Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
André Trialoux
Voornaam:
André
Achternaam:
Trialoux
Nationaliteit
Frankrijk
Geslacht:
Geboortedatum:
00-00-0000
Geboorteplaats:
Voornaam: André
Achternaam: Trialoux
Nationaliteit: Frankrijk
Geslacht:
Geboortedatum: 00-00-0000
Geboorteplaats:
Ploegleiders en VIPs
Ploegen
Uitslagen
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Ploegen
1939
Helyett - Hutchinson
FRA
Ploegleider
1944
A. Trialoux - Wolber
FRA
Ploegleider
Misschien ook interessant:
Zeges per ploeg/jaar
1939 Helyett - Hutchinson
12-03-1939
Tongeren
:
Philemon-Frans Spiessens
12-03-1939
Tongeren
:
Philemon-Frans Spiessens
24-04-1939
8e etappe Tour du Maroc
:
François Adam
24-04-1939
8e etappe Tour du Maroc
:
François Adam
07-05-1939
Brussel/Bruxelles - Hollogne-aux-Pierres
:
Lode Janssens
07-05-1939
Brussel/Bruxelles - Hollogne-aux-Pierres
:
Lode Janssens
15-05-1939
Berchem
:
Lode Janssens
15-05-1939
Berchem
:
Lode Janssens
18-05-1939
Tongeren (a)
:
Lode Janssens
18-05-1939
Tongeren (a)
:
Lode Janssens
20-05-1939
1e etappe Tour de Luxembourg
:
Joseph Somers
20-05-1939
1e etappe Tour de Luxembourg
:
Joseph Somers
21-05-1939
Amsterdam (e)
:
Theo Middelkamp
21-05-1939
Amsterdam (e)
:
Theo Middelkamp
21-05-1939
Sint-Gillis-bij-Dendermonde
:
Lode Janssens
21-05-1939
Sint-Gillis-bij-Dendermonde
:
Lode Janssens
25-05-1939
1e etappe Ronde van België
:
Kamiel Beeckman
25-05-1939
1e etappe Ronde van België
:
Kamiel Beeckman
27-05-1939
3e etappe Ronde van België
:
Antoine Dignef
27-05-1939
3e etappe Ronde van België
:
Antoine Dignef
28-05-1939
4e etappe deel b Ronde van België
:
Joseph Somers
28-05-1939
4e etappe deel b Ronde van België
:
Joseph Somers
28-05-1939
4e etappe deel a Ronde van België
:
Joseph Somers
28-05-1939
4e etappe deel a Ronde van België
:
Joseph Somers
29-05-1939
5e etappe Ronde van België
:
Joseph Somers
29-05-1939
5e etappe Ronde van België
:
Joseph Somers
29-05-1939
Eindklassement Ronde van België
:
Joseph Somers
29-05-1939
Eindklassement Ronde van België
:
Joseph Somers
05-06-1939
Jodoigne
:
Antoine Dignef
05-06-1939
Jodoigne
:
Antoine Dignef
07-06-1939
6e etappe Deutschland Tour
:
Philemon-Frans Spiessens
07-06-1939
6e etappe Deutschland Tour
:
Philemon-Frans Spiessens
11-06-1939
Ertvelde (b)
:
Theo Middelkamp
11-06-1939
Ertvelde (b)
:
Theo Middelkamp
12-06-1939
10e etappe Deutschland Tour
:
Philemon-Frans Spiessens
12-06-1939
10e etappe Deutschland Tour
:
Philemon-Frans Spiessens
18-06-1939
Kieldrecht
:
Theo Middelkamp
18-06-1939
Kieldrecht
:
Theo Middelkamp
21-06-1939
Zwijndrecht
:
Adolphe Braeckeveldt
21-06-1939
Zwijndrecht
:
Adolphe Braeckeveldt
24-06-1939
Kiel
:
Theo Middelkamp
24-06-1939
Kiel
:
Theo Middelkamp
25-06-1939
GP de Wallonie
:
Adolphe Braeckeveldt
25-06-1939
GP de Wallonie
:
Adolphe Braeckeveldt
26-06-1939
Eigenbilzen
:
Frans Demondt
26-06-1939
Eigenbilzen
:
Frans Demondt
29-06-1939
Sint-Lievens-Houtem
:
Theo Middelkamp
29-06-1939
Sint-Lievens-Houtem
:
Theo Middelkamp
02-07-1939
Dordrecht
:
Aad van Amsterdam
02-07-1939
Dordrecht
:
Aad van Amsterdam
02-07-1939
Tilburg (a)
:
Aad van Amsterdam
02-07-1939
Tilburg (a)
:
Aad van Amsterdam
09-07-1939
Herselt
:
Constant Lauwers
09-07-1939
Herselt
:
Constant Lauwers
10-07-1939
1e etappe Tour de France
:
Amédée Fournier
10-07-1939
1e etappe Tour de France
:
Amédée Fournier
14-07-1939
5e etappe Tour de France
:
Amédée Fournier
14-07-1939
5e etappe Tour de France
:
Amédée Fournier
21-07-1939
Ligny (a)
:
Constant Lauwers
21-07-1939
Ligny (a)
:
Constant Lauwers
24-07-1939
Ougrée
:
Aad van Amsterdam
24-07-1939
Ougrée
:
Aad van Amsterdam
24-07-1939
13e etappe Tour de France
:
Pierre Gallien
24-07-1939
13e etappe Tour de France
:
Pierre Gallien
05-08-1939
1e etappe Tour de Suisse
:
Constant Lauwers
05-08-1939
1e etappe Tour de Suisse
:
Constant Lauwers
06-08-1939
Turnhout
:
Albert Francken
06-08-1939
Turnhout
:
Albert Francken
10-08-1939
6e etappe Tour de Suisse
:
Joseph Somers
10-08-1939
6e etappe Tour de Suisse
:
Joseph Somers
11-08-1939
7e etappe Tour de Suisse
:
Joseph Somers
11-08-1939
7e etappe Tour de Suisse
:
Joseph Somers
13-08-1939
1e etappe Circuit des Vosges
:
Louis Van Espenhout
13-08-1939
1e etappe Circuit des Vosges
:
Louis Van Espenhout
14-08-1939
Wilrijk, Dernycriterium
:
Albert Francken
14-08-1939
Wilrijk, Dernycriterium
:
Albert Francken
15-08-1939
Eindklassement Circuit des Vosges
:
Louis Van Espenhout
15-08-1939
Eindklassement Circuit des Vosges
:
Louis Van Espenhout
19-08-1939
1e etappe Tour de l'Ouest
:
Robert Oubron
19-08-1939
1e etappe Tour de l'Ouest
:
Robert Oubron
20-08-1939
Gendringen
:
Aad van Amsterdam
20-08-1939
Gendringen
:
Aad van Amsterdam
1944 A. Trialoux - Wolber
19-03-1944
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
:
Robert Oubron
19-03-1944
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
:
Robert Oubron
02-04-1944
Ronde van Vlaanderen
:
Rik Van Steenbergen
02-04-1944
Ronde van Vlaanderen
:
Rik Van Steenbergen
16-04-1944
Omloop der Vlaamse Gewesten
:
Rik Van Steenbergen
16-04-1944
Omloop der Vlaamse Gewesten
:
Rik Van Steenbergen
02-05-1944
Westerlo
:
Ernest Sterckx
02-05-1944
Westerlo
:
Ernest Sterckx
28-05-1944
Paris - Dijon
:
Albertin Disseaux
28-05-1944
Paris - Dijon
:
Albertin Disseaux
28-05-1944
Tongeren
:
Ernest Sterckx
28-05-1944
Tongeren
:
Ernest Sterckx
02-06-1944
3e etappe Omloop van België
:
Albert Dubuisson
02-06-1944
3e etappe Omloop van België
:
Albert Dubuisson
05-06-1944
Zepperen, Amateurs
:
Georges Claes
05-06-1944
Zepperen, Amateurs
:
Georges Claes
07-06-1944
Maasmechelen
:
Ernest Sterckx
07-06-1944
Maasmechelen
:
Ernest Sterckx
12-06-1944
Bertem
:
Edward Van Dijck
12-06-1944
Bertem
:
Edward Van Dijck
19-06-1944
Wetteren, Dernycriterium
:
Briek Schotte
19-06-1944
Wetteren, Dernycriterium
:
Briek Schotte
16-07-1944
GP de Wallonie
:
Joseph Somers
16-07-1944
GP de Wallonie
:
Joseph Somers
18-07-1944
Strijpen
:
Georges Claes
18-07-1944
Strijpen
:
Georges Claes
23-07-1944
Verviers (e)
:
Edward Van Dijck
23-07-1944
Verviers (e)
:
Edward Van Dijck
07-08-1944
Rumbeke
:
Joseph Somers
07-08-1944
Rumbeke
:
Joseph Somers
13-08-1944
Verviers (f)
:
François Neuville
13-08-1944
Verviers (f)
:
François Neuville
26-08-1944
Tongeren (b)
:
Georges Claes
26-08-1944
Tongeren (b)
:
Georges Claes
27-08-1944
Roosbeek
:
Georges Claes
27-08-1944
Roosbeek
:
Georges Claes
03-12-1944
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, België
:
Rik Van Steenbergen
03-12-1944
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, België
:
Rik Van Steenbergen
17-12-1944
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
:
Rik Van Steenbergen
17-12-1944
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
:
Rik Van Steenbergen
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close