Frankfurt am MainDuitsland  

Land:  Duitsland

Regio:  Hessen



 Bevoegdheden


Geboren en overleden

Günther Badstübner

werd hier geboren op 14-04-1930

Marvin Baumann

werd hier geboren op 04-10-1995

Jonas Bokeloh

werd hier geboren op 16-03-1996

Mario Bolz

werd hier geboren op 23-08-1976

Heinz Bottgen jr

werd hier geboren op 00-00-0000

Heinz Bottgen sr

werd hier geboren op 13-05-1903

Oskar Breitling

stierf hier op 06-06-1960

Jan Deutschmann

werd hier geboren op 07-05-1979

Elena Eifler

werd hier geboren op 18-12-1981

Fabian Fritz

werd hier geboren op 08-06-1994

Julius Fritz

werd hier geboren op 11-10-2000

Saza Gajicic

werd hier geboren op 29-12-1977

Stephan Gogoll

werd hier geboren op 19-02-1974

Andreas Graf

werd hier geboren op 00-00-1871

Otto Gugau

werd hier geboren op 17-06-1898

Johann Hohe

werd hier geboren op 30-06-1887

Marc Hohmann

werd hier geboren op 30-10-1979

Jonas Hudalla

werd hier geboren op 30-06-1978

Theo Intra

werd hier geboren op 20-01-1930 en stierf hier op 16-03-1981

Dennis Kraft

werd hier geboren op 11-12-1981

Lisa Küllmer

werd hier geboren op 15-06-1993

August Lehr

werd hier geboren op 26-02-1871

Walter Löber

werd hier geboren op 29-06-1909

Klaus Lungershausen

werd hier geboren op 07-04-1968

Willy Muller Sr.

werd hier geboren op 11-02-1887

Heini Noss

werd hier geboren op 00-00-0000

Carl Opel

stierf hier op 16-02-1927

Rudi Reilander

werd hier geboren op 00-00-0000

Bruno Roth

werd hier geboren op 23-04-1911

Madeleine Sandig

werd hier geboren op 12-08-1983

Ludwig Schaffer

werd hier geboren op 09-05-1905

Matthias Schnapka

werd hier geboren op 27-07-1980

Heini Scholl

werd hier geboren op 00-00-0000

Adolf Schön

stierf hier op 02-08-1987

Patrick Schubert

werd hier geboren op 21-03-1984

Horst Staudacher

werd hier geboren op 20-10-1939

Louis Stein

werd hier geboren op 13-05-1864

Alexander Theis

werd hier geboren op 28-01-1978

Björn Thurau

werd hier geboren op 23-07-1988

Sven Thurau

werd hier geboren op 11-11-1996

Franz Verheyen

werd hier geboren op 20-02-1877 en stierf hier op 24-02-1955

Alex Verheyen

werd hier geboren op 31-08-1874

Starts/Aankomsten

Frankfurt am Main was start- en/of aankomstplaats voor:

Deutschland Tour

1927 Finishplaats voor 15e etappe Deutschland Tour : Rudolf Wolke
1930 Finishplaats voor 7e etappe Deutschland Tour : Paul Kroll
1930 Finishplaats voor 7e etappe Deutschland Tour : Karl Altenburger
1930 Finishplaats voor 7e etappe Deutschland Tour : Otto Cap
1930 Finishplaats voor 7e etappe Deutschland Tour : August Brandes
1930 Finishplaats voor 7e etappe Deutschland Tour : Oskar Tietz
1930 Finishplaats voor 7e etappe Deutschland Tour : Ludwig Tomasini
1930 Finishplaats voor 7e etappe Deutschland Tour : Erich Metze
1930 Finishplaats voor 7e etappe Deutschland Tour : Adolf Schön
1930 Finishplaats voor 7e etappe Deutschland Tour : Karl Koch
1930 Finishplaats voor 7e etappe Deutschland Tour : Paul Mandelkow
1930 Finishplaats voor 7e etappe Deutschland Tour : Philipp Pusch
1930 Finishplaats voor 7e etappe Deutschland Tour : Alfred Siegel
1930 Finishplaats voor 7e etappe Deutschland Tour : Oskar Thierbach
1930 Finishplaats voor 7e etappe Deutschland Tour : Erich Dorn
1930 Finishplaats voor 7e etappe Deutschland Tour : Max Bulla
1930 Finishplaats voor 7e etappe Deutschland Tour : Josef Remold
1930 Finishplaats voor 7e etappe Deutschland Tour : Hermann Buse
1930 Finishplaats voor 7e etappe Deutschland Tour : Ludwig Geyer
1930 Finishplaats voor 7e etappe Deutschland Tour : Erwin Unger
1930 Finishplaats voor 7e etappe Deutschland Tour : Max Kohl
1930 Finishplaats voor 7e etappe Deutschland Tour : Kurt Stöpel
1930 Finishplaats voor 7e etappe Deutschland Tour : Arthur Essing
1930 Finishplaats voor 7e etappe Deutschland Tour : Karl Olböter
1930 Finishplaats voor 7e etappe Deutschland Tour : Toni Plug
1930 Finishplaats voor 7e etappe Deutschland Tour : Erich Ussat
1930 Startplaats voor 8e etappe Deutschland Tour : Josef Remold
1937 Finishplaats voor 7e etappe Deutschland Tour : Edgard De Caluwé
1937 Startplaats voor 8e etappe Deutschland Tour : Erich Bautz
1938 Finishplaats voor 9e etappe Deutschland Tour : Ernest Nievergelt
1938 Startplaats voor 10e etappe Deutschland Tour : Robert Wierinckx
1939 Finishplaats voor 15e etappe Deutschland Tour : Willy Fischer
1939 Startplaats voor 16e etappe Deutschland Tour : Léo Amberg
1949 Finishplaats voor 5e etappe Deutschland Tour : Konrad Keßler
1949 Startplaats voor 6e etappe Deutschland Tour : Karl Weimer
1952 Startplaats voor 1e etappe Deutschland Tour : Werner Holthöfer
1952 Finishplaats voor 12e etappe Deutschland Tour : Ward Peeters
1955 Finishplaats voor 8e etappe Deutschland Tour : Hans Preiskeit
1980 Finishplaats voor 3e etappe Deutschland Tour : Roger De Cnijf
1980 Startplaats voor 4e etappe Deutschland Tour : Willy Teirlinck
1981 Start- en finishplaats voor Proloog Deutschland Tour : Dietrich Thurau
1981 Start- en finishplaats voor 1e etappe Deutschland Tour : Juan Fernández
1981 Startplaats voor 2e etappe Deutschland Tour : Serge Demierre
Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren

2000 Startplaats voor Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren : Marcus Burghardt
2000 Startplaats voor 1e etappe Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren : Kenny Van Hummel
2001 Startplaats voor Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren : Mathieu Boiche
2001 Startplaats voor 1e etappe Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren : Mathieu Boiche
2001 Startplaats voor 3e etappe Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren : Marcus Burghardt
2007 Startplaats voor 1e etappe Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren : Peter Sagan
2007 Startplaats voor 2e etappe Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren : Rasmus Guldhammer
2007 Startplaats voor 3e etappe Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren : Benjamin Sydlik
2008 Startplaats voor 1e etappe Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren : Jimmi Sørensen
2008 Startplaats voor 3e etappe Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren : Christopher Roth
2009 Startplaats voor 1e etappe Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren : Bob Jungels
2009 Startplaats voor 3e etappe Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren : Wilco Kelderman
2010 Start- en finishplaats voor 1e etappe Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren : Bob Jungels
2010 Startplaats voor 2e etappe Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren : Alexey Lutsenko
2010 Start- en finishplaats voor 3e etappe Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren : John Kämna
2012 Start- en finishplaats voor 1e etappe Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren : Geoffrey Curran
2012 Startplaats voor 2e etappe Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren : Tristan Wedler
2012 Start- en finishplaats voor 3e etappe Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren : Leon Berger
2013 Start- en finishplaats voor 1e etappe Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren : Dmitriy Rive
2013 Startplaats voor 2e etappe Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren : Julian Witt
2013 Start- en finishplaats voor 3e etappe Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren : Tom Wirtgen
Frankfurt am Main

1962 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Armand Desmet
1963 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Hans Junkermann
1964 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Clément Roman
1965 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Jean Stablinski
1966 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Barry Hoban
1967 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Daniel Vanryckeghem
1968 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Eddy Beugels
1969 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Georges Pintens
1970 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Rudi Altig
1971 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Eddy Merckx
1972 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Gilbert Bellone
1973 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Georges Pintens
1974 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Walter Godefroot
1975 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Roy Schuiten
1976 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Freddy Maertens
1977 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Gerrie Knetemann
1978 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Gregor Braun
1979 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Daniel Willems
1980 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Gianbattista Baronchelli
1981 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Jos Jacobs
1982 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Ludo Peeters
1983 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Ludo Peeters
1984 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Phil Anderson
1985 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Phil Anderson
1986 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Jean-Marie Wampers
1987 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Dag Otto Lauritzen
1988 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Michel Dernies
1989 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Jean-Marie Wampers
1990 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Thomas Wegmüller
1991 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Johan Bruyneel
1992 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Frank Van Den Abeele
1993 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Rolf Sørensen
1994 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Olaf Ludwig
1995 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Francesco Frattini
1996 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Beat Zberg
1997 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Michele Bartoli
1998 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Fabio Baldato
1999 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Erik Zabel
2000 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Kai Hundertmarck
2001 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Markus Zberg
2002 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Erik Zabel
2003 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Davide Rebellin
2004 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Karsten Kroon
2005 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Erik Zabel
2006 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Stefano Garzelli
2007 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Patrik Sinkewitz
2008 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Karsten Kroon
2009 Finishplaats voor Frankfurt am Main : Fabian Wegmann
2010 Finishplaats voor Frankfurt am Main : Fabian Wegmann
2011 Finishplaats voor Frankfurt am Main : John Degenkolb
2012 Finishplaats voor Frankfurt am Main : Moreno Moser
2013 Finishplaats voor Frankfurt am Main : Simon Spilak
2014 Finishplaats voor Frankfurt am Main : Alexander Kristoff
2015 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : X X
2016 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Alexander Kristoff
2017 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main : Alexander Kristoff
Frankfurt am Main, Zesdaagse

1911 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Walter Rütt
1911 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : John Stol
1912 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Albert Eickholl
1912 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Otto Rosenfeld
1928 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Emil Richli
1928 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Willy Rieger
1929 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Willy Rieger
1929 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Oskar Tietz
1931 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Alfredo Dinale
1931 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Karl Göbel
1932 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Adolf Schön
1932 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Oskar Tietz
1933 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Jan Pijnenburg
1933 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Viktor Rausch
1951 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Ludwig Hörmann
1951 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Harry Saager
1952 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Armin Von Büren
1952 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Hugo Koblet
1953 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Armin Von Büren
1953 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Hugo Koblet
1954 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Walter Bucher
1954 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Jean Roth
1955 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Dominique Forlini
1955 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Georges Senfftleben
1956 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Evan Klamer
1956 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Kay Werner Nielsen
1958 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Rik Van Steenbergen
1958 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Emile Severeyns
1959 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Palle Lykke
1959 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Kay Werner Nielsen
1960 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Palle Lykke
1960 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Kay Werner Nielsen
1961 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Klaus Bugdahl
1961 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Fritz Pfenninger
1962 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Klaus Bugdahl
1962 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Fritz Pfenninger
1963 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Rik Van Steenbergen
1963 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Palle Lykke
1964 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Rudi Altig
1964 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Hans Junkermann
1965 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Rudi Altig
1965 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Dieter Kemper
1966 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Klaus Bugdahl
1966 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Patrick Sercu
1967 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Fritz Pfenninger
1967 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Peter Post
1968 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Patrick Sercu
1968 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Rudi Altig
1969 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Peter Post
1969 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Patrick Sercu
1970 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Sigi Renz
1970 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Jürgen Tschan
1971 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Peter Post
1971 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Patrick Sercu
1972 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Jürgen Tschan
1972 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Leo Duyndam
1973 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Sigi Renz
1973 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Wolfgang Schulze
1975 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Günter Haritz
1975 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : René Pijnen
1976 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Günter Haritz
1976 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Dietrich Thurau
1977 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Dietrich Thurau
1977 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Jürgen Tschan
1978 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Patrick Sercu
1978 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Dietrich Thurau
1979 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Gregor Braun
1979 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : René Pijnen
1980 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Gregor Braun
1980 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : René Pijnen
1981 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Gregor Braun
1981 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Dietrich Thurau
1983 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Albert Fritz
1983 Start- en finishplaats voor Frankfurt am Main, Zesdaagse : Dietrich Thurau

Zeges in database: Frankfurt am Main (Hessen), Duitsland

Sorteer op Aantal


Fotoalbum Frankfurt am Main (Hessen), Duitsland


  Afbeelding toevoegen