijd
BEL
Tervuren, Cyclocross, Nieuwelingen
Vlaamse Witloof Veldrit
NE
Wedstrijd
BEL
Tervuren, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Vlaamse Witloof Veldrit
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de Vineyards
NE
Etappe
NZL
Vallecito
Doble Difunta Corréa
NE
Wedstrijd
ARG
Waregem, Cyclocross, Cat. B
Drogenboom
NE
Wedstrijd
BEL
Waregem, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Drogenboom
NE
Wedstrijd
BEL
Waregem, Cyclocross, Junioren
Drogenboom
NE
Wedstrijd
BEL
Waregem, Cyclocross, Junioren (V)
Drogenboom
NE
Wedstrijd
BEL
Waregem, Cyclocross, Nieuwelingen
Drogenboom
NE
Wedstrijd
BEL
Zonhoven, Cyclocross, Junioren (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Zonhoven, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Zonhoven, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
NE
Wedstrijd
BEL
03 januari
2e etappe Bay Classic (V)
NE
Criterium
AUS
2e etappe Bay Cycling Classic
NE
Etappe
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Nieuwelingen, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
3e etappe Tour de Vineyards
NE
Etappe
NZL
04 januari
3e etappe Bay Classic (V)
NE
Criterium
AUS
3e etappe Bay Cycling Classic
NE
Etappe
AUS
Manizales
Circuito Feria de Manizales
NE
Wedstrijd
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
4e etappe Tour de Vineyards
NE
Etappe
NZL
Tripoli (d)
NE
Wedstrijd
LIB
05 januari
4e etappe Bay Classic (V)
NE
Criterium
AUS
4e etappe Bay Cycling Classic
NE
Etappe
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
1e etappe Vuelta a Bramón
NE
Etappe
VEN
06 januari
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, U23, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, U23, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Treinta y Tres (c)
Fiesta Del Pueblo CC Treinta y Tres
NE
Wedstrijd
URU
2e etappe deel a Vuelta a Bramón
NE
Individuele tijdrit
VEN
2e etappe deel b Vuelta a Bramón
NE
Etappe
VEN
07 januari
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NZL
Proloog 1e etappe Vuelta de la Leche
NE
Proloog
CHI
08 januari
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Duitsland
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, eerstejaars, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Nederland
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Nederland (V)
NE
Wedstrijd
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, tweedejaars, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Duitsland
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Spanje
CN
Nationaal Kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Settlers
Druiwefees Fietswedren
NE
Wedstrijd
RSA
1e etappe Tour ni Frank
NE
Criterium
PHI
Proloog Vuelta a San Juan
NE
Proloog
ARG
2e etappe Vuelta de la Leche
NE
Etappe
CHI
09 januari
Kenjeran - Surabaia
NE
Wedstrijd
INA
Mexico City
Clásica Día de Reyes
NE
Wedstrijd
MEX
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite zonder contract, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal Kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Hongarije
CN
Nationaal Kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Hongarije (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Ierland
CN
Nationaal Kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
CN
Nationaal Kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
CN
Nationaal Kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
CN
Nationaal Kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal Kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal Kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Ierland
CN
Nationaal Kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Italië
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Luxemburg
CN
Nationaal Kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Spanje
CN
Nationaal Kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Zwitserland
CN
Nationaal Kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Zwitserland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Oostenrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Zwitserland
CN
Nationaal Kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Frankrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Groot-Brittannië
CN
Nationaal Kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Hongarije
CN
Nationaal Kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Italië
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Nederland
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Polen
CN
Nationaal Kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Zwitserland
CN
Nationaal Kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
São Paulo (c)
Copa America de Ciclismo
NE
Wedstrijd
BRA
São Paulo (V)
Copa America de Ciclismo
NE
Wedstrijd
BRA
2e etappe Selectivo Estatal de Michoacan
NE
Etappe
MEX
SLNCA Race
NE
Wedstrijd
SLE
2e etappe Tour ni Frank
NE
Klimwedstrijd
PHI
1e etappe Trepada Cerro San Cristobal CC Pando
NE
Klimwedstrijd
PER
1e etappe Vuelta a San Juan
NE
Etappe
ARG
3e etappe Vuelta de la Leche
NE
Etappe
CHI
10 januari
Otegem, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Vuelta a San Juan
NE
Etappe
ARG
11 januari
Gore - Invercargill
NE
Wedstrijd
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Australië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUS
Rotterdam, Zesdaagse
6D
Zesdaagse
NED
3e etappe Vuelta a San Juan
NE
Etappe
ARG
12 januari
4e etappe Vuelta a San Juan
NE
Individuele tijdrit
ARG
1e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
13 januari
DBC Derny, Baan, Derny, Elite, Denemarken
NE
Derny
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Denemarken
NE
Nationaal kampioenschap
DEN
5e etappe Vuelta a San Juan
NE
Etappe
ARG
2e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
14 januari
Proloog The Hub Tour
Hawkes Bay Tour
NE
Proloog
NZL
6e etappe Vuelta a San Juan
NE
Etappe
ARG
2e etappe Vuelta al Norte de Nicaragua
NE
Etappe
NIC
3e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
15 januari
Hillingdon (e)
Imperial Winter Series 8
NE
Criterium
GBR
Huijbergen, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Huijbergen, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Huijbergen, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Huijbergen, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Kingsport, Cyclocross
C2
Wedstrijd
USA
Kingsport, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
USA
Langemark, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Langemark, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Langemark, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Langemark, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Langemark, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Milano, Cyclocross
GP Mamma e Papa' Guerciotti
C2
Wedstrijd
ITA
Milano, Cyclocross (V)
GP Mamma e Papa' Guerciotti
C2
Wedstrijd
ITA
Milano, Cyclocross, Junioren
GP Mamma e Papa' Guerciotti
CJ
Wedstrijd
ITA
1e etappe Rivera
Doble Tacuarembo - Rivera
NE
Etappe
URU
Proloog Rivera
Doble Tacuarembo - Rivera
NE
Proloog
URU
1e etappe The Hub Tour
Hawkes Bay Tour
NE
Etappe
NZL
2e etappe The Hub Tour
Hawkes Bay Tour
NE
Etappe
NZL
1e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
Tour of Subis
NE
Wedstrijd
BRU
Tuta
Circuito Ciclístico Ferias y Fiestas de Tuta
NE
Criterium
COL
7e etappe Vuelta a San Juan
NE
Etappe
ARG
3e etappe Vuelta al Norte de Nicaragua
NE
Klimwedstrijd
NIC
4e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
Windhoek (f)
Copper Kettle
NE
Wedstrijd
NAM
16 januari
Adelaide
Down Under Classic
NE
Criterium
AUS
Bakel, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Bakel, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Bakel, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Bakel, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
GP Banque Centrale Etats Afrique de l'Ouest BCEAO
NE
Wedstrijd
BUR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Kroatië
CN
Nationaal Kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Kroatië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Kroatië
CN
Nationaal Kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Kroatië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Kroatië
CN
Nationaal Kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Kroatië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Kroatië
CN
Nationaal Kampioenschap
CRO
Ouverture Saison de Tchad
NE
Wedstrijd
CHA
Pontchâteau, Cyclocross
CDM
Wereldbeker
FRA
Pontchâteau, Cyclocross (V)
CDM
Wereldbeker
FRA
Pontchâteau, Cyclocross, Junioren
CDM
Wereldbeker
FRA
Pontchâteau, Cyclocross, U23
CDM
Wereldbeker
FRA
2e etappe Rivera
Doble Tacuarembo - Rivera
NE
Etappe
URU
Rutland, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GBR
Rutland, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
GBR
1e etappe Santos Women's Cup (V)
NE
Criterium
AUS
Solbiate Olona, Cyclocross
Gran Premio dell'Epifania
NE
Wedstrijd
ITA
Solbiate Olona, Cyclocross (V)
Gran Premio dell'Epifania
NE
Wedstrijd
ITA
Solbiate Olona, Cyclocross, Junioren
Gran Premio dell'Epifania
NE
Wedstrijd
ITA
Solbiate Olona, Cyclocross, Nieuwelingen
Gran Premio dell'Epifania 2° jaars
NE
Wedstrijd
ITA
Solbiate Olona, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Gran Premio dell'Epifania 2° jaars
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe The Hub Tour
Hawkes Bay Tour
NE
Etappe
NZL
Tit Mellil
Morrocan Season Opener, Ouverture Saison Maroc
NE
Wereldbeker
MAR
2e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
8e etappe Vuelta a San Juan
NE
Etappe
ARG
4e etappe Vuelta al Norte de Nicaragua
NE
Klimtijdrit
NIC
5e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
17 januari
2e etappe Santos Women's Cup (V)
NE
Criterium
AUS
3e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour de San Luis
2.1
Etappe
ARG
6e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
18 januari
Bremen, Zesdaagse
6D
Zesdaagse
GER
4e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
2e etappe Tour de San Luis
2.1
Etappe
ARG
1e etappe Tour Down Under
2.WT/WT/PT
Etappe
AUS
7e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
19 januari
1e etappe Air Force Cycle Tour
Guwan Hamuda Papedi Savarjia
NE
Etappe
SRI
5e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Tour de San Luis
2.1
Etappe
ARG
2e etappe Tour Down Under
2.WT/WT/PT
Etappe
AUS
8e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
20 januari
2e etappe Air Force Cycle Tour
Guwan Hamuda Papedi Savarjia
NE
Etappe
SRI
6e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
4e etappe Tour de San Luis
2.1
Individuele tijdrit
ARG
3e etappe Tour Down Under
2.WT/WT/PT
Etappe
AUS
9e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
21 januari
3e etappe Air Force Cycle Tour
Guwan Hamuda Papedi Savarjia
NE
Etappe
SRI
Beijing, Omnium, Afvalrace
NE
Wedstrijd
CHN
Beijing, Omnium, Puntenkoers
NE
Wedstrijd
CHN
Beijing, Omnium, Vliegende Start
NE
Wedstrijd
CHN
Beijing, Ploegenachtervolging
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Ploegenachtervolging (V)
NE
Wedstrijd
CHN
Beijing, Ploegsprint
NE
Wedstrijd
CHN
Beijing, Ploegsprint (V)
NE
Wedstrijd
CHN
5e etappe Tour de San Luis
2.1
Etappe
ARG
4e etappe Tour Down Under
2.WT/WT/PT
Etappe
AUS
Villa Altagracia
Clásico Villa Altagracia
NE
Wedstrijd
DOM
10e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
22 januari
4e etappe Air Force Cycle Tour
Guwan Hamuda Papedi Savarjia
NE
Etappe
SRI
Beijing, Keirin (a)
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Omnium
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Omnium, 1 km
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Omnium, Achtervolging
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Omnium, Afvalrace (V)
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Omnium, Puntenkoers (V)
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Omnium, Scratch
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Omnium, Vliegende Start (V)
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Sprint (V)
CDM
Wereldbeker
CHN
Copperas Cove
Copperas Cove Classic - Megan Baab Memorial
NE
Wedstrijd
USA
Dark Force road classic
NE
Wedstrijd
ZIM
Datún Mountain
Sixtus Cup
NE
Wedstrijd
TPE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Servië
CN
Nationaal Kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Servië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Servië
CN
Nationaal Kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Servië
CN
Nationaal Kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Servië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Servië
CN
Nationaal Kampioenschap
SRB
Round Nevis, Chrono
NE
Individuele tijdrit
SKN
1e etappe Seri Menanti Royal Cycle Challenge
NE
Criterium
MAS
7e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
6e etappe Tour de San Luis
2.1
Etappe
ARG
5e etappe Tour Down Under
2.WT/WT/PT
Etappe
AUS
11e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 30-34
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 30-39 (V)
NE
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 35-39
NE
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-44
NE
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-49 (V)
NE
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 45-49
NE
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 50-54
NE
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 50-59 (V)
NE
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 55-59
NE
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 60-64
NE
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 65-69
NE
Wereldkampioenschap
Windhoek (g)
Döbra Loops
NE
Wedstrijd
NAM
Zonnebeke, Cyclocross
Kasteelcross
C2
Wedstrijd
BEL
Zonnebeke, Cyclocross, Junioren
Kasteelcross
NE
Wedstrijd
BEL
Zonnebeke, Cyclocross, Nieuwelingen
Kasteelcross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Zonnebeke, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Kasteelcross
NE
Wedstrijd
BEL
23 januari
Assenede, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Assenede, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Assenede, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Assenede, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Assenede, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Beijing, 1 km
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Keirin (V) (a)
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Omnium (V)
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Omnium, 500 m (V)
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Omnium, Achtervolging (V)
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Omnium, Scratch (V)
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Puntenkoers
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Sprint
CDM
Wereldbeker
CHN
Hoogerheide, Cyclocross
GP Adrie van der Poel
CDM
Wereldbeker
NED
Hoogerheide, Cyclocross (V)
GP Adrie van der Poel
CDM
Wereldbeker
NED
Hoogerheide, Cyclocross, Junioren
GP Adrie van der Poel
CDM
Wereldbeker
NED
Hoogerheide, Cyclocross, Nieuwelingen
GP Adrie van der Poel
NE
Wedstrijd
NED
Hoogerheide, Cyclocross, U23
GP Adrie van der Poel
CDM
Wereldbeker
NED
Ispáster, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Ispáster, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
ESP
Luanda (a)
GP Cidade de Luanda
NE
Wedstrijd
ANG
Macapá (a)
Corrida Antonio Assmar
NE
Wedstrijd
BRA
2e etappe Seri Menanti Royal Cycle Challenge
NE
Etappe
MAS
8e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
7e etappe Tour de San Luis
2.1
Etappe
ARG
6e etappe Tour Down Under
2.WT/WT/PT
Etappe
AUS
2e etappe Trepada Cerro San Cristobal CC Pando
NE
Klimwedstrijd
PER
12e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
24 januari
2e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
25 januari
1e etappe La Tropicale Amissa Bongo
Tour du Gabon
2.1
Etappe
GAB
3e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
26 januari
2e etappe La Tropicale Amissa Bongo
Tour du Gabon
2.1
Etappe
GAB
1e etappe New Zealand Cycle Classic
Tour of Wellington
2.2
Etappe
NZL
Sydney
Joseph Sunde Memorial, Australia Day Race
NE
Wedstrijd
AUS
9e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
4e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
27 januari
Feltet.dks 6-tages Cup , Baan, Ploegkoers, Elite, Denemarken
NE
Wedstrijd
DEN
3e etappe La Tropicale Amissa Bongo
Tour du Gabon
2.1
Etappe
GAB
2e etappe New Zealand Cycle Classic
Tour of Wellington
2.2
Etappe
NZL
10e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
5e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
Proloog Vuelta Ciclista de Chile
2.2
Individuele tijdrit
CHI
28 januari
Aïn Bénian
NE
Wedstrijd
ALG
Anvaing, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Giro della Provincia di Reggio Calabria
2.1
Etappe
ITA
1e etappe King's Cup 1
NE
Individuele tijdrit
THA
4e etappe La Tropicale Amissa Bongo
Tour du Gabon
2.1
Etappe
GAB
3e etappe New Zealand Cycle Classic
Tour of Wellington
2.2
Etappe
NZL
11e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
6e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
1e etappe Vuelta Ciclista de Chile
2.2
Criterium
CHI
29 januari
Brütten
RMVZol Frühlingsrennen
NE
Wedstrijd
SUI
2e etappe Giro della Provincia di Reggio Calabria
2.1
Etappe
ITA
1e etappe K.A.P. Sezon Açılış Kupası
Turkey Season Opener
NE
Etappe
TUR
2e etappe King's Cup 1
NE
Etappe
THA
5e etappe La Tropicale Amissa Bongo
Tour du Gabon
2.1
Etappe
GAB
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite/U23, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nieuwelingen, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
4e etappe New Zealand Cycle Classic
Tour of Wellington
2.2
Etappe
NZL
Perwez, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Perwez, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Taranaki
Cycle Challenge Taranaki
NE
Criterium
NZL
7e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
1e etappe Tour of the Bahamas
NE
Etappe
BAH
2e etappe Tour of the Bahamas
NE
Individuele tijdrit
BAH
2e etappe Vuelta Ciclista de Chile
2.2
Etappe
CHI
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23
CM
Wereldkampioenschap
Windhoek (h)
Matchless
NE
Wedstrijd
NAM
30 januari
Buloba, Mountainbike
NE
Wedstrijd
UGA
Durazno
Prueba CC Champagnat Sprinter
NE
Wedstrijd
URU
Foreshore
Foreshore - Couva - Foreshore
NE
Wedstrijd
TRD
Gaborone
Wharic Challenge
NE
Wedstrijd
BOT
3e etappe Giro della Provincia di Reggio Calabria
2.1
Etappe
ITA
Hong Kong (l)
Hong Kong Road Race 4
NE
Ploegentijdrit
HKG
ICR on ECR International Cycle Race
NE
Derny
IND
6e etappe La Tropicale Amissa Bongo
Tour du Gabon
2.1
Etappe
GAB
Marseille
GP d'Ouverture, La Marseillaise
1.1
Wedstrijd
FRA
Meyerton
Fast One
NE
Criterium
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
5e etappe New Zealand Cycle Classic
Tour of Wellington
2.2
Criterium
NZL
Ocumare del Tuy
NE
Wedstrijd
VEN
Roosendaal (c)
NE
Criterium
NED
12e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
8e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
3e etappe Tour of the Bahamas
NE
Etappe
BAH
3e etappe Vuelta Ciclista de Chile
2.2
Etappe
CHI
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
31 januari
1e etappe Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
2e etappe K.A.P. Sezon Açılış Kupası
Turkey Season Opener
NE
Criterium
TUR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
13e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
9e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
Wielrennen in je woonplaats
Plaats alle info die je hebt