Individueel 1947

         

Ploegnaam:
Individueel
Jaar
1947
vanaf - tot
01-01-1947 - 31-12-1947
Nationaliteit
Onbekend
UCI-code
 
UCI-categorie
Fietsen
 


Ploegnaam:   Individueel
Jaar  1947
vanaf - tot   01-01-1947 - 31-12-1947
Nationaliteit  Onbekend
UCI-code   
UCI-categorie  1 
Fietsen   


 Bevoegdheden

Samenstelling ploeg

Jan Theo Aarts


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Raffaele Abate


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Alphonse Abeele


België
vanaf 25-07-1947 tot 31-12-1947


Lucien Acou


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Tomas Agote


Spanje
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Francesco Albani


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Dino Alessio


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Guy Allory


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Félix Alonso


Spanje
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Ángel Alonso


Spanje
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Eugène Alpaerts


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Guerrino Amadori


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Raul Amadori


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Léo Andersen


Denemarken
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


William Anderson


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Pietro Andreazzi


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Karel Andries


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947
(Onafhankelijke)


Fritz Anger


Duitsland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Edmond Antoine


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Natalino Arata


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Ascanio Arcangeli


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Clemente Arduino


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Reginald Arnold


Australië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Jacinto Asteinza


Spanje
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Italo Astolfi


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Jules Audy


Canada
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Aldo Avalli


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


R. Bailey


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Roger Bailleux


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Klaas Bakker


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Cees Bakker


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Josef Balling


Duitsland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Cees Bammers


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Giacomo Bardelli


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Marcel Bareth


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Ugo Bari


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Ivo Baronti


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Angel Barquero


Spanje
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Giovanni Bassino


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Armando Battistini


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Henri Bauwens


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Oreste Beghetti


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


François Beha


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Guerrino Beinat


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Jaak Beks


België
vanaf 04-06-1947 tot 31-12-1947


Charles Bergna


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Charles Bergna


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Félix Bermúdez


Spanje
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Antonio Bertola


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Bruno Bertolucci


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Bruno Bertolucci


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Albert Berton


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Guy Bethery


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Walter Bettella


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Sebastián Bibiloni


Spanje
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Cees Bijl


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Cor Bijster


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Francisco Bilbao


Spanje
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Gino Bisio


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


René Biver


Luxemburg
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Gerrit Blaauw


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


André Blanchet


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Senen Blanco


Spanje
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Richard Blendeman


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Karl Bloomfield


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Julien Boeykens


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Jean Bogerts


Onbekend
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Célestin Boistard


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Roger Bon


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Eugenio Bonetti


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Philippe Bono


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Gustaaf Bonvarlez


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Emile Borremans


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Dirk-Jan Bosland


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Petrus Botte


België
vanaf 19-07-1947 tot 31-12-1947


Albert Bouchee


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Victor Bouchez


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Gabriel Bouffier


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Marcel Boumon


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Mario Brambilla


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Francesco Brambilla


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Petrus Brands


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Stanley Bransgrove


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Poul Brask


Denemarken
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


John Braspennincx


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Ben Bregonje


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Angelo Brescancin


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Herbert Bresching


Duitsland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Raoul Breuskin


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Aliceste Brighenti


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Joseph Bril


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Edmond Browaeys


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Palmer Brulez


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Hector Bruneel


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Willi Brunner


West-Duitsland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Albert Bruylandt


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Werner Buchwalder


Zwitserland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Edy Bühler


Zwitserland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Wim Buis


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Lucien Bulidon


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Jacques Buntinx


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Werner Bunzel


Duitsland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Jean-Pierre Burtin


Zwitserland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Marinus Buuron


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Frans Buysen


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Marcel Buysse


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Willy Caenen


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Amerigo Calcabrini


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Achiel Calcoen


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Jaime Calucho


Spanje
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Victor Caluwe


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Roger Camino


Spanje
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Roger Cammu


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Herve Capelli


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Raymond Carème


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Gino Carlotti


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Natale Giuseppe Carraro


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Vicente Carretero


Spanje
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Umberto Carugo


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Renato Caruso


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Tolmino Casellato


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Remo Castiglioni


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Paolo Catastini


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Lucien Cathelin


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Karel Catteeuw


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Gilbert Caupain


België
vanaf 01-01-1947 tot 17-09-1947
(Onafhankelijke)


Marc Cautenet


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Antonio Cerisola


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Manilo Cerutti


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Jozef Ceuppens


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Louis Chaillot


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Louis Chardonnet


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Pierre Chazaud


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Paul Chocque


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Fernand Chollet


Zwitserland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Rupert Christensen


Denemarken
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Edgar Christensen


Denemarken
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Jørgen Christensen


Denemarken
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Désiré Claes


België
vanaf 06-08-1947 tot 31-12-1947


Guy Claisy


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Maurice Clautier


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Gabriel Claverie


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Willy Cleemput


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Emile Clergeau


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Jean Colasseau


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Ernest Colombani


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Arturo Colombo


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Guillaume Cols


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Marino Contarin


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Frans Cools


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Frans Coppens


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


André Cordier


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Adriano Cozzani


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Roger Creton


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947
(Onafhankelijke)


Marc Cutenet


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Abramo Dall'Agnol


Luxemburg
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


André Danguillaume


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Angelo De Bacco


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Julien De Baerdemaecker


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Leo De Beer


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Mario De Benedetti


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Cor De Best


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Edward De Booy


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Albert De Breuck


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Jerwis Chris de Bruijn


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Louis De Bruycker


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Omer De Bruycker


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Louis De Bruycker


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Gustaaf De Bucke


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Julien De Clercq


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Albert De Cock


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


François De Donder


België
vanaf 03-05-1947 tot 03-05-1947


Alfons De Feu


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Albert De Frez


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Herman De Geest


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Andre Degelas


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Jan De Haas


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Henk De Hoog


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Jerôme De Jaeger


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Irené De Keyser


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Jos De Kort


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


André De Korver


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Edmond De Maayer


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Louis De Maeseneer


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947
(Onafhankelijke)


Gustaaf De Meersman


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Félix De Raes


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Leopold De Rijcke


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Mattia De Rubeis


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Louis De Stobbeleire


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Joop De Visser


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Filibert De Vlaeminck


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Frans De Vos


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Piet De Vries


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Gustaaf Decaluweean


Onbekend
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Frans Decoster


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Michel Decroix


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Sergio Degli'Innocenti


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Ottavio Del Bino


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Vittorio Del Pizzol


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Francesco Deledda


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Victor Delvoye


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Georges Demeulemeester


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Joop Demmenie


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Carel Den Otter


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Piet Den Reijer


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Roger Dequesne


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Jan Derksen


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Maurice-André Deschacht


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Theodore Desmedt


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Victor Desmet


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


René Desmet


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Albert Devolder


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Omer Dhaenens


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Georges D'Haese


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Antonio Di Leo


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Rene Dick


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Marcel Dielemans


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Jean Dielis


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Gerrit Diependaal


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


René Dieraert


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Antoon Dierickx


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Louis Dietvorst


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Heino Dissing


Denemarken
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Jacques Dollee


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Barend-Johannes Domhof


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Jef Dominicus


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Ugo Donetti


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Guillermo Dors


Spanje
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Daniel Dousset


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Julien Douws


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Antoon Driedyk


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Jérôme Dufromont


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Roger Dujardin


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Gaston Dujay


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Lodewijk Dumoulin


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Roger Durand


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Marcel Dussault


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Petrus Duyvejonck


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Harry Earnshaw


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Agustin Echegaray


Spanje
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Klaas Eenhoorn


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Jose-Luis Eguiluz


Spanje
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Anastacio Egusquira


Spanje
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Juan-Jose Eizaguirre


Spanje
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Piet Ekelmans


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Ernst Falck Ellegart


Denemarken
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Jaak Engelen


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Andy Erwars


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Antonio Esnaola


Spanje
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Juan Esnaola


Spanje
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


? Esposito


Spanje
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Arthur Essing


Duitsland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Piet Evers


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Francisco Exposito


Spanje
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Egidio Facchin


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Bruno Facchini


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Erik Falck Hansen


Denemarken
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Romualdo Falcone


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Roland Fantini


Zwitserland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Javier Faura


Spanje
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Marcel Fernandez


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Bartolomé Flaquer


Spanje
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Pedro Font


Spanje
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Amédée Fournier


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Bertino Franchi


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Jean Franken


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Elia Frosio


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Robert Fruythof


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Silvio Furlan


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Orfeo Gallo


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


José Gándara


Spanje
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Hermann Ganz


Zwitserland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Juan-Cruz Ganzarain


Spanje
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Victorio Garcia


Spanje
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Manuel García


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Tomas Garcia


Spanje
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Gratien Garmendia


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Ulisse Gatto


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Arie Geluk


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Louis Gérardin


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Louis Gérardin


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Mario Giani


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Lucien Gillen


Luxemburg
vanaf 15-09-1947 tot 31-12-1947


Adolfo Giovannelli


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Jacques Girard


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Nello Giri


San Marino
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Pietro Giudici


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Roger Godeau


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Oscar Goethals


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Hans Goldschmid


Oostenrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Piet Gommans


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Frans Goovaerts


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Aurelio Gorla


Italië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Émile Gosselin


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Jean Goujon


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Emile Goutier


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Raymond Gouverneur


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Felix Goyenaga


Spanje
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Harry Grant


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Ferdinand Grillo


Frankrijk
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


José Gutiérrez


Spanje
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Frans Haerbos


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Hans Hagenbuch


Zwitserland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Jan Halders


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Wim Halmans


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Julius Hamelryckx


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Erik Hansen


Denemarken
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Georges Hardiquest


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Herbert Hauswald


Duitsland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Marijn Heeren


Nederland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Edgar Hehlen


Zwitserland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Armin Heimann


Zwitserland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Edouard Heimann


Zwitserland
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Alfons Hendrickx


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Carolus Hentjens


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Gorgon Hermans


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947


Michel Hermie


België
vanaf 01-01-1947 tot 31-12-1947