AberystwythGroot-Brittannië  

Land:  Groot-Brittannië

Regio:  Dyfed



 Bevoegdheden


Geboren en overleden

Gruffudd Lewis

werd hier geboren op 11-11-1987

Elinor Thorogood

werd hier geboren op 15-02-1992

Starts/Aankomsten

Aberystwyth was start- en/of aankomstplaats voor:

Milk Race

1959 Finishplaats voor 7e etappe Milk Race : Jim Hinds
1959 Startplaats voor 8e etappe Milk Race : Jim Hinds
1960 Finishplaats voor 11e etappe Milk Race : Bill Bradley
1960 Startplaats voor 12e etappe Milk Race : Bill Baty
1961 Finishplaats voor 7e etappe Milk Race : Peter Chisman
1961 Startplaats voor 8e etappe Milk Race : Keith Butler
1964 Finishplaats voor 2e etappe Milk Race : Tadeusz Zadrożny
1964 Startplaats voor 3e etappe Milk Race : Arthur Metcalfe
1965 Finishplaats voor 5e etappe Milk Race : Luis Pedro Santamarina
1965 Startplaats voor 6e etappe Milk Race : Norman Baty
1966 Finishplaats voor 3e etappe Milk Race : Chris Durnin
1966 Startplaats voor 4e etappe Milk Race : Henri Regamey
1967 Finishplaats voor 4e etappe Milk Race : Francesco Desaymonet
1967 Startplaats voor 5e etappe Milk Race : Les West
1968 Finishplaats voor 5e etappe Milk Race : Peter Doyle
1968 Startplaats voor 6e etappe Milk Race : Tadeusz Zadrożny
1969 Finishplaats voor 5e etappe Milk Race : Popke Oosterhof
1969 Startplaats voor 6e etappe deel a Milk Race : Morris Foster
1972 Finishplaats voor 4e etappe Milk Race : Sven-Åke Nilsson
1972 Startplaats voor 5e etappe Milk Race : Peter Doyle
1973 Finishplaats voor 3e etappe Milk Race : Piet Van Katwijk
1973 Startplaats voor 4e etappe Milk Race : Sven-Åke Nilsson
1976 Finishplaats voor 3e etappe Milk Race : Ryszard Jan Szurkowski
1976 Startplaats voor 4e etappe Milk Race : Bill Nickson
1977 Finishplaats voor 9e etappe Milk Race : Frantisek Kalis
1977 Startplaats voor 10e etappe Milk Race : Janusz Bieniek
1978 Finishplaats voor 3e etappe Milk Race : Steve Lawrence
1978 Startplaats voor 4e etappe Milk Race : Anatoli Miklashevitch
1980 Finishplaats voor 5e etappe Milk Race : Jan Jankiewicz
1980 Startplaats voor 6e etappe deel a Milk Race : Sergeï Nikitenko
1982 Finishplaats voor 3e etappe Milk Race : Yuri Alekseyevich Kashirin
1982 Startplaats voor 4e etappe Milk Race : Thierry Peloso
1984 Finishplaats voor 4e etappe Milk Race : Sergei Smievtkov
1986 Finishplaats voor 6e etappe Milk Race : Marek Leśniewski
1988 Finishplaats voor 5e etappe Milk Race : Ivan Ivanov
1988 Startplaats voor 6e etappe Milk Race : Vasili Zhdanov
1990 Finishplaats voor 3e etappe Milk Race : Shane Sutton
1990 Startplaats voor 4e etappe Milk Race : Paul Curran
1992 Finishplaats voor 3e etappe Milk Race : Danny In 't Ven
1992 Startplaats voor 4e etappe Milk Race : Christian Andersen


Fotoalbum Aberystwyth (Dyfed), Groot-Brittannië


  Afbeelding toevoegen