Individueel 1971

         

Ploegnaam:
Individueel
Jaar
1971
vanaf - tot
01-01-1971 - 31-12-1971
Nationaliteit
Onbekend
UCI-code
 
UCI-categorie
Fietsen
 


Ploegnaam:   Individueel
Jaar  1971
vanaf - tot   01-01-1971 - 31-12-1971
Nationaliteit  Onbekend
UCI-code   
UCI-categorie  1 
Fietsen   


 Bevoegdheden

Samenstelling ploeg

Willy Aarts


Nederland
vanaf 01-05-1971 tot 31-12-1971


Tooru Abe


Japan
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Toshimi Abe


Japan
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Auguste Badts


België
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Michel Baele


België
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Giorgio Bedini


Italië
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Giannino Bianco


Italië
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Roger Blockx


België
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Eraldo Bocci


Italië
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Ernst Boller


Zwitserland
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Bill Bolton


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Jan Boonen


België
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Giovanni Bramucci


Italië
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Ebel Brander


Nederland
vanaf 01-07-1971 tot 31-12-1971


Frans Brands


België
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Carlo Brunetti


Italië
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Ron Bryan


Australië
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Graham Bufton


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Etienne Buysse


België
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Dino Campitelli


Italië
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Bernard Cateau


Frankrijk
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Leopoldo Cattelan


Italië
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Hilton Clarke


Australië
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Jaak Clauwaert


België
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Jean-Paul Cornette


Frankrijk
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Eloy Costoya


Spanje
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Paul Crapez


België
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Manuel Da Costa


Portugal
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


João Da Palma


Portugal
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Tony Daelemans


België
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Christian Davaine


Frankrijk
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Barry Davies


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Giovanni De Franceschi


Italië
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Kilian De Neef


België
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Gennaro De Novellis


Italië
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Noël De Pauw


België
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Charles de Smit


Nederland
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Wim Deelen


Nederland
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Mino Denti


Italië
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


William Donati


Italië
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Ernesto Donghi


Italië
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Piet Dubbelman


Nederland
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


José Estévez


Spanje
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Domingo Fernández


Spanje
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Herman Flabat


België
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Arthur Frischknecht


Zwitserland
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Romain Furniere


België
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Graeme Gilmore


Australië
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Daniel Goens


België
vanaf 01-01-1971 tot 01-08-1971


Martin Gombert


Duitsland
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Jan Goots


België
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Jean Graczyk


Frankrijk
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


René Grenier


Frankrijk
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Piet Habets


Nederland
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Peter Heijnig


Nederland
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Gérard Hendrickx


België
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Fernand Hermie


België
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Norman Hill


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Kerry Hoole


Australië
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Amalio Hortelano


Spanje
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Mick Ives


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Melle Jongkind


Nederland
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Aldert Jongkind


Nederland
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Bertus Lelieveld


Nederland
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Marcel Maes


België
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Horst Maier


Duitsland
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Flavio Martini


Italië
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Pierre Matignon


Frankrijk
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Graham McVilly


Australië
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Marc Michiels


België
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Tim Mountford


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Freddy Nijs


België
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Horst Oldenburg


Duitsland
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Keith Oliver


Australië
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Jaap Oudkerk


Nederland
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Jean-Paul Paris


Frankrijk
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Michel Pelchat


Frankrijk
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Giovanni Pettenella


Italië
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Johnny Pieters


België
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Maryan Polansky


België
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Léo Proost


België
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Manuel Quintanar


Spanje
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Adelio Re


Italië
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


William Riva


Italië
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Rolf Roggendorf


Duitsland
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Jean Ronsmans


België
vanaf 30-05-1971 tot 31-12-1971


Pietro Scandelli


Italië
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Leon Scheirs


België
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Wolfgang Schulze


Duitsland
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


José Sersté


België
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Emile Severeyns


België
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Etienne Sonck


België
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Hansruedi Spannagel


Zwitserland
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Richard Steiner


Zwitserland
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Ernst Streng


Duitsland
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Ian Stringer


Australië
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Alfred Stucki


Zwitserland
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Sergio Toffoletto


Italië
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Leo Van Dam


België
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Arthur Van De Vyver


België
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Gerard Van Deene


Nederland
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Wout Van Den Berg


Nederland
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Van Goidsenhoven Danny


België
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Valère Van Sweevelt


België
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Robert van Zutphen


Nederland
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Julien Verboven


België
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Dick Verdoorn


Nederland
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Henk Vogels


Australië
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Charly Walsh


Australië
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Wim Wanders


Nederland
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Edouard Weckx


België
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Gerard Wesselius


Nederland
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


Robert Whetters


Australië
vanaf 01-01-1971 tot 31-12-1971


 

Opgenomen overwinningen dit jaar

Alle wedstrijden
Toon:

Zeges in database

% Paul Crapez:

20

% Barry Davies:

20

% Charles de Smit:

20

% Freddy Nijs:

40


Fotoalbum Individueel 1971


  Afbeelding toevoegen